Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 274, 275, 276 ... 404, 405, 406  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitu tolli on sinu peamine igapäevases kasutuses olev monitor?
10-15"
1%
 1%  [ 3 ]
15-20"
2%
 2%  [ 6 ]
20-25"
17%
 17%  [ 44 ]
25-30"
42%
 42%  [ 107 ]
30-35"
25%
 25%  [ 65 ]
35" või suurem
10%
 10%  [ 27 ]
hääli kokku : 252

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 29.12.2017 12:47:04 vasta tsitaadiga

eks ma selle jaguvate valikuvariantide osa üle irvitasingi. 4 ei ole tavaliselt just eriti lai valik, seda enam kui valida tuleb välimuse ja eeldatava tootjapoolse kvaliteedikontrolli taseme põhjal icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helseth
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 29.12.2017 13:38:54 vasta tsitaadiga

Q1 2018 "peaksid" miskid AUO paneelidega uued variandid tulema.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2017 13:41:01 vasta tsitaadiga

Ma pigem ootan, mida head LG pakub järgmine aasta
Samsal ka midagi tulemas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2017 13:42:16 vasta tsitaadiga

londiste, kas nende kolme põhiliseks probleemiks on "backlight bleed" või pead midagi muud silmas?

Keegi Dell S2716DG osas muljetab? Päris mitmel siin foorumis peaks antud isend laual paiknema...
Kuidas karbist välja võttes pilt on, kas peab palju kruttima, et silmale talutav? Plussid, miinused?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 29.12.2017 13:49:51 vasta tsitaadiga

KoldK kirjutas:
londiste, kas nende kolme põhiliseks probleemiks on "backlight bleed" või pead midagi muud silmas?
backlight bleed on see viga, millega on võimalik garantiis joosta ja vaielda kui see päris karm juhtub olema.
väidetavalt on see nüüdseks küll vähem esinev, kvaliteet on väga palju stabiilsem kui alguses oli.

tegelikult on ka nende black level suht nadi ja ips glow on tugev ja kollasem (ahva eripära). siin seal on väidetud, et ilmselt kiire reaktsiooniaja nimel tehtud kompromissid.
peajagu üle tn-i aga mõne korralikuma ips/pls/va monitoriga võrreldes ei ole päris samal tasemel.

tegelikult on need kõik sama paneeli baasil, viewsonic ka.
muide, see paneel ja enamik neid monitore on aastast 2015... icon_sad.gif

KoldK kirjutas:
Keegi Dell S2716DG osas muljetab? Päris mitmel siin foorumis peaks antud isend laual paiknema...
Kuidas karbist välja võttes pilt on, kas peab palju kruttima, et silmale talutav? Plussid, miinused?
olenevalt seisukohast on ainuke suurem miinus tn paneel.
mida tähendab silmale talutav? see erineb inimeseti ja kalibreeritus ei ole mängumonitori juures tavaliselt oluline icon_biggrin.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 29.12.2017 15:12:11 vasta tsitaadiga

No mul on Dell s2716dg, Esimese saatsin tagasi "butt effecti" pärast ja sain uue. kõige rohkem vast häirib color banding. sellised järsud üleminekud, et õudne mingites kohtades. Ülejäänud aspektid a la g sync... super! icon_smile.gif Loodetavasti mingi 5 aastat või nii peaks ikka vastu pidama, siis võiks alles mõtlema hakata uue peale..
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 29.12.2017 15:20:10 vasta tsitaadiga

Renq, millest color banding? kas see monitor ei olnud sedapuhku mitte 8-bit tn paneeliga?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2017 15:33:22 vasta tsitaadiga

Renq, misasi see "butt effect" endast kujutab?
Color banding probleemi sellel monitoril mainis varasemalt ka keegi, mingis teises teemas...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 29.12.2017 17:21:24 vasta tsitaadiga

"butt effect" oli Dell'i "game" seeria monitori puhul taustavalgustusega esinev efekt nagu keegi oleks kanniga peale istunud ekraanile. Ehk siis taustavalgustuse ebaühtlus.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Link
HV kasutaja
Link

liitunud: 17.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2017 22:10:04 vasta tsitaadiga

KoldK kirjutas:
Renq, misasi see "butt effect" endast kujutab?
Color banding probleemi sellel monitoril mainis varasemalt ka keegi, mingis teises teemas...


