Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: roolik
avatar Kasutajast roolik

HV kasutaja
liitunud:  10.05.2007
viimane külastus:  26.06.2026 09:47:07
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  708
[0.01% kõigist / 0.10 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja roolik sõnumeid
huvid:  IT,Autod
arvuti:  Cpu: RYZEN 1700X
Jahutab: MINGI TUULEVURR
Video: RX 6600 XT
Mobo: ASUS B350M-A
Mälu: KINGSTON 16GB
Monitor: .......
OP: Windows 11
kontakt roolik
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: roolik
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 59 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ roolik ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Winman
HV Guru
Winman

liitunud: 29.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.01.2025 22:50:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Ostis klapid - raha ette ja kõik konkreetne, kiire thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1519 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 1113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anhtuan445
HV vaatleja

liitunud: 08.07.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.12.2024 08:51:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Graafikakaardi müük sujus ladusalt.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amtx
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2021



sõnumpostitatud: 27.11.2021 23:41:14    postituse pealkiri: Arvamus kasutajast [ roolik ] vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Ostsin kaardi, pani posti, kõik ok. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.09.2021 10:41:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Ostis läpaka
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.07.2020 23:40:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Posti teel diil läks hästi thumbs_up.gif
_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
addres999
HV kasutaja
addres999

liitunud: 22.05.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.11.2019 13:27:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Kiire, usaldusväärne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.02.2019 09:51:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Vahetasime kõlarid toiteploki vastu. Tehing sujus kiiresti ja vastavalt kokkuleppele. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.03.2016 21:50:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Korralik ostja. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Windslore
HV veteran

liitunud: 09.09.2006



sõnumpostitatud: 02.10.2013 23:42:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Müüsin ühe videokaardi. Saatis raha kiirelt ette ära ning tundub üks muhe Elva peohing.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunci
HV Guru

liitunud: 02.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.04.2013 21:32:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Kaup nagu lubatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 469 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 404
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.05.2011 00:20:59    postituse pealkiri: hd5850 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

sai üks päris kibe kaart ostetud.
küsimuste korral kiire ja põhjalik informatsioon ning kärme saatmine, soovitan thumbs_up.gif
_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.05.2011 12:41:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Ostsin radika kõik oki. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RasmusAl
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2005



sõnumpostitatud: 04.04.2011 11:11:24    postituse pealkiri: Positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Sai ostetud CPU,ema, korpus..
Kõik olid ilusti pakitud..nii , et ei jää muud yle kui ainult soovitada!!!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kartul
HV kasutaja
kartul

liitunud: 02.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.06.2010 11:02:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

sai üks usb-vidin ostetud, toimib ja kõik ilus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rasmusk
HV kasutaja
rasmusk

liitunud: 03.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.02.2010 12:06:36    postituse pealkiri: Mälud vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Ostsin mälud! Kõik töötab, postitas kiirelt! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1co
Piiratud kasutaja
m1co

liitunud: 15.07.2007



sõnumpostitatud: 13.02.2010 23:25:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Ostsin videokaardi, töötab ilusti, kaup kiire ning korrektne!
_________________
OSTAN: Arvutikomplekti
AM 2 emaplaat (hea kui oleks 4 ddr2 sloti, aga ka 2 on piisav)
GF või ATI videokaart hea oleks kui 256mb/256bit aga võib olla ka 256/128.
Kõvaketta suurus, mälu kogus ning prose pole olulised.
HIND: kuni 5k.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
esseker
Kreisi kasutaja
esseker

liitunud: 18.12.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.01.2010 20:26:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Ostsin Prose thumbs_up.gif Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
janek388
HV vaatleja

liitunud: 12.01.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.01.2010 01:05:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Ostsin rooli g25 , äri sujus kenasti.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.12.2009 01:12:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Müüs mälud, kõik tipp-topp thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.12.2009 22:54:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Ostis väga korraliku videokaardi thumbs_up.gif
Äri posti teel möödus edukalt thumbs_up.gif
_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 40€/h. Anna murest märku.
Ooteajad hetkel suured (üle kuu)
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.12.2009 15:30:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

