|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: M4REK |
roolik
vastuseid: 100
vaadatud: 8410
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.02.2025 15:55:09 pealkiri: Kommenteerimine: M4REK |
| Ostsin videokaardi. Soovitan |
teema: Kommenteerimine: Winman |
roolik
vastuseid: 1518
vaadatud: 194544
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2025 22:55:49 pealkiri: Kommenteerimine: Winman |
| Ostsin klapid. Soovitan 🙂 |
teema: Kommenteerimine: anhtuan445 |
roolik
vastuseid: 7
vaadatud: 2372
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.12.2024 00:47:43 pealkiri: Kommenteerimine: anhtuan445 |
| Ostsin videokaardi. Kõik tiptop. Soovitan 🙂 |
teema: Kommenteerimine: darkside |
roolik
vastuseid: 71
vaadatud: 21488
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.07.2024 15:15:02 pealkiri: Kommenteerimine: darkside |
| Ostsin mälud. Kõik ok 😀 |
teema: Kommenteerimine: Speal |
roolik
vastuseid: 3
vaadatud: 1424
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.07.2024 15:14:01 pealkiri: Kommenteerimine: Speal |
Ostsin emaplaadi, prose ja mälud. Tõi ise kohale 😀
Soovitan 😀 |
teema: Kommenteerimine: pinTero |
roolik
vastuseid: 149
vaadatud: 38051
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.07.2024 16:19:19 pealkiri: Kommenteerimine: pinTero |
| Müüs videokaardi. Kõik ok 🙂 |
teema: Kommenteerimine: laastukas |
roolik
vastuseid: 11
vaadatud: 2000
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.10.2021 14:35:36 pealkiri: Kommenteerimine: laastukas |
Ostsin hiire.  |
teema: Kommenteerimine: naaskel |
roolik
vastuseid: 116
vaadatud: 96517
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.10.2021 21:29:09 pealkiri: Kommenteerimine: naaskel |
Müüs läpaka. Kõik ok.  |
teema: Kommenteerimine: addres999 |
roolik
vastuseid: 29
vaadatud: 9086
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.11.2019 15:18:06 pealkiri: Kommenteerimine: addres999 |
| Ostsin emaplaadi. Kiire ja korralik tehing. Soovitan |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
roolik
vastuseid: 1600
vaadatud: 166341
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.10.2019 21:09:57 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
Ostsin kõvaketta. Kõik tiptop. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Alus13 |
roolik
vastuseid: 181
vaadatud: 38151
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.10.2019 02:19:00 pealkiri: Kommenteerimine: Alus13 |
Ostsin jahutuse, kõik OK  |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
roolik
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589797
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 06.08.2019 22:46:35 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
, just vaatasin, samda kulud põmst.
Intel i5 9 gen ja AMD 3 gen miski 3600
Nendega veab mõistliku kommplekti 900 välja, kui kaart foorumist võtta.
Poe asjadega keerulisem.
Aga selline? Mis s ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
roolik
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589797
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 06.08.2019 16:20:24 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Soovitage mingeid juppe mängurile.
Täis kupatus koos monitoriga. Piir 1200€
Emaplaat tuleb mingi z390
Prose võiks olla i7 aga võib ka olla mõni norm i5 kui saab
Mõne parema videokaardi se ... |
teema: Kommenteerimine: tteam |
roolik
vastuseid: 34
vaadatud: 19531
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2019 10:31:53 pealkiri: Kommenteerimine: tteam |
Sai vahetatud postiteel paar asja. Kõik sujus kiirelt ja korralikult.
