Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 889, 890, 891 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 18.01.2017 13:03:54 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
kr6ll, sul muidugi õigus, kõik mida ma kirjutasin tahtis juba ammu paberile panemist. Niiöelda dela tehniki.

Lihtsalt läbi lugemine ei tohiks nii kaua võtta. Praktikas kõige sealmainitu rakendamine ja harjutamine võtab loomulikult kauem aega.


Kamoon erick icon_smile.gif

Ma saan aru , et olen teie jaoks siin liialt noor ja veel ei saa aru siinsetest ( paljudest ) naljadest , kuid ma ju tegin ka vaid huumorit icon_smile.gif

yerba kirjutas:
Huvitav, kas uue versiooniga tuleb selline tank ka? A-40T on puudu mängust. icon_smile.gif
http://forte.delfi.ee/news/militaaria/krolja-tanka-kui-tankile-t-60-anti-soja-ajal-tiivad-siis-ta?id=76848326


Sa ikka leiad icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aegir
HV veteran
Aegir

liitunud: 05.01.2003




sõnum 18.01.2017 18:33:58 vasta tsitaadiga

uurisin pisut statse. Pole ime kui siinsed "imemehed" oma wn8 kõrgel hoiavad. Kasutavad ju enamasti tanke mis toodavad paremini WN8. Pole neil näitajad Artydega ja kergetega nii vahvad midagi. Meediumitega on muidugi vaatamist väärt. Aga mängu ei mängida võrdselt. See nagu dopingu kasutamine.
_________________
HV teeb ka ahvist inimese.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Online

sõnum 18.01.2017 19:08:36 vasta tsitaadiga

Aegir, "tankid mis toodavad paremini WN8", mis tavainimeste eest peidetud "imeloomad" need on? Tahaks ka neid sõita. icon_razz.gif
Et kui kellelegi meeldib MT sõida ja tal on nendega kõrged tulemused, siis kasutab ta teistega võrreldes dopingut või!? icon_lol.gif

Sulle meeldiks siis klasside kaupa võrrelda, et kes milles osavam on?
Et nagu olümpial, kes on kuulitõukes (SPG), kes riistvõimlemises (LT), kes 3000m tj (MT), kes vibulaskmises (TD) või kes on maadluses (HT) parim?
Justkui olümpiavõitjad kõik aga maadluse kuld on ikka "kangem" kui riistvõimleja oma ja kõige parem oleks üleüldse 10 võistluse kulda omada? icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001



Online

sõnum 18.01.2017 19:42:16 vasta tsitaadiga

ja ikka saag käimas icon_lol.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 18.01.2017 19:46:53 vasta tsitaadiga

Aegir kirjutas:
uurisin pisut statse. Pole ime kui siinsed "imemehed" oma wn8 kõrgel hoiavad. Kasutavad ju enamasti tanke mis toodavad paremini WN8. Pole neil näitajad Artydega ja kergetega nii vahvad midagi. Meediumitega on muidugi vaatamist väärt. Aga mängu ei mängida võrdselt. See nagu dopingu kasutamine.

Iga vähegi mõtlev inimene suudab lightidega just paremaid wn8 näitajaid välja võluda. Arty ongi debiilikutele.

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005




sõnum 18.01.2017 19:46:59 vasta tsitaadiga

Lightiga imo wni palju kergem tõsta icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012




sõnum 18.01.2017 20:11:00 vasta tsitaadiga

Ma olen oma artiga hea meelega debiilik. icon_rolleyes.gif Tavaliselt esimese võiduni ning seejärel tavatankidega debiilik edasi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 18.01.2017 20:16:25 vasta tsitaadiga

Ärge tõmmake see artide saag jälle käime thumbs_down.gif Igasugused imelikud tulevad kivi alt veel välja.
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.01.2017 21:45:27 vasta tsitaadiga

Teen väikest striimi, keegi tahab platoonida, andke ingame märku, kirjutage mulle.

- SenpaiErick.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 18.01.2017 21:46:49 vasta tsitaadiga

Vaatan su lahkel loal icon_smile.gif
_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aegir
HV veteran
Aegir

liitunud: 05.01.2003




sõnum 18.01.2017 22:08:33 vasta tsitaadiga

chatwalker kirjutas:
Aegir kirjutas:
uurisin pisut statse. Pole ime kui siinsed "imemehed" oma wn8 kõrgel hoiavad. Kasutavad ju enamasti tanke mis toodavad paremini WN8. Pole neil näitajad Artydega ja kergetega nii vahvad midagi. Meediumitega on muidugi vaatamist väärt. Aga mängu ei mängida võrdselt. See nagu dopingu kasutamine.

