Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2016 22:42:20 vasta tsitaadiga

Ei tasu kiirustada preorderite tegemisega lihtsalt. Kui mäng väljas siis on net reviewsid ja youtube mänguvideosid täis, peaks saama hea aimduse küll,et kas osta või mitte.
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2016 22:45:48 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
ütle korra, väljenda seisukoht korrektselt ja põhjalikult

Minuarust on need inimesed kes teevad pre-ordereid lihtsalt idioodid. icon_smile.gif

On see piisavalt korrektne vastus? icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.10.2016 23:00:20 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
libe kirjutas:
ütle korra, väljenda seisukoht korrektselt ja põhjalikult

Minuarust on need inimesed kes teevad pre-ordereid lihtsalt idioodid. icon_smile.gif

On see piisavalt korrektne vastus? icon_smile.gif
ei, see ei ole korrektne vastus
see on sinu arvamus, kuid nagu igal inimesel on kaenlaaugud, mõnel haisevad, teisel vähem - sama ka arvamustega

kas need , kes preorderisid project CARS mängu, finantseerides osaliselt ka mängu, olid rumalad, kui neili maksti mängu hind ja sissemakstud hind topelt tagasi? mitte, et see oleks võrdeline hetke olukorraga, kuid inimese otsus on sõltuv vajadusest ja soovist, minu preorder oli jäik ja mind ei kottinud need probleemid, mida tundlikke mängureid üle maailma kotib, mina soovisin seda stoorit pelada ja kuna game breaking vigu ei ole, siis ei leia ka põhjust mingit refundi nuiata - võiksin ju mingi jonniga seda nuiata, kuid hoolimata sellest on mul endiselt soov selle pela stoori läbi teha.
õnneks minu risu peal jookseb hästi ja stori mulle sobib koos mängustiiliga - olen vaikselt chilliv mängur, kes ei vaja mingeid jubedaid raskusastmeid ega lähe suvalise mingi paadivingerdusega närvi - ilmselt, kui see bug oleks pidevalt korratav ja pääsmatu, siis oleksin tusane

ja üldiselt, kui kõik internetis kisavad ja karjuvad, siis see on endiselt vähemus - võrdle nende kisakõride arvu müüginumbritega
ja nagu siin foorumis, siis kisavad samad inimesed ja korduvalt ja loomulikult kaasneb karjainstinkt thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
camu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005




sõnum 11.10.2016 23:23:22 vasta tsitaadiga

Tegelikult, see veidi kehva perf, bugid, crashid ja vägagi keskpärane pilt selleks - vaataks korraks sellest mööda. Minu jaoks on põhiline probleem mängu see, nagu vägagi paljude teiste openworld mängudega - liiga palju tühjust. Ka GTA5 story jäi minul paraku lõpetamata, olenemata umbes 50 mängutunnist. Lihtsalt pärast natukest aega oled kõike näinud. Hea küll, gta-ga ei tahaks seda asja võrrelda, sest sealne maailm, detailid ja muu oli ekstraklass. Mafia puhul näeb mängu ära umbes 3-4 tunniga. Edasine on grind grind grind. Ootaks openworld asjadest ka mõnusat gameplayd, mitte konkreetset tühjust, kus 80% ajast autoga mitte midagi tarka tehes mööda linna vurad. Veits aitab. Watch dogs tuleb tõenäoliselt samasse auku.
Vahevideod ja stoori tundub mafias siiski üle keskmise. Kõik muu vägagi selline, mida ammu nähtud-tehtud. Korduvalt.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2016 00:09:00 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
kas need , kes preorderisid project CARS mängu, finantseerides osaliselt ka mängu, olid rumalad, kui neili maksti mängu hind ja sissemakstud hind topelt tagasi?

Project CARS sai alguse kickstarterist. Seal olid muud tingimused. Seega see pole võrreldav tavalise pre-orderiga.

Jään endiselt oma arvamuse juurde. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.10.2016 00:11:02 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
libe kirjutas:
kas need , kes preorderisid project CARS mängu, finantseerides osaliselt ka mängu, olid rumalad, kui neili maksti mängu hind ja sissemakstud hind topelt tagasi?

