Avaleht
otsing leidis 613 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: jotjot
eddvin

vastuseid: 403
vaadatud: 75528

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.08.2025 14:03:00   pealkiri: Kommenteerimine: jotjot
Ostis mälud, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: OnePlus nutiseadmete üldteema
eddvin

vastuseid: 68
vaadatud: 9500

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.01.2025 00:54:57   pealkiri: OnePlus nutiseadmete üldteema
Eile sain kätte oma musta oneplus 13 512gb, kuid pole jõudnud kasutama hakata icon_neutral.gif
Olin musta ja sinise vahel, kuid see sinine tehisnahk tundus veidi kahtlane. Samas niikuinii läheb ümbris peal ...
  teema: Kommenteerimine: nkkuo
eddvin

vastuseid: 256
vaadatud: 67459

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.07.2024 22:40:38   pealkiri: Kommenteerimine: nkkuo
Ostis läpaka, kõik sujus väga positiivselt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Eestlane10
eddvin

vastuseid: 116
vaadatud: 20263

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.07.2024 20:18:15   pealkiri: Kommenteerimine: Eestlane10
Ostis kinkekaardi, kõik super! thumbs_up.gif
  teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
eddvin

vastuseid: 16659
vaadatud: 2925797

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 25.02.2024 19:09:10   pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Keegi teab, mis Apollo kinopassist sai?
Kunagi 2020 see tuli, kus sai kindla kuutasu eest piiramatult kinos käia, kuid siis polnud midagi vaadata.
Nüüd on midagi vaadata, kuid kuutasuline teenus ...
  teema: Telia Koduinternet
eddvin

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697192

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 21.02.2024 16:01:29   pealkiri: Telia Koduinternet
, sellel on 2 SIM pesa, mõlemat.
Teoreetiliselt võib olla ka mustas nimekirjas, siit saad üle vaadata - https://www.telia.ee/era/must-nimekiri/
  teema: Telia Mobiilne Internet
eddvin

vastuseid: 5654
vaadatud: 1473375

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 19.02.2024 10:58:01   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
, vähemalt viimati oli mul info, et see ruuter pole lukustatud ning saab kõikide opekate SIM kaarte kasutada. Ainus mure on, et APN ei saa muuta, kuid moodsal operaatoril võiks olla suva, mis APN s ...
  teema: Telia VoLTE
eddvin

vastuseid: 134
vaadatud: 50940

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.01.2024 17:37:25   pealkiri: Telia VoLTE
Vana teema, aga kas kellelgi on õnnestunud Telia-lt kätte saada nimekiri telefonidest mis toetavad VoLTE-d nende võrgus?
Mind suunati küsimise peale Telia e-poodi kus loomulikult on ainult uued t ...
  teema: Kommenteerimine: morik
eddvin

vastuseid: 85
vaadatud: 26571

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.09.2023 08:33:53   pealkiri: Kommenteerimine: morik
Ostsin klapid, kõik OK
  teema: Kommenteerimine: mar6o
eddvin

vastuseid: 41
vaadatud: 15216

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.06.2023 10:37:19   pealkiri: Kommenteerimine: mar6o
Ostsin klapid, kõik super thumbs_up.gif
  teema: Samsung Galaxy S23 seeria arutelu
eddvin

vastuseid: 775
vaadatud: 194280

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.05.2023 00:23:09   pealkiri: Samsung Galaxy S23 seeria arutelu
, siin tundub sama murele lahendus olevat - https://www.reddit.com/r/samsung/comments/a6ml1l/auto_opening_notifications/

Ehk tuleb Galaxy Wear rakenduses teavituste seaded üle vaadata
  teema: Nutikella mure
eddvin

vastuseid: 24
vaadatud: 6803

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 23.04.2023 23:51:43   pealkiri: Nutikella mure
Olen midagi sarnast näinud, vaata üle, et äppil oleks lubatud leida lähedalasuvaid seadmeid.
Seaded->Rakendused->Huawei Health->Load ja lubada Lähedalasuvad seadmed.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
eddvin

