|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: jotjot |
eddvin
vastuseid: 403
vaadatud: 75528
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.08.2025 14:03:00 pealkiri: Kommenteerimine: jotjot |
Ostis mälud, kõik ok  |
teema: OnePlus nutiseadmete üldteema |
eddvin
vastuseid: 68
vaadatud: 9500
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.01.2025 00:54:57 pealkiri: OnePlus nutiseadmete üldteema |
Eile sain kätte oma musta oneplus 13 512gb, kuid pole jõudnud kasutama hakata
Olin musta ja sinise vahel, kuid see sinine tehisnahk tundus veidi kahtlane. Samas niikuinii läheb ümbris peal ... |
teema: Kommenteerimine: nkkuo |
eddvin
vastuseid: 256
vaadatud: 67459
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.07.2024 22:40:38 pealkiri: Kommenteerimine: nkkuo |
Ostis läpaka, kõik sujus väga positiivselt  |
teema: Kommenteerimine: Eestlane10 |
eddvin
vastuseid: 116
vaadatud: 20263
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.07.2024 20:18:15 pealkiri: Kommenteerimine: Eestlane10 |
Ostis kinkekaardi, kõik super!  |
teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? |
eddvin
vastuseid: 16659
vaadatud: 2925797
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 25.02.2024 19:09:10 pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? |
Keegi teab, mis Apollo kinopassist sai?
Kunagi 2020 see tuli, kus sai kindla kuutasu eest piiramatult kinos käia, kuid siis polnud midagi vaadata.
Nüüd on midagi vaadata, kuid kuutasuline teenus ... |
teema: Telia Koduinternet |
eddvin
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697192
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 21.02.2024 16:01:29 pealkiri: Telia Koduinternet |
, sellel on 2 SIM pesa, mõlemat.
Teoreetiliselt võib olla ka mustas nimekirjas, siit saad üle vaadata - https://www.telia.ee/era/must-nimekiri/ |
teema: Telia Mobiilne Internet |
eddvin
vastuseid: 5654
vaadatud: 1473375
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.02.2024 10:58:01 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
| , vähemalt viimati oli mul info, et see ruuter pole lukustatud ning saab kõikide opekate SIM kaarte kasutada. Ainus mure on, et APN ei saa muuta, kuid moodsal operaatoril võiks olla suva, mis APN s ... |
teema: Telia VoLTE |
eddvin
vastuseid: 134
vaadatud: 50940
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.01.2024 17:37:25 pealkiri: Telia VoLTE |
Vana teema, aga kas kellelgi on õnnestunud Telia-lt kätte saada nimekiri telefonidest mis toetavad VoLTE-d nende võrgus?
Mind suunati küsimise peale Telia e-poodi kus loomulikult on ainult uued t ... |
teema: Kommenteerimine: morik |
eddvin
vastuseid: 85
vaadatud: 26571
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.09.2023 08:33:53 pealkiri: Kommenteerimine: morik |
| Ostsin klapid, kõik OK |
teema: Kommenteerimine: mar6o |
eddvin
vastuseid: 41
vaadatud: 15216
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.06.2023 10:37:19 pealkiri: Kommenteerimine: mar6o |
Ostsin klapid, kõik super  |
teema: Samsung Galaxy S23 seeria arutelu |
eddvin
vastuseid: 775
vaadatud: 194280
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.05.2023 00:23:09 pealkiri: Samsung Galaxy S23 seeria arutelu |
, siin tundub sama murele lahendus olevat - https://www.reddit.com/r/samsung/comments/a6ml1l/auto_opening_notifications/
Ehk tuleb Galaxy Wear rakenduses teavituste seaded üle vaadata |
teema: Nutikella mure |
eddvin
vastuseid: 24
vaadatud: 6803
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 23.04.2023 23:51:43 pealkiri: Nutikella mure |
Olen midagi sarnast näinud, vaata üle, et äppil oleks lubatud leida lähedalasuvaid seadmeid.
