Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 816, 817, 818 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003




sõnum 30.09.2016 13:01:09 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
ei ma ei m6ista miks krt on vaja pidevalt siin omavahel kembelda. Selline tyypiline eesti teema. V6tame kasv6i bb4 klanni mis keerati pea peale justnimelt sellise kemplemisega ja mis kohe ka tyhjaks voolas. Kui see alles nats aega oli lahe klann ja tehti stronki ja nalja siis peale seda krdi klanni missiooni bäädis mingi t6mblemisega ja yksteise syydistamisega ja mingi totaalse jamaga.

Kas siis on nii raske mingi punkt otsustada, et aitab küll ja eluga edasi minna? K6ik on saanud oma sõna sekka öelda aga k6ik tahavad et nende sõna k6ige peale jääks. Täiesti uskumatu thumbs_down.gif


Ei ole uskumatu, vaata eelmist lehekülge. Seal mingi organism liitus ka omal moel sellise üleskutsega vist nii 23 tunniks. 24 enam ei vedanud välja. Täielik Venemaa icon_biggrin.gif Ma ei saa tegelikult aru, miks seda AM funktsiooni ainult Mirko peal kasutati - aeg on kehtestada komandanditund icon_razz1.gif

_________________
M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 30.09.2016 13:03:04 vasta tsitaadiga

krõll, aga ongi. ma nii igatsen seda 2-3 aastat tagasi olnud aega kus sai tanki mängitud lihtsalt funnist, lahe oli saada uus tank ja vaadata millised on järjest uuemad tankid. ei olnud mingit pinget kui mängus olid kaotused. võtsid teise tanki ja rallisid edasi. aga mingist aastast tekkisid inimesed kes nägid ainult tulemusi ja kukkusid seda kõike kõigile selga suruma. näe minul selline winrate ja sinu selline kehva ja ma sa üldse tead ja räägid siin. lõpuks lähed ise ka selle jamaga kaasa ja hakkad koguma endasse frustratsiooni kui mängud ei lähe hästi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.09.2016 13:08:39 vasta tsitaadiga

Ma võtan väikese pausi sellest teemast, las botid piiksuvad omaette veidi icon_lol.gif Nädala pärast tulen tagasi ja teen highlighti suurimatest lollustest, mis silma jäid