|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: friik1 |
R75
vastuseid: 194
vaadatud: 61195
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.10.2025 11:22:49 pealkiri: Kommenteerimine: friik1 |
Ostsin ruuterit. Kõik ok. Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: McCoffin |
R75
vastuseid: 51
vaadatud: 12300
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.11.2024 18:34:50 pealkiri: Kommenteerimine: McCoffin |
Kiire ja aus ostja!  |
teema: Kommenteerimine: Teiv |
R75
vastuseid: 67
vaadatud: 23849
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.06.2024 21:18:32 pealkiri: Kommenteerimine: Teiv |
Ostsin telekat. Kõik ok.  |
teema: Kommenteerimine: Patty |
R75
vastuseid: 2
vaadatud: 1027
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2023 14:27:59 pealkiri: Kommenteerimine: Patty |
Ostsin Razer Orochi hiir.
Koik OK. Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: Taavi_R |
R75
vastuseid: 185
vaadatud: 107920
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.07.2023 12:11:26 pealkiri: Kommenteerimine: Taavi_R |
Ostsin võrgu seade. Kõik Ok!  |
teema: Kommenteerimine: Winman |
R75
vastuseid: 1518
vaadatud: 194544
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.04.2023 13:52:10 pealkiri: Kommenteerimine: Winman |
| Ostsin iPhone ümbrik. Kõik ok! Aus mees, soovitan! |
teema: Kommenteerimine: xb00007 |
R75
vastuseid: 15
vaadatud: 3761
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.04.2019 09:12:36 pealkiri: Pettur!!! |
Hoiatus! Kasutaja on pettur! Ostsin iPhone tema käest. Kuulutusel oli 2 aasta garantii, aga tegelikult, iPhonil 5 kuud Apple garantii ja 3 kuud Tele2 garantii! |
teema: Kommenteerimine: robin |
R75
vastuseid: 54
vaadatud: 24261
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.10.2018 14:08:26 pealkiri: Kommenteerimine: robin |
Ostis mu käest Yamaha Soundbaäri. Kõik toimus nagu kokkulepitud.  |
teema: Kommenteerimine: walwur |
R75
vastuseid: 103
vaadatud: 31989
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.08.2018 20:36:25 pealkiri: Kommenteerimine: walwur |
Olnud parem pakkuja aga peale “deadline time” kaup läks teisele kasutajale. Müüja ei ole sõnapidaja. Ei soovita! |
teema: Kommenteerimine: Kirves53 |
R75
vastuseid: 110
vaadatud: 28235
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.04.2018 00:11:22 pealkiri: Kommenteerimine: Kirves53 |
Ostsin 4G wifi router. Kõik OK. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Winman |
R75
vastuseid: 1518
vaadatud: 194544
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.07.2017 23:41:55 pealkiri: Kommenteerimine: Winman |
Kiire ja usaldusväärne. Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: horn of jerico |
R75
vastuseid: 213
vaadatud: 76203
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.12.2013 22:00:16 pealkiri: Kommenteerimine: horn of jerico |
| Ostsin ketta. Koik Ok! |
teema: Kommenteerimine: Siiasinna15 |
R75
vastuseid: 9
vaadatud: 4339
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.05.2013 17:02:38 pealkiri: Kommenteerimine: Siiasinna15 |
Ostsin korvaklappid. Koik OK. Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: format666 |
R75
vastuseid: 69
vaadatud: 31575
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.10.2012 20:22:49 pealkiri: Kommenteerimine: format666 |
Ostis minu käest NAS. Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: cosmico |
