Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: missomaa
avatar Kasutajast missomaa

Kreisi kasutaja
liitunud:  29.11.2003
viimane külastus:  31.03.2016 21:39:06
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1065
[0.02% kõigist / 0.13 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja missomaa sõnumeid
kontakt missomaa
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: missomaa
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 32 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ missomaa ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Xvc
HV Guru
Xvc

liitunud: 26.02.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.01.2013 22:03:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

Kõik ok
Soovitan thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 646
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mizz
HV kasutaja
Mizz

liitunud: 18.09.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.04.2010 20:10:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

kiire ja korralik ära, kandis raha ette icon_exclaim.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunstore
HV kasutaja


liitunud: 26.02.2003



sõnumpostitatud: 16.04.2007 17:53:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

Ostsin Hynixi mälu.
Kaup korralik, hind mõistlik icon_smile.gif
_________________
Alla 2,4 GHz masinaid kõlbab kah kasutada icon_evil.gif
SS:/O: PCMCIA pessa USB kaardi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snoops
HV vaatleja

liitunud: 26.07.2006



sõnumpostitatud: 12.03.2007 21:48:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

Müüsin telefoni. Asjalik ja konkreetne ostja, soovitan.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insekas
HV Guru
insekas

liitunud: 12.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.03.2007 00:55:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

sai möned potid tinti ostetud - diil igati OK thumbs_up.gif
_________________
Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null
Kommentaarid: 558 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 468
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digerati
HV vaatleja
digerati

liitunud: 16.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.01.2007 23:03:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

ostsin syleraali. 2ri sujus.
soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skulmars
HV Guru

liitunud: 13.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.11.2006 12:29:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

ostis pleieri, tuli ise järele 8)
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trakt0rist
HV kasutaja
trakt0rist

liitunud: 07.04.2006



sõnumpostitatud: 10.11.2006 15:52:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

Ostsin mälukaardi ja tehing toimus kiiresti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xaker
HV veteran


liitunud: 08.03.2003



sõnumpostitatud: 24.12.2005 21:11:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

panin ise mööda-aga inimene tuli vastu icon_wink.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 216 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martl
HV veteran

liitunud: 20.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.12.2005 21:14:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

Ostis aku.Kõik ok.Soovitan!
Kommentaarid: 245 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.10.2005 21:40:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

tõi kauba kohale ja kõik oli ok! soovitan!
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evils
Kreisi kasutaja
evils

liitunud: 06.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.09.2005 12:08:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

Sai müüdud nokia 9210. tehing kiire ja korrektne
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Treplo
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2005



sõnumpostitatud: 27.09.2005 11:34:30    postituse pealkiri: Positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

Müüsin MP3 pleieri. Kõik oli OK.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taurix
Piiratud kasutaja
taurix

liitunud: 16.08.2004



sõnumpostitatud: 15.09.2005 12:55:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

n6ustun eel-k6nelejaga. andis teada, et j22b veidi hiljaks thumbs_up.gif
2rist ei tulnud kahjuks midagi v2lja, aga positiivne sellegi poolest 8)
_________________
müüa e-sigarett (500.-), info privas
what would jesus do?
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jpt
HV kasutaja
jpt

liitunud: 29.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.09.2005 18:39:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

Esimene inimene, kes mulle helistas ja vabandas, et jääb 7-8 minutit hiljaks icon_biggrin.gif.

Paneks kohe kaks positiivset icon_smile.gif.

Äri läks ka hästi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.05.2005 00:12:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

igati positiivne ärikogemus!
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.04.2005 16:32:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

ostsin telefoni ja kõik nii nagu lubatud thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanarebane
Kreisi kasutaja
vanarebane

liitunud: 08.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.04.2005 18:50:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

Väga hästi sai äri aetud. Tuli kohe Tartust Tallinna icon_eek.gif (ok tegelt oli muid asju tal ka vaja ajada icon_biggrin.gif )... soovitan thumbs_up.gif
_________________
Tähenärimine on hammastele kahjulik!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angerjas
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.02.2005 18:06:34    postituse pealkiri: positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

Ostsin paar CF-kaarti, töötavad hästi, mina rahul.

-- Andres Alla
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.01.2005 21:22:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

Saime kenasti kaubale thumbs_up.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004



sõnumpostitatud: 28.12.2004 02:55:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

NJah pildistada oskab :P
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001



sõnumpostitatud: 14.10.2004 13:07:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

täitsa asjalik ja ilusaid pilte oskab teha... tundub igati mitmekülgne inimene thumbs_up.gif

viimati muutis Magic 29.04.2005 20:35:21, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zarc
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.09.2004 17:06:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

On siin mõned korrad temaga äri tehtud - kõik on sujunud hästi . thumbs_up.gif
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarkoV
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.07.2004 23:12:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

Sai äri aetud igati positiivne. Kiire ja korralik. thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sethtanel
HV veteran
sethtanel

liitunud: 27.12.2002



sõnumpostitatud: 26.06.2004 23:53:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

väga abiks tegelane ma arvan.
olen saanud häid tasuta teadmisi
lihtsa vaevaga tema käest thumbs_up.gif
_________________
Rendi mõistlikult. www.realrent.ee
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.05.2004 16:02:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003



sõnumpostitatud: 09.04.2004 20:37:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

kõik oli väga kena, läks kõik libedalt
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m4rt1n
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2004



sõnumpostitatud: 20.02.2004 23:48:10    postituse pealkiri: kaup koos vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

müüsin helikaardi, sain raha õigeaegselt, oli õigel ajal kohal, kõik ok thumbs_up.gif
_________________
Sometimes there's more in life than just living.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaT
Kreisi kasutaja
MaT

liitunud: 19.11.2001



sõnumpostitatud: 17.02.2004 15:54:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

Sai üks tehing tehtud ja kõik sujus probleemidevabalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
donRamses
HV veteran
donRamses

liitunud: 02.11.2003



sõnumpostitatud: 16.02.2004 19:05:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

võttis aega mis ta meil võttis aga äri sai tehtud thumbs_up.gif
_________________
Ökomahvia: "Vana raud pole prügi!"
------------------------------------------
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.01.2004 15:52:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

veni vidi vici (tegelikult küll tuli, nägi ja võttis) polnud pikalt kokutamist ega tingimist. üdini positiivne
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvdzoid_est
HV veteran
dvdzoid_est

liitunud: 03.12.2003



sõnumpostitatud: 09.12.2003 23:12:12    postituse pealkiri: Kommenteerimine: missomaa vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne

Kasutajat missomaa pole veel kommenteeritud. Sa võid sellega algust teha vajutades siia.
Teen siis algust.
Ostis mult arvuti, ise tuli järgi, kõik oli nigu norm.
Ainult kauples mind vaeseks, see oli halb. icon_cry.gif
Muidu positiivne. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

missomaa arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 92% 37 häält
Neutraalne: 5% 2 häält
Negatiivne: 3% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.