Iga vähegi mõtlev inimene suudab lightidega just paremaid wn8 näitajaid välja võluda. Arty ongi debiilikutele.


sa siis kutsud mind debiilikuks?

_________________
HV teeb ka ahvist inimese.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.01.2017 00:19:22 vasta tsitaadiga

Aegir kirjutas:
chatwalker kirjutas:
Aegir kirjutas:
uurisin pisut statse. Pole ime kui siinsed "imemehed" oma wn8 kõrgel hoiavad. Kasutavad ju enamasti tanke mis toodavad paremini WN8. Pole neil näitajad Artydega ja kergetega nii vahvad midagi. Meediumitega on muidugi vaatamist väärt. Aga mängu ei mängida võrdselt. See nagu dopingu kasutamine.

Iga vähegi mõtlev inimene suudab lightidega just paremaid wn8 näitajaid välja võluda. Arty ongi debiilikutele.


sa siis kutsud mind debiilikuks?


Kui siis ainult õige natuke. Nimelt lightidega on absoluutselt kõige kergem kõva WN8-t näidata. Mine https://wot-life.com/eu/player/senpaierick/ ja reasta mu tankid WN8 järgi. Parimast 10st WN8 tankist 8 on lightid.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 19.01.2017 10:46:11 vasta tsitaadiga

Aegir kirjutas:
uurisin pisut statse. Pole ime kui siinsed "imemehed" oma wn8 kõrgel hoiavad. Kasutavad ju enamasti tanke mis toodavad paremini WN8. Pole neil näitajad Artydega ja kergetega nii vahvad midagi. Meediumitega on muidugi vaatamist väärt. Aga mängu ei mängida võrdselt. See nagu dopingu kasutamine.


Artyga statse teha on nagu kasiinosse minna ja slotikaga raha teenima hakata...
Ok, saad kasutada artyl toitu, kuldmoona, õigel hetkel AP'd, ajaga tuleb parem postsioneerimine ja aim - see siis kokkuvõtvalt arty "kõrge" wn8 summeritult icon_razz.gif

Tegelikult alates 8.6 patchist arty enam wn8 mudelisse ei sobi. wn8'sat arvestatakse serveri keskmisest üle kogu ajaloo. Enne 8.6 patchi tehti artyga märkimiväärsaelt rohkem dämmi. Pärast 8.6 teadupärast sai arty räige nerfi. Ehk, et mingitel vendadel on kõvad statsid all sellest ajast kui artyga 3k keskmiselt dämmi teha oli lebo.

Muidugi võib mõelda, et 8.6 patchist juba tükk aega möödas ja serveri keskmine juba alla poole taotud, et praeguseks võiks juba arty wn8 mudelisse sobituma hakata, võta sa kinni...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.01.2017 10:50:17 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Aegir kirjutas:
chatwalker kirjutas:
Aegir kirjutas:
uurisin pisut statse. Pole ime kui siinsed "imemehed" oma wn8 kõrgel hoiavad. Kasutavad ju enamasti tanke mis toodavad paremini WN8. Pole neil näitajad Artydega ja kergetega nii vahvad midagi. Meediumitega on muidugi vaatamist väärt. Aga mängu ei mängida võrdselt. See nagu dopingu kasutamine.

Iga vähegi mõtlev inimene suudab lightidega just paremaid wn8 näitajaid välja võluda. Arty ongi debiilikutele.


sa siis kutsud mind debiilikuks?


Kui siis ainult õige natuke. Nimelt lightidega on absoluutselt kõige kergem kõva WN8-t näidata. Mine https://wot-life.com/eu/player/senpaierick/ ja reasta mu tankid WN8 järgi. Parimast 10st WN8 tankist 8 on lightid.


Tegelikult ma mõtlesin, et siin oleks oluline täpsustada tausta. Muidu Aegir käib istub põõsas oma lightiga, camonet kõrvadeni tõmmatud ja binokkel üleval, aga mida ei tule, on WN8.

WN8 antakse suuresti tehtud dämmi alusel. Spot damage ja assisted damage sinna alla ei lähe (mitte et ajud WN8 valemi taga ei tahaks seda, vaid Wargamingu API ei anna seda infot välja lihtsalt, selline omapära). Seega light tankidega on enamikul mängijatel väga madal dämm ja väga madal WN8, kuna nad proovivad kogu hingest ikkagi teha seda, mida lightid on mõeldud tegema, aga unustavad ise laskmise sootuks.

