| autor |
sõnum |
h9lmes
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2016
|
postitatud: 27.04.2026 20:04:30 postituse pealkiri: Ostsin mälu |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Ostsin mälu millalgi eelmise aasta lõpus, pani suht kohe posti ja kõik töötas  |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kroots11
HV vaatleja
liitunud: 03.03.2021
|
postitatud: 01.04.2026 00:15:12 postituse pealkiri: Prose |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
| Super diil, kiire ja asjalik |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
postitatud: 24.03.2026 12:37:11 postituse pealkiri: Ventikad |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Kiire diil, veel kiirem transa  |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustpaike
HV kasutaja
liitunud: 25.09.2005
|
postitatud: 28.02.2026 09:30:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
| Ostsin 2025 kevadel protsessori. Masinasse sai alles detsembris ja praeguseks töötab muretult. |
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Thragrash
HV kasutaja
liitunud: 28.11.2007
|
postitatud: 24.02.2026 18:19:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaardi. Kaup kvaliteetne, odav ja kiirelt kohal. Positiivne kogemus. _________________ Gentleman will walk but never run. |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
extinct
HV kasutaja
liitunud: 29.08.2003
|
postitatud: 16.02.2026 14:21:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Sai mehine prose soetatud ja pisut jutustatud.  |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hommikumees
Uus kasutaja
liitunud: 23.11.2025
|
postitatud: 14.02.2026 19:17:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Mõned arvuti komponendid ostetud, alati väga kiire ja viisakas äri!  |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
egert
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2007
|
postitatud: 31.01.2026 14:32:26 postituse pealkiri: GPU |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Ostsin ühe GPU.
Kõik OK  _________________ I need about tree fiddy.
Egert |
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M4keSh1ft
HV vaatleja
liitunud: 09.07.2016
|
postitatud: 26.01.2026 12:00:52 postituse pealkiri: 4TB HDD |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
| Ostsin kõvaketta, kõik nagu lubatud. |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsellu
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2010
|
postitatud: 17.01.2026 18:01:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Ostsin ruuteri... tip-top  |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
postitatud: 24.12.2025 11:25:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1904 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
1327 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psauce
HV veteran
liitunud: 30.03.2011
|
postitatud: 18.12.2025 09:02:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Sai ostetud tavaari. Sujuv, kiire ja mugav ettevõtmine. Kõik igati timm.  _________________ Kasutajaga meim äri ei tee temapoolse ebaausa käitumise tõttu. |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
postitatud: 17.12.2025 09:36:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Ostsin toiteka - tehing kiire, kaup korras  _________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristjansiim
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2022
|
postitatud: 12.12.2025 21:01:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Ostsin Rammi  |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hommikumees
Uus kasutaja
liitunud: 23.11.2025
|
postitatud: 06.12.2025 00:33:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Müüs protsessori ja toiteploki, igati super ja asjalik tehing!  |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
postitatud: 11.10.2025 16:17:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
postitatud: 29.09.2025 17:56:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
| Ostsin kõlarid. Tehing kiire ja korralik. |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martinsil
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2014
|
postitatud: 24.09.2025 16:56:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Ostsin kõlarid. Väga hästi pakitud ja korralik tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mamark
HV vaatleja
liitunud: 22.03.2019
|
postitatud: 20.09.2025 19:35:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
postitatud: 19.09.2025 21:14:08 postituse pealkiri: Ülkiire tehing |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Kauba eest eile õhtul makstud ja täna öhtul smartpostiga kaup kohal
Ning väga hoolikalt pakitud  |
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
postitatud: 17.09.2025 15:19:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
| aks kirjutas: |
Ei saanud diili teha kuna enam ei vastatud ei temasse ega PS-le.
Ei soovitada. |
Fixis neutraalse hiljem kirjaga mis on harv nähtus. |
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
postitatud: 17.09.2025 12:18:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Tegime kaupa, kõik sujus ootuspäraselt hästi. Kaup oli viisakalt ning turvaliselt pakitud. Järgmise korrani!  |
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
postitatud: 25.02.2025 20:07:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Ei saanud diili teha kuna enam ei vastatud ei temasse ega PS-le.
Ei soovitada. |
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
postitatud: 11.02.2025 19:11:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Seotasin protsessori  |
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
0v3rDoSe
HV vaatleja
liitunud: 22.02.2014
|
postitatud: 05.02.2025 21:03:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Ostsin prose. Tasutud ük’ga, prose jõudis järgmisel päeval kohale , oli väga hästi ja turvaliselt pakitud. Prose töötab nii nagu peab. Tänan müüjat ja soovitan.  |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bolero
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2013
|
postitatud: 16.01.2025 23:58:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedMist
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2012
|
postitatud: 12.01.2025 18:04:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
| Müüs jahuti. Kiire ja korralik tehing. Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
postitatud: 08.01.2025 22:18:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Ostsin RAM kit'i, kiire ja konkreetne tehing.  |
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herald
HV Guru