Project CARS sai alguse kickstarterist. Seal olid muud tingimused. Seega see pole võrreldav tavalise pre-orderiga.

Jään endiselt oma arvamuse juurde. icon_wink.gif
ei olnud plaaniski muuta su arvamust
_________________
☠


viimati muutis libe 12.10.2016 00:11:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 12.10.2016 00:11:40 vasta tsitaadiga

camu kirjutas:
Tegelikult, see veidi kehva perf, bugid, crashid ja vägagi keskpärane pilt selleks - vaataks korraks sellest mööda. Minu jaoks on põhiline probleem mängu see, nagu vägagi paljude teiste openworld mängudega - liiga palju tühjust. Ka GTA5 story jäi minul paraku lõpetamata, olenemata umbes 50 mängutunnist. Lihtsalt pärast natukest aega oled kõike näinud. Hea küll, gta-ga ei tahaks seda asja võrrelda, sest sealne maailm, detailid ja muu oli ekstraklass. Mafia puhul näeb mängu ära umbes 3-4 tunniga. Edasine on grind grind grind. Ootaks openworld asjadest ka mõnusat gameplayd, mitte konkreetset tühjust, kus 80% ajast autoga mitte midagi tarka tehes mööda linna vurad. Veits aitab. Watch dogs tuleb tõenäoliselt samasse auku.
Vahevideod ja stoori tundub mafias siiski üle keskmise. Kõik muu vägagi selline, mida ammu nähtud-tehtud. Korduvalt.


Selle nimi on vanadus ja asjadest välja kasvamine.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004




sõnum 12.10.2016 01:23:50 vasta tsitaadiga


Link


PC Gamer hinnang: 54

tsitaat:
"Starts promisingly, but soon slips into a tiresome, repetitive grind, never doing its unique period setting justice".


http://www.pcgamer.com/mafia-3-review/

Sõida kohale, tapa kõik maha, teeni rohkem pappi ning korda kõik uuesti - ongi kogu gameplay. Vägisi jääb mulje, et esimesena mõeldi välja klisheedest kubisev story, mille ümber ehitati linn ja alles siis hakati gameplay peale mõtlema. Need, kes sellist lihtlabast jama ostavad, võiksid pikemalt mõelda, millist saasta nad tegelikult toetavad. Visuaalne pool muutub küll paremaks, aga gameplayd vaadates istutakse ikka aastas 2001...

Terve mängutööstus on tegelikult juba päris pikka aega loomingulises mõõnas ja paigalseisus. Lastakse vana rasva peal liugu, üks järg ja remaster ajab teist taga. VR'ga püütakse veel midagi elustada, aga kuna suuri mänge pole, siis ei liigu see ka kuhugi. Krt, isegi Assassin's Creed saadeti aastasele puhkusele, kaua sa ühte lehma ikka lüpsad... Jääme siis rõõmsalt uut Mass Effecti ja Elder Scrollsi ootama!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 12.10.2016 08:16:19 vasta tsitaadiga

Uus žanr on sündinud: ufonautica. Liikuvad toolid, kadumised, hõljumised jms ulme.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 12.10.2016 08:46:51 vasta tsitaadiga

See mäng tõi esile suurepärased mälestused Battlefield Vietnamist ja Vietcongist oma muusikaga icon_cry.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 12.10.2016 09:25:20 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
virx kirjutas:
Very good game this Mahvia Three doh.gif


Link




2:08 icon_lol.gif võrratu huumoriga mäng ju!
5:56 thumbs_up.gif samuti X-Files teemad on sisse toodud ...