http://www.overclock.net/t/1577511/dell-s2716dg-1440-144-hz-g-sync-owners-thread/2930 (täitsa all on pilt)

Mul ka see monitor. Mängides on täitsa ok aga muul juhul hakkab see TN paneel häirima. Eriti kui tuled IPS pealt.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 30.12.2017 13:56:14 vasta tsitaadiga

Nii...Ühesõnaga mu 2010 aasta november ostetud Alienware AW2310 otsustas täna hommikul arvutit tööle pannes piniseda ühest nurgast ja ülevalt ekraani äärest tundsin väikest sellist kärsahaisu...ma arvan et on vist õhtal omadega see monitor...panin igaksjuhuks arvuti kinni ja võtsin selle monitori tagant ära.õnneks mul on vanast arvutist jäänud üks samsungi LED monitor kasutan seda niikaua siis icon_biggrin.gif mis alienwarega siis teha ? kuhu see viia ? prügikasti ? arvan et see 7 aastat on päris pikk aeg.. mul eelnevad monitorid pole niikaua mitte ükski olnud icon_biggrin.gif

tuleb siis hakata uut monitori otsima.. oskab keegi äkki midagi head soovitada ? mõtlen et peamiselt mängin ja vaatan filme... mingit päris 1000€ ei taha aga midagi 300€-500€ hinnaklassis ?


edit: mis sellisest monitorist arvata ? kas asus on hea ? pole kunagi asust olnud on olnud ainult acer,samsung,dell ja alienware mis on tegelt vist pmt sama icon_biggrin.gif

link
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukas
Kreisi kasutaja
elukas

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.12.2017 15:28:43 vasta tsitaadiga

Tea kas aastal 2018 on ikka mõistlik sellise summa eest 24" FullHD monitor osta?
Kui G-SYnc oluline pole ja TN paneel sobib, õnnestuks sama raha eest ka 27 2K mängumonitor Freesynciga osta, lihtsalt üheks näiteks see Asus: link

Edit: Postituse kirjutamise ajal tõsteti arvutitargas näiteks toodud monitori hinda 485.- pealt 527.- peale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 30.12.2017 15:39:54 vasta tsitaadiga

elukas, ma sellepärast siin küsingi et äkki keegi oskab midagi head soovitada,aga halval ajal küsin ,aastalõpp kõigil käed jalad tegemisi täis icon_biggrin.gif

antud monitori kohta seda et oman nvidia kaarti ja ei tea kas sellel freesyncil on minu jaoks mõtet ja kas ma seda kasutada saan kuna ei ole AMD kaarti ja ei ole lähiajal plaanis osta ka.

Ma siin veel vaatasin ja uurisin neid monitore igalpoolt nii arvutitargas kui 1a.ee lehelt siis jäi silma veel selline dell ? Mida selle kohta öelda ? antud monitor maksab telia e-poes lausa 549€ nii et arvutitargas päris palju odavam.

https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutid-ja-lisad-Monitorid-ja-Projektorid-Monitorid/Dell-24-G-Sync-165Hz-Gaming-Monitor-S2417DG-236027
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukas
Kreisi kasutaja
elukas

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.12.2017 16:02:00 vasta tsitaadiga

Selle delli suurema venna tüüpveaks on ekraanile ilmuvad pe*se kontuurid icon_biggrin.gif
Ma kusjuures ajan oma joru edasi, see Acer ainult mõni kopikas üle su eelarve, samas toetab g-synci: link
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 30.12.2017 17:13:31 vasta tsitaadiga

hmm... icon_rolleyes.gif sry ma ei saa aru mis see tähendab tüüpveaks on p**se kontuurid ? kas see tähendab et võin praagi saada ? sel juhul ju kehtib ka garantii ? kui monitor on vigane on mul ju õigus saada uus ?

neid predator seeriaid olen enne ka vaadnud tunduvad ägedad iseasi kas on head ja vastupidavad ka ? aga mida nendest Asuse ROG monitoridest arvate ? enne postitasin ka ühe mis oli muidugi jälle fullhd ja tn paneel ? Muidugi tahaks juba suurema reso peale minna icon_neutral.gif tüdinud sellest full hd-st videokaart muidugi siis kõike max graafikaga ei kannata mängida aga noh mängida saan pean graafikat alla tõmbama siis.eks kunagi lähiajal tahaks uue kaardi poole ka vaatama hakata juhul kui Nvidial tuleb midagi uut kas siis Volta seeria nöol.
aga kas IPS on parem kui TN paneel ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 30.12.2017 21:54:43 vasta tsitaadiga

KoldK kirjutas:
londiste, kas nende kolme põhiliseks probleemiks on "backlight bleed" või pead midagi muud silmas?

