Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1897, 1898, 1899 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 14:56:05 vasta tsitaadiga

51004 kirjutas:
Kas keegi oskab öelda kas Telia S6 puldiga on võimalik juhtida kodukino helitugevust (IR)


Boks on otse teleka taga ning kodukino läbi teleka ARC pesa ressi taga. Juhib pult edukalt ka ressi

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 15:14:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Võimalus sul pöörduda tehnilise järelvalve ametisse ja või tarbijakaitsesse, kui leiad, et Sinu vastu on tehtud ülekohut.


Ma arvan, et selles olukorras TK lahendab asja 75:25 minu kasuks ja käsib remondi arve pluss 2 transporti välja maksta. kas pean proovima? Sest see lahendab asjad juba siis tarbija kasuks, kui on Põhjendatud Kahtlus. Antud juhul on ja Telia poolt ümberlükkamise üritamisel läheb tõendamiskoormus Teliale.

Edit. Esitasin Teliale taotluse maksta välja remont ja 2 transporti a 15 €. Loodan, et selline taotlus teenib vähemalt Telia distsiplineerimise eesmärki suhtuda asjasse tehnilisel tasemel tõsisemalt. Mitte nii, et klient on loll, pole võimalik ja kerigu kuhugi oma luuludega.

Edit2. HDMI kaudu On/Off selle telekaga ei toimi (suunalt telekas>> box ja vastupidi), seega ka see teema oleks vaja selgeks teha. Teleka enda menüüs SEC on/off seadet pole.


viimati muutis sass24 12.11.2018 15:31:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 12.11.2018 15:18:33 vasta tsitaadiga

Teema võiks kokku võtta nii, et kui Telia boks "saadaks"! midagi antud telerisse, peaks viga korduma ja võime edasi arutleda.
Üldjuhul peaks sellisel juhul Google selle massprobleemi välja tooma.
Kuna Arrise bokse on maailmas ikka pigem miljoneid, siis peaks ka probleemi kommentaare piisavalt netti tekkima.
Hetkeseisuga on tegemist teleripõhise üksikjuhtumiga mille probleemi põhjustaja on teadmata, ainus millele tugineda on tv tootja veakood ja see, et tarkvarauuendus lahendas probleemi.

"võibolla" pole fakt ja ilmselt võis ka töötava seadme hdmi ühendamine seda põhjustada..isegi sealt särtsu saanud ja vooluvõrgus olevaid seadmeid omavahel ühendada ka ei soovitata.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 15:55:34 vasta tsitaadiga

Kas teleripõhine üksikjuhtum on ka see, et lubatud Pwr On/Off kummaski suunas ei tööta? Nagu ma ennist ütlesin, rohkem ma seda teemat käsitleda siin ei viitsi- Telia peaks mulle juba selle ajaraiskamise ja oma naha avalikult turuletoomise eest kalli brändi tooma. Aga te uurige, otsad andsin ette. Küsimusi on 2, nagu märkisin. KUi kasutate vaid Google abi, siis ma ei imesta enam millegi üle. jA VIGA EI PRUUGI ENAM KORDUDA (NÄIS), kui telku soft uuendati ja enam seda (*siis Telia arvates) bugi pole. Kuid see ei tähenda, et Telia ei võiks oma kogemustesalve talletada, et turul on telekaid, mis tehase algse opsüsteemiga võivad kinni kiiluda. Kelle risk see on kas kliendi või Telia- võta kinni. Mina ise selle teleka softi updateda ei saa. Pole tehase poolt ette nähtud.

viimati muutis sass24 12.11.2018 15:56:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 15:56:03 vasta tsitaadiga

Õnneks elame eestis, mitte retardistanis, kus vbl sellise umbluu peale tõesti keegi hakkaks hüvitama midagi.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 15:58:58 vasta tsitaadiga

Ma olen näinud köögipoolelt autode ekspertiise, mis on mõnes osas vaid hüpoteesid ja hüvitatakse nii, mis mühiseb. Ekspert kirjutab vaid oma ARVAMUSE.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 16:19:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma arvan, et selles olukorras TK lahendab asja 75:25 minu kasuks ja käsib remondi arve pluss 2 transporti välja maksta. kas pean proovima? Sest see lahendab asjad juba siis tarbija kasuks, kui on Põhjendatud Kahtlus. Antud juhul on ja Telia poolt ümberlükkamise üritamisel läheb tõendamiskoormus Teliale.