R75
vastuseid: 53
vaadatud: 10015
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.10.2012 18:07:16 pealkiri: Kommenteerimine: cosmico |
Ostsin NAS. Koik OK. Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: Pägalik |
R75
vastuseid: 31
vaadatud: 13858
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.07.2012 17:23:43 pealkiri: Kommenteerimine: Pägalik |
Ostsin NAS. Aus muuja.  |
teema: Kommenteerimine: Noormees16 |
R75
vastuseid: 28
vaadatud: 12107
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.05.2012 05:05:37 pealkiri: Kommenteerimine: Noormees16 |
Ostsin paar PS3 mangud. Koik OK. Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: dnl |
R75
vastuseid: 15
vaadatud: 5121
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.05.2012 05:04:25 pealkiri: Kommenteerimine: dnl |
Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: jarmo026 |
R75
vastuseid: 77
vaadatud: 14771
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.05.2012 17:55:43 pealkiri: Kommenteerimine: jarmo026 |
Ostsin 2 PS3 mangud.  |
teema: Kommenteerimine: klauskp |
R75
vastuseid: 68
vaadatud: 23940
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.09.2010 21:46:45 pealkiri: Kommenteerimine: klauskp |
Ostis minu käest HTC Diamond. Äri oli kiiresti ja OK. Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: rambler |
R75
vastuseid: 45
vaadatud: 18682
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.02.2010 18:45:04 pealkiri: Kommenteerimine: rambler |
Ostsin 3G mini pci-e kaart. Koik OK.  |
teema: Kommenteerimine: payton |
R75
vastuseid: 51
vaadatud: 14974
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.01.2010 22:55:18 pealkiri: Kommenteerimine: payton |
Ostsin smart number. Koik ok.  |
teema: Kui vana on sinu sülearvuti? (lisatud küsitlus) |
R75
vastuseid: 152
vaadatud: 51872
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 08.11.2009 17:06:53 pealkiri: Kui vana on sinu sülearvuti? (lisatud küsitlus) |
Dell Studio XPS 1640 2009
http://www.novatek.by/UserFiles/Image/news%2010/Dell%20Studio%20XPS%20%201340%201640/1.jpg |
teema: Kommenteerimine: wiliam12 |
R75
vastuseid: 51
vaadatud: 16889
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.10.2009 02:22:57 pealkiri: Kommenteerimine: wiliam12 |
soovitan diil kiire ja korralik
Samad sonad!  |
teema: Kommenteerimine: Trainspotting |
R75
vastuseid: 161
vaadatud: 77428
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.07.2009 12:08:55 pealkiri: Kommenteerimine: Trainspotting |
Kiire ostja. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: tarmac |
R75
vastuseid: 28
vaadatud: 14766
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.04.2009 09:03:59 pealkiri: Kommenteerimine: tarmac |
Koik Ok. Aus muuja.  |
teema: Kommenteerimine: stayout |
R75
vastuseid: 4
vaadatud: 2698
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.03.2009 00:59:04 pealkiri: Kommenteerimine: stayout |
Ostsid malu minu kaest. Ari kais kiire ja korralik.  |
teema: Kommenteerimine: xire |
R75
vastuseid: 98
vaadatud: 19465
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.03.2009 11:35:06 pealkiri: Kommenteerimine: xire |
Ostsin PS2. Koik ok.  |
teema: Kommenteerimine: Siimuc |
R75
vastuseid: 188
vaadatud: 44866
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.07.2008 09:10:07 pealkiri: Kommenteerimine: Siimuc |
Müüsin ups.