Paremat mängu ei oleks osanud oodata, väga hea meelelahutus icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

... vananedes vist kasvab ainult sellise pasa mängimisest välja. grindida enam ei viitsi ühte ja sama asja. samas selle mägnu story võiks kusagil videona välja lasta... saaks vähemalt ära vaadata kui see mängu parim osa on icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sebastien
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2008




sõnum 12.10.2016 10:18:06 vasta tsitaadiga

Minul pole mänguga olnud ühtegi probleemi mis antud videotes esinevad. Ühe korra on visanud desktopile.
Mul muidugi polnudki mingeid suuri ootuseid seoses tolle mänguga. Lihtsalt mängid stoori pärast läbi ja asi vask. Võtan asja samamoodi nagu libe.
Kangesti meenutab mulle millegipärast Assassins Creedi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 12.10.2016 13:16:08 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Dj-E kirjutas:
libe kirjutas:
ütle korra, väljenda seisukoht korrektselt ja põhjalikult

Minuarust on need inimesed kes teevad pre-ordereid lihtsalt idioodid. icon_smile.gif

On see piisavalt korrektne vastus? icon_smile.gif
ei, see ei ole korrektne vastus
see on sinu arvamus, kuid nagu igal inimesel on kaenlaaugud, mõnel haisevad, teisel vähem - sama ka arvamustega

kas need , kes preorderisid project CARS mängu, finantseerides osaliselt ka mängu, olid rumalad, kui neili maksti mängu hind ja sissemakstud hind topelt tagasi? mitte, et see oleks võrdeline hetke olukorraga, kuid inimese otsus on sõltuv vajadusest ja soovist, minu preorder oli jäik ja mind ei kottinud need probleemid, mida tundlikke mängureid üle maailma kotib, mina soovisin seda stoorit pelada ja kuna game breaking vigu ei ole, siis ei leia ka põhjust mingit refundi nuiata - võiksin ju mingi jonniga seda nuiata, kuid hoolimata sellest on mul endiselt soov selle pela stoori läbi teha.
õnneks minu risu peal jookseb hästi ja stori mulle sobib koos mängustiiliga - olen vaikselt chilliv mängur, kes ei vaja mingeid jubedaid raskusastmeid ega lähe suvalise mingi paadivingerdusega närvi - ilmselt, kui see bug oleks pidevalt korratav ja pääsmatu, siis oleksin tusane

ja üldiselt, kui kõik internetis kisavad ja karjuvad, siis see on endiselt vähemus - võrdle nende kisakõride arvu müüginumbritega
ja nagu siin foorumis, siis kisavad samad inimesed ja korduvalt ja loomulikult kaasneb karjainstinkt thumbs_up.gif
samas kui sa preorderid/ostad selliseid mänge mis ilmselgelt on allapoole standardit, siis sa põhimõtteliselt annad tootjatele rohelise tule, et on okei selliseid asju tulevikus ka toota
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 12.10.2016 15:30:38 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
Renq kirjutas:
Gap kirjutas:
Renq kirjutas:
teil vähemalt läheb mäng käima, ma ei tea mis kala mul on, pmst puhas windowsi install ja korra viskab pildi mustaks ja siis tagasi desktopile...


Kas ikka videokaardi driverid on installitud ja vajalikud DirectX installid ka tehtud. Muidugi tavaliselt tänapäeval steam või mõni muu programm, enne mängu alustamist installib kõik vajalikud directX ja muu sodi ära. väljaarvatud muidugi videokaardi driverid. Naljakas on lugeda lihtsalt ja hämmastama paneb icon_eek.gif et tänapäeval on originaal ostetud mängudega sellised jamad... ma saaks aru et piraat mäng ja ei lähe käima, vigane crack vms ... mul olid sellised jamad, ma ei tea aastakümneid tagasi icon_rolleyes.gif Mida te teete nende arvutitega et kalli raha eest ostetud originaal mäng ei lähe käima ??? ma nõuaks kohe raha tagasi sellise asja eest ,steamis on ju see võimalus ja igast kahtlastest kohtadest ei ostaks.


vaata tsipa nõme on niisama õiendada. mul on puhas windows ja viimased driverid peal. ja kui see mäng lihtsalt sureb ära kohe pärast algust, siis see ei ole minu teema.


