| autor |
sõnum |
Jarppi
HV kasutaja
liitunud: 06.07.2015
|
postitatud: 11.01.2025 22:45:39 postituse pealkiri: lauaarvuti |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
Viisakas müüja  |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4rk4
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007
|
postitatud: 08.01.2025 16:49:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
| Positiivne tehing, kaup vastas kirjeldusele ja kokkulepped pidasid. |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD64
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2006
|
postitatud: 08.01.2025 12:43:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
Igati positiivne tehing.  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
white13
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2006
|
postitatud: 24.03.2013 23:20:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
| Ostsin kinkekaardi, kaup nagu lubatud. |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heix85
HV kasutaja
liitunud: 30.03.2005
|
postitatud: 05.12.2012 21:28:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
Ostsin monitori, kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
postitatud: 24.09.2012 08:59:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
Ostis emaplaadi  |
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Estbiker
HV vaatleja
liitunud: 18.11.2008
|
postitatud: 09.05.2012 00:59:40 postituse pealkiri: Philips TV |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
| Vaatamata mõnedele puudustele kuulutuse infos jõudsime kohapeal kokkuleppele ja mina olen kaubaga rahul. |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ende
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2004
|
postitatud: 04.05.2012 12:42:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
612209
HV kasutaja

liitunud: 18.04.2009
|
postitatud: 30.04.2012 16:07:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
 _________________ ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ |
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Keikz!
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2006
|
postitatud: 26.04.2011 17:04:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
Ostsin kõlarid, kõik super, teinekordki  |
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reamees
HV vaatleja
liitunud: 31.08.2009
|
postitatud: 22.04.2011 00:09:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
Ostsin rüperaali.
Ülimalt positiivne kogemus.
Soovitan soojalt. |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaemka
HV Guru

liitunud: 28.03.2004
|
postitatud: 20.04.2011 01:42:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
sai ostetud ruuteri _________________ GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0 |
|
|
| Kommentaarid: 333 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
263 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
postitatud: 06.06.2010 21:17:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
Ostis kõlarid, helistas, oli kohal, kiire ja positiivne,
soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiit62
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2005
|
postitatud: 14.05.2010 10:54:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
ostis võimu ja ketta ka boonuseks, tuli ise järgi. Soovitan  _________________ olen endast väljas, tulen 15 minuti pärast
tiit62@gmail.com |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
postitatud: 05.10.2008 14:41:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
Kõik toimis hästi va eesti post mis 7ni lahti on.
Lõpp hea - kõik hea! _________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reebus
HV kasutaja

liitunud: 22.10.2003
|
postitatud: 29.09.2008 10:44:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
Kõik toimis suurepäraselt. Nii "eesti post" kui ka rahaülekanne.
Mõnus suhtleja.
Edu! |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
?...!
Piiratud kasutaja
liitunud: 22.10.2006
|
postitatud: 03.11.2007 00:22:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
Olen rahul
Korralik ostja.Soojalt soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZeD
HV Guru
liitunud: 21.07.2006
|
postitatud: 30.08.2007 21:06:26 postituse pealkiri: A55 |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 872 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
628 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PalmR
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2006
|
postitatud: 02.08.2007 21:49:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
| Saatsin paki enne raha ylekandmist ära. ja lubatud summa oli koheselt arvel, kui pakk käes. Usaldav isik. |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sassa
HV kasutaja
liitunud: 19.01.2002
|
postitatud: 19.07.2007 13:06:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
Asjalik. Võib äri teha küll.  |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fireplay
HV Guru

liitunud: 03.07.2005
|
postitatud: 14.06.2007 18:55:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
korramees  _________________ Ost/müük/vahetus
Helista ja saame kokkuleppele.
+372 50 414 31 |
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spider707
HV veteran
liitunud: 11.12.2003
|
postitatud: 11.01.2007 01:11:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 448 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
364 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuul
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2003
|
postitatud: 23.08.2006 12:14:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
Raha enne kaup pärast töötas, ostsin talt 6600gt
väike viivitus aga asi sai aetud. |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
postitatud: 24.06.2006 01:14:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
| Caveman kirjutas: |
| carramba kirjutas: |
| Mattias210 kirjutas: |
Usaldusväärne ärikas. Soovitan temaga bisnessit teha. Meil laabus äri sujuvalt nagu kepp kuuvalgel ööl  |
te keppisite kuuvalgel ööl?
krt ma ei julge selle tyybiga siis äri ajada |
Krdi carramba
| Mattias210 kirjutas: |
Tibukesed rahunege maha selle naljaga nüüd eks Ekstaasi pole mõtet ka minna  |
Einoh, mis selles siis halba on, kasutajal away112 on väge neutraalsed kommentaarid ju 8) |
See carramba jutt küll on vinge ja sain päris hästi naerda Positiivne selle carramba eest  |
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jorsik
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2001
|
postitatud: 28.04.2006 17:22:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
| müüsin nänni, kandis raha üle nagu kokku lepitud, soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
postitatud: 23.04.2006 20:48:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
normaalne kutt paistab olevat  |
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
postitatud: 09.02.2006 02:14:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
2006 a. esimene äri,,distants ei ole probleemiks väga bueno kõik omal kohal... Soovitan,post on abimees  |
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antz16
HV veteran

