Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: eddvin
avatar Kasutajast eddvin

HV kasutaja
liitunud:  28.08.2008
viimane külastus:  27.06.2026 00:23:35
HV-OT teenus:  24.12.2026 12:42:53
HV-OT+ teenus:  11.06.2026 21:26:33
postitusi:  831
[0.01% kõigist / 0.13 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja eddvin sõnumeid
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt eddvin
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: eddvin
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 59 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ eddvin ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
KoRnyMJ
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.04.2025 09:48:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Ostsin köögitehnikat, soovitan
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lynxfelinae
HV veteran

liitunud: 07.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.11.2024 00:05:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Ostsin juulis ühe sülearvuti, kiire positiivne tehing.
Kommentaarid: 257 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 216
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eestlane10
HV kasutaja
Eestlane10

liitunud: 13.09.2015


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.07.2024 01:21:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Igati positiivne tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
o.luigas
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2013



sõnumpostitatud: 29.12.2023 17:53:33    postituse pealkiri: Kõlar vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Soetasin kõlari, tõi koju kätte. Igati meeldiv tehing !
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6o
HV kasutaja
mar6o

liitunud: 17.04.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.06.2023 15:30:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Ostis klapid- tehing kiire ja korrektne.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaagupk
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2011



sõnumpostitatud: 07.02.2023 17:46:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Müüs klapid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SeedX
HV kasutaja
SeedX

liitunud: 10.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.02.2023 22:01:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Müüs klapid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.02.2023 19:53:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Kiitus!
Edukas äritehind tehtud! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.10.2022 06:55:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Ostis teleka ja tuli ilusti järgi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001



sõnumpostitatud: 25.09.2022 23:50:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Ostsin läpaka, kõik sujus ja läpakas töötab hästi.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valdur444
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2014


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.04.2022 14:07:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Kiire tehing 5+
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eleonor_
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2015


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.03.2022 14:48:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Ostsin hiirt. Töötab ilusti. beer_yum.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShiiL
HV Guru
ShiiL

liitunud: 15.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.01.2022 07:32:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Kõik nagu kokku lepitud thumbs_up.gif
_________________
I may be getting older, but I refuse to grow up!
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madisxxx
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.01.2022 15:50:39    postituse pealkiri: MX518 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Sai soetatud hiir, väga super tehing.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SeedX
HV kasutaja
SeedX

liitunud: 10.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.01.2022 18:00:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Müüs hiire thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.01.2022 09:55:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Ostsin hiire, kaup nagu lubatud.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoy
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.10.2021 15:08:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Ostsin posti teel ruuteri. Kaup enne, raha pärast thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Schwe
HV vaatleja

liitunud: 24.02.2018


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.08.2021 15:04:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

POsitiivne tehing, oli nõus astu tulema ja üpriski hilja kokku saama. 5+
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko647
HV kasutaja
marko647

liitunud: 24.09.2014


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.07.2021 10:07:58    postituse pealkiri: Ostsin hiire vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Väga positiivne tehing thumbs_up.gif
_________________
Mõõdukas arvutihuviline icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.07.2021 21:29:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Ostsin hiire. Väga 5+ ärimees
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
whisperftw
HV vaatleja

liitunud: 13.06.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.07.2021 19:58:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Ostsin hiire - Kõik väga positiivne!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvo92
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.05.2021 17:15:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Ostsin hiire. Kenasti pakitud ja saatis kiiresti.
Kõik töötab suurepäraselt. Igati soovitan!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Coolest
HV veteran

liitunud: 04.07.2006



sõnumpostitatud: 30.04.2021 20:30:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

ostsin 2 head klavi.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bussy
Kreisi kasutaja
Bussy

liitunud: 14.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.04.2021 11:37:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Ostsin mobiili numbri, kiire ja korralik tehing beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.01.2021 22:09:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Müüs sidetehnikat thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.12.2020 20:04:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Sain ühe doonorklaviatuuri ning seda veel koos kohaletoomisega icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.12.2020 23:47:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Sai üks kiire tehing tehtud ning kaup on ka väga korralik thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.11.2020 18:29:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

kiire diil, kõik ok thumbs_up.gif
_________________
https://www.youtube.com/@nofdisain
https://www.nöf.ee
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.11.2020 18:21:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Ostsin klapid, tip-top.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SoundBlast
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2007



sõnumpostitatud: 27.01.2020 19:20:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Lubatud ajal lubatud kaubaga kohal. Positiivne.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zest
Kreisi kasutaja
zest

liitunud: 17.12.2007



sõnumpostitatud: 04.01.2020 22:30:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Kiire, täpne, viisakas.
Vägagi soovitan.
Ostetud suht kallis kaup hea hinnagaja kõik toimib nagu peab.
Kiidan.
_________________
If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.04.2019 22:58:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Väike rehvidiil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.09.2018 19:21:13    postituse pealkiri: Ainult positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Väga viisakas, korrektne ja.täpne ostja.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6ders6ber
HV kasutaja

liitunud: 16.10.2010



sõnumpostitatud: 17.12.2017 16:27:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Oats in iPad Air tuli kohale kõik ok 😊
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fifa
HV kasutaja
fifa

liitunud: 06.03.2005



sõnumpostitatud: 03.10.2017 17:15:53    postituse pealkiri: OK vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Müüs ühe arvutuspulga - toimib, kõik OK. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.07.2017 09:46:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

ostis puldi, tuli ise kohale ja tehing oli kiire.
_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timofeje
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.05.2017 20:34:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Ostis sülearvuti.
Pakkus, ootas, tuli, kontrollis seadme üle ja asi vahetas omanikku.
Kiire ja konkreetne.
_________________
Pakun ainult kolme sorti teenuseid: hea, odav ja kiire. Kahjuks saab korraga valida neist ainult kaks.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andu122
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.03.2017 16:53:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Ostis drooni, saatis sõbra järgi
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.03.2017 12:07:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Äri käis kiirelt, tuli ise vabatahtlikult vastu kokkusaamiskoha valimisel. Äärmiselt meeldiv kogemus.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011



sõnumpostitatud: 08.06.2016 12:35:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Sai äri tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005



sõnumpostitatud: 03.11.2015 12:51:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Kiire tehing, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.06.2014 12:09:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

ostis mängu, kõik sujus nii nagu kokkulepitud.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AK1
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2010



sõnumpostitatud: 04.12.2013 21:35:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Sai kiire tehing tehtud! Kasutaja sai raha, mina kauba. Kõik sujus, soovitan!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jüri
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.12.2013 14:37:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Ostsin xbox 360 mängu. Tehing sujus väga hästi.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kärn
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.11.2013 17:08:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

-cocain- kirjutas:
Mandariinitakso icon_wink.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Tänud!


+1 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.11.2013 07:16:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Äri pole teinud, kuid toimetas minu soovitud kohta mulle veidi klementiine
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003



sõnumpostitatud: 21.11.2013 13:02:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Aix kirjutas:
-cocain- kirjutas:
Mandariinitakso icon_wink.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Tänud!

Sekundeerin icon_smile.gif


Nõus thumbs_up.gif
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.11.2013 10:32:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

-cocain- kirjutas:
Mandariinitakso icon_wink.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Tänud!

Sekundeerin icon_smile.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.11.2013 01:49:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Mandariinitakso icon_wink.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Tänud!
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martl
HV veteran

liitunud: 20.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.11.2013 20:54:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ eddvin ]: Positiivne

Abivalmis inimene.TÄNUD!
Kommentaarid: 245 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

eddvin arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 68 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.