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771639

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 04.04.2023 15:57:10   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Tervist,
küsiks targematelt, et kas kellelgi teist on ka selline probleem elisa mobiilse internetiga -

nimelt, pärast märtsi algust, kui elisa andis teada, et teevad lähiajal hooldus ja 5g se ...
  teema: Elisa mobiilne internet
eddvin

vastuseid: 11802
vaadatud: 2679357

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 10.02.2023 16:04:57   pealkiri: Elisa mobiilne internet
, videokõned üldiselt toimivad ainult sama operaatori numbrite vahel.
Kui õigesti mäletan, siis mõlemal numbril peaks VoLTE välja lülitama ja siis saab ka erinevate operaatorite vahel videokõ ...
  teema: Kommenteerimine: jaagupk
eddvin

vastuseid: 21
vaadatud: 7610

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2023 20:33:46   pealkiri: Kommenteerimine: jaagupk
ostis klapid, kõik super thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: SeedX
eddvin

vastuseid: 91
vaadatud: 22726

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2023 20:32:53   pealkiri: Kommenteerimine: SeedX
Ostis klapid, kõik super thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: villu70
eddvin

vastuseid: 141
vaadatud: 59256

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2023 20:31:34   pealkiri: Kommenteerimine: villu70
Ostis klapid, kõik super thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kasa17
eddvin

vastuseid: 7
vaadatud: 2546

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2023 20:30:54   pealkiri: Kommenteerimine: kasa17
Ostis klapid, kõik super thumbs_up.gif
  teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
eddvin

vastuseid: 16659
vaadatud: 2925797

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 02.02.2023 08:13:54   pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?

Täielik mõistatus.

Mis asi seal Kosmose suure saalis praegu on. Enne oli ju see IMAX tähe all. Kas enam mitte? Forum Cinemas on ka nüüd kõik Apollo all aga neil ei ole üldse midagi rohkema ...
  teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
eddvin

vastuseid: 16659
vaadatud: 2925797

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 20.01.2023 02:33:30   pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Babylon oli mu meelest täiega hea. Kõik see muusika ja ägedalt filmitud kaadrid icon_eek.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Film muidugi kestab kolm tundi, soovitan valida mugava kinosaali icon_lol.gif . Ise käisin Plaza Lux saal ...
  teema: ZYXEL LTE7480-M804 firmware
eddvin

vastuseid: 12
vaadatud: 6715

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.01.2023 15:16:04   pealkiri: ZYXEL LTE7480-M804 firmware
Katsetasin samasuguses Elisa ruuteris ABRA.4 ...

Kõik algsed settingud säilisid või tuli pärast hakata kõike käsitsi seadistama?
Mul kõik seadistused säilisid nii nagu olid thumbs_up.gif
  teema: ZYXEL LTE7480-M804 firmware
eddvin

vastuseid: 12
vaadatud: 6715

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.01.2023 13:18:32   pealkiri: ZYXEL LTE7480-M804 firmware
Katsetasin samasuguses Elisa ruuteris ABRA.4 ja ABRA.6 tarkvara ning kõik toimis thumbs_up.gif
Hetkel tundus, et neljandas tarkvaras töötab kindla kärje peale lukustamine veidi lihtsamalt.
  teema: Kommenteerimine: Insmeh
eddvin

vastuseid: 11
vaadatud: 1858

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.12.2022 16:46:01   pealkiri: Kommenteerimine: Insmeh
Ostis teleka, kõik super! thumbs_up.gif
  teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
eddvin

vastuseid: 16659
vaadatud: 2925797

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 16.11.2022 12:08:14   pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Kes julgeb tunnistada, et käis Black Panther 2 vaatamas? icon_biggrin.gif
Rääkige välja, kuidas oli
Siis julged ise kah tunnistada, et käisid vaatamas?
Valiksin ise samuti Black Adami pigem, kui nende kah ...
  teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
eddvin

vastuseid: 16659
vaadatud: 2925797

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 16.11.2022 11:39:00   pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Kes julgeb tunnistada, et käis Black Panther 2 vaatamas? icon_biggrin.gif
Rääkige välja, kuidas oli
  teema: Kütusehindade vaatlus
eddvin

vastuseid: 17715
vaadatud: 2105834

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 15.11.2022 17:50:41   pealkiri: Kütusehindade vaatlus
WTF Nestel hakkas?