Sa pead reloadedi properi sebima, sest codexi versoion katki. RLD infost:
tsitaat:
The CODEX release doesn't work for everybody. On certain systems and setups
the game just doesn't launch


Busted icon_lol.gif


Ehk ma jätsin mainimata, et mäng on originaal mul steamis. Et ärge niisama klähvige. Tirisin uuesti ja ikka ei lähe käima.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 12.10.2016 17:15:56 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Visuaalne pool muutub küll paremaks, aga gameplayd vaadates istutakse ikka aastas 2001...

Terve mängutööstus on tegelikult juba päris pikka aega loomingulises mõõnas ja paigalseisus. Lastakse vana rasva peal liugu, üks järg ja remaster ajab teist taga. VR'ga püütakse veel midagi elustada, aga kuna suuri mänge pole, siis ei liigu see ka kuhugi. Krt, isegi Assassin's Creed saadeti aastasele puhkusele, kaua sa ühte lehma ikka lüpsad... Jääme siis rõõmsalt uut Mass Effecti ja Elder Scrollsi ootama!


Pigem vastupidi, vanasti nii odavalt lati alt läbi ei joostud. Kriisis on ainult mainstream AAA+ tööstus, kes eeldab et klient on loll. Ja noh minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt enamus taolise toote tarbijaid ongi. Võibolla ma olen lihtsalt vana ja väljakasvanud taolisest jamast. Mängida ja häid asju on tegelikult küll ja küll kui ei piiratle end ainult big-budget ''hittmängudega''.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2016 17:57:52 vasta tsitaadiga

Tundub, et mul jääb see mäng esialgu proovimata?!
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cl0ne
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.03.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2016 18:14:01 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Tundub, et mul jääb see mäng esialgu proovimata?!
Spoiler Spoiler Spoiler

Kui SSE 4.1 tuge pole siis ei saa paraku seda kõntsa mängida jah... aga ega paljust ilma ei jää, võin öelda.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2016 18:17:26 vasta tsitaadiga

cl0ne kirjutas:
villu70 kirjutas:
Tundub, et mul jääb see mäng esialgu proovimata?!
Spoiler Spoiler Spoiler

Kui SSE 4.1 tuge pole siis ei saa paraku seda kõntsa mängida jah... aga ega paljust ilma ei jää, võin öelda.

ok, tänud info eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2016 18:27:55 vasta tsitaadiga

Devid lubavad patchi mis lubaks mängul joosta ka Phenomitel.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andreL
HV kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2016 11:02:21 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=8C32-MskAUk

Angry Joe paneb asja paika!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2016 00:42:52 vasta tsitaadiga

fuck that tegin ka ikka refundi ära...
kuna 2k on saamatud ja tulevikus selles ka asja ei saa...

nba 2k17 oli kuu aega layupid bugis ,et kõik läksid mööda.
tegid korda nädal töötas täna oli uus patch ja kujutage pilti layupid jälle sama bugiga:D
amazing 2k on nii alla käinud , et järgmine aasta ei osta enam ka nende nba-d.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2016 12:21:53 vasta tsitaadiga

tundub, et siit saab kõva 3-5h gameplayd, kõvasti naerma, ahastada ja uninstalli...ning siis võib ostida kuskilt üles mafia1 installiplaadid ning natuke head mängu peale mängida icon_lol.gif aga tegelikult oleks jube kõva sõna kui keegi lihtsalt lükkaks mafia 1'le kaasaegsema graafika otsa ja mina mängiks selle küll rõõmuga uuesti läbi ning maksaks veel raha ka peale thumbs_up.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 14.10.2016 13:03:14 vasta tsitaadiga

Kahjuks pole Mafia 1-te kusagil ametlikult müügilgi enam icon_sad.gif

Ainult mingitelt eBay vms. oksjonitelt kasutatult on võimalik saada veel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2016 14:31:48 vasta tsitaadiga

Mul Mafia 1 plaadid vedelevad. Peaks proovima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2016 15:28:14 vasta tsitaadiga

Enne kui hakkate kolme plaati masinasse toppima, installima ja patchima, võite ka mõne tuubi lets play ette võtta, hea võib ta olla, aga tüdimus saabub ka kohe, kui oled omal ajal seda mänginud...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.