Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 458, 459, 460 ... 868, 869, 870  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2016 08:41:51 vasta tsitaadiga

Selge, siis jääb see variant ikkagi ära ja tuleb CAT5 vedama hakata. Olemasoleva kaabli asemele CAT5 panna on suht võimatu, kuna selle liikumistee on teadmata. Tõenäoliselt mööda laepaneeli ava, või krohvi alt või veel tõenäolisemalt läbi õue, uue fassaadi alt. Kuna kõik on krohvitud/kaetud, siis on ainus võimalus vaid uue läbiviigu tegemine otse korterisse ja sealt siis mööda seinaääri CAT5 vedama hakata.
Mitu m CAT5 puhul vedada on veel ok? Kiirelt arvutades oleks "otsetee" Telia kapist tulevase ruuteri asukohani vähemalt 15m.

Tehniku aeg sai kokku lepitud 21. oktoobriks. Üritaks selleks ajaks toas kaabli ise ära vedada, siis oleks tööd vähem ühendamisel.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2016 08:43:12 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Selge, siis jääb see variant ikkagi ära ja tuleb CAT5 vedama hakata. Olemasoleva kaabli asemele CAT5 panna on suht võimatu, kuna selle liikumistee on teadmata. Tõenäoliselt mööda laepaneeli ava, või krohvi alt või veel tõenäolisemalt läbi õue, uue fassaadi alt. Kuna kõik on krohvitud/kaetud, siis on ainus võimalus vaid uue läbiviigu tegemine otse korterisse ja sealt siis mööda seinaääri CAT5 vedama hakata.
Mitu m CAT5 puhul vedada on veel ok? Kiirelt arvutades oleks "otsetee" Telia kapist tulevase ruuteri asukohani vähemalt 15m.

Tehniku aeg sai kokku lepitud 21. oktoobriks. Üritaks selleks ajaks toas kaabli ise ära vedada, siis oleks tööd vähem ühendamisel.


Kuni 100m võiks veel okei olla... icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2016 08:48:28 vasta tsitaadiga

indrekp, Etz, tänud thumbs_up.gif

PS. Kust oleks mõistlik kaablit osta (näiteks 20m)?
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 10.10.2016 08:51:53 vasta tsitaadiga

Osaliselt võib kasutada COAX PLC adaptereid, kuid viimane ei ole just kõige parem mõte.

https://www.amazon.com/Coaxdata-200Mbps-COAX-PLC-2xEth/dp/B01H7Q0SF6

Edit: mina käin A-Kaablis.

Tartu kauplus & kontor
Aadress : Riia 24a, Tartu, 51010
Telefon : 666 1235

http://www.akaabel.ee/contact

Võid võtta muust ehituspoest või oomipoest ka ligi, kui oled lõunaka lähedal.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 10.10.2016 16:29:10 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Multiuser, 12 Mbit/s profiili peal on jagamas ühendust telepilt. Ühe vaatajakoha ja 5 Mbit/s profiili korral jaguneb kiirus kenasti, kuna kunstlik piirang on 5 peal ja port on konfigureeritud täpselt 11997 Kbit/s peale.

Sinule lahenduseks on täiendava vaatajakoha tellimine või liikumine mobiilside peale, et saavutada suurem ühenduskiirus.

Mingit probleemi keskseadmes ei ole.

PCman mure on lahendatav. Ma olen näinud sellist asja, kui tekib kaablis ülekostvus. Mõnda varjestamata elektrivoolujuhet ei lähe ruuteri DSL liini kõrvalt mööda? Sisevõrgus kasutusel CAT 5 8 soonega või nelikkeerutis MHS 1x4x0,5 ?

