Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Tundurundu
avatar Kasutajast Tundurundu

Kreisi kasutaja
liitunud:  21.05.2003
postitusi:  1151
[0.02% kõigist / 0.14 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Tundurundu sõnumeid
kontakt Tundurundu
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Tundurundu
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 99% 73 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 1% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
inch
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.08.2019 20:56:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Tehing tehtud, kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.08.2019 11:59:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Ostis iPhone'i thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim2
HV veteran
Siim2

liitunud: 02.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.01.2019 18:46:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Ostis kiirelt ühe telefoni. Väga positiivne. thumbs_up.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 232
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vitman
HV veteran
Vitman

liitunud: 15.04.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.12.2017 03:11:59    postituse pealkiri: 5+ vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 326 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 291
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.08.2017 12:05:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Müüsin asja. Tuli järgi. Sujus
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
innu18
HV Guru

liitunud: 12.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.06.2017 19:15:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Telefoni ekraan taas mõravaba thumbs_up.gif Tänud!
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 287
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Intsikalle
HV vaatleja
Intsikalle

liitunud: 29.05.2010



sõnumpostitatud: 05.07.2016 13:47:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Ostis telefoni.
Positiivne kogemus.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.05.2016 17:48:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Müüsin telefoni, äri kiire ja korralik icon_smile.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urakaaj
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2016



sõnumpostitatud: 19.05.2016 14:32:33    postituse pealkiri: iphone 5 jupid vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Kõik OK, kaup kiirelt postis. Soovitan kindlalt!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.04.2016 11:11:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

taas asju aetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris82
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2011



sõnumpostitatud: 29.03.2016 11:43:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Müüsin iPhone 5. Kõik sujus kenasti.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.12.2015 23:28:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Ostsin SSD. Pani posti enne, kui olin maksnud. Kiire ja vastutulelik tegutsemine. Igati positivne tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.04.2014 11:24:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

2x kõik sujus thumbs_up.gif
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVBGod
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.09.2003



sõnumpostitatud: 03.11.2013 21:08:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Müüs mulle fotoka välgu. Kõik toimib nagu peab. Tehing kiire ja korralik!
_________________
Never loose your dreams!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
klebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005



sõnumpostitatud: 19.04.2012 13:27:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Tänud) .Väga korrektne ostja.
soovitan!
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 220
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003



sõnumpostitatud: 01.04.2012 19:39:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Pühapäeva õhtune tehing kokkulepitud ajal kokkulepitud kohas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slashji
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.02.2012 20:51:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Müüs mulle ühe väga hästi hoitud sülearvuti, tehing kiire ja asjalik. Soovitan.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tundurundu
Kreisi kasutaja
Tundurundu

liitunud: 21.05.2003



sõnumpostitatud: 16.12.2004 17:40:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: puudub

icon_biggrin.gif
eks ta minust jah inetu oli
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Earl
Kreisi kasutaja
Earl

liitunud: 22.04.2002



sõnumpostitatud: 16.12.2004 17:20:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Negatiivne

Tundurundu kirjutas:
sa harjuta oma kirjastiili teinekord.
inimene ei ole üldse eestis ja sina hakkad ründama et mis on põhjus blablabla
kui ilusti ei oska suhelda siis sinusugustega äri ei tee


Ära lahmi huupi teades et sa ise mitte just kõige korrektsemalt asja ei ole ajanud.
Raske oli mulle priva saata, et sry, olen nädala eemal, olen tagasi sel ja sel kuupäeval? Ma olin ju kauba sulle nö. broneerinud. Aga täielik vaikus. Mida ma arvama pidin? Mida sa ise minu asemel arvanud oleks?
Siiski, muudan oma kommentaari positiivseks, kui ühendust võtad ja kaupa teeme.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tundurundu
Kreisi kasutaja
Tundurundu

liitunud: 21.05.2003



sõnumpostitatud: 15.12.2004 17:27:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: puudub

sa harjuta oma kirjastiili teinekord.
inimene ei ole üldse eestis ja sina hakkad ründama et mis on põhjus blablabla

kui ilusti ei oska suhelda siis sinusugustega äri ei tee
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Earl
Kreisi kasutaja
Earl

liitunud: 22.04.2002



sõnumpostitatud: 14.12.2004 15:51:15    postituse pealkiri: USB raadio vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Negatiivne

Paraku pean siia positiivsete kommentaaride hordidele lisaks negatiivse kommi jätma, kuna minu äri temaga küll ei sujunud. Pakkus minu poolt soovitud hinna ning pärast seda lihtsalt kadus. Privadele ei vasta, sealjuures minu esimesed privad sai ta kindlasti kätte juba sama päeval kui oma pakkumise tegi. Hetkel on vaikus olnud juba üle nädala.
Ei soovita tegemist teha.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MoHcTpA
Kreisi kasutaja
MoHcTpA

liitunud: 15.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.08.2004 20:02:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Ostsin telefoni, olen väga rahul!!!
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tundurundu
Kreisi kasutaja
Tundurundu

liitunud: 21.05.2003



sõnumpostitatud: 20.07.2004 20:01:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: puudub