liitunud: 28.12.2004
|
postitatud: 05.01.2025 00:04:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Positiivne tehing! _________________ Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike. |
|
|
| Kommentaarid: 1513 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1017 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aista
HV Guru

liitunud: 18.12.2005
|
postitatud: 02.01.2025 01:13:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Sai mälu juurde. Tehing kiire ja pakitud väga korralikult.  |
|
|
| Kommentaarid: 451 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
389 |
|
| tagasi üles |
|
 |
codemasters
HV vaatleja
liitunud: 22.02.2023
|
postitatud: 31.12.2024 10:52:40 postituse pealkiri: Godlike |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Emaplaat sai ostetud  _________________ Muhk |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
postitatud: 28.12.2024 19:39:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Ostsin B550 Rog Strix E-Gaming, tuli postiga kenasti kohale  |
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
postitatud: 21.12.2024 19:33:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
postitatud: 20.12.2024 02:23:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
| Ostsin iPadi ettemaksuga, kaup saadeti kiirelt, julgen soovitada. |
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dateight
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
postitatud: 08.06.2023 23:41:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Müüsin kõvaketta. Kiire ja viisakas tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 214 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraff
HV veteran

liitunud: 10.03.2002
|
postitatud: 20.01.2022 09:50:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Sai CPU ostetud. Väga positiivne kogemus. Võib teinekordki kaupa teha.  _________________ Let`s go, let`s go, I`m bored, let`s go! |
|
|
| Kommentaarid: 290 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kert06
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2010
|
postitatud: 17.01.2022 19:57:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
| Ostsin high-end korpuse. Väga positiivne! |
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
theuph
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2012
|
postitatud: 16.01.2022 17:32:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
| Kõik oli suurepärane, ostsin mälud kõik töötab nagu peab. |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aspectus
HV vaatleja
liitunud: 19.12.2016
|
postitatud: 26.08.2021 21:27:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Ostsin kuvari, pakitud väga korralikult ning kõik töötab  |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joonasmv
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2017
|
postitatud: 25.08.2021 20:07:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
| Müüs ketta. Kiire ja sujuv tehing ja kaup korralik, soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
newarvuti
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.04.2007
|
postitatud: 25.08.2021 15:12:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
| Kaup nagu lubatud, nüüd on protsessoril hea jahe olla |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
postitatud: 01.08.2021 23:31:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Klaveri võrra rikkam  _________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
|
| Kommentaarid: 1904 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
1327 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trapixgami
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2014
|
postitatud: 23.04.2021 20:30:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Ostsin mobo, kõik töötab fantastiliselt  |
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
saphena
HV vaatleja
liitunud: 13.05.2011
|
postitatud: 23.04.2021 07:27:10 postituse pealkiri: SSD |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
| Ostsin SSD, kõik toimib, kaup kiire. |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Känksterrr
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2005
|
postitatud: 18.04.2021 17:33:50 postituse pealkiri: G.Skill 2x16GB |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Eurode vastu sain viisakad mälud. Saime kokkuleppele, et kui ei hakka tööle, siis võtab tagasi. Hakkasid tööle.  |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsallallaa
HV vaatleja
liitunud: 21.08.2012
|
postitatud: 18.09.2020 16:01:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
| Müüsin protsessori. Ostja oli usaldusväärne, mõistlik ja sõbralik. Tema suhtumine tegi protsessi väga sujuvaks ja meeldivaks. Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Morpheus15
HV veteran

liitunud: 27.06.2006
|
postitatud: 14.09.2020 09:58:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Ostsin arvuti. Kiire ja positiivne tehing!  _________________ hwbot profiil
Kommentaari saate profiili peale seda kui olete ise selle lisanud! |
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karm
HV vaatleja
liitunud: 23.09.2003
|
postitatud: 06.02.2020 23:07:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ferrytayle
HV kasutaja
liitunud: 05.03.2016
|
postitatud: 01.02.2020 00:08:49 postituse pealkiri: Switch |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Ostsin switchi. Tehing korralik ning seade toimib.  |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Voyage
HV Guru
liitunud: 07.01.2004
|
postitatud: 24.01.2020 16:13:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne |
|
Krabas kiirelt mälud
Ehk teine kord jälle  |
|
|
| Kommentaarid: 826 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
655 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|