VDSL tester abiks. Suhtle Teliaga.

wtf telepilt icon_eek.gif . Mul pole mingit telepaketti, ainult netiühendus. Üles kiirus 720 kbit/s, vägev! Tuleb meelde see aeg, kui sai 56k modemit kasutatud.
Positiivne on see, et 10 Mbit/s alla on nüüd lõpuks ikka vahetevahel saadaval olnud. 12 kindlasti mitte. Ma ei saa aru, miks ma peaksin selle eest 5 EURi rohkem maksma, kui lairiba levialas. Samas on üles kiirus 10 korda madalam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 10.10.2016 18:29:53 vasta tsitaadiga

Jõuadki asja tuumani. Ei pea. Keegi ei keela Sul 20/5 tellida läbi mobiilsideühenduse , kui läbi tavalise kaabli üle 12/1 üle ei levi. Ma mõtlesin, et Sul TV pakett ka. Sellisel juhul saaks allalaadiva suuna kanalit laiendada.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 10.10.2016 19:32:00 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Jõuadki asja tuumani. Ei pea. Keegi ei keela Sul 20/5 tellida läbi mobiilsideühenduse , kui läbi tavalise kaabli üle 12/1 üle ei levi. Ma mõtlesin, et Sul TV pakett ka. Sellisel juhul saaks allalaadiva suuna kanalit laiendada.

Seda, kui lai kanal peaks olema, võiks härrased nupu juures paika keerama. Aga hinnapoliitika on ikka müstika... Ma olen aastaid Elioni/Telia lairiba ühenduse otsas olnud ning olin nendega üsna rahul. Nüüd, vasepaari peale tagasiminek, seoses asukoha muutusega, on ikka valus icon_cry.gif
Vägisi tekib küsimus, kas selle paljuräägitud üleriigilise lairibavõrgu ehituse raha tõepoolest ühel päeval euruametnikud tagasi ei küsi kuna oma eesmärki see eipole tabanud. Ja lausa julgetakse seda nüüd välja öelda, et see nii plaanitud ongi. Lõpuks maksan selle jama ikkagi ise kinni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 10.10.2016 21:24:39 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Osaliselt võib kasutada COAX PLC adaptereid, kuid viimane ei ole just kõige parem mõte.
https://www.amazon.com/Coaxdata-200Mbps-COAX-PLC-2xEth/dp/B01H7Q0SF6
Edit: mina käin A-Kaablis.
Tartu kauplus & kontor
Aadress : Riia 24a, Tartu, 51010
Telefon : 666 1235
http://www.akaabel.ee/contact
Võid võtta muust ehituspoest või oomipoest ka ligi, kui oled lõunaka lähedal.


Panid pisut võssa vist, tal vaja koridorist VDSL sisse saada ja seda ei pressi kuidagi läbi ETH COAX converteri :S

MultiUser kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Jõuadki asja tuumani. Ei pea. Keegi ei keela Sul 20/5 tellida läbi mobiilsideühenduse , kui läbi tavalise kaabli üle 12/1 üle ei levi. Ma mõtlesin, et Sul TV pakett ka. Sellisel juhul saaks allalaadiva suuna kanalit laiendada.

Seda, kui lai kanal peaks olema, võiks härrased nupu juures paika keerama. Aga hinnapoliitika on ikka müstika... Ma olen aastaid Elioni/Telia lairiba ühenduse otsas olnud ning olin nendega üsna rahul. Nüüd, vasepaari peale tagasiminek, seoses asukoha muutusega, on ikka valus icon_cry.gif
Vägisi tekib küsimus, kas selle paljuräägitud üleriigilise lairibavõrgu ehituse raha tõepoolest ühel päeval euruametnikud tagasi ei küsi kuna oma eesmärki see eipole tabanud. Ja lausa julgetakse seda nüüd välja öelda, et see nii plaanitud ongi. Lõpuks maksan selle jama ikkagi ise kinni.


Väga võimalik, et see ADSL, VDSL või 4G jõuabki sinu asukohta läbi ELASA valguse kuni sidejaamani. Paraku ei ole sellest esimesest ELASA etapist ukseni jõudmisel veel abi kui klient rahadega vastu ei tule.
4G on hea lihtne ja kiire lahendus ADSL asemele kui VDSL veel välja ei vea, võid Teliast uurida kaugel kiirem kaabelühendus on ja küsi lahendust.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 10.10.2016 21:36:12 vasta tsitaadiga

IndrekP, ma pidasin silmas, et korteri esikusse jõuab DSL kaabel ruuterisse ja kohalik võrk jätkub CAT5E asemel läbi COAX PLC.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 10.10.2016 22:29:09 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:


Väga võimalik, et see ADSL, VDSL või 4G jõuabki sinu asukohta läbi ELASA valguse kuni sidejaamani. Paraku ei ole sellest esimesest ELASA etapist ukseni jõudmisel veel abi kui klient rahadega vastu ei tule.
4G on hea lihtne ja kiire lahendus ADSL asemele kui VDSL veel välja ei vea, võid Teliast uurida kaugel kiirem kaabelühendus on ja küsi lahendust.