Õnneks sai tund enne südaööd paak kangemat täis lastud.
Nad vist märkasid viga ning saatsid uuesti hinnad meilile, kuid ka teisel korral on samad hinnad icon_lol.gif

E: hetk ...
  teema: Telia Eesti
eddvin

vastuseid: 9969
vaadatud: 2277391

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 29.10.2022 21:51:21   pealkiri: Telia Eesti
  teema: Kommenteerimine: Snaxez
eddvin

vastuseid: 60
vaadatud: 28995

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.10.2022 22:36:41   pealkiri: Kommenteerimine: Snaxez
Ostsin teleka, kõik super thumbs_up.gif
  teema: Kütusehindade vaatlus
eddvin

vastuseid: 17715
vaadatud: 2105834

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 12.09.2022 11:52:51   pealkiri: Kütusehindade vaatlus
Neste diisel oli vist eridiiliga 1.78 täna
huvitav, et Neste hulgihind erineb icon_biggrin.gif

mulle pakub Neste täna selliseid hindu:
D - 1,751
95 - 1,641
98 - 1,679

olen regatud, kui Wolt töötaja ne ...
  teema: Kommenteerimine: Jorsik
eddvin

vastuseid: 35
vaadatud: 16670

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.09.2022 09:31:25   pealkiri: Kommenteerimine: Jorsik
Ostis läpaka, kõik super
  teema: Sony Xperia XZ2 seeria arutelu
eddvin

vastuseid: 251
vaadatud: 81746

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.09.2022 21:56:18   pealkiri: Sony Xperia XZ2 seeria arutelu
Selline loll küsimus - kas Jaapani turule toodetud xz2c meil toimetab?

mudel SO-05K
specs ütleb: LTE Cat15 (Bands 1,3,4,5,7,8,12,13,17,19,21,28), TD-LTE (Bands 38,39,40,41,42), VoLTE

Enda xz1 ...
  teema: Facebook/Meta üldteema
eddvin

vastuseid: 3042
vaadatud: 779144

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 31.08.2022 21:47:47   pealkiri: Facebook/Meta üldteema
Kas kellelgi on veel kasutusel nö ainult Messangeri konto ilma FB ´ta, mida sai telefoninumbriga regada? Messanger tuletab meelde, et midagi peaks ennem 1.septembrit muutma, aga see teavituse link e ...
  teema: Kütusehindade vaatlus
eddvin

vastuseid: 17715
vaadatud: 2105834

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 29.07.2022 09:59:15   pealkiri: Kütusehindade vaatlus
mis diisliga juhtus? icon_confused.gif
+20 senti täna?! icon_eek.gif
Ma vaatasin ka, kuid see tundub viga, sest neste iseteenindusest vaadates on hind enamvähem sama nagu eile
  teema: Telia hakkab pakkuma üle õhu 5G Koduinternetti kiirusega kuni 500 Mbit/s
eddvin

vastuseid: 12
vaadatud: 9631

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 25.07.2022 19:52:32   pealkiri: Telia hakkab pakkuma üle õhu 5G Koduinternetti kiirusega kuni 500 Mbit/s
Ma loen geeniuse pressiteatest välja, et telefone ei lasta 3,6GHz sageduse külge.
https://digi.geenius.ee/rubriik/uudis/hinnad-teada-telia-hakkab-pakkuma-ule-ohu-5g-koduinternetti-kiirusega-kuni-5 ...
  teema: Kütusehindade vaatlus
eddvin

vastuseid: 17715
vaadatud: 2105834

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 20.05.2022 13:20:39   pealkiri: Kütusehindade vaatlus
neste bensiini hulgihind on täna kehvem, kui tavasoodukas thumbs_down.gif
95 maksab täna 1,972€
98 - 2,0115
see-eest diisel on 1,685€
  teema: Kommenteerimine: valdur444
eddvin

vastuseid: 41
vaadatud: 10424

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.04.2022 13:59:30   pealkiri: Kommenteerimine: valdur444
Ostsin kinkekaardi, kõik super thumbs_up.gif
  teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
eddvin