Seaded->Rakendused->Huawei Health->Load ja lubada Lähedalasuvad seadmed. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
eddvin
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771639
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 04.04.2023 15:57:10 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Tervist,
küsiks targematelt, et kas kellelgi teist on ka selline probleem elisa mobiilse internetiga -
nimelt, pärast märtsi algust, kui elisa andis teada, et teevad lähiajal hooldus ja 5g se ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
eddvin
vastuseid: 11802
vaadatud: 2679357
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.02.2023 16:04:57 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
, videokõned üldiselt toimivad ainult sama operaatori numbrite vahel.
Kui õigesti mäletan, siis mõlemal numbril peaks VoLTE välja lülitama ja siis saab ka erinevate operaatorite vahel videokõ ... |
teema: Kommenteerimine: jaagupk |
eddvin
vastuseid: 21
vaadatud: 7610
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2023 20:33:46 pealkiri: Kommenteerimine: jaagupk |
ostis klapid, kõik super  |
teema: Kommenteerimine: SeedX |
eddvin
vastuseid: 91
vaadatud: 22726
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2023 20:32:53 pealkiri: Kommenteerimine: SeedX |
Ostis klapid, kõik super  |
teema: Kommenteerimine: villu70 |
eddvin
vastuseid: 141
vaadatud: 59256
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2023 20:31:34 pealkiri: Kommenteerimine: villu70 |
Ostis klapid, kõik super  |
teema: Kommenteerimine: kasa17 |
eddvin
vastuseid: 7
vaadatud: 2546
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2023 20:30:54 pealkiri: Kommenteerimine: kasa17 |
Ostis klapid, kõik super  |
teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? |
eddvin
vastuseid: 16659
vaadatud: 2925797
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 02.02.2023 08:13:54 pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? |
Täielik mõistatus.
Mis asi seal Kosmose suure saalis praegu on. Enne oli ju see IMAX tähe all. Kas enam mitte? Forum Cinemas on ka nüüd kõik Apollo all aga neil ei ole üldse midagi rohkema ... |
teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? |
eddvin
vastuseid: 16659
vaadatud: 2925797
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 20.01.2023 02:33:30 pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? |
Babylon oli mu meelest täiega hea. Kõik see muusika ja ägedalt filmitud kaadrid
Film muidugi kestab kolm tundi, soovitan valida mugava kinosaali . Ise käisin Plaza Lux saal ... |
teema: ZYXEL LTE7480-M804 firmware |
eddvin
vastuseid: 12
vaadatud: 6715
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.01.2023 15:16:04 pealkiri: ZYXEL LTE7480-M804 firmware |
Katsetasin samasuguses Elisa ruuteris ABRA.4 ...
Kõik algsed settingud säilisid või tuli pärast hakata kõike käsitsi seadistama?
Mul kõik seadistused säilisid nii nagu olid  |
teema: ZYXEL LTE7480-M804 firmware |
eddvin
vastuseid: 12
vaadatud: 6715
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.01.2023 13:18:32 pealkiri: ZYXEL LTE7480-M804 firmware |
Katsetasin samasuguses Elisa ruuteris ABRA.4 ja ABRA.6 tarkvara ning kõik toimis
Hetkel tundus, et neljandas tarkvaras töötab kindla kärje peale lukustamine veidi lihtsamalt. |
teema: Kommenteerimine: Insmeh |
eddvin
vastuseid: 11
vaadatud: 1858
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.12.2022 16:46:01 pealkiri: Kommenteerimine: Insmeh |
Ostis teleka, kõik super!  |
teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? |
eddvin
vastuseid: 16659
vaadatud: 2925797
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 16.11.2022 12:08:14 pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? |
Kes julgeb tunnistada, et käis Black Panther 2 vaatamas?
Rääkige välja, kuidas oli
Siis julged ise kah tunnistada, et käisid vaatamas?
Valiksin ise samuti Black Adami pigem, kui nende kah ... |
teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? |
eddvin
vastuseid: 16659
vaadatud: 2925797
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 16.11.2022 11:39:00 pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? |
Kes julgeb tunnistada, et käis Black Panther 2 vaatamas?
Rääkige välja, kuidas oli |
teema: Kütusehindade vaatlus |
eddvin
vastuseid: 17715
vaadatud: 2105834
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 15.11.2022 17:50:41 pealkiri: Kütusehindade vaatlus |
WTF Nestel hakkas?
Õnneks sai tund enne südaööd paak kangemat täis lastud.
