Avaleht
otsing leidis 66 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: friik1
R75

vastuseid: 194
vaadatud: 61195

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.10.2025 11:22:49   pealkiri: Kommenteerimine: friik1
Ostsin ruuterit. Kõik ok. Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: McCoffin
R75

vastuseid: 51
vaadatud: 12300

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.11.2024 18:34:50   pealkiri: Kommenteerimine: McCoffin
Kiire ja aus ostja! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Teiv
R75

vastuseid: 67
vaadatud: 23849

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.06.2024 21:18:32   pealkiri: Kommenteerimine: Teiv
Ostsin telekat. Kõik ok. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Patty
R75

vastuseid: 2
vaadatud: 1027

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2023 14:27:59   pealkiri: Kommenteerimine: Patty
Ostsin Razer Orochi hiir.

Koik OK. Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Taavi_R
R75

vastuseid: 185
vaadatud: 107920

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.07.2023 12:11:26   pealkiri: Kommenteerimine: Taavi_R
Ostsin võrgu seade. Kõik Ok! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Winman
R75

vastuseid: 1518
vaadatud: 194544

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.04.2023 13:52:10   pealkiri: Kommenteerimine: Winman
Ostsin iPhone ümbrik. Kõik ok! Aus mees, soovitan!
  teema: Kommenteerimine: xb00007
R75

vastuseid: 15
vaadatud: 3761

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.04.2019 09:12:36   pealkiri: Pettur!!!
icon_evil.gif Hoiatus! Kasutaja on pettur! Ostsin iPhone tema käest. Kuulutusel oli 2 aasta garantii, aga tegelikult, iPhonil 5 kuud Apple garantii ja 3 kuud Tele2 garantii!
  teema: Kommenteerimine: robin
R75

vastuseid: 54
vaadatud: 24261

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.10.2018 14:08:26   pealkiri: Kommenteerimine: robin
Ostis mu käest Yamaha Soundbaäri. Kõik toimus nagu kokkulepitud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: walwur
R75

vastuseid: 103
vaadatud: 31989

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.08.2018 20:36:25   pealkiri: Kommenteerimine: walwur
Olnud parem pakkuja aga peale “deadline time” kaup läks teisele kasutajale. thumbs_down.gif Müüja ei ole sõnapidaja. Ei soovita!
  teema: Kommenteerimine: Kirves53
R75

vastuseid: 110
vaadatud: 28235

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.04.2018 00:11:22   pealkiri: Kommenteerimine: Kirves53
Ostsin 4G wifi router. Kõik OK. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Winman
R75

vastuseid: 1518
vaadatud: 194544

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.07.2017 23:41:55   pealkiri: Kommenteerimine: Winman
Kiire ja usaldusväärne. Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: horn of jerico
R75

vastuseid: 213
vaadatud: 76203

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.12.2013 22:00:16   pealkiri: Kommenteerimine: horn of jerico
Ostsin ketta. Koik Ok!
  teema: Kommenteerimine: Siiasinna15
R75

vastuseid: 9
vaadatud: 4339

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.05.2013 17:02:38   pealkiri: Kommenteerimine: Siiasinna15
Ostsin korvaklappid. Koik OK. Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: format666
R75

vastuseid: 69
vaadatud: 31575

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2012 20:22:49   pealkiri: Kommenteerimine: format666
Ostis minu käest NAS. Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: cosmico
R75

vastuseid: 53
vaadatud: 10015

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.10.2012 18:07:16   pealkiri: Kommenteerimine: cosmico
Ostsin NAS. Koik OK. Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Pägalik
R75

vastuseid: 31
vaadatud: 13858

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.07.2012 17:23:43   pealkiri: Kommenteerimine: Pägalik
Ostsin NAS. Aus muuja. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Noormees16
R75

vastuseid: 28
vaadatud: 12107

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.05.2012 05:05:37   pealkiri: Kommenteerimine: Noormees16
Ostsin paar PS3 mangud. Koik OK. Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: dnl
R75

vastuseid: 15
vaadatud: 5121

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.05.2012 05:04:25   pealkiri: Kommenteerimine: dnl
Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jarmo026
R75

vastuseid: 77
vaadatud: 14771

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.05.2012 17:55:43   pealkiri: Kommenteerimine: jarmo026
Ostsin 2 PS3 mangud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: klauskp
R75

vastuseid: 68
vaadatud: 23940

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.09.2010 21:46:45   pealkiri: Kommenteerimine: klauskp
Ostis minu käest HTC Diamond. Äri oli kiiresti ja OK. Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rambler
R75

vastuseid: 45
vaadatud: 18682

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.02.2010 18:45:04   pealkiri: Kommenteerimine: rambler
Ostsin 3G mini pci-e kaart. Koik OK. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: payton
R75

vastuseid: 51
vaadatud: 14974

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.01.2010 22:55:18   pealkiri: Kommenteerimine: payton
Ostsin smart number. Koik ok. thumbs_up.gif
  teema: Kui vana on sinu sülearvuti? (lisatud küsitlus)
R75

vastuseid: 152
vaadatud: 51872

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.11.2009 17:06:53   pealkiri: Kui vana on sinu sülearvuti? (lisatud küsitlus)
Dell Studio XPS 1640 2009

http://www.novatek.by/UserFiles/Image/news%2010/Dell%20Studio%20XPS%20%201340%201640/1.jpg
  teema: Kommenteerimine: wiliam12
R75