vastuseid: 45744
vaadatud: 6251860

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 03.03.2022 16:46:43   pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
, need peaksid need uued moodsad trollid olema - https://auto.geenius.ee/rubriik/uudis/esimesed-tallinnas-umberehitatud-autonoomsed-trollid-alustavad-liinisoitudega/
  teema: Kütusehindade vaatlus
eddvin

vastuseid: 17715
vaadatud: 2105834

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 03.03.2022 14:18:42   pealkiri: Kütusehindade vaatlus
https://auto.geenius.ee/rubriik/uudis/kutuse-hind-tousis-taas-ja-diislikutusel-lausa-15-sendi-vorra/ thumbs_down.gif
  teema: Dying Light 2
eddvin

vastuseid: 42
vaadatud: 14520

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.02.2022 12:04:50   pealkiri: Dying Light 2
Märkasin, et Arvutitargast teatud ASUS toodete ostmisel saab Dying Light 2 kingiks - https://arvutitark.ee/est/Otsing?q=%2Fbt%2Fdying2
  teema: Kommenteerimine: Vitman
eddvin

vastuseid: 325
vaadatud: 54911

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.01.2022 16:36:08   pealkiri: Kommenteerimine: Vitman
Ostis hiire, kõik käis kiirelt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: madisxxx
eddvin

vastuseid: 108
vaadatud: 24550

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.01.2022 17:19:34   pealkiri: Kommenteerimine: madisxxx
Ostis hiire, kõik käis kiirelt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ShiiL
eddvin

vastuseid: 264
vaadatud: 71323

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.01.2022 18:12:14   pealkiri: Kommenteerimine: ShiiL
Ostis hiire, kõik super thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: SeedX
eddvin

vastuseid: 91
vaadatud: 22726

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.01.2022 18:03:56   pealkiri: Kommenteerimine: SeedX
Ostis hiire, kõik super thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Maxxxim
eddvin

vastuseid: 104
vaadatud: 25710

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.01.2022 11:02:09   pealkiri: Kommenteerimine: Maxxxim
Ostis hiire, kõik super thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: shiiiiiiid
eddvin

vastuseid: 24
vaadatud: 8371

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.01.2022 01:15:08   pealkiri: Kommenteerimine: shiiiiiiid
Ostis klaviatuuri, kõik super. thumbs_up.gif
  teema: Kütusehindade vaatlus
eddvin

vastuseid: 17715
vaadatud: 2105834

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 03.11.2021 12:06:39   pealkiri: Kütusehindade vaatlus
3,5 senti liitrilt võib tõusta tänu ministeeriumi liigsele agarusele, ehk ogarusele
https://arileht.delfi.ee/artikkel/95024345/eesti-oliuhing-keskkonnaministeeriumi-otsus-tostab-pohjendamatult-kut ...
  teema: Kütusehindade vaatlus
eddvin

vastuseid: 17715
vaadatud: 2105834

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 01.11.2021 16:04:44   pealkiri: Kütusehindade vaatlus
Neste 1.447 98
Korralik hüpe. Homme tõstavad raudselt postil.
Kui palju peab tankima iga kuu, et sellist soodukat saada? icon_eek.gif

Naine võtab kaks paaki kuus. Ma tangin gaasi.
Tänane ja homne 98 ...
  teema: Kütusehindade vaatlus
eddvin

vastuseid: 17715
vaadatud: 2105834

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 30.10.2021 15:46:28   pealkiri: Kütusehindade vaatlus
Neste 1.447 98
Korralik hüpe. Homme tõstavad raudselt postil.
Kui palju peab tankima iga kuu, et sellist soodukat saada? icon_eek.gif
  teema: Telia hoiatab: hetkel on käimas suurem petukõnede laine
eddvin

vastuseid: 34
vaadatud: 20800

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 21.10.2021 12:45:16   pealkiri: Telia hoiatab: hetkel on käimas suurem petukõnede laine
  teema: Telia Mobiilne Internet
eddvin

vastuseid: 5654
vaadatud: 1473375

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 19.10.2021 15:41:22   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
, kui kasutad nende Koduinterneti teenust kiirusega 20/5, siis soovitan vähemalt alguses võtta Telia enda käest Zyxel 7480 väliruuter rendile. Selle seadme saab tulla Telia tehnik paigaldama mõis ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.