Nad vist märkasid viga ning saatsid uuesti hinnad meilile, kuid ka teisel korral on samad hinnad
E: hetk ... |
teema: Telia Eesti |
eddvin
vastuseid: 9969
vaadatud: 2277391
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 29.10.2022 21:51:21 pealkiri: Telia Eesti |
|
teema: Kommenteerimine: Snaxez |
eddvin
vastuseid: 60
vaadatud: 28995
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.10.2022 22:36:41 pealkiri: Kommenteerimine: Snaxez |
Ostsin teleka, kõik super  |
teema: Kütusehindade vaatlus |
eddvin
vastuseid: 17715
vaadatud: 2105834
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.09.2022 11:52:51 pealkiri: Kütusehindade vaatlus |
Neste diisel oli vist eridiiliga 1.78 täna
huvitav, et Neste hulgihind erineb
mulle pakub Neste täna selliseid hindu:
D - 1,751
95 - 1,641
98 - 1,679
olen regatud, kui Wolt töötaja ne ... |
teema: Kommenteerimine: Jorsik |
eddvin
vastuseid: 35
vaadatud: 16670
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.09.2022 09:31:25 pealkiri: Kommenteerimine: Jorsik |
| Ostis läpaka, kõik super |
teema: Sony Xperia XZ2 seeria arutelu |
eddvin
vastuseid: 251
vaadatud: 81746
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.09.2022 21:56:18 pealkiri: Sony Xperia XZ2 seeria arutelu |
Selline loll küsimus - kas Jaapani turule toodetud xz2c meil toimetab?
mudel SO-05K
specs ütleb: LTE Cat15 (Bands 1,3,4,5,7,8,12,13,17,19,21,28), TD-LTE (Bands 38,39,40,41,42), VoLTE
Enda xz1 ... |
teema: Facebook/Meta üldteema |
eddvin
vastuseid: 3042
vaadatud: 779144
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 31.08.2022 21:47:47 pealkiri: Facebook/Meta üldteema |
| Kas kellelgi on veel kasutusel nö ainult Messangeri konto ilma FB ´ta, mida sai telefoninumbriga regada? Messanger tuletab meelde, et midagi peaks ennem 1.septembrit muutma, aga see teavituse link e ... |
teema: Kütusehindade vaatlus |
eddvin
vastuseid: 17715
vaadatud: 2105834
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 29.07.2022 09:59:15 pealkiri: Kütusehindade vaatlus |
mis diisliga juhtus?
+20 senti täna?!
Ma vaatasin ka, kuid see tundub viga, sest neste iseteenindusest vaadates on hind enamvähem sama nagu eile |
teema: Telia hakkab pakkuma üle õhu 5G Koduinternetti kiirusega kuni 500 Mbit/s |
eddvin
vastuseid: 12
vaadatud: 9631
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 25.07.2022 19:52:32 pealkiri: Telia hakkab pakkuma üle õhu 5G Koduinternetti kiirusega kuni 500 Mbit/s |
Ma loen geeniuse pressiteatest välja, et telefone ei lasta 3,6GHz sageduse külge.
