Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 479, 480, 481 ... 868, 869, 870  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 09.01.2017 21:43:55 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, piisab vist isegi kui mingi led lamp on pooletoobine? Ma nagu midagi sellist oleks kuulnud kuskilt...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 09.01.2017 23:09:03 vasta tsitaadiga

olafsand, vabalt. Sõber kurtis et tal elektrivõrgu adapter nöögib ja digitv pilt hakkab kohe hakkima. Tuli välja et oli hiljuti paar saasta led lampi tellinud mis korraliku prügi elektrivõrku laseb.

Kuna 2.4ghz on vabasagedus võib sealt igast müra olla.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kermit
HV vaatleja
Kermit

liitunud: 09.08.2011




sõnum 10.01.2017 18:53:08 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Proovi kaabliga, enne pole mõtet üldse hakata isegi uurima kas netiga on mingi jama.


Selle teema jätkuks. Igatahes kaabliga on nett täpselt nii hea nagu ta veel näalajagu wifi pealt oli.
Ehk siis need kanalite muutmised, mida Telia soovitas, ei aidanud probleemi lahendada. Probleem on siis seotud ainult wifiga, mida see ruuter, mis asub minust pooleteise meetri kaugusel, ja mis sisuliselt on kägistatud 50kB/s peale.
Eeldan, et probleemi põhjus on seega ruuteris endas.
Ma nüüd peast ei mäleta, kas see on meil renditud või välja ostetud. Kindlasti vähemalt 2a on see karp mulle netti tekitanud. Kui see on renditud, siis kas nad vahetavad selle välja (st, kas nad on kohustatud) või jääb see minu enda isiklikuks rahakotimureks?

_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2017 19:16:38 vasta tsitaadiga

Kermit kirjutas:
Eeldan, et probleemi põhjus on seega ruuteris endas.

Sellest eeldusest pole vähimatki abi juhul kui probleem siiski mujal on.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 10.01.2017 20:40:10 vasta tsitaadiga

Kermit kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Proovi kaabliga, enne pole mõtet üldse hakata isegi uurima kas netiga on mingi jama.


Selle teema jätkuks. Igatahes kaabliga on nett täpselt nii hea nagu ta veel näalajagu wifi pealt oli.
Ehk siis need kanalite muutmised, mida Telia soovitas, ei aidanud probleemi lahendada. Probleem on siis seotud ainult wifiga, mida see ruuter, mis asub minust pooleteise meetri kaugusel, ja mis sisuliselt on kägistatud 50kB/s peale.
Eeldan, et probleemi põhjus on seega ruuteris endas.
Ma nüüd peast ei mäleta, kas see on meil renditud või välja ostetud. Kindlasti vähemalt 2a on see karp mulle netti tekitanud. Kui see on renditud, siis kas nad vahetavad selle välja (st, kas nad on kohustatud) või jääb see minu enda isiklikuks rahakotimureks?


Telias andmed kirjas kas on üür, tähtajaline üür või leping või müük ning vastavalt sellele kas on ka garantii kehtiv, vahetavad vabalt välja ja ei hakka pikalt kohapeal testimagi, pärast sorteerivad neid.
Kui garantii ei kehti siis ei kehti ka ükski leping ja saad uue üürile võtta.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 11.01.2017 12:59:41 vasta tsitaadiga

Tervist!

Ostsin omale esimese Smart televiisori Samsungi UHD.
Nimelt loobusin Telia telekanalitest, ja jätsin ainult interneti.

Tekkis aga mõte hoopis IPTV-d kasutada. Leidsin vastava teenusepakkuja(http://ss-iptv.com/), kelle äppi ka telekasse alla tõmbasin ning demo kanaleid juba vaatasin ja tõdesin, et asi töötab.
Aga asi muutus minujaoks keeruliseks kui oma playlisti .m3u üles laadisin - Siis ei mänginud ta ühtegi kanalit. Telekava nägin, aga striimingut Njetu.
SS-IPTV FAQ-ist leidsin sellise vastuse - If you have webOS or Tizen TVs and your streams are multicast, the UDP to HTTP function has to be turned on in app's settings and to be set up on your router.

Niisiis, usun et kamm on ruuteri seadistuses. Ruuteriks on Inteno DG200A.
Kas keegi oskab mind juhatada, kuidas käivitada UDP to HTTP funktsioon ruuteris?

Parimat,
Rem

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 11.01.2017 14:57:44 vasta tsitaadiga

Rem, paki nimi on udpxy, mida inteno ruuteris ei ole. Pead muretsema ruuteri, millel on udpxy pakk olemas. Tõenäoliselt openwrt võimelistel olemas. http://www.udpxy.com/index-en.html

Pistad inteno ja teleri vahele mõne Raspi või mõne väikse mikrotik ruuteri. Intenosse sa seda teenust ei saa.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 11.01.2017 15:12:27 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Rem, paki nimi on udpxy, mida inteno ruuteris ei ole. Pead muretsema ruuteri, millel on udpxy pakk olemas. Tõenäoliselt openwrt võimelistel olemas. http://www.udpxy.com/index-en.html

Pistad inteno ja teleri vahele mõne Raspi või mõne väikse mikrotik ruuteri. Intenosse sa seda teenust ei saa.