Edit. Esitasin Teliale taotluse maksta välja remont ja 2 transporti a 15 €. Loodan, et selline taotlus teenib vähemalt Telia distsiplineerimise eesmärki suhtuda asjasse tehnilisel tasemel tõsisemalt. Mitte nii, et klient on loll, pole võimalik ja kerigu kuhugi oma luuludega.

Äkki aitab hetkel sellest teemast ja tuleme asja juurde tagasi kui TJA ja Telia poolt on uued andmed laekunud icon_idea.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 16:27:40 vasta tsitaadiga

Kas Telia suvatseb asja uurida ja mingeid ANDMEID peale lihtlabaste väidete:"ei ole võimalik, "Googel ei näita midagi""- esitada?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 16:33:19 vasta tsitaadiga

Müstiline suhtumine. Saan aru kui mõne päris probleemi kallal keegi nii tulihingeliselt võitleks. Aga mingisuguse probleemi üle sellist kisa teha mil pole Teliaga mingit seost ...


Kusjuures kõige tõenäolisem asi mis juhtus on see, et HDMI ühendades või miskit muud asjatades teleka kallal sai teler staatilisest kerge ülepinge (või mis iganes see õige termin oleks) ja rikkus mingisuguses kivis olnud softi. Isegi ühe biti tagurpidi keeramisest piisab. Ja seetõttu oligi tarkvara uuesti peale kirjutamisest abi. Võid õnnelik olla, et midagi füüsiliselt katki ei olnud/läinud.

Aga Telia süü on sellise juhul ikkagi endiselt täpselt 0.

_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0479
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cpuboy
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2006




sõnum 12.11.2018 16:33:23 vasta tsitaadiga

10 aastat vana sony kdl-55ex500, suudab igaljuhul cec'iga toimetada küll.

Ja sass24, mingi suvatöllerdise pakutud 50:50 küll ei päde, samahästi võib Teliat süüdistada mingi seadme pekki keeramises kui see on telia wifi võrgus.
Üldiselt peaks su fantaasialennule oma teema tegema, mitte siin songerdama.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 16:58:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

suvatöllerdise pakutud 50:50 küll ei päde

Võitjate üle kohut ei mõisteta. Võiks sõnu valida nende suhtes, kes ei hakanud kondesid vahetama, vaid probleemi süvenesid ja korda said.

Renka kirjutas:
tsitaat:
Kusjuures kõige tõenäolisem asi mis juhtus on see, et HDMI ühendades või miskit muud asjatades teleka kallal sai teler staatilisest kerge ülepinge (või mis iganes see õige termin oleks) ja rikkus mingisuguses kivis olnud softi. Isegi ühe biti tagurpidi keeramisest piisab. Ja seetõttu oligi tarkvara uuesti peale kirjutamisest abi. Võid õnnelik olla, et midagi füüsiliselt katki ei olnud/läinud.


Kui sellised asjad saavad euronõuetele vastavas maandus/ potentsiaaliühtlustusklemmidega toitepesade korral juhtuda, on Telia seade meie võrku kõlbmatu. Teleka toitepistik on 3 klemmiga, juhe ka, toitepesa samuti. Nii, et kui see versioon vett pidama jääb, tuleb Telial kõik seadmed kinni maksta, kui pesad kaabli ühendamisel maha koolevad. Juhin ka tähelepanu, et see Te jutt on ka ilus oletus.

The end at this time.


viimati muutis sass24 12.11.2018 17:00:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 12.11.2018 17:00:12 vasta tsitaadiga

Mul viskas Samsung jahutuse errori päev pärast seda kui uue Arrise teleka külge ühendasin. Ma siis ei hakka venti vahetama, loen softi üle ja asi korras ilmselt. Ma kusjuures puldi seadistamist pole teinud icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 12.11.2018 17:06:15 vasta tsitaadiga

sass24, kas lülitasid ikka seadmed ühendamise ajaks välja nagu manuaalid ette näevad? icon_smile.gif

antud juhul küll tundub, et lood üsna valesid seoseid. telia purgil pole mingit huvi teleka püsivaraga (ega seadistusega) mängida. pultide puhul on isegi hdmi-cec kõrvaline sest ainuke, mis üle hdmi telia karpi tuleb on teleka mudel. püsivara uuendamine pole ametlik hdmi ega hdmi-cec funktsionaalsus. jah, tootjaspetsiifilised laiendused on paljudel tootjatel olemas aga peale tootjate endi ei ole neile asjadele mingit huvi implementatsioone valmis kirjutada, eriti veel mingil digitv karbil. muuseas, su link hdmi firmware uuendamise kohta oli vale asi, seal uuendatakse arvuti videokivi väljunditega töötava osa püsivara mitte seadme oma ja sedagi arvuti enda peal mitte üle hdmi.

