Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Kerly1990
avatar Kasutajast Kerly1990

HV kasutaja
liitunud:  31.10.2018
postitusi:  316
[0.01% kõigist / 0.11 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Kerly1990 sõnumeid
kontakt Kerly1990
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Kerly1990
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 52 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
h9lmes
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2016


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.04.2026 20:04:30    postituse pealkiri: Ostsin mälu vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Ostsin mälu millalgi eelmise aasta lõpus, pani suht kohe posti ja kõik töötas thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kroots11
HV vaatleja

liitunud: 03.03.2021



sõnumpostitatud: 01.04.2026 00:15:12    postituse pealkiri: Prose vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Super diil, kiire ja asjalik
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.03.2026 12:37:11    postituse pealkiri: Ventikad vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Kiire diil, veel kiirem transa thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustpaike
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.02.2026 09:30:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Ostsin 2025 kevadel protsessori. Masinasse sai alles detsembris ja praeguseks töötab muretult.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thragrash
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.02.2026 18:19:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Ostsin videokaardi. Kaup kvaliteetne, odav ja kiirelt kohal. Positiivne kogemus.
_________________
Gentleman will walk but never run.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
extinct
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.02.2026 14:21:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Sai mehine prose soetatud ja pisut jutustatud. beer_yum.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hommikumees
Uus kasutaja

liitunud: 23.11.2025



sõnumpostitatud: 14.02.2026 19:17:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Mõned arvuti komponendid ostetud, alati väga kiire ja viisakas äri! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egert
Kreisi kasutaja
egert

liitunud: 20.01.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.01.2026 14:32:26    postituse pealkiri: GPU vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Ostsin ühe GPU.
Kõik OK thumbs_up.gif
_________________
I need about tree fiddy.
Egert
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M4keSh1ft
HV vaatleja

liitunud: 09.07.2016


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.01.2026 12:00:52    postituse pealkiri: 4TB HDD vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Ostsin kõvaketta, kõik nagu lubatud.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsellu
HV vaatleja
tsellu

liitunud: 09.06.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.01.2026 18:01:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Ostsin ruuteri... tip-top thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.12.2025 11:25:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

prose diil sujus thumbs_up.gif
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
psauce
HV veteran

liitunud: 30.03.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.12.2025 09:02:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Sai ostetud tavaari. Sujuv, kiire ja mugav ettevõtmine. Kõik igati timm. thumbs_up.gif
_________________
Kasutajaga meim äri ei tee temapoolse ebaausa käitumise tõttu.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003



sõnumpostitatud: 17.12.2025 09:36:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Ostsin toiteka - tehing kiire, kaup korras thumbs_up.gif
_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristjansiim
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2022



sõnumpostitatud: 12.12.2025 21:01:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Ostsin Rammi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hommikumees
Uus kasutaja

liitunud: 23.11.2025



sõnumpostitatud: 06.12.2025 00:33:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Müüs protsessori ja toiteploki, igati super ja asjalik tehing! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004



sõnumpostitatud: 11.10.2025 16:17:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Sai ostetud monitor thumbs_up.gif
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.09.2025 17:56:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Ostsin kõlarid. Tehing kiire ja korralik.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martinsil
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2014



sõnumpostitatud: 24.09.2025 16:56:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Ostsin kõlarid. Väga hästi pakitud ja korralik tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mamark
HV vaatleja

liitunud: 22.03.2019



sõnumpostitatud: 20.09.2025 19:35:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Kaup kiire ja korralik
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



sõnumpostitatud: 19.09.2025 21:14:08    postituse pealkiri: Ülkiire tehing vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Kauba eest eile õhtul makstud ja täna öhtul smartpostiga kaup kohal
Ning väga hoolikalt pakitud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.09.2025 15:19:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

aks kirjutas:
Ei saanud diili teha kuna enam ei vastatud ei temasse ega PS-le.
Ei soovitada.