Pakkus hea hinna ja tuli ise järgi.  |
teema: Kommenteerimine: jotjot |
R75
vastuseid: 403
vaadatud: 75528
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.01.2008 21:09:11 pealkiri: Kommenteerimine: jotjot |
| Veel uks vaike ari. Ja veel koik OK. Highly recommended! |
teema: Kommenteerimine: jotjot |
R75
vastuseid: 403
vaadatud: 75528
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.01.2008 21:15:53 pealkiri: Kommenteerimine: jotjot |
| Ari kais kiire. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: ozzipov |
R75
vastuseid: 178
vaadatud: 48557
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.01.2008 22:46:34 pealkiri: Kommenteerimine: ozzipov |
| Ei ole pohjus panna negativne komment teisele kui sul koik vahemalt 2 korda seletaksi. |
teema: Kommenteerimine: R75 |
R75
vastuseid: 54
vaadatud: 19525
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.01.2008 22:44:33 pealkiri: Kommenteerimine: R75 |
| Sa ei kanna mulle raha, ja arvan et sel juhul kes ees see mees. |
teema: Kommenteerimine: kulli_kalju |
R75
vastuseid: 11
vaadatud: 5252
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.12.2007 00:52:32 pealkiri: Kommenteerimine: kulli_kalju |
| Aus ostja, soovitan! |
teema: Kommenteerimine: Jaanus |
R75
vastuseid: 715
vaadatud: 147294
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.12.2007 01:19:11 pealkiri: Kommenteerimine: Jaanus |
Ostsin malu. Koik OK nagu lubatud. Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: juku626 |
R75
vastuseid: 175
vaadatud: 43982
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.12.2007 21:30:06 pealkiri: Kommenteerimine: juku626 |
Kiire ostja, soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: dellu |
R75
vastuseid: 149
vaadatud: 46466
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2007 00:39:40 pealkiri: Kommenteerimine: dellu |
ostsin emaplaat. ei proovinud veel, aga arvan et koik OK!  |
teema: Kommenteerimine: erick |
R75
vastuseid: 105
vaadatud: 53793
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.12.2007 18:45:20 pealkiri: Kommenteerimine: erick |
Kiire ostja, soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: olavi |
R75
vastuseid: 192
vaadatud: 34660
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.12.2007 20:31:15 pealkiri: Kommenteerimine: olavi |
Ostsin monitor.Koik nagu lubatud. Vaga rahul! Soovitan.  |
teema: Kommenteerimine: MTI |
R75
vastuseid: 27
vaadatud: 8196
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.11.2007 11:32:10 pealkiri: Kommenteerimine: MTI |
Ostsin video, koik OK!  |
teema: Kommenteerimine: Wiki |
R75
vastuseid: 108
vaadatud: 25615
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.11.2007 02:06:06 pealkiri: Kommenteerimine: Wiki |
Kiire ostja. Koik OK. Vaga soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: carlking |
R75
vastuseid: 93
vaadatud: 107837
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.11.2007 20:39:23 pealkiri: Kommenteerimine: carlking |
Kiire ja aus ostja. Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: BReaK da iCE |
R75
vastuseid: 376
vaadatud: 110580
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.07.2007 19:40:04 pealkiri: Kommenteerimine: BReaK da iCE |
Vahetasin malu AP vastu. Koik OK. Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: donRamses |
R75
vastuseid: 98
vaadatud: 65581
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.07.2007 17:37:24 pealkiri: Kommenteerimine: donRamses |
Muusin 4x512MB PC133 SDRAM. Hea ostja. Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: tanel85 |
R75
vastuseid: 2
vaadatud: 2539
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.07.2007 12:41:19 pealkiri: Kommenteerimine: tanel85 |
| Aus ja kiire ostja. Recommended! |
teema: Kommenteerimine: WerteX |
R75
vastuseid: 373
vaadatud: 92710
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.06.2007 22:00:28 pealkiri: Kommenteerimine: WerteX |
Hea ostja, soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: pennu |
R75
vastuseid: 96
vaadatud: 31862
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.06.2007 21:49:48 pealkiri: Kommenteerimine: pennu |
Ostsin toideplokk. Koik OK.  |
teema: Kommenteerimine: Crz |
R75
vastuseid: 89
vaadatud: 30779
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.06.2007 21:48:36 pealkiri: Kommenteerimine: Crz |
Ostsin korpus.  |
teema: Kommenteerimine: pennu |
R75
vastuseid: 96
vaadatud: 31862
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.06.2007 00:54:42 pealkiri: Kommenteerimine: pennu |
Tehing kiire ja korralik.  |
teema: Kommenteerimine: mart63 |
R75
vastuseid: 87
vaadatud: 25664
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.11.2006 19:44:06 pealkiri: Kommenteerimine: mart63 |
Kiire ostja. Soovitan!  |
| |