Avaleht
otsing leidis 210 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: M4REK
roolik

vastuseid: 100
vaadatud: 8410

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.02.2025 15:55:09   pealkiri: Kommenteerimine: M4REK
Ostsin videokaardi. Soovitan
  teema: Kommenteerimine: Winman
roolik

vastuseid: 1518
vaadatud: 194546

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2025 22:55:49   pealkiri: Kommenteerimine: Winman
Ostsin klapid. Soovitan 🙂
  teema: Kommenteerimine: anhtuan445
roolik

vastuseid: 7
vaadatud: 2374

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.12.2024 00:47:43   pealkiri: Kommenteerimine: anhtuan445
Ostsin videokaardi. Kõik tiptop. Soovitan 🙂
  teema: Kommenteerimine: darkside
roolik

vastuseid: 71
vaadatud: 21488

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.07.2024 15:15:02   pealkiri: Kommenteerimine: darkside
Ostsin mälud. Kõik ok 😀
  teema: Kommenteerimine: Speal
roolik

vastuseid: 3
vaadatud: 1424

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.07.2024 15:14:01   pealkiri: Kommenteerimine: Speal
Ostsin emaplaadi, prose ja mälud. Tõi ise kohale 😀
Soovitan 😀
  teema: Kommenteerimine: pinTero
roolik

vastuseid: 149
vaadatud: 38051

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.07.2024 16:19:19   pealkiri: Kommenteerimine: pinTero
Müüs videokaardi. Kõik ok 🙂
  teema: Kommenteerimine: laastukas
roolik

vastuseid: 11
vaadatud: 2000

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.10.2021 14:35:36   pealkiri: Kommenteerimine: laastukas
Ostsin hiire. icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: naaskel
roolik

vastuseid: 116
vaadatud: 96517

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.10.2021 21:29:09   pealkiri: Kommenteerimine: naaskel
Müüs läpaka. Kõik ok. icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: addres999
roolik

vastuseid: 29
vaadatud: 9086

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.11.2019 15:18:06   pealkiri: Kommenteerimine: addres999
Ostsin emaplaadi. Kiire ja korralik tehing. Soovitan
  teema: Kommenteerimine: Miccer
roolik

vastuseid: 1600
vaadatud: 166341

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.10.2019 21:09:57   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Ostsin kõvaketta. Kõik tiptop. Soovitan icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Alus13
roolik

vastuseid: 181
vaadatud: 38151

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.10.2019 02:19:00   pealkiri: Kommenteerimine: Alus13
Ostsin jahutuse, kõik OK icon_smile.gif
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
roolik

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589858

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 06.08.2019 22:46:35   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
, just vaatasin, samda kulud põmst.
Intel i5 9 gen ja AMD 3 gen miski 3600
Nendega veab mõistliku kommplekti 900 välja, kui kaart foorumist võtta.

Poe asjadega keerulisem.
Aga selline? Mis s ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
roolik

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589858

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 06.08.2019 16:20:24   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Soovitage mingeid juppe mängurile.
Täis kupatus koos monitoriga. Piir 1200€
Emaplaat tuleb mingi z390
Prose võiks olla i7 aga võib ka olla mõni norm i5 kui saab
Mõne parema videokaardi se ...
  teema: Kommenteerimine: tteam
roolik

vastuseid: 34
vaadatud: 19531

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2019 10:31:53   pealkiri: Kommenteerimine: tteam
Sai vahetatud postiteel paar asja. Kõik sujus kiirelt ja korralikult.
Soovitan icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Windslore
roolik

vastuseid: 71
vaadatud: 24877

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.10.2013 02:08:59   pealkiri: Kommenteerimine: Windslore
Ostsin videokaardi thumbs_up.gif
Kandsin raha ette, sain kauba kätte. Kõik nii nagu lubatud icon_biggrin.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
roolik

vastuseid: 1903
vaadatud: 322888

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.09.2013 21:28:31   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Ostsin prose thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Raunci
roolik

vastuseid: 468
vaadatud: 65139

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.04.2013 10:17:05   pealkiri: Kommenteerimine: Raunci
Müüsin paar jubinat thumbs_up.gif
  teema: -Watercooling-
roolik