ostsin emaplaadi.Saime kiirelt kaubale ja emaplaat töötab ka nii nagu peab thumbs_up.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.09.2009 21:55:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Ostis telefoni.
24h jooksul oli raha ja kaup omaniku vahetanud, seda kõike suunal Tallinn-Elva icon_smile.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007



sõnumpostitatud: 02.09.2009 14:57:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Ostsin emaplaadi, kõik ok. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004



sõnumpostitatud: 12.08.2009 19:55:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Ostsin rooli, kiire ja korrektne. icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.08.2009 21:58:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Kiire ja korralik ostja.
Soovitan icon_smile.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.08.2009 11:20:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Müüsin SSD ketta, kõik sujus hästi thumbs_up.gif
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006



sõnumpostitatud: 15.06.2009 12:48:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Väike diil sai tehtud. Kõik oli super. Mõistlik inimene.
Soovitan.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.05.2009 22:03:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Väga hea tehing icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Järgmine kordki thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006



sõnumpostitatud: 17.04.2009 16:26:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Ostis karmid mälud. thumbs_up.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.04.2009 21:44:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

ostsin e6400
töötab hästi, hea oli äri teha thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005



sõnumpostitatud: 07.04.2009 21:30:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Thermochill radika müümisega läks kõik vägagi hästi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus014
HV kasutaja
Margus014

liitunud: 02.12.2006



sõnumpostitatud: 11.02.2009 18:15:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Üks positiivne müügitehing temaga tehtud
thumbs_up.gif
_________________
Kui keegi soovib veel minu kaudu LED'e tellida, siis aitan meeleldi. Kontakt PS teel.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aista
HV Guru
Aista

liitunud: 18.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.09.2008 20:58:27    postituse pealkiri: videokaart vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Sai videokaart ostetud, väga viis kaart.
Kommentaarid: 451 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.09.2008 13:46:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Kandis raha kauba eest nagu lubatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.08.2008 11:07:57    postituse pealkiri: :) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

hea müüja:)
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.07.2008 18:27:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

ostis frontlinesi ning maksis raha ette thumbs_up.gif
Kommentaarid: 180 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.07.2008 07:57:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

ostsin tv kaardi, soovitan soojalt temaga äri teha(y)
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007



sõnumpostitatud: 27.06.2008 00:42:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

müüsin arvutimängu, raha kandis ette ära. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.06.2008 16:39:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

müüsin ventilaatori, positiivne mees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.03.2008 15:10:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

väga mõistva suhtumisega ja rahulik ostja, kõik ok thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006



sõnumpostitatud: 16.02.2008 12:12:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Müüsin pumba, kõik OK thumbs_up.gif
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.10.2007 09:57:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Müüsin vesika ploki, kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005



sõnumpostitatud: 17.10.2007 21:58:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

müüsin mängu. raha kandis kohe. kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003



sõnumpostitatud: 16.09.2007 12:01:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Ostis monitori. Kõik tips tops thumbs_up.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nexus
HV veteran
nexus

liitunud: 18.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.08.2007 18:11:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

sai talt prose ostetud.
kaubaga rahul icon_smile.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.08.2007 14:59:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Ostis vesijahutuse ära. thumbs_up.gif
Väga kannatlik inimene. 8)
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Golbin666
HV kasutaja
Golbin666

liitunud: 27.11.2004



sõnumpostitatud: 06.08.2007 08:48:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

sai siis prose müüdud panin enne posti kui raha sain kõik ok tänaseks thumbs_up.gif
_________________
M:sdramme pc 133 128 mbsed
M:C2D E2140
M:A64 3200+
M:2x 512mb ram
M:freezer 64 pro
M:epox 9npa ultra
M:C2D E6400 (hea pakumise korral)
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.08.2007 22:50:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Soovitan thumbs_up.gif
_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006



sõnumpostitatud: 14.07.2007 21:53:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

Sai talle üks korpus ja natuke muid vidinaid müüdud. Igati ok ja soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz_s
Kreisi kasutaja
serz_s

liitunud: 10.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.07.2007 18:41:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ roolik ]: Positiivne

ostis prose, maksis ette. Soovitan thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

roolik arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 70 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.