Ehk siis kokkuvõtvalt: investeeringud infrastruktuuri on maksumaksjalt ning otseselt teenuse tarbijalt selleks, et sideettevõtja saaks teenust kasumlikumalt müüa. Tegelikult peaks siis asi minema juba lõpuni välja samuti nagu praamiühendustega. Doteerigu siis juba lõpuni, ka viimane 10 meetrit. Või jätke kõik kulud teenusepakkuja kanda. Praegu soositakse ebavõrdset konkurentsi erinevatele kliendirühmadele.
Telia koorib selle kõige viletsama kaabliühenduse pealt kõige rasvasemat hinda. On sellega neil suuremad kulud? Maasse pandud kaabel on teatavasti kätte tulnud ikka üsnagi väikeste kuludega.
Optika ehitamiseks pakutud min. 5000 Euro liini ehitustasu eest saan ma 4G teenust 20 aastat. See on siis reaalsus.
Eks tuleb siis konkurendi juurde minna nagu soovitet, kui Telia konkurentsivõimelist teenust osale turust pakkuda ei soovi.
Ilmselt tuleb varsti poes leiba ostes küpsetusmassin ise välja osta.
Ma kohe imestan, et elektrit veel antakse. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 10.10.2016 22:43:40 vasta tsitaadiga

Telia on äriettevõte mitte MTÜ.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 11.10.2016 00:56:08 vasta tsitaadiga

MultiUser kirjutas:
Ehk siis kokkuvõtvalt: investeeringud infrastruktuuri on maksumaksjalt ning otseselt teenuse tarbijalt selleks, et sideettevõtja saaks teenust kasumlikumalt müüa. Tegelikult peaks siis asi minema juba lõpuni välja samuti nagu praamiühendustega. Doteerigu siis juba lõpuni, ka viimane 10 meetrit. Või jätke kõik kulud teenusepakkuja kanda. Praegu soositakse ebavõrdset konkurentsi erinevatele kliendirühmadele.
Telia koorib selle kõige viletsama kaabliühenduse pealt kõige rasvasemat hinda. On sellega neil suuremad kulud? Maasse pandud kaabel on teatavasti kätte tulnud ikka üsnagi väikeste kuludega.
Optika ehitamiseks pakutud min. 5000 Euro liini ehitustasu eest saan ma 4G teenust 20 aastat. See on siis reaalsus.
Eks tuleb siis konkurendi juurde minna nagu soovitet, kui Telia konkurentsivõimelist teenust osale turust pakkuda ei soovi.
Ilmselt tuleb varsti poes leiba ostes küpsetusmassin ise välja osta.
Ma kohe imestan, et elektrit veel antakse. icon_biggrin.gif

Mine konkurendi juurde jah ja siis imestad, et sulle müüdud leib on veel vähemalt 10-le teisele müüdud nagu seda mobiilse andmeside puhul ette tuleb.
Reaalsus on see, et kolisid keset metsa ja nüüd kirud, et pole merevaadet.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 11.10.2016 07:35:30 vasta tsitaadiga

MultiUser kirjutas:
indrekp kirjutas:


Väga võimalik, et see ADSL, VDSL või 4G jõuabki sinu asukohta läbi ELASA valguse kuni sidejaamani. Paraku ei ole sellest esimesest ELASA etapist ukseni jõudmisel veel abi kui klient rahadega vastu ei tule.
4G on hea lihtne ja kiire lahendus ADSL asemele kui VDSL veel välja ei vea, võid Teliast uurida kaugel kiirem kaabelühendus on ja küsi lahendust.