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728127

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 20.01.2013 19:13:26   pealkiri: -Watercooling-
Kui kellelgi huvi, siis mul pakkuda Swiftech Apogee GTZ Extreme Performance CPU Waterblock (LGA1366+775)
Üks thermaltake plokk ja kaks Swiftech emaplaadi kiibistiku plokki. Veel ka Laing DDC-le rese ...
  teema: Kommenteerimine: feliks05
roolik

vastuseid: 522
vaadatud: 102409

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.05.2011 12:38:28   pealkiri: Kommenteerimine: feliks05
Müüsin radika. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: -Watercooling-
roolik

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728127

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 04.04.2011 14:26:09   pealkiri: -Watercooling-
Kui kellelgi huvi siis on mul pakkuda i7 või soc. 775-le sobiv vesijahutuse komplekt
Swiftech Apogee GTZ Extreme Performance CPU Waterblock (LGA1366+775)
Swiftech MCW30 Chipset cooler
Thermochill ...
  teema: Kommenteerimine: RasmusAl
roolik

vastuseid: 14
vaadatud: 6171

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.04.2011 23:27:10   pealkiri: Kommenteerimine: RasmusAl
Müüsin emaplaadi, korpuse ja prose. thumbs_up.gif
Positiivsed kogemused. Soovitan
  teema: Elisa mobiilne internet
roolik

vastuseid: 11802
vaadatud: 2679385

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 19.03.2011 21:35:33   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Mul siin selline probleem et ühendust luues viskab sellise errori "Error 6:The handle is invalid"
Ja ainult vistaga läpakas selline asi. teistes masinates xp ja 7 all töötab probleemideta
Igatep ...
  teema: Kommenteerimine: kartul
roolik

vastuseid: 55
vaadatud: 15473

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.06.2010 12:42:30   pealkiri: Kommenteerimine: kartul
Müüsin tv pulga. Soovitan
  teema: Kui kaua peab su telefonil aku?
roolik

vastuseid: 231
vaadatud: 55460

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 22.04.2010 21:20:52   pealkiri: Kui kaua peab su telefonil aku?
HTC Dream, aku peab 2 päeva max thumbs_up.gif
netis käia ja gps jne näppida siis peaaegu päeva peab vastu icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: Timberg
roolik

vastuseid: 340
vaadatud: 114452

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.04.2010 22:57:14   pealkiri: Kommenteerimine: Timberg
Ostsin mängu võtme. Kiire ja korralik thumbs_up.gif
Soovitan
  teema: Kommenteerimine: rasmusk
roolik

vastuseid: 24
vaadatud: 12840

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2010 13:04:57   pealkiri: Kommenteerimine: rasmusk
Müüsin mälud.
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: m1co
roolik

vastuseid: 23
vaadatud: 8747

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.02.2010 18:19:42   pealkiri: Kommenteerimine: m1co
Müüsin videokaardi. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: janek388
roolik

vastuseid: 5
vaadatud: 2698

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.01.2010 20:44:52   pealkiri: Kommenteerimine: janek388
Müüsin G25-e
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: esseker
roolik

vastuseid: 125
vaadatud: 29357

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.01.2010 20:40:51   pealkiri: Kommenteerimine: esseker
Müüsin prose. Tuli ise kaubale järgi. thumbs_up.gif
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Stalker
roolik

vastuseid: 27
vaadatud: 14756

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.01.2010 03:12:14   pealkiri: Kommenteerimine: Stalker
Müüsin mälud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Jerry32
roolik

vastuseid: 134
vaadatud: 169339

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.01.2010 03:11:22   pealkiri: Kommenteerimine: Jerry32
Müüsin emaplaadi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: arnis
roolik

vastuseid: 119
vaadatud: 43083

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.12.2009 22:33:27   pealkiri: Kommenteerimine: arnis
Ostsin videokaardi.
Kõik tiptop thumbs_up.gif
  teema: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi)
roolik

vastuseid: 2589
vaadatud: 423245

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.12.2009 18:05:13   pealkiri: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi)
,
ADQVD1A16 -> relabeled Micron thumbs_up.gif