Nüüd, kui sa oled vähe kogenum mängija ja sa saad aru, et kahur pole su tankile mitte niisama dekoratsiooniks peale pandud (kuigi paari lighti puhul võib see ka nii olla), siis on võimalik lighte mängida nagu eriti hea camoga pabermeediumeid.

Näiteks esitaksin sellise hiljutise mängu - 59 16-ga samas mängus nii Scout medal kui ka High Caliber: http://wotreplays.eu/site/3157947#winterberg-senpaierick-59-16
Sellise eest anti mulle mu karjääri kõrgeim WN8, mis ma kunagi ühe mängu pealt saanud olen.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 19.01.2017 11:10:18 vasta tsitaadiga

ja kusjuures ma lisaks seda, aegir, et väga hea ja hea wn8 vahe on tegelikult dämmi osas väga väike. Seega ei pea väga pead kinni hoidma kui wn8 vahe paremate mängijatega 1,5-2 kordne on.

Võtame näiteks 13-90 tanki kus 1k keskminse dämmi ja 1,4k keskmise dämmi vahe wn8 puhul on umbkaudu 2,3k vs. 3,2k wn8

ja vahe dämmis on 1,5-2 lasku.

Seega ei maksa endale kilode kaupa rahustit sisse ajada kui wn8 on madalam kui mõnel teisel. Reaalselt lahinguväljal pole vahe suur icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.01.2017 11:16:54 vasta tsitaadiga

No selle osas on siis targem ju VBAddicti Battle Ratingut vaadata.
Paned endale taustale programmi jooksma, mis infot üles laeb su lahingute kohta ja saab skoori näitamiseks rohkem infot kasutada, kui WN8's.
Näidiseks ericku profiil.
Lisaboonusena on huvitav näha, et erick toimetab solos paremini kui platoonides.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.01.2017 12:20:10 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
ja kusjuures ma lisaks seda, aegir, et väga hea ja hea wn8 vahe on tegelikult dämmi osas väga väike. Seega ei pea väga pead kinni hoidma kui wn8 vahe paremate mängijatega 1,5-2 kordne on.

Võtame näiteks 13-90 tanki kus 1k keskminse dämmi ja 1,4k keskmise dämmi vahe wn8 puhul on umbkaudu 2,3k vs. 3,2k wn8

ja vahe dämmis on 1,5-2 lasku.

Seega ei maksa endale kilode kaupa rahustit sisse ajada kui wn8 on madalam kui mõnel teisel. Reaalselt lahinguväljal pole vahe suur icon_rolleyes.gif


Sellele argumendile võiks päris palju vastu vaielda.

Esiteks alustaks sellest, et kui keskmine mees jookseb 100m aja alla 12s, siis seda tulemust peetakse väga heaks. Usain Bolt jooksis 9.58s maailmarekordi ja teenis järgneva aasta jooksul selle pealt ~20M USD. Vahe keskmise mehe ajaga on samas vaid 2.42s, aga Usaini näitel on näha, kui kallid need 2.42 sekundit tegelikult on.

Allolev graafik illustreerib seda, kuidas keerukate oskuste omandamise puhul toimub algne edenemine kiiresti, aga peagi saabub platoo ja edasiseks arenguks on vaja eksponentsiaalselt rohkem vaeva näha, saades samas vastu palju väiksemaid edasiminekuid:



WN8 tunnustab seda, muutes punktide jagamise skaala eksponentsiaalseks. Kui sul õnnestub mingi tankiga saada keskmiseks dämmiks tulemus, mis on näiteks parem kui 99,5%-l ülejäänud mängijatest, siis saad ka keskmisest mängijast mitmeid kordi kõrgema WN8. See on nagu tunnustus selle eest, et oled jõudnud tasemele, kuhu küündivad vähesed.

Jah, võib väita, et absoluutides see 1.5-2 lasku vahe pole teab mis suur, aga siin sõltub ju palju sellest, millises mängutsüklis need lasud tehakse. 2x240 dam (või 1x240, 1x100 ja 1x140) võib olla mängu lõpus piisav, et tappa kaks-kolm oneshot tanki ja võit ära tuua, samas kui vähem oskaja suri juba mitu minutit tagasi.