Oskab keegi kõige odavamat lahendust pakkuda? Et ei oleks peavalu Iptv tööle saamisega? St. ühendan lihtsalt vahele ja toimib?

Aitäh!

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 11.01.2017 15:24:57 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/V%C3%B5rguseadmed/198762/

TP-Link TL-MR3020.

Päris lihtsalt niisama vahele ei pane. Openwrt tuleb installeerida ja seejärel udpxy.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 11.01.2017 15:30:02 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/V%C3%B5rguseadmed/198762/

TP-Link TL-MR3020.

Päris lihtsalt niisama vahele ei pane. Openwrt tuleb installeerida ja seejärel udpxy.


Tänud!

Ja openwrt ja udpxy installimisel aitab mind välja Guugel? icon_biggrin.gif

Pole üldse kindel, kas saan sellise asjaga hakkama icon_biggrin.gif
Natuke eluvõõras teema see mul :/

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 11.01.2017 15:37:31 vasta tsitaadiga

Sellisel juhul on lihtsam http://smart.kartina24.tv/ , kuid selle eest pead samuti nagu TeliaTV eest maksma.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 11.01.2017 16:00:59 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Sellisel juhul on lihtsam http://smart.kartina24.tv/ , kuid selle eest pead samuti nagu TeliaTV eest maksma.


Sellel pole pointi kui peab rohkem maksma kui Telia põhipaketti eest, ma arvan.

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 11.01.2017 19:30:55 vasta tsitaadiga

rem4605 kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Sellisel juhul on lihtsam http://smart.kartina24.tv/ , kuid selle eest pead samuti nagu TeliaTV eest maksma.


Sellel pole pointi kui peab rohkem maksma kui Telia põhipaketti eest, ma arvan.


Ma mõtlengi, et see ss-iptv on ainult liides. Kuskohast sul need striimid tulevad? Ainult vabad ETV striimid või pira juurde?
Nende vabade asjade jaoks pigem siis juba antenniresti koos vabalevi järelvaatamisega tööle panna ei saa?
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 11.01.2017 21:01:31 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
rem4605 kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Sellisel juhul on lihtsam http://smart.kartina24.tv/ , kuid selle eest pead samuti nagu TeliaTV eest maksma.


Sellel pole pointi kui peab rohkem maksma kui Telia põhipaketti eest, ma arvan.


Ma mõtlengi, et see ss-iptv on ainult liides. Kuskohast sul need striimid tulevad? Ainult vabad ETV striimid või pira juurde?
Nende vabade asjade jaoks pigem siis juba antenniresti koos vabalevi järelvaatamisega tööle panna ei saa?


Pigem maksan väikse summa ja saan striiming faili või lingid, mida siis ss-iptv liidesega ära tahan kasutada.

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Online

sõnum 14.01.2017 20:35:20 vasta tsitaadiga

mis keiss nüüd teliaga on et tehnoloogia muutumisel hakkavad pähe määrima kasutatud ruuterit tasuta ja tahavad ise praegust väljaostetud ruuterit nö "hüvitiseks" tagasi saada - see kõik ainut lauatelefoni tarbeks, netti kasutamise võimalus on juba ammu maha kruttitud ja selle asemel nüüd alusühendus
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2017 20:44:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mis keiss nüüd teliaga on et tehnoloogia muutumisel hakkavad pähe määrima kasutatud ruuterit tasuta ja tahavad ise praegust väljaostetud ruuterit nö "hüvitiseks" tagasi saada - see kõik ainut lauatelefoni tarbeks

Viimati sai selle kasutatud niisama ja välja ostetud asja ei tahtnud keegi
Telefoni jaoks kõlbab inteno junn küll

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 14.01.2017 20:46:19 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et täpsusta üle, sest tundub, et oled valesti aru saanud. Keegi ei taha tehnoloogiavahetuse puhul ruuterit tagasi, veel vähem, kui seade on väljaostetud. Kulleriga saadetakse kasutatud ruuter kohapeale pigem.
Juhul, kui tehnik peaks tulema läbi, siis saad kohapeal asja ära seletada.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Online

sõnum 14.01.2017 21:13:57 vasta tsitaadiga

ei saa nende väitest aru et miks on mul teist ruuterit vaja vana asendamiseks kui praegune ruuter töötab lauatelefoniga ilusti, liin ei kao ju kuskile
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2017 21:18:48 vasta tsitaadiga

Tähendab, praegu on sul samuti telefon ruuteri küljes? Siis ehk läheb kogu jaam ADSL-i pealt VDSL-i peale?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 14.01.2017 21:19:53 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Tähendab, praegu on sul samuti telefon ruuteri küljes? Siis ehk läheb kogu jaam ADSL-i pealt VDSL-i peale?
Ja vana ruuter ei oska VDSLiga midagi teha.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 14.01.2017 23:07:36 vasta tsitaadiga

Kliendi isiklik ruuter tuleb tagasi ainult siis kui klient tahab, et Telia selle utiliseeriks.
Vanasti oli Elioni eesmärk seda risu mitte oma hunnikusse korjata ja see oli ka üks põhjus miks kasutati tähtajalise kingitusena seadmeid.
Nüüd tekkis teine eesmärk üüriseadmetega, et alati saaks uusima seadme kliendile anda, ilma uue bürokraatiata.