Fixis neutraalse hiljem kirjaga mis on harv nähtus.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.09.2025 12:18:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Tegime kaupa, kõik sujus ootuspäraselt hästi. Kaup oli viisakalt ning turvaliselt pakitud. Järgmise korrani! thumbs_up.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.02.2025 20:07:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Ei saanud diili teha kuna enam ei vastatud ei temasse ega PS-le.
Ei soovitada.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.02.2025 19:11:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Seotasin protsessori thumbs_up.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
0v3rDoSe
HV vaatleja

liitunud: 22.02.2014



sõnumpostitatud: 05.02.2025 21:03:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Ostsin prose. Tasutud ük’ga, prose jõudis järgmisel päeval kohale , oli väga hästi ja turvaliselt pakitud. Prose töötab nii nagu peab. Tänan müüjat ja soovitan. icon_cool.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bolero
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.01.2025 23:58:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Ostsin gpu.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedMist
HV kasutaja
RedMist

liitunud: 04.11.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.01.2025 18:04:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Müüs jahuti. Kiire ja korralik tehing. Soovitan!
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.01.2025 22:18:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Ostsin RAM kit'i, kiire ja konkreetne tehing. beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herald
HV Guru
Herald

liitunud: 28.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.01.2025 00:04:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Positiivne tehing!
_________________
Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike.
Kommentaarid: 1513 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1017
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aista
HV Guru
Aista

liitunud: 18.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.01.2025 01:13:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Sai mälu juurde. Tehing kiire ja pakitud väga korralikult. beer_yum.gif
Kommentaarid: 451 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
codemasters
HV vaatleja

liitunud: 22.02.2023


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.12.2024 10:52:40    postituse pealkiri: Godlike vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Emaplaat sai ostetud icon_smile.gif
_________________
Muhk
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.12.2024 19:39:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Ostsin B550 Rog Strix E-Gaming, tuli postiga kenasti kohale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.12.2024 19:33:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Ostsin plaadi ja kõik käis kenasti ja kiiresti. thumbs_up.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.12.2024 02:23:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Ostsin iPadi ettemaksuga, kaup saadeti kiirelt, julgen soovitada.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dateight
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2006



sõnumpostitatud: 08.06.2023 23:41:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Müüsin kõvaketta. Kiire ja viisakas tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraff
HV veteran


liitunud: 10.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.01.2022 09:50:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Sai CPU ostetud. Väga positiivne kogemus. Võib teinekordki kaupa teha. thumbs_up.gif
_________________
Let`s go, let`s go, I`m bored, let`s go!
Kommentaarid: 290 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.01.2022 19:57:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Ostsin high-end korpuse. Väga positiivne!
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
theuph
HV vaatleja
theuph

liitunud: 22.07.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.01.2022 17:32:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Kõik oli suurepärane, ostsin mälud kõik töötab nagu peab.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aspectus
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2016


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.08.2021 21:27:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Ostsin kuvari, pakitud väga korralikult ning kõik töötab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joonasmv
HV vaatleja
joonasmv

liitunud: 13.07.2017


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.08.2021 20:07:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Müüs ketta. Kiire ja sujuv tehing ja kaup korralik, soovitan.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.08.2021 15:12:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Kaup nagu lubatud, nüüd on protsessoril hea jahe olla
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.08.2021 23:31:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Klaveri võrra rikkam thumbs_up.gif
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trapixgami
Kreisi kasutaja
trapixgami

liitunud: 15.03.2014


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.04.2021 20:30:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Ostsin mobo, kõik töötab fantastiliselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saphena
HV vaatleja

liitunud: 13.05.2011



sõnumpostitatud: 23.04.2021 07:27:10    postituse pealkiri: SSD vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Ostsin SSD, kõik toimib, kaup kiire.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Känksterrr
HV kasutaja
Känksterrr

liitunud: 24.09.2005



sõnumpostitatud: 18.04.2021 17:33:50    postituse pealkiri: G.Skill 2x16GB vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Eurode vastu sain viisakad mälud. Saime kokkuleppele, et kui ei hakka tööle, siis võtab tagasi. Hakkasid tööle. beer_yum.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsallallaa
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.09.2020 16:01:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Müüsin protsessori. Ostja oli usaldusväärne, mõistlik ja sõbralik. Tema suhtumine tegi protsessi väga sujuvaks ja meeldivaks. Soovitan!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morpheus15
HV veteran
Morpheus15

liitunud: 27.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.09.2020 09:58:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Ostsin arvuti. Kiire ja positiivne tehing! thumbs_up.gif
_________________
hwbot profiil
Kommentaari saate profiili peale seda kui olete ise selle lisanud!
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.02.2020 23:07:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Ostsin videokaardi
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ferrytayle
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2016



sõnumpostitatud: 01.02.2020 00:08:49    postituse pealkiri: Switch vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Ostsin switchi. Tehing korralik ning seade toimib. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.01.2020 16:13:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kerly1990 ]: Positiivne

Krabas kiirelt mälud thumbs_up.gif
Ehk teine kord jälle icon_smile.gif
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

Kerly1990 arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 17 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.