liitunud: 29.03.2004
|
postitatud: 19.09.2005 17:54:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
kaup käes _________________ LAMMUTUSTÖÖD. Keldrite süvendamine. Keldrite ja pööningute koristamine. Vanaraua äravedu. Puude ja võsaraie ning piiramine. INFO: modko@hot.ee, Tel: 5822 8154 |
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Team
HV kasutaja
liitunud: 12.11.2004
|
postitatud: 04.09.2005 13:27:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
võttis aega, mis ta võttis, aga õnneks sain kogu raha kätte...
vähemalt rääkis ausalt ära ja sain isegi aru temast
soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mina2t
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.04.2005
|
postitatud: 23.08.2005 18:29:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
sai peaaegu äri tehtud, kuid igatahes aususest puudu tal ei tule:)  |
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puuto
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2005
|
postitatud: 14.06.2005 22:24:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
tore poiss,äri sai aetud - kõik õnnelikud  |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
postitatud: 22.05.2005 13:50:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
Vaatamata "väikesele" venitamisele, sain woofri ikkagi kätte.
Üldiselt positiivne  _________________ Apple business solution partner. |
|
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MemphiS
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2004
|
postitatud: 25.04.2005 18:35:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
sai siis äri tehtud,raha talle võim mulle,asi tip-top korras ja töötab  |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
much
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.08.2002
|
postitatud: 24.11.2004 23:48:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
| täitsa usaldusväärne tüüp. saatis mulle telefoni, mina talle raha. |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruumik
HV kasutaja
liitunud: 22.10.2003
|
postitatud: 06.11.2004 12:47:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
Korralik ostja! Tasus summad probleemideta ülekandega.  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reflex
Aeg maha 10

liitunud: 06.01.2004
|
postitatud: 02.04.2004 16:09:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
ostsin playeri ja asi on tõesti korralik aga tyhjasid patareisid polnud vaja saata ja aega võttis ka see äri aga sellegi poolest täitsa norm mees  _________________ Ära noki nina!!! |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.01.2004
|
postitatud: 14.03.2004 03:31:11 postituse pealkiri: OK |
|
| Arvamus kasutajast [ away112 ]: puudub |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 307 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
11 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.01.2004
|
postitatud: 14.03.2004 03:29:34 postituse pealkiri: OK |
|
| Arvamus kasutajast [ away112 ]: puudub |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 307 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
11 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
payton
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003
|
postitatud: 26.11.2003 21:41:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
ostsin temalt telefoni.soovitan ,aus müüja!!!  |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspektor
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2002
|
postitatud: 09.11.2003 02:13:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne |
|
Aus ostja! Panin kauba posriga teele ning kandis raha ilusti üle  |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
postitatud: 31.10.2003 21:38:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Neutraalne |
|
| carramba kirjutas: |
| Mattias210 kirjutas: |
Usaldusväärne ärikas. Soovitan temaga bisnessit teha. Meil laabus äri sujuvalt nagu kepp kuuvalgel ööl  |
te keppisite kuuvalgel ööl?
krt ma ei julge selle tyybiga siis äri ajada |
Krdi carramba
| Mattias210 kirjutas: |
Tibukesed rahunege maha selle naljaga nüüd eks Ekstaasi pole mõtet ka minna  |
Einoh, mis selles siis halba on, kasutajal away112 on väge neutraalsed kommentaarid ju 8) |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mattias210
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2003
|
postitatud: 31.10.2003 00:19:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Neutraalne |
|
Tibukesed rahunege maha selle naljaga nüüd eks Ekstaasi pole mõtet ka minna  |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pang
HV veteran
liitunud: 14.05.2003
|
postitatud: 20.09.2003 15:22:15 postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: away112 |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Neutraalne |
|
| carramba kirjutas: |
| Mattias210 kirjutas: |
Usaldusväärne ärikas. Soovitan temaga bisnessit teha. Meil laabus äri sujuvalt nagu kepp kuuvalgel ööl  |
te keppisite kuuvalgel ööl?
krt ma ei julge selle tyybiga siis äri ajada |
 |
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xaker
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
postitatud: 18.09.2003 23:03:39 postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: away112 |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Neutraalne |
|
| carramba kirjutas: |
| Mattias210 kirjutas: |
Usaldusväärne ärikas. Soovitan temaga bisnessit teha. Meil laabus äri sujuvalt nagu kepp kuuvalgel ööl  |
te keppisite kuuvalgel ööl?
krt ma ei julge selle tyybiga siis äri ajada |
kes keda keppis  |
|
|
| Kommentaarid: 216 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
postitatud: 27.08.2003 23:09:11 postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: away112 |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Neutraalne |
|
| Mattias210 kirjutas: |
Usaldusväärne ärikas. Soovitan temaga bisnessit teha. Meil laabus äri sujuvalt nagu kepp kuuvalgel ööl  |
te keppisite kuuvalgel ööl?
krt ma ei julge selle tyybiga siis äri ajada _________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mattias210
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2003
|
postitatud: 27.08.2003 22:56:51 postituse pealkiri: Kommenteerimine: away112 |
|
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Neutraalne |
|
Usaldusväärne ärikas. Soovitan temaga bisnessit teha.
viimati muutis Mattias210 28.08.2003 22:13:38, muudetud 3 korda |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|