Ehk siis kokkuvõtvalt: investeeringud infrastruktuuri on maksumaksjalt ning otseselt teenuse tarbijalt selleks, et sideettevõtja saaks teenust kasumlikumalt müüa. Tegelikult peaks siis asi minema juba lõpuni välja samuti nagu praamiühendustega. Doteerigu siis juba lõpuni, ka viimane 10 meetrit. Või jätke kõik kulud teenusepakkuja kanda. Praegu soositakse ebavõrdset konkurentsi erinevatele kliendirühmadele.
Telia koorib selle kõige viletsama kaabliühenduse pealt kõige rasvasemat hinda. On sellega neil suuremad kulud? Maasse pandud kaabel on teatavasti kätte tulnud ikka üsnagi väikeste kuludega.
Optika ehitamiseks pakutud min. 5000 Euro liini ehitustasu eest saan ma 4G teenust 20 aastat. See on siis reaalsus.
Eks tuleb siis konkurendi juurde minna nagu soovitet, kui Telia konkurentsivõimelist teenust osale turust pakkuda ei soovi.
Ilmselt tuleb varsti poes leiba ostes küpsetusmassin ise välja osta.
Ma kohe imestan, et elektrit veel antakse. icon_biggrin.gif


Kahjuks oled sa maailma asjadest ikka väga valesti aru saanud. Paraku ei ole plaanis teksti kordama hakata, loe Telia ja ELASA teemasid ning kodulehti, saad pisut targemaks mis on ELASA ja kuidas saab Telia selle kaudu teenust oma võrgus, pakkuda antud hinnaga.

See mida sina vajad ei pea teised kinni maksma, lähtu ise oma vajadustest ja koli, osta või investeeri ise.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 11.10.2016 17:13:47 vasta tsitaadiga

Ma olen millegipärast 100% veendunud, et 10 aasta pärast on nii ELASA, kui EstWin nii amortiseerunud, et projekt sureb lihtsalt välja. SEda põhjusel, et kui arendustegevus ja laiendamine jääbki magistraalide taha, siis sinna see "koer" maha maetaksegi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 11.10.2016 17:23:47 vasta tsitaadiga

ab79 kirjutas:
Ma olen millegipärast 100% veendunud, et 10 aasta pärast on nii ELASA, kui EstWin nii amortiseerunud, et projekt sureb lihtsalt välja. SEda põhjusel, et kui arendustegevus ja laiendamine jääbki magistraalide taha, siis sinna see "koer" maha maetaksegi.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=688101
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2016 12:47:23 vasta tsitaadiga

Saadeti küsitlus, Elioni logo kumab veel kergelt läbi icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003




sõnum 12.10.2016 16:12:52 vasta tsitaadiga

Kui Inteno sillaks lasta (äri ühendus), siis kas see sisse ehitatud SIP klient (need kaks telefonipesa) jäävad tööle või pean telefonidele VoIP'i adapterkarbid vahele panema?
Loogiliselt võttes ei tohiks ruutimisvõimekuse liikumine teise seadmesse seda mõjutada, aga mine tea..
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 12.10.2016 18:44:27 vasta tsitaadiga

Sillaks laskmisega kaasneb /29 ja sip klient jääb tööle ruuteris. Mina paneks küll IP telefonid külge või viiks telefonimajanduse SIM kaardi põhiseks.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 12.10.2016 19:26:37 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Sillaks laskmisega kaasneb /29
...või rohkem, AIP pole /29'ga piiratud.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003




sõnum 12.10.2016 20:59:31 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Sillaks laskmisega kaasneb /29 ja sip klient jääb tööle ruuteris. Mina paneks küll IP telefonid külge või viiks telefonimajanduse SIM kaardi põhiseks.

Tänud info eest! beer_yum.gif
VoIP telefonid oleks muidugi mõistlikum. Lihtsalt keeruline inimesele selgeks teha, et miks ühtäkki tema kallis punane lauatelefon enam ei kõlba icon_biggrin.gif Niipalju sai ikkagi tulevikku vaadatud, et kaabeldus läks CAT5 peale. Saab sealt nii tavatelefoni kui ka tulevikus VoIP'i läbi suruda.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merz
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2016 16:18:07 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
merz kirjutas:
niisiis, minu ja jaama ODF-i vahele peaks sobima selline kaabel?:http://fiber24.ch/en/lcupc-lcupc/21-single-mode-e2000apc-lcpc.html ning minu ODF-i sisse need adapterid:http://nbgeyida.en.made-in-china.com/product/eMDnvlYHCZrI/China-LC-Upc-LC-Upc-Single-Mode-Duplex-Fiber-Optic-Adapter.html


ei, pildil olev kaabel oleks sobinud otse konverteri ja jaamaseadme vahele.