Keegi Dell S2716DG osas muljetab? Päris mitmel siin foorumis peaks antud isend laual paiknema...
Kuidas karbist välja võttes pilt on, kas peab palju kruttima, et silmale talutav? Plussid, miinused?


Kasutan seda monitori ka nüüd veidi üle kuu aja. Muus osas on super kuid jah see color banding probleem on ja olen siin pikalt tuhninud veebis ja üht-teist mulle üllatavat on välja tulnud:

1)
Nvidia uuemate kaartidega on see probleem kõikide monitoridega - IPS ja parema värviedastusega ekraanidel lihtsalt vähem märgatav! Ning AMD kaartidega sellist probleemi ei eksisteeri - http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-2558277/color-banding-issues-changing-ati-nvidia.html
Päris palju on ka soove, et dithering oleks võimalik driverites lülitada sisse või välja nagu Linuxi puhul on võimalik nvidia kaardiga.

2)
Nii Nvidia control panelis kui monitori enda OSD peal tuleb enda jaoks üksjagu tuunida sätteid.
Kasutasin täna seda saiti, et asju paika saada: http://www.lagom.nl/lcd-test/

3)
Mul jäi lõpuks selline seis:

NV CPL:
Brightness +32%
Contrast +15%
Gamma +0.61
Digital vibrance 50% ja Hue 0
Dynamic range on Full

OSD:
Brightness 100% (afaik peaks see LED tagavalguse tugevus olema oma sisult)
Contrast 65%

Olulisemad on Nvidia CPL settingud bandingust lahti saamiseks.
OSD on rohkem isiklik eelistus - mul on pilt hästi kirgas ning valge on tõesti lumivalge kuid mustad ei ole ikka mustad vaid rohkem hallid justkui.
Kõike head paraku korraga ei saa ning tulebki leida isiklik kompromiss seadistuste osas.
Paremate (tumedamate) mustade toonide jaoks võib NV CPL tõsta contrasti 0-st kõrgemaks nagu ma ka ise leidsin kompromissina 15% peal, kuid gradiendi testi alumine mustade toonide osas on kõik astmed ühesugused mustad sellisel juhul.

Ning Response Time setting on mul monitoril ka vaikimisi ehk Normal

4)
Vaadake ka seda - kuidas värvide üleminekud tunduvad? Sisu ilmselt pole ka päris puhas, aga AMD kaardiga masinal suva monitoriga on ikka video palju parem tumedate toonide üleminekute osas
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 30.12.2017 22:32:55 vasta tsitaadiga

KrikU, leidsid sa mõne hea testpildi selle bandingu jaoks?
see lagomi gradient bandib?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 31.12.2017 13:51:16 vasta tsitaadiga

elukas kirjutas:
Selle delli suurema venna tüüpveaks on ekraanile ilmuvad pe*se kontuurid icon_biggrin.gif
Ma kusjuures ajan oma joru edasi, see Acer ainult mõni kopikas üle su eelarve, samas toetab g-synci: link



ma ikka uurisin ja vaatasin youtubest seda monitori ja jõudsin järeldusele et mulle ikka ei meeldi see kanajalg icon_biggrin.gif ma ei tea see disain on kuidagi robustne ,ma ei ole 20 aastane... asuse rog on ilus aga paremad on nii kuradi kallid icon_confused.gif mingi 700€ ja edasi ...


edit: kanajalg kanajalaks aga jäin nüüd seda jälle vaatama ja peaks ütlema et päris hea hinnaga ips paneel ja 165hz ja 2K Quad HD reso et tuleviku mõttes ju päris hea ?

oskab keegi aidata mida sellest arvata ? icon_neutral.gif icon_rolleyes.gif

https://www.hinnavaatlus.ee/790054/acer-27-lcd-predator-xb271hu/

acer ju nii halb ei ole ....


