| autor |
sõnum |
villu
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2001
|
postitatud: 06.05.2026 10:11:16 postituse pealkiri: RM850x |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
Kiire tehing ja tõi kauba koju kätte, igati  _________________ -------------------------------
M: iMac (27'', 2019) |
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
216 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel157
HV Guru
liitunud: 03.08.2009
|
postitatud: 05.05.2026 22:00:33 postituse pealkiri: F4-3600C17D-32GTZKW |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
Ostsin mälud  |
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thevass
HV veteran

liitunud: 14.07.2004
|
postitatud: 07.04.2026 19:52:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
Ostis monitorid ja tuli ise kiirelt järele.  _________________ Full Clip
Pakkumised ei kehti igavesti.
Milleks ajada nii palju lolli juttu? |
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harrison
HV veteran

liitunud: 13.08.2010
|
postitatud: 06.04.2026 22:25:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
Müüs mälud  |
|
|
| Kommentaarid: 286 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
255 |
|
| tagasi üles |
|
 |
778
Uus kasutaja
liitunud: 05.12.2025
|
postitatud: 25.03.2026 21:27:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
SSD müük sujus kenasti.  |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
postitatud: 05.03.2026 19:20:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
Ostis paar asja  |
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hdekkuu
HV vaatleja
liitunud: 01.11.2015
|
postitatud: 16.02.2026 21:12:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
Kiirelt kaup toodud |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mätas
HV kasutaja

liitunud: 08.07.2004
|
postitatud: 12.02.2026 12:20:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
Sai üks emaplaat ostetud  |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
postitatud: 06.12.2025 03:21:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
Soetas GEFORCE RTX 4090, kiire ja hea tehing  _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P.O
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2021
|
postitatud: 16.11.2025 19:22:13 postituse pealkiri: DDR4 |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
| Tegime mälude diili ja kõik sujus probleemideta. |
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
postitatud: 21.09.2025 21:34:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
| Tuli ja ostis veidi vanemat arvutitehnikat |
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002
|
postitatud: 30.01.2025 23:19:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
Väike mälutehing  |
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
postitatud: 20.10.2024 00:29:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
Pos tehing  _________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
postitatud: 24.07.2024 09:45:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
| tuli ja lihtsalt ostis mult terve platvormi ära. sõge vend ägeda põrnikaga 😀 |
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cooloox
HV vaatleja
liitunud: 12.02.2017
|
postitatud: 02.04.2024 09:39:09 postituse pealkiri: ostsin komplekteeritud arvuti |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
| Ostsin arvuti, kiire ja sujuv diil, tõi masina ise koju ka mulle. 5+ |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacRein
HV veteran

liitunud: 06.03.2006
|
postitatud: 05.03.2024 23:16:15 postituse pealkiri: Noctua NH-D15 - Intel LGA1200/LGA115x |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tax2
HV kasutaja
liitunud: 08.02.2013
|
postitatud: 28.12.2023 22:53:30 postituse pealkiri: Asjalik kiire tehing |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
Ostis kauba, kui tehing oli kokku lepitud sai asi kiirelt ja asjalikult aetud.
Igati positiivne kogemus. _________________ Peale tehingut palun alati tagasisidet hinnanguna, soovitavalt positiivsena.
Enne negatiivset tagasisidet saada PS, leiame tekkinud probleemile lahenduse. |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jamaisvu
HV veteran

liitunud: 02.09.2010
|
postitatud: 07.12.2023 14:27:05 postituse pealkiri: 240mm radiaator - jäiga toru liiteid - ARGB CPU plokk (Kõik |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
| Kaup korralik. Tehing kiire. Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meim
HV veteran
liitunud: 19.08.2005

|
postitatud: 16.10.2023 20:40:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
Tegime kolakaupa.
kiire suhtlus asjad nagu kirjeldatud.  _________________ "Me ei saa ühtegi päeva oma elust vahele jätta. Kõik tuleb järjest ära elada." /Hardi Tiidus/
Jaanalindu mitte ehmatada-betoonpõrand!
Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja.
psauce is so mean that even the Devil would send his/her soul back. |
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
postitatud: 04.10.2023 21:03:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
Ostsin arvutimälud, kõik tip-top.  _________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
|
| Kommentaarid: 1223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Data
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2015
|
postitatud: 19.05.2023 13:35:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
Ostsin arvuti. Kõik nii nagu peab, tõi ise kohale. Super diil, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aista
HV Guru