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Windslore |
roolik
vastuseid: 71
vaadatud: 24877
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.10.2013 02:08:59 pealkiri: Kommenteerimine: Windslore |
Ostsin videokaardi
Kandsin raha ette, sain kauba kätte. Kõik nii nagu lubatud  |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
roolik
vastuseid: 1903
vaadatud: 322886
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.09.2013 21:28:31 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
Ostsin prose  |
teema: Kommenteerimine: Raunci |
roolik
vastuseid: 468
vaadatud: 65138
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.04.2013 10:17:05 pealkiri: Kommenteerimine: Raunci |
Müüsin paar jubinat  |
teema: -Watercooling- |
roolik
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727952
|
foorum: Jahutus postitatud: 20.01.2013 19:13:26 pealkiri: -Watercooling- |
Kui kellelgi huvi, siis mul pakkuda Swiftech Apogee GTZ Extreme Performance CPU Waterblock (LGA1366+775)
Üks thermaltake plokk ja kaks Swiftech emaplaadi kiibistiku plokki. Veel ka Laing DDC-le rese ... |
teema: Kommenteerimine: feliks05 |
roolik
vastuseid: 522
vaadatud: 102409
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.05.2011 12:38:28 pealkiri: Kommenteerimine: feliks05 |
Müüsin radika. Soovitan  |
teema: -Watercooling- |
roolik
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727952
|
foorum: Jahutus postitatud: 04.04.2011 14:26:09 pealkiri: -Watercooling- |
Kui kellelgi huvi siis on mul pakkuda i7 või soc. 775-le sobiv vesijahutuse komplekt
Swiftech Apogee GTZ Extreme Performance CPU Waterblock (LGA1366+775)
Swiftech MCW30 Chipset cooler
Thermochill ... |
teema: Kommenteerimine: RasmusAl |
roolik
vastuseid: 14
vaadatud: 6169
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2011 23:27:10 pealkiri: Kommenteerimine: RasmusAl |
Müüsin emaplaadi, korpuse ja prose.
Positiivsed kogemused. Soovitan |
teema: Elisa mobiilne internet |
roolik
vastuseid: 11802
vaadatud: 2679329
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.03.2011 21:35:33 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
Mul siin selline probleem et ühendust luues viskab sellise errori "Error 6:The handle is invalid"
Ja ainult vistaga läpakas selline asi. teistes masinates xp ja 7 all töötab probleemideta
Igatep ... |
teema: Kommenteerimine: kartul |
roolik
vastuseid: 55
vaadatud: 15473
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.06.2010 12:42:30 pealkiri: Kommenteerimine: kartul |
| Müüsin tv pulga. Soovitan |
teema: Kui kaua peab su telefonil aku? |
roolik
vastuseid: 231
vaadatud: 55460
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.04.2010 21:20:52 pealkiri: Kui kaua peab su telefonil aku? |
HTC Dream, aku peab 2 päeva max
netis käia ja gps jne näppida siis peaaegu päeva peab vastu  |
teema: Kommenteerimine: Timberg |
roolik
vastuseid: 340
vaadatud: 114452
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.04.2010 22:57:14 pealkiri: Kommenteerimine: Timberg |
Ostsin mängu võtme. Kiire ja korralik
Soovitan |
teema: Kommenteerimine: rasmusk |
roolik
vastuseid: 24
vaadatud: 12840
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2010 13:04:57 pealkiri: Kommenteerimine: rasmusk |
Müüsin mälud.
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: m1co |
roolik
vastuseid: 23
vaadatud: 8746
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.02.2010 18:19:42 pealkiri: Kommenteerimine: m1co |
Müüsin videokaardi. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: janek388 |
roolik
vastuseid: 5
vaadatud: 2698
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.01.2010 20:44:52 pealkiri: Kommenteerimine: janek388 |
Müüsin G25-e
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: esseker |
roolik
vastuseid: 125
vaadatud: 29356
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.01.2010 20:40:51 pealkiri: Kommenteerimine: esseker |
Müüsin prose. Tuli ise kaubale järgi.
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Stalker |
roolik
vastuseid: 27
vaadatud: 14756
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.01.2010 03:12:14 pealkiri: Kommenteerimine: Stalker |
Müüsin mälud  |
teema: Kommenteerimine: Jerry32 |
roolik
vastuseid: 134
vaadatud: 169339
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.01.2010 03:11:22 pealkiri: Kommenteerimine: Jerry32 |
Müüsin emaplaadi  |
teema: Kommenteerimine: arnis |
roolik
vastuseid: 119
vaadatud: 43083
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.12.2009 22:33:27 pealkiri: Kommenteerimine: arnis |
Ostsin videokaardi.
