| autor |
sõnum |
Herald
HV Guru

liitunud: 28.12.2004
|
postitatud: 06.06.2021 21:30:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
Positiivne raalitehing! _________________ Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike. |
|
|
| Kommentaarid: 1513 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1017 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anjolle
HV vaatleja
liitunud: 02.12.2012
|
postitatud: 30.11.2013 01:15:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbon
HV veteran

liitunud: 02.12.2006
|
postitatud: 10.08.2012 17:10:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 283 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
postitatud: 29.08.2011 09:10:49 postituse pealkiri: Canon |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
Väikese tingimisega, aga ikkagi positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar80
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
postitatud: 04.02.2011 12:23:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
Ostsin läpaka, vastas kirjeldusele ja liikus kiirelt SmartPosti  |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
postitatud: 28.01.2011 10:42:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
Müüsin HDD, kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbon
HV veteran

liitunud: 02.12.2006
|
postitatud: 30.08.2010 18:16:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
Usaldusväärne mees, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 283 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarc
HV Guru

liitunud: 21.05.2004
|
postitatud: 24.08.2010 10:04:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
HDD talle- raha mulle  _________________ Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf. |
|
|
| Kommentaarid: 841 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
638 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SOS
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2002
|
postitatud: 13.05.2010 11:58:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
Käest-kätte edukalt kaupa tehtud  |
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
180 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihhkel
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
postitatud: 16.04.2010 00:20:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
Ostsin läpakalaadija, kaup kiire ja korralik. Soovitan  _________________ ... |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aldios
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
postitatud: 09.02.2010 22:27:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
| Müüs väärt netimasina tõi maja ettegi ära igati abivalmis ja kiire müüja . |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Donkey
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2005
|
postitatud: 01.11.2009 01:12:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
hea kaart hea hinnaga, kõik oli kiire ja tore  |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
no s...
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2005
|
postitatud: 26.10.2009 01:34:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
ostsin mälu, kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ullivilli
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.06.2004
|
postitatud: 25.10.2009 18:04:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
Sain raha vastu kasti ja viisin minema  |
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kustav
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
postitatud: 24.10.2009 20:36:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
Tore ja vastutulelik!
Ostsin emme ja esimeste testimiste järgi töötab
Kindlasti soovitan! _________________ Kogun protsessoreid  |
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Angrist
HV kasutaja
liitunud: 23.09.2004
|
postitatud: 18.10.2009 22:26:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
| Diil kiire ja korralik, masin seest viimseni puhas, kaup kvaliteetne, tip top. |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaz32
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2005
|
postitatud: 13.07.2009 17:44:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
ostsin mälu, töötab korralikult.
Jäin rahule. Muidu oli hea äri.  |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
postitatud: 01.06.2009 20:20:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
Äri sai tehtud 3 tunniga hoolimata 150 kildisest vahemaast , aeg ca 3 tundi. Ei mingit blokki müüjalt.  |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renevan
HV vaatleja

liitunud: 14.04.2004
|
postitatud: 27.05.2009 21:14:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
Kiire, korrektne müüja, oli õigel ajal kohal... ning tuli isegi autoga vastu, soovitan soojalt  |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
postitatud: 26.05.2009 11:51:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
Väike tehing  _________________ KASS |
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jj666
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2004
|
postitatud: 13.05.2009 19:25:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
Ostsin sata kontra, kõik korras  |
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupov
HV vaatleja
liitunud: 06.05.2007
|
postitatud: 09.05.2009 11:58:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
Viis mult monitori ära  |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nizu
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2004
|
postitatud: 17.04.2009 14:43:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
| Tänud,meeldiv oli kaupa teha! |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
postitatud: 17.04.2009 10:34:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
| oli kokkulepitud ajal kokkulepitud kohas, mis sa muud oskad ärilt tahta? ... aa raha andis ka ilusti:D |
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul1978
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2008
|
postitatud: 03.04.2009 09:29:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
tehing sujus hästi  |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jotjot
HV Guru
liitunud: 26.11.2001
|
postitatud: 18.03.2009 00:54:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
kiire äri  |
|
|
| Kommentaarid: 404 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
339 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
postitatud: 06.03.2009 16:56:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arobi
HV vaatleja
liitunud: 11.09.2004
|
postitatud: 21.02.2009 13:46:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
tehing kiire ja korralik - soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
postitatud: 05.03.2008 19:45:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
Korralik ostja sai veidi juttu kah puhuda  |
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
webalizer
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004
|
postitatud: 12.01.2008 12:43:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
Õigel ajal, õiges kohas, õige vidinaga  _________________ Tehinguid teostan ainult Tallinnas ja käest-kätte - lihtsam  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
moonrabbit
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2002
|
postitatud: 16.01.2007 11:29:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
| leidis aset kiire ja korrektne tehing. |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pokemon
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2004
|
postitatud: 10.01.2007 14:30:34 postituse pealkiri: sai müüdud mälu |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 263 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
208 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuldkala
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2004
|
postitatud: 06.03.2006 09:15:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
Ostsin valveseadmed!Kaup korralik!Igati positiivne tegelane!
Soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volkar
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2002
|
postitatud: 29.12.2004 01:29:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
väga hea ostja  _________________ Elektroonika töötab suitsu peal, kui suits välja tuleb, siis enam ei tööta! |
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eimar1
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2003
|
postitatud: 17.08.2004 10:41:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
väga hea ostja, tuli ise kohale ja ostis kauba tõrgedeta
SOOVITAN  |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3-Marek
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2004
|
postitatud: 10.06.2004 12:00:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
Igati OK, soovitan kõigile.  |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heiki0
HV vaatleja