Tasuta ruuter tuleb X olukorras kus Telia tahab mingi tehnoloogia vahetuse või ka mingi haruldse rikke tõttu kliendi ruuteri välja vahetada.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 15.01.2017 00:02:38 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kliendi isiklik ruuter tuleb tagasi ainult siis kui klient tahab, et Telia selle utiliseeriks.
Vanasti oli Elioni eesmärk seda risu mitte oma hunnikusse korjata ja see oli ka üks põhjus miks kasutati tähtajalise kingitusena seadmeid.
Nüüd tekkis teine eesmärk üüriseadmetega, et alati saaks uusima seadme kliendile anda, ilma uue bürokraatiata.

Tasuta ruuter tuleb X olukorras kus Telia tahab mingi tehnoloogia vahetuse või ka mingi haruldse rikke tõttu kliendi ruuteri välja vahetada.

See on turunduspula, rent võimaldab lihtsalt teenuse hinda tõsta.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 15.01.2017 12:36:48 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
indrekp kirjutas:
Kliendi isiklik ruuter tuleb tagasi ainult siis kui klient tahab, et Telia selle utiliseeriks.
Vanasti oli Elioni eesmärk seda risu mitte oma hunnikusse korjata ja see oli ka üks põhjus miks kasutati tähtajalise kingitusena seadmeid.
Nüüd tekkis teine eesmärk üüriseadmetega, et alati saaks uusima seadme kliendile anda, ilma uue bürokraatiata.

Tasuta ruuter tuleb X olukorras kus Telia tahab mingi tehnoloogia vahetuse või ka mingi haruldse rikke tõttu kliendi ruuteri välja vahetada.

See on turunduspula, rent võimaldab lihtsalt teenuse hinda tõsta.


Ma ei ole kursis kuidas Telia ruuteri reinti turundab aga see on minu teadmine, et täna on keeruline 546 ja amino ruutereid vahetada kui need kliendil töötavad. Üüriseadmetega on tulevikus lihtne, Telia annab uuemad seadmed vanade asemele.
Turundus antud juhul pole oluline kuna sellega teenimine võib olla nii ja naa, seadmetel on Telia poolne püsiv garantii ja seadmed tasuvad ennast ära üldiselt kolme aastaga, tihti juhtub, et 3 aasta jooksul on väljas uuem seade ja kõik hakkab otsast peale. Vanad seadmed utiili ja edasi.
Kindlasti on siin eriarvamusi kuid nüüd maksab koduste seadmete amortisatsiooni eest klient ning jaama seadmete eest teenusepakkuja. Teenuste tarbimise eest maksab teenuste tarbija.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2017 16:17:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tihti juhtub, et 3 aasta jooksul on väljas uuem seade ja kõik hakkab otsast peale. Vanad seadmed utiili ja edasi.

ot:
Liiga kiire arengu probleem on tegelikult laiem ja ei puuduta ainult telekommunikatsiooni. Tihtipeale tahab kalli seadme ostja et see ei töötaks mitte ainult 3 aastat, vaid nii umbes 20 aastat. Enamasti on selline soov õigustatud ja 100 euro eest uut tööstus- või laboriseadet osta ei saa. Samas on seadmete loojatel väga raske leida platvormi mille peale seda arendada, sest tihti juba mõne aja pärast seda platvormi enam pole. Kui arendad ise välja mingi kontrolleri, siis mõni aeg hiljem selgub et teatud komponente enam ei toodeta...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 15.01.2017 22:46:58 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kindlasti on siin eriarvamusi kuid nüüd maksab koduste seadmete amortisatsiooni eest klient ning jaama seadmete eest teenusepakkuja. Teenuste tarbimise eest maksab teenuste tarbija.

Seda ma ütlesingi, et nüüd saab seadmete eest lisa raha küsida. Ega see lisaraha teenuse hinda odavamaks ei teinud, kui teenuse hinnast seadme kulu välja võeti. Enne ju anti sisuliselt seadmed tasuta ja elasid kaua nad elasid.
Ega ma ette ei heida, et eraettevõte soovib rohkem kasumit saada, lihtsalt seda turundajate hülgejura ei tasu ajada. Täna on ju endiselt võimalik seadmed välja osta ja 10 aastat jooksutada ning Telia peab endiselt kukalt kratsima kuidas neid välja vahetada!
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 479, 480, 481 ... 868, 869, 870  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.