Seetõttu reeglina väga kõrge WN8 käib käsikäes ka kõrge WRiga.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001



Online

sõnum 19.01.2017 12:25:29 vasta tsitaadiga

ja hakkab jälle pihta... see kliiniline arutelu vs mängurõõm. Milleks pidevalt hakata tõmblema teemal ma nii kõva icon_lol.gif
mõistlik ongi väita, et võtke rahulikult...see tegemata 1-2 lasku ei tohiks nii "eluline" olla.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 19.01.2017 13:17:09 vasta tsitaadiga

Ma ei kavatsenudki oma postitusega øelda, et k6rge wn8 pole næitaja vaid seda, et vahe on ysna væike laske silmas pidades. Seega ma tahtsin øelda seda, et pole vaja ennast kehvalt tunda kui wn8 pole maailma parim. Reaalselt lahingus pole wn8 1,5k vs. 3k vahe nii suur midagi, seega ei maksa arvata et vahe oleks 2 kordne, vahe on oluliselt væiksem. Seega pole vaja p6deda thumbs_up.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 19.01.2017 13:36:18 vasta tsitaadiga

Say whaaaat icon_smile.gif
Usain Bolt jooksis 9.58s maailmarekordi ja teenis järgneva aasta jooksul selle pealt ~20M USD.

Ma ei jookse 100m minutigagi ja ei teeni mitte ühtegi meetrit w icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2017 13:48:27 vasta tsitaadiga

mcjaaxon kirjutas:
Say whaaaat icon_smile.gif
Usain Bolt jooksis 9.58s maailmarekordi ja teenis järgneva aasta jooksul selle pealt ~20M USD.

Ma ei jookse 100m minutigagi ja ei teeni mitte ühtegi meetrit w icon_smile.gif


Üldharivas mõttes:
20M USD on tõlkes 20 Miljonit USD icon_smile.gif
M tähendab eesliitena Mega ( kreeka keelest tõlgituna suur, vägev värk ) ehk 10 astmes6 ehk siis 1 000 000. m tähendab meetrit.


Kommentaarid: 1147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 856
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 19.01.2017 14:22:03 vasta tsitaadiga

Kui nüüd erickuga norida siis vaevalt et ta oleks teeninud 48M kui aeg oleks olnd 9,51 icon_rolleyes.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.01.2017 15:14:57 vasta tsitaadiga

kr6ll, pidasin silmas rohkem seda, et 12s eest ei maksta mitte muhvigi, 10s eest juba saab üht-teist rahvuslikelt meistrivõistlustelt ja 9,58s eest oled juba superstaari mõõtu palgaga. Et elus asjad nii käivadki, need kes opereerivad inimvõimete piiril või piiri lähedal saavadki eksponentsiaalselt suuremat tunnustust.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 19.01.2017 15:42:52 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
mcjaaxon kirjutas:
Say whaaaat icon_smile.gif
Usain Bolt jooksis 9.58s maailmarekordi ja teenis järgneva aasta jooksul selle pealt ~20M USD.

Ma ei jookse 100m minutigagi ja ei teeni mitte ühtegi meetrit w icon_smile.gif


Üldharivas mõttes:
20M USD on tõlkes 20 Miljonit USD icon_smile.gif
M tähendab eesliitena Mega ( kreeka keelest tõlgituna suur, vägev värk ) ehk 10 astmes6 ehk siis 1 000 000. m tähendab meetrit.


Mega , vägev värk paistab ka vahel tähendavat ILGE icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 19.01.2017 16:07:51 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
kr6ll, pidasin silmas rohkem seda, et 12s eest ei maksta mitte muhvigi, 10s eest juba saab üht-teist rahvuslikelt meistrivõistlustelt ja 9,58s eest oled juba superstaari mõõtu palgaga. Et elus asjad nii käivadki, need kes opereerivad inimvõimete piiril või piiri lähedal saavadki eksponentsiaalselt suuremat tunnustust.


Samas wot ja 100m jooks ei ole nii otseselt mõõdetavad. Täiesti vabalt võib need 1-2-3 lasku tulla sellest, et 1 kasutab 100% kulda ja teine mitte. Muidugi ma arvan, et skilli on seal ikka rohkem aga ikkagi. Kui ma näiteks 12t rallitan siis ma lasen 100% kulda aga selline keskmine 12t grinder seda ei tee. Ehk siis oletame, et keskmiselt, tänu kullale tuleb 1-2 ja tänu skillile 1-2 lasku/dämm ja see viib vahe veel väiksemaks skilli kahjuks icon_rolleyes.gif

Sinu see rekordlight 59-16. Seal on selle kulla osakaal veel kordades suurem tulemuses icon_rolleyes.gif
Yldiselt enamus lighte on tänu kuldmoonale head wn farmerid. Sest tavamoon ei lase lihtsalt läbi kusagilt sellistest positsioonidest kus see wn8 farmitud on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 889, 890, 891 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.