liitunud: 18.01.2003
|
postitatud: 03.03.2004 11:17:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
Väga hea äripartner! Ostsin talt WLAN-i. Kaup täpselt selline nagu lubatud. Annab tingida ja peab sõna. Soovitan soojalt  |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raamat
HV Guru

liitunud: 28.11.2002
|
postitatud: 29.02.2004 14:37:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
| Ostsin tahmakasseti. Tõi koju kätte ja kaup on korralik. |
|
|
| Kommentaarid: 359 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
276 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ala
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
postitatud: 28.02.2004 21:19:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
| Kaup kvaliteetne. Kättetoimetamine kiire ja paindlik. |
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxxx
HV veteran

liitunud: 12.01.2003
|
postitatud: 25.02.2004 20:57:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
Kõik korralikult koha,, ja oli nõus enne raha laekumist kaupa saatma:)
Soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 412 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
338 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fragmaster
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2002
|
postitatud: 16.02.2004 14:52:59 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: puudub |
|
| Klik kirjutas: |
Juhtus arusaamatus.
Müüsin HV-s kodikino, 4200.-
Poes, kus .... bla bla bla |
Lühidalt öeldes, viga oli sinu. Poes olid vist sina ise (keegi eestlane igaljuhul).
Korduvalt sai öeldud kust info odavast hinnast.
Ja üldsegi pool aastat vana asi.
Mina niisama tühja loba ei aja, nii et ära otsi vabandusi!
Kõik.
Heh, kohe negatiivset laduma kuigi sai rohkem raha... ja ikka pole rahul, tore mees...
viimati muutis Fragmaster 26.02.2004 00:31:36, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Klik
HV vaatleja
liitunud: 12.09.2003
|
postitatud: 12.02.2004 09:36:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Negatiivne |
|
Juhtus arusaamatus.
Müüsin HV-s kodikino, 4200.-
Poes, kus näha oleks saanud oli riiulil 4500.-
Kui HVs midagi pakutakse, tuleb siin ka arutleda ja kokuleppele jõuda.
Kuid siin piiksugi ei tulnud ja marsiti kohe poodi (ma jah ütlesin, et seal saab näha. Aga keegi ei käskinud osta!!!!
Võiks siis tunnistada, et kas poes olev müüja üldse eesti keelt rääkis?
Seega ei olnud mina.
Selline loll lugu |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ridariass
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
postitatud: 29.11.2003 07:12:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
Sai ka üks pisike bisnes tehtud, kaup korralik ja kõik sujus kenaste, soovitan  _________________ There is no patch for human stupidity... |
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatiKala
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
postitatud: 08.11.2003 14:54:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sektor1
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.01.2003
|
postitatud: 08.10.2003 01:21:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
Hea kiire ost  _________________ AMD VS INTEL |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
susi
HV veteran
liitunud: 24.03.2002
|
postitatud: 03.10.2003 12:45:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
| Positiivne diil ka siin .... ost. |
|
|
| Kommentaarid: 263 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
postitatud: 10.09.2003 07:06:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
Minu arust ka igati tore ja abivalmis tegelane.
Laenas mulle oma oma 80GB ketast - aitas hädast välja.
 |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AzA
HV kasutaja
liitunud: 05.02.2003
|
postitatud: 09.09.2003 18:02:12 postituse pealkiri: Kommenteerimine: Fragmaster |
|
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne |
|
| sai talle masin myydud, raha kenasti peo peale, vingumist ei olnud, aus värk. soovitaks lausa. |
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|