tarkvara, kaasa arvatud telerite püsivara, puusse minemine ei ole väga harv juhus ja su kirjeldatud probleemi puhul on ilmselt esimene asi tarkvara puhta (ja võib-olla uue) versiooniga üle lasta. kui sa paranduses ise telia digitv karbi paaritamisest rääkisid, siis on üsna tõenäoline, et parandaja seda ära kasutas ja sellele kui potentsiaalsele põhjusele osutas. lihtsalt selle pärast, et ammendavat vastust, miks su telekas ikaldama hakkas, on väga raske leida.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 18:08:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mis üle hdmi telia karpi tuleb on teleka mudel.


Lubasin hetkel vait olla ja üldiselt pean sellest kinni, kuid kas CEC-i Pwr On/off käsk boxilt ei lähe siis teleka suunas?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 12.11.2018 18:31:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kui sa paranduses ise telia digitv karbi paaritamisest rääkisid, siis on üsna tõenäoline, et parandaja seda ära kasutas ja sellele kui potentsiaalsele põhjusele osutas. lihtsalt selle pärast, et ammendavat vastust, miks su telekas ikaldama hakkas, on väga raske leida.


Tahtsin just sedasama võimalust pakkuda.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 12.11.2018 20:16:38 vasta tsitaadiga

armjan: kas uus karp enam AV pesa peegeldust ei tee kui hdmi järgi?
Hetkel nii, et vana Arrise puhul kõrvuti toad näitavad ühte pilti (teine telekas siis AV kaabli abil). Uue puhul tuli pilt ette vaid käivitamise ajal ja edasi jäi vaid audio tööle ühes telekas ning HDMI otsas pilt ja audio.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 21:14:14 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
tsitaat:
kui sa paranduses ise telia digitv karbi paaritamisest rääkisid, siis on üsna tõenäoline, et parandaja seda ära kasutas ja sellele kui potentsiaalsele põhjusele osutas. lihtsalt selle pärast, et ammendavat vastust, miks su telekas ikaldama hakkas, on väga raske leida.


Tahtsin just sedasama võimalust pakkuda.


Eeldan, et on loogiline oma faktoloogia ja nägemus ära rääkida. Ei ole mõtet lasta remontijal otsida musta kassi pimedas toas. Kuna see viis tulemuseni, siis midagi valesti ei läinud. Kuigi suure tõenäosusega veakood andis enamuse infot. Lisaks see, mida spetsialist ise tuvastas. Siinse klubi soovituste järgi ma tinutaksin siiani kondekaid. Pigem nentige Remondieksperdi võimekust surnud Sony aparaate elule äratada. Tehke järgi või makske kinni, icon_smile.gif.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 12.11.2018 21:17:03 vasta tsitaadiga

sass24, Aitab plämast, sai juba korduvalt vihjatud.
Ükskord läks kliendil pesumasin rikki peale seda kui TeliaTV telerisse pandud sai. Sellest võiks ka pikemalt rääkida aga pole see teema.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 21:29:32 vasta tsitaadiga

Indrpo, aitab tõesti plämast, mul samad mõtted. Kuid miskipärast tekitatakse jätkuvat diskussiooni uute huvitavate väidetega?! Kas see on siinse foorumi seltskonna eripära jäärapäiselt eitada fakte ja saavutatud tulemust? Arusaamatu. Mulle ka meeldib laul, kuidas peedist pesumasinale trumlit teha. Panen ette seltskonnale kardinaalselt muuta oma suhtumist, lähtuda vaid faktidest, saadaolevast infot ja loogilistest
/ tehnilistest võimalustest. Muu pläma kinni keerata. Eitamine ja naeruvääristamine pole probleemi analüüs. Kusjuures pesumasinast rääkides, see sinder on mul WIFI-s. Raporteerib vapralt, kui pesu pestud. Instruktsiooni järgi pidavat see toimima vaid sisevõrgus, kuid see sinder raporteerib ka siis, kui telo WIFI-st väljas. Vaata paganat.


viimati muutis sass24 12.11.2018 21:37:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 21:34:48 vasta tsitaadiga

sass24 kirjutas:
Kas see on siinse foorumi seltskonna eripära jäärapäiselt eitada fakte ja saavutatud tulemust? Arusaamatu. Panen ette seltskonnale kardinaalselt muuta oma suhtumist, lähtuda vaid faktidest, saadaolevast infot ja loogilistest / tehnilistest võimalustest.