liitunud: 18.12.2005
|
postitatud: 30.04.2023 16:31:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
Sai jahuti ostetud. Tõi peaaegu koju kätte ära  |
|
|
| Kommentaarid: 451 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
389 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Poco
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2002
|
postitatud: 28.04.2023 22:17:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
Ostsin mälud ja prose , kõik tip-top. Tänu kannatlikkuse eest , kuna olin ajapuudses. _________________ Ei tea vist üldse midagi... või siiski? |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
quetz
HV vaatleja
liitunud: 01.01.2011
|
postitatud: 07.04.2023 18:02:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
Müüs pc. Kiire ja korrektne!  |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
postitatud: 07.03.2023 10:58:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
Ostis 1080ti, kõik hästi  |
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chimanzee
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2008
|
postitatud: 03.02.2023 01:41:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
Ostsin gpu, kõik priima, super tegelane  |
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
postitatud: 31.01.2023 23:26:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
| Ostsin videokaardi - Kõik toimib kenasti. |
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elvapoiss
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2009
|
postitatud: 25.01.2023 21:01:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
| Müüsin mõned jupid, kõik 5+ |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
postitatud: 15.01.2023 20:19:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
postipakiga tulnud plaadikombo on töökorras. _________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3NERT
HV vaatleja
liitunud: 15.03.2014
|
postitatud: 15.01.2023 15:59:29 postituse pealkiri: Ostis arvuti |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
| Ostis arvuti, kiire ja aus tehing. Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BestSeller
HV kasutaja
liitunud: 08.02.2017
|
postitatud: 06.01.2023 14:24:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ProHax3301
HV vaatleja

liitunud: 12.01.2018
|
postitatud: 05.01.2023 17:04:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
| Ostis videokaardi, kiire tehing ja kõik ok. |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wrx123
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2006
|
postitatud: 03.12.2022 23:58:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
Ostis emaplaadi ja CPU  |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arthur
HV vaatleja
liitunud: 21.07.2013
|
postitatud: 03.09.2022 19:27:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
Ostis vesijahutuse  |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
postitatud: 22.08.2022 20:36:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
Sai üks korpus, toide ja custom vesijahutuse juppe müüdud. Kandis raha ette ja saatis inimese asjadele järgi. Positiivne.  |
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aff
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2005
|
postitatud: 07.08.2022 20:44:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
| Ostsin arvuti. Kõik sujus kiiresti ja korralikult. Soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heigins
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2019
|
postitatud: 30.07.2022 12:40:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
Ostsin arvuti, kõik tiptop _________________ Jõudu! |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janz1k
HV veteran

liitunud: 03.09.2017
|
postitatud: 15.07.2022 09:33:30 postituse pealkiri: Arvuti ost |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
ostsin arvuti ja oli nõus ise ära tooma 10/10  _________________ syytu prints |
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stanley
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2015
|
postitatud: 05.07.2022 20:51:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
| Ostsin mälud, ülimalt kiire ning sujuv tehing oli, soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kesu
HV vaatleja
liitunud: 25.12.2020
|
postitatud: 28.06.2022 22:12:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
| Ostis mälud ja andis rahale lisaks ka hüva nõu. |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krf83
HV vaatleja
liitunud: 02.10.2008
|
postitatud: 17.05.2022 21:03:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
| Ostis emaplaadi. Kiire ja meeldiv tehing. |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
L6om
HV vaatleja
liitunud: 20.08.2018
|
postitatud: 02.05.2022 11:17:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
| Ostsin ühe kasti. Kiire ja asjakohane. Toode täpselt selline nagu postituses kirjas. |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ieo
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2021
|
postitatud: 28.04.2022 20:11:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
| Soetasin mõned vendid. Kiire ja positiivne tehing. |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spotty
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2010
|
postitatud: 27.04.2022 11:39:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
| Soetasin mõned "ribbon cable" riserid. Kiire ja korralik tehing! |
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ermo
HV kasutaja
liitunud: 09.09.2002
|
postitatud: 25.04.2022 10:57:12 postituse pealkiri: DDR4 |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
Ostsin mälud. Kiire tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TiltForFun
HV kasutaja
liitunud: 29.05.2011
|
postitatud: 23.04.2022 18:57:14 postituse pealkiri: Psu |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
| Ostsin PSU. Kiire ja korralik diil! |
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ferrytayle
HV kasutaja
liitunud: 05.03.2016
|
postitatud: 21.04.2022 19:38:01 postituse pealkiri: Corsair RM850x |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
Ostsin PSU, väga viis  |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
postitatud: 09.12.2021 09:27:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
mitme positiivse tehingu kohta üks rasvane positiivne  _________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
|
| Kommentaarid: 1904 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
1327 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RealKalZ
HV vaatleja
liitunud: 08.09.2020
|
postitatud: 17.11.2021 11:53:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
Kiire ja lihtne tehing.  |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maero
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2001
|
postitatud: 10.11.2021 15:37:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ c4v6 ]: Positiivne |
|
Müüsin videokaardi. Kandis raha kohe üle ja tegi ise pakisildi. 5+ _________________ Framerate Is Life!!! |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|