Kui tahad ODFi ülemineku adapteriga mõlemal pool teostada siis osta kummagisse otsa üks roheline adapter:
http://sz-ark.en.made-in-china.com/product/YBDQzdjxAhkC/China-Sc-APC-Duplex-Optical-Adapter.html
Nende vahele roheline kaabel, ehk jaamast sinuni midagi sellist:
http://tbcsztincam.en.made-in-china.com/product/UeNxLinVXCRO/China-Fiber-Optic-Patch-Cord-TBC-SC-APC-SC-APC-.html
ja kummagisse ODFi selline patch mis ühendab konverterit ja teisel pool jaamaseadet, need saad tehnikult tasuta:
https://www.fibercables.com/products/fc-apc-upc-fiber-optic-cable-sc-apc-lc-upc#FCC2048

Olgugi, et käiku läheb tegelikult ainult üks kiud on kaablid ja splitterid kahekesi koos, tagavaraks pole paha mõte panna sest Telia üldiselt ikka nii teeb.

Milliste mõõtmetega see konverter võiks olla? Vaja seadmete/kaablite paigutus kapis paika panna.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 13.10.2016 17:23:42 vasta tsitaadiga

merz, suitsupakist natuke suurem.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 13.10.2016 19:20:59 vasta tsitaadiga

Nädala jooksul umbes kolm korda juhtunud nii, et DG301 tuled jäävad põlema kuid ruuter ei ole enam ei sise kui ka välisvõrgust leitav.
Samuti Telia online abi ei saa ruuteriga ühendust.
Ruuteri külge ühendatud telefon jääb ka tummaks.

Tähele olen pannud, et see juhtub veidigi suurema allalaadimise koormuse (nii palju kui mu 12(16)'ne DSL ühendus jaksab) all.
Allalaadimise puhul palju ühendusi ei teki. (ei tiri torrentist, xbox/windows store sisu).

Aitab vaid korra vooluvõrgust eemaldamine ja tagasi panemine.
On keegi veel sellise murega kokku puutunud? Inteno hakkab susse püsti viskama?

Edit: Ja tuli ka 4's kokkujooksmine ära.
Firmware: DG301-W7P2U_ELION3.4.3-160209_2021
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.10.2016 19:55:11 vasta tsitaadiga

LongHorn, jah, on kokku puututud. Inteno jooksebki kokku suurema üleslaadimisega ja ei taastu muidu, kui vaid restardiga.
Inteno teemas vist sellest ka ise kirjutanud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 13.10.2016 20:14:27 vasta tsitaadiga

LongHorn kirjutas:
Nädala jooksul umbes kolm korda juhtunud nii, et DG301 tuled jäävad põlema kuid ruuter ei ole enam ei sise kui ka välisvõrgust leitav.
Samuti Telia online abi ei saa ruuteriga ühendust.
Ruuteri külge ühendatud telefon jääb ka tummaks.

Tähele olen pannud, et see juhtub veidigi suurema allalaadimise koormuse (nii palju kui mu 12(16)'ne DSL ühendus jaksab) all.
Allalaadimise puhul palju ühendusi ei teki. (ei tiri torrentist, xbox/windows store sisu).

Aitab vaid korra vooluvõrgust eemaldamine ja tagasi panemine.
On keegi veel sellise murega kokku puutunud? Inteno hakkab susse püsti viskama?

Edit: Ja tuli ka 4's kokkujooksmine ära.
Firmware: DG301-W7P2U_ELION3.4.3-160209_2021


Palu softi uuendada. DG301 mudelile on 3.6.2 saadaval. Mul oli analoogne situatsioon ja "broadcom packet flow cache" nimelisi kirjeid terve syslogi täis.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 458, 459, 460 ... 868, 869, 870  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.