Kõik tiptop  |
teema: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) |
roolik
vastuseid: 2589
vaadatud: 423243
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.12.2009 18:05:13 pealkiri: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) |
,
ADQVD1A16 -> relabeled Micron
, unustasin mainida, et PC6400 |
teema: Kommenteerimine: olari_93 |
roolik
vastuseid: 42
vaadatud: 12271
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.12.2009 02:37:47 pealkiri: Kommenteerimine: olari_93 |
Müüs kasti tuplat  |
teema: Kommenteerimine: mega |
roolik
vastuseid: 269
vaadatud: 68795
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2009 16:39:34 pealkiri: Kommenteerimine: mega |
Toimetas mandariinid Tartusse  |
teema: -Watercooling- |
roolik
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727952
|
foorum: Jahutus postitatud: 30.09.2009 14:04:23 pealkiri: -Watercooling- |
Kedagi huvitab siis mul on müüa Swiftech MCW30 NB plokk  |
teema: Need For Speed: Shift |
roolik
vastuseid: 3387
vaadatud: 487597
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.09.2009 14:08:45 pealkiri: Need For Speed: Shift |
| Kas demos puudub auto seadistamise options? Suht võimatu seda autot kontrollida, nii sirgel teel kui kurvites,ma muidu klaverimees ja kõik kihutamise pelad klaveriga ära teind, see aga suht võimat ... |
teema: Kommenteerimine: soulshaker |
roolik
vastuseid: 242
vaadatud: 71344
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.09.2009 22:14:11 pealkiri: Kommenteerimine: soulshaker |
Ostsin telefoni. Oli meeldiv kiire tehing.
Soovitan.  |
teema: Kommenteerimine: crashsmash |
roolik
vastuseid: 273
vaadatud: 104788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.08.2009 21:28:59 pealkiri: Kommenteerimine: crashsmash |
Ostsin LED taskulambi. Soovitan.  |
teema: Kommenteerimine: zorten22 |
roolik
vastuseid: 90
vaadatud: 37444
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.08.2009 11:11:30 pealkiri: Kommenteerimine: zorten22 |
Müüsin rooli. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: voltc |
roolik
vastuseid: 1008
vaadatud: 338772
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.08.2009 21:50:41 pealkiri: Kommenteerimine: voltc |
Ostsin toiteploki.
Korralik müüa. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: lolloom |
roolik
vastuseid: 243
vaadatud: 67163
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.08.2009 22:25:39 pealkiri: Kommenteerimine: lolloom |
Ostsin SSD ketta  |
teema: Kommenteerimine: alkohoolik |
roolik
vastuseid: 2
vaadatud: 652
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.08.2009 22:01:16 pealkiri: Kommenteerimine: alkohoolik |
Ostsin G25.
Korralik müüa. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Traf |
roolik
vastuseid: 48
vaadatud: 18456
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.08.2009 01:10:25 pealkiri: Kommenteerimine: Traf |
Müüsin mobo.  |
teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
roolik
vastuseid: 7715
vaadatud: 1430861
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 29.07.2009 18:39:30 pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
Noh läkski õnneks ainult toide kõik muu jäi puutumata ja korras.
Vaja garantiisse nüüd ainult saata. |
teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
roolik
vastuseid: 7715
vaadatud: 1430861
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 29.07.2009 11:31:22 pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
Täna öösel toimus mul toas ilutulestik
Nimelt Gigabyte Odin Pro 800W otsustas sädemeid loopima hakata iseenesest. Ärkasin mingite imelike praksude peale ülesse ja nägin sähvatusi, siis va ... |
teema: -Watercooling- |
roolik
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727952
|
foorum: Jahutus postitatud: 01.07.2009 22:53:35 pealkiri: -Watercooling- |
Kas keegi lähimal ajal tellima hakkab midagi Chilledpc-st?
Üritan reedel või laupäeval tellimuse ära teha juppidele. Kellelgi veel soovi siis võib kampa lüüa
Mõtlen siin, et missugust ... |
teema: -Watercooling- |
roolik
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727952
|
foorum: Jahutus postitatud: 25.06.2009 16:57:30 pealkiri: -Watercooling- |
Kui tellima hakkate andke mulle kah teada
oleks ka üht-teist vaja omale.  |
teema: Kommenteerimine: SilQ |
roolik
vastuseid: 250
vaadatud: 65711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.06.2009 12:33:58 pealkiri: Kommenteerimine: SilQ |
Ostsin hiire. Soovitan.
Teinekordki  |
teema: Battlefield 2 |
roolik
vastuseid: 7849
vaadatud: 1223188
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.06.2009 20:48:51 pealkiri: Battlefield 2 |
Kustuta battlefieldi profiles kaust ära.
Mul aitas see. |
| |