Link


mulle meeldib et ekraan on päris ilus pole neid paksusi ääri nagu mõnel kallima otsa asusel....
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009




sõnum 31.12.2017 13:52:28 vasta tsitaadiga

linuse viimase video toeks
https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2380057.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.TRS0&_nkw=Crossover+27+FAST+144&_sacat=0
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2017 14:04:47 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
mulle meeldib et ekraan on päris ilus pole neid paksusi ääri nagu mõnel kallima otsa asusel....
Jah, 3 äärt on siuksed peenemad ja viisakad aga alumine äär ikka paks ja lisaks on veel nö. pool senti ettepoole väljas - saad teeküünlaid sinna panna icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 31.12.2017 14:14:20 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
elukas kirjutas:
Ma kusjuures ajan oma joru edasi, see Acer ainult mõni kopikas üle su eelarve, samas toetab g-synci: link
oskab keegi aidata mida sellest arvata ? icon_neutral.gif icon_rolleyes.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/790054/acer-27-lcd-predator-xb271hu/
acer ju nii halb ei ole ....
acer võib ennast põlema panna. ma põhimõtteliselt ei ostaks neilt seda monitori. nende mudelite nimede ja numbrite täiesti mõttetu ja lootusetu keerukuse pärast.
sealt HV lingilt on esimene õige ips variant (loodetavasti) see 675€ isend.

Gap kirjutas:
mulle meeldib et ekraan on päris ilus pole neid paksusi ääri nagu mõnel kallima otsa asusel....
kui ekraan on välja lülitatud, näeb täitsa ilus välja.
kui sisse lülitatud, on nõmedad mustad ribad ääres ja lõpptulemus on sama kui teistel monitoridel. Auroni pilt näitab seda täitsa hasti.

Kristocfc kirjutas:
linuse viimase video toeks
https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2380057.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.TRS0&_nkw=Crossover+27+FAST+144&_sacat=0
backlight bleed on feature, mitte defekt.
5 valget pikslit on see koht kus garantii peale mõtlema võib hakata (stuck ja surnud pikslid ei käi sinna alla).
eriti tellitava monitori osas ma mõtleks ikka kaks korda.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 31.12.2017 14:34:57 vasta tsitaadiga

selge...tänud teile thumbs_up.gif ... ma olin juba nii elevil selle aceriga,et olen midagi lõpuks leidnud icon_neutral.gif acer on siis nii halb tõesti icon_eek.gif ma vihkan millegi otsimist või valimist icon_razz.gif 7 aastat pidas alienware vastu et see oli selline monitor kui nägin siis kohe ostsin icon_biggrin.gif Oskate siis äkki veel midagi soovitada ? siin enne soovitati ka mulle just acerit ja see tundus ka normaalne.... ma ei tea kas see oli ips või tn paneel... võiks olla mingi 144Hz-180hz ja ips paneeli tahaks küll proovida kuna pole kunagi omanud ... koguaeg on mul olnud fullhd ja tn paneel monitorid... kui on kõrgem reso eks ma pean graafika sätteid ka kindlasti alla kruttima aga pole hullu eks mingi aeg vaatab uue kaardi ka ..asusel on jälle nii kallid need ips paneelidega monitorid icon_neutral.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2017 14:50:53 vasta tsitaadiga

Gap, natuke keeruline ongi see teema, sest kui võtta selline kooslus, et 2k reso, kõrged hertzid, sync tehnoloogia ja IPS paneel siis praegu ideaalset valikut polegi, sest kõik nad kasutavad ühe ja sama tootja paneeli millega võib hädasid olla.

Isiklikult kui hirmsat moodi ei põle kannata mõni kuu veel - see aasta peaks tulema ka LG päris enda paneelidega ja monitoridega välja kus igast popid featuurid küljes.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Soundwave
HV vaatleja
Soundwave

liitunud: 07.12.2011




sõnum 31.12.2017 15:11:02 vasta tsitaadiga

Mis sellest monitorist http://eu.aoc.com/en/gaming/products/ag271qg arvata tasub osta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 31.12.2017 15:13:20 vasta tsitaadiga

võta loe viimased poolteist-kaks lehte seda teemat uuesti läbi.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 274, 275, 276 ... 404, 405, 406  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.