https://digi.geenius.ee/rubriik/uudis/hinnad-teada-telia-hakkab-pakkuma-ule-ohu-5g-koduinternetti-kiirusega-kuni-5 ... |
teema: Kütusehindade vaatlus |
eddvin
vastuseid: 17715
vaadatud: 2105834
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 20.05.2022 13:20:39 pealkiri: Kütusehindade vaatlus |
neste bensiini hulgihind on täna kehvem, kui tavasoodukas
95 maksab täna 1,972€
98 - 2,0115
see-eest diisel on 1,685€ |
teema: Kommenteerimine: valdur444 |
eddvin
vastuseid: 41
vaadatud: 10424
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.04.2022 13:59:30 pealkiri: Kommenteerimine: valdur444 |
Ostsin kinkekaardi, kõik super  |
teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
eddvin
vastuseid: 45744
vaadatud: 6251860
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 03.03.2022 16:46:43 pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
| , need peaksid need uued moodsad trollid olema - https://auto.geenius.ee/rubriik/uudis/esimesed-tallinnas-umberehitatud-autonoomsed-trollid-alustavad-liinisoitudega/ |
teema: Kütusehindade vaatlus |
eddvin
vastuseid: 17715
vaadatud: 2105834
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 03.03.2022 14:18:42 pealkiri: Kütusehindade vaatlus |
https://auto.geenius.ee/rubriik/uudis/kutuse-hind-tousis-taas-ja-diislikutusel-lausa-15-sendi-vorra/  |
teema: Dying Light 2 |
eddvin
vastuseid: 42
vaadatud: 14520
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.02.2022 12:04:50 pealkiri: Dying Light 2 |
| Märkasin, et Arvutitargast teatud ASUS toodete ostmisel saab Dying Light 2 kingiks - https://arvutitark.ee/est/Otsing?q=%2Fbt%2Fdying2 |
teema: Kommenteerimine: Vitman |
eddvin
vastuseid: 325
vaadatud: 54911
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.01.2022 16:36:08 pealkiri: Kommenteerimine: Vitman |
Ostis hiire, kõik käis kiirelt  |
teema: Kommenteerimine: madisxxx |
eddvin
vastuseid: 108
vaadatud: 24550
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.01.2022 17:19:34 pealkiri: Kommenteerimine: madisxxx |
Ostis hiire, kõik käis kiirelt  |
teema: Kommenteerimine: ShiiL |
eddvin
vastuseid: 264
vaadatud: 71323
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.01.2022 18:12:14 pealkiri: Kommenteerimine: ShiiL |
Ostis hiire, kõik super  |
teema: Kommenteerimine: SeedX |
eddvin
vastuseid: 91
vaadatud: 22726
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2022 18:03:56 pealkiri: Kommenteerimine: SeedX |
Ostis hiire, kõik super  |
teema: Kommenteerimine: Maxxxim |
eddvin
vastuseid: 104
vaadatud: 25710
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.01.2022 11:02:09 pealkiri: Kommenteerimine: Maxxxim |
Ostis hiire, kõik super  |
teema: Kommenteerimine: shiiiiiiid |
eddvin
vastuseid: 24
vaadatud: 8371
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.01.2022 01:15:08 pealkiri: Kommenteerimine: shiiiiiiid |
Ostis klaviatuuri, kõik super.  |
teema: Kütusehindade vaatlus |
eddvin
vastuseid: 17715
vaadatud: 2105834
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 03.11.2021 12:06:39 pealkiri: Kütusehindade vaatlus |
3,5 senti liitrilt võib tõusta tänu ministeeriumi liigsele agarusele, ehk ogarusele
https://arileht.delfi.ee/artikkel/95024345/eesti-oliuhing-keskkonnaministeeriumi-otsus-tostab-pohjendamatult-kut ... |
teema: Kütusehindade vaatlus |
eddvin
vastuseid: 17715
vaadatud: 2105834
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 01.11.2021 16:04:44 pealkiri: Kütusehindade vaatlus |
Neste 1.447 98
Korralik hüpe. Homme tõstavad raudselt postil.
Kui palju peab tankima iga kuu, et sellist soodukat saada?
Naine võtab kaks paaki kuus. Ma tangin gaasi.
Tänane ja homne 98 ... |
teema: Kütusehindade vaatlus |
eddvin
vastuseid: 17715
vaadatud: 2105834
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 30.10.2021 15:46:28 pealkiri: Kütusehindade vaatlus |
Neste 1.447 98
Korralik hüpe. Homme tõstavad raudselt postil.
Kui palju peab tankima iga kuu, et sellist soodukat saada?  |
teema: Telia hoiatab: hetkel on käimas suurem petukõnede laine |
eddvin
vastuseid: 34
vaadatud: 20800
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 21.10.2021 12:45:16 pealkiri: Telia hoiatab: hetkel on käimas suurem petukõnede laine |
|
teema: Telia Mobiilne Internet |
eddvin
vastuseid: 5654
vaadatud: 1473375
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.10.2021 15:41:22 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
| , kui kasutad nende Koduinterneti teenust kiirusega 20/5, siis soovitan vähemalt alguses võtta Telia enda käest Zyxel 7480 väliruuter rendile. Selle seadme saab tulla Telia tehnik paigaldama mõis ... |
| |