Fakte ei ole ju. On ainult sinu vandenõuteooria.

Sa pole esitanud ühtegi fakti või isegi seletust mis moodi üle hdmi sai boks su teleka katki teha.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 21:39:20 vasta tsitaadiga

Ma esitasin faktid, et ajaliselt langes kokku A boxi järgi pistmisega ja 10 a toiminud soft oli kokku jooksunud (mulle teadaolevad). Mõista, mõista, mis see on:
-näib nagu oleks kapsas
-maitseb nagu kapsas

Kas on kapsas?

Te olete siin kõik (vähemalt kondekate vahetuse tasemel) eriteadlased. Kas saate eitada seda teooriat, et digiboxi pwr on käsuga EI SAANUD box saata teleka süsteemile mingit jura? Kas välistate täielikult või jääb kahtlus? Pwr off käsuga ju saab minna teleka süsteemi kallale. Aga äkki jääb veel midagi? Lähtuge faktidest, CEC protokollist, digiboxi väljasaadetavast käsustikust (kas teate seda)?


viimati muutis sass24 12.11.2018 21:43:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002




sõnum 12.11.2018 21:41:20 vasta tsitaadiga

Äkki paneks seniks selle mõla pausile, kuni mõni pädev asutus asjale oma hinnangu annab (põhjaliku tehnilise analüüsi põhjal)? Kui ei anna, siis case closed.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 21:44:01 vasta tsitaadiga

Nõus, case closed, ma ka ei viitsi. Loodame, et telekas enam p..i ka ei lähe.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 21:48:59 vasta tsitaadiga

sass24 kirjutas:
Ma esitasin faktid, et ajaliselt langes kokku A boxi järgi pistmisega ja 10 a toiminud soft oli kokku jooksunud (mulle teadaolevad). Mõista, mõista, mis see on:
-näib nagu oleks kapsas
-maitseb nagu kapsas

Kas on kapsas?

Te olete siin kõik (vähemalt kondekate vahetuse tasemel) eriteadlased. Kas saate eitada seda teooriat, et digiboxi pwr on käsuga EI SAANUD box saata teleka süsteemile mingit jura? Kas välistate täielikult või jääb kahtlus? Pwr off käsuga ju saab minna teleka süsteemi kallale. Aga äkki jääb veel midagi? Lähtuge faktidest, CEC protokollist, digiboxi väljasaadetavast käsustikust (kas teate seda)?




Post hoc ergo propter hoc

Post hoc ergo propter hoc on loogikaviga, mis eeldab, et kui kaks sündmust on ajalises järgnevuses, siis esimene põhjustas teise.

Toimus A, siis toimus B
Järelikult, A põhjustas B

Kui B on mittesoovitud tulemus, siis rakendatakse ka vastupidist suunda: A vältimine ennetab B.

Ajaline järgnevus võib tähendada põhjuslikku seost, kuid selle tõendamiseks on vaja ka muid tõendeid peale ajalise kokkulangevuse.

Näiteid

Kukk kireb hommikul, peale mida hakkab Päike tõusma. Kuke kiremine põhjustab päiksetõusu.
Peale vaktsineerimist (MMR) ilmnesid lapsel autismi tunnused, järelikult on vaktsineerimine autismi põhjus.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 22:01:12 vasta tsitaadiga

Päike tõusis hommikul, peale mida hakkab kukk kirema. Päikese tõusmine põhjustab kuke kiremise.- on jälle õige. Samas pidime lõpetama, kuigi huvitav on. Tõenäoliselt siiski tüütab nõudlikumad ära. Mis on põhjus, mis tagajärg- tõepoolest nõuab tõsisemaid tõendeid, mitte ainult ajalist järjestust. Kuid siin tekib küsimus tõendamiskoormusest nagu ennist mainisin. Kuid proovime nüüd siis lõpetada, äkki läheb veel see telekas järsku uuesti p..e?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1897, 1898, 1899 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.