Eks ostjad ole enamasti ausad jah. Müüjad on need, kes vahetevahel ei ole icon_wink.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dx626
HV veteran

liitunud: 25.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.07.2004 02:35:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Aus ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 191 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.07.2004 16:27:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

tlf.edukalt müüdud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kodusiga
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2003



sõnumpostitatud: 15.06.2004 00:10:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Norm vend
_________________
56646194
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.04.2004 11:20:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Positiivne kogemus olemas, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.02.2004 12:50:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Norm vend saime ilusti kaubale, (ostis ketta) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pipraonu
HV kasutaja
pipraonu

liitunud: 07.04.2002



sõnumpostitatud: 15.02.2004 19:58:01    postituse pealkiri: (y) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Nagu ikka - postiivsed kogumused ainult!
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.02.2004 10:52:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Ega olegi muud öelda,kui 100% rahul thumbs_up.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martunja
HV kasutaja
martunja

liitunud: 10.09.2003



sõnumpostitatud: 03.02.2004 15:52:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Igati usaldusväärne äripartner. Sai temalt ostetud üks 17" molu millele andis 3 kuud garantii. 3 kuu pärast oli molul väike defekt välja löönud, mille remont võttis aega 1,5 päeva.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatiKala
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.06.2002



sõnumpostitatud: 27.01.2004 18:04:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Ühe "nunnu" 15 monitori rahulolev omanik thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.01.2004 22:47:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zwölf
Kreisi kasutaja
zwölf

liitunud: 05.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.01.2004 21:05:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Eeskujulik ärimees kes peab klienti kuningaks thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TXX
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.01.2004 19:26:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Nii kuis lubatud, nii ka kaup kohal.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants
HV kasutaja
ants

liitunud: 06.10.2002



sõnumpostitatud: 12.01.2004 23:32:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

hr. Tundurundu'ga aint positiivsed kogemused thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.01.2004 08:36:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Kiire ja vastutulelik. Väga viis!
_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppp
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2001



sõnumpostitatud: 07.01.2004 11:56:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Väga usaldusväärne inimene.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alpine
HV veteran

liitunud: 27.01.2003



sõnumpostitatud: 07.01.2004 03:32:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

sai äri aetud nii kuis peab ikati soovitan:) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vogon
HV vaatleja

liitunud: 25.12.2003



sõnumpostitatud: 06.01.2004 22:07:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Lahe kuju ja igati meeldiv temaga äri teha.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasL
HV kasutaja
UrmasL

liitunud: 18.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.12.2003 21:53:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alep
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2002



sõnumpostitatud: 22.12.2003 11:14:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Tehing sujus. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muku
HV kasutaja
muku

liitunud: 20.08.2002



sõnumpostitatud: 20.12.2003 15:16:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Meeldiv ärikogemus olemas, tema sai raha, mina monitori (LG795FT Plus). Molu korralik, äri sujus kenasti, hind oli nagu kokku lepitud, tõi asja lausa koju kätte, hoolimata minu pisikestest viperustest kannatas ka natuke oodata asjaga. Jättebra.
Sellised kaupmehed lausa kutsuvad ostma icon_smile.gif
___________________________
100-mees selle postitusega icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003



sõnumpostitatud: 17.12.2003 17:48:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Jälle yxs positiivne kogemus....
Sain molu ja tema raha ...
Tasub dealida
_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheIV
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003



sõnumpostitatud: 16.12.2003 22:36:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Meeldiv äri kogemus thumbs_up.gif
_________________
[url=http://outlaws-tf2.hlstatsx.com/hlstats.php]
[img:c44d147335]http://outlaws-tf2.hlstatsx.com/hlstats.php/sig/147_random.png[/img:c44d147335]
[/url]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ChristAn
Piiratud kasutaja


liitunud: 27.12.2001



sõnumpostitatud: 15.12.2003 00:04:23    postituse pealkiri: sai äri aetud vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

sai kunagi temalt monitor ostetud ja siiani probleeme pole olnud. tõi selle kohale kokkulepitud ajaks ja polnud kitsi ka telefonitsi mu lõpmatutele küsimustele vastama.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tundurundu
Kreisi kasutaja
Tundurundu

liitunud: 21.05.2003



sõnumpostitatud: 14.12.2003 21:50:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: puudub

thumbs_up.gif

viimati muutis Tundurundu 15.12.2003 21:07:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zolo
HV vaatleja

liitunud: 26.11.2003



sõnumpostitatud: 14.12.2003 20:18:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

everithing good thumbs_up.gif

viimati muutis Zolo 15.12.2003 21:02:35, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
einar001
HV vaatleja

liitunud: 06.06.2003



sõnumpostitatud: 13.12.2003 17:24:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Väga thumbs_up.gif Sain temalt täna hea monitori icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002



sõnumpostitatud: 13.12.2003 03:47:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne

Üks kaaskannatajaid pettuses icon_mad.gif , mis oli juba ammu-ammu.
Igatahes vägagi thumbs_up.gif mees.
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

Tundurundu arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 92% 44 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 6% 3 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.