vastuseid: 51
vaadatud: 16889

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.10.2009 02:22:57   pealkiri: Kommenteerimine: wiliam12
soovitan thumbs_up.gif diil kiire ja korralik
Samad sonad! thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Trainspotting
R75

vastuseid: 161
vaadatud: 77428

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.07.2009 12:08:55   pealkiri: Kommenteerimine: Trainspotting
Kiire ostja. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarmac
R75

vastuseid: 28
vaadatud: 14766

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.04.2009 09:03:59   pealkiri: Kommenteerimine: tarmac
Koik Ok. Aus muuja. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: stayout
R75

vastuseid: 4
vaadatud: 2698

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.03.2009 00:59:04   pealkiri: Kommenteerimine: stayout
Ostsid malu minu kaest. Ari kais kiire ja korralik. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: xire
R75

vastuseid: 98
vaadatud: 19465

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.03.2009 11:35:06   pealkiri: Kommenteerimine: xire
Ostsin PS2. Koik ok. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Siimuc
R75

vastuseid: 188
vaadatud: 44866

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.07.2008 09:10:07   pealkiri: Kommenteerimine: Siimuc
Müüsin ups.
Pakkus hea hinna ja tuli ise järgi. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jotjot
R75

vastuseid: 403
vaadatud: 75528

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.01.2008 21:09:11   pealkiri: Kommenteerimine: jotjot
Veel uks vaike ari. Ja veel koik OK. Highly recommended!
  teema: Kommenteerimine: jotjot
R75

vastuseid: 403
vaadatud: 75528

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.01.2008 21:15:53   pealkiri: Kommenteerimine: jotjot
Ari kais kiire. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: ozzipov
R75

vastuseid: 178
vaadatud: 48557

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.01.2008 22:46:34   pealkiri: Kommenteerimine: ozzipov
Ei ole pohjus panna negativne komment teisele kui sul koik vahemalt 2 korda seletaksi.
  teema: Kommenteerimine: R75
R75

vastuseid: 54
vaadatud: 19525

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.01.2008 22:44:33   pealkiri: Kommenteerimine: R75
Sa ei kanna mulle raha, ja arvan et sel juhul kes ees see mees.
  teema: Kommenteerimine: kulli_kalju
R75

vastuseid: 11
vaadatud: 5252

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.12.2007 00:52:32   pealkiri: Kommenteerimine: kulli_kalju
Aus ostja, soovitan!
  teema: Kommenteerimine: Jaanus
R75

vastuseid: 715
vaadatud: 147294

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.12.2007 01:19:11   pealkiri: Kommenteerimine: Jaanus
Ostsin malu. Koik OK nagu lubatud. Soovitan! thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: juku626
R75

vastuseid: 175
vaadatud: 43982

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.12.2007 21:30:06   pealkiri: Kommenteerimine: juku626
Kiire ostja, soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: dellu
R75

vastuseid: 149
vaadatud: 46466

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.12.2007 00:39:40   pealkiri: Kommenteerimine: dellu
ostsin emaplaat. ei proovinud veel, aga arvan et koik OK! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: erick
R75

vastuseid: 105
vaadatud: 53793

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.12.2007 18:45:20   pealkiri: Kommenteerimine: erick
Kiire ostja, soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: olavi
R75

vastuseid: 192
vaadatud: 34660

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.12.2007 20:31:15   pealkiri: Kommenteerimine: olavi
Ostsin monitor.Koik nagu lubatud. Vaga rahul! Soovitan. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: MTI
R75

vastuseid: 27
vaadatud: 8196

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.11.2007 11:32:10   pealkiri: Kommenteerimine: MTI
Ostsin video, koik OK! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Wiki
R75

vastuseid: 108
vaadatud: 25615

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.11.2007 02:06:06   pealkiri: Kommenteerimine: Wiki
Kiire ostja. Koik OK. Vaga soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: carlking
R75

vastuseid: 93
vaadatud: 107837

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.11.2007 20:39:23   pealkiri: Kommenteerimine: carlking
Kiire ja aus ostja. Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: BReaK da iCE
R75

vastuseid: 376
vaadatud: 110580

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.07.2007 19:40:04   pealkiri: Kommenteerimine: BReaK da iCE
Vahetasin malu AP vastu. Koik OK. Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: donRamses
R75

vastuseid: 98
vaadatud: 65581

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.07.2007 17:37:24   pealkiri: Kommenteerimine: donRamses
Muusin 4x512MB PC133 SDRAM. Hea ostja. Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tanel85
R75

vastuseid: 2
vaadatud: 2539

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.07.2007 12:41:19   pealkiri: Kommenteerimine: tanel85
Aus ja kiire ostja. Recommended!
  teema: Kommenteerimine: WerteX
R75

vastuseid: 373
vaadatud: 92710

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.06.2007 22:00:28   pealkiri: Kommenteerimine: WerteX
Hea ostja, soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: pennu
R75

vastuseid: 96
vaadatud: 31862

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.06.2007 21:49:48   pealkiri: Kommenteerimine: pennu
Ostsin toideplokk. Koik OK. icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Crz
R75

vastuseid: 89
vaadatud: 30779

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.06.2007 21:48:36   pealkiri: Kommenteerimine: Crz
Ostsin korpus. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: pennu
R75

vastuseid: 96
vaadatud: 31862

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.06.2007 00:54:42   pealkiri: Kommenteerimine: pennu
Tehing kiire ja korralik. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mart63
R75

vastuseid: 87
vaadatud: 25664

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.11.2006 19:44:06   pealkiri: Kommenteerimine: mart63
Kiire ostja. Soovitan! icon_biggrin.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.