, unustasin mainida, et PC6400
  teema: Kommenteerimine: olari_93
roolik

vastuseid: 42
vaadatud: 12271

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.12.2009 02:37:47   pealkiri: Kommenteerimine: olari_93
Müüs kasti tuplat thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mega
roolik

vastuseid: 269
vaadatud: 68795

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2009 16:39:34   pealkiri: Kommenteerimine: mega
Toimetas mandariinid Tartusse thumbs_up.gif
  teema: -Watercooling-
roolik

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728127

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 30.09.2009 14:04:23   pealkiri: -Watercooling-
Kedagi huvitab siis mul on müüa Swiftech MCW30 NB plokk thumbs_up.gif
  teema: Need For Speed: Shift
roolik

vastuseid: 3387
vaadatud: 487603

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.09.2009 14:08:45   pealkiri: Need For Speed: Shift
Kas demos puudub auto seadistamise options? Suht võimatu seda autot kontrollida, nii sirgel teel kui kurvites,ma muidu klaverimees ja kõik kihutamise pelad klaveriga ära teind, see aga suht võimat ...
  teema: Kommenteerimine: soulshaker
roolik

vastuseid: 242
vaadatud: 71344

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.09.2009 22:14:11   pealkiri: Kommenteerimine: soulshaker
Ostsin telefoni. Oli meeldiv kiire tehing.
Soovitan. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: crashsmash
roolik

vastuseid: 273
vaadatud: 104788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.08.2009 21:28:59   pealkiri: Kommenteerimine: crashsmash
Ostsin LED taskulambi. Soovitan. icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: zorten22
roolik

vastuseid: 90
vaadatud: 37444

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.08.2009 11:11:30   pealkiri: Kommenteerimine: zorten22
Müüsin rooli. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: voltc
roolik

vastuseid: 1008
vaadatud: 338780

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.08.2009 21:50:41   pealkiri: Kommenteerimine: voltc
Ostsin toiteploki.
Korralik müüa. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: lolloom
roolik

vastuseid: 243
vaadatud: 67163

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.08.2009 22:25:39   pealkiri: Kommenteerimine: lolloom
Ostsin SSD ketta thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: alkohoolik
roolik

vastuseid: 2
vaadatud: 652

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.08.2009 22:01:16   pealkiri: Kommenteerimine: alkohoolik
Ostsin G25.
Korralik müüa. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Traf
roolik

vastuseid: 48
vaadatud: 18456

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.08.2009 01:10:25   pealkiri: Kommenteerimine: Traf
Müüsin mobo. thumbs_up.gif
  teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
roolik

vastuseid: 7715
vaadatud: 1430880

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 29.07.2009 18:39:30   pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
Noh läkski õnneks ainult toide kõik muu jäi puutumata ja korras.
Vaja garantiisse nüüd ainult saata.
  teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
roolik

vastuseid: 7715
vaadatud: 1430880

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 29.07.2009 11:31:22   pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
Täna öösel toimus mul toas ilutulestik icon_eek.gif
Nimelt Gigabyte Odin Pro 800W otsustas sädemeid loopima hakata iseenesest. Ärkasin mingite imelike praksude peale ülesse ja nägin sähvatusi, siis va ...
  teema: -Watercooling-
roolik

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728127

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 01.07.2009 22:53:35   pealkiri: -Watercooling-
Kas keegi lähimal ajal tellima hakkab midagi Chilledpc-st?
Üritan reedel või laupäeval tellimuse ära teha juppidele. Kellelgi veel soovi siis võib kampa lüüa thumbs_up.gif
Mõtlen siin, et missugust ...
  teema: -Watercooling-
roolik

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728127

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 25.06.2009 16:57:30   pealkiri: -Watercooling-
Kui tellima hakkate andke mulle kah teada icon_smile.gif
oleks ka üht-teist vaja omale. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: SilQ
roolik

vastuseid: 250
vaadatud: 65711

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.06.2009 12:33:58   pealkiri: Kommenteerimine: SilQ
Ostsin hiire. Soovitan.
Teinekordki thumbs_up.gif
  teema: Battlefield 2
roolik

vastuseid: 7849
vaadatud: 1223203

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.06.2009 20:48:51   pealkiri: Battlefield 2
Kustuta battlefieldi profiles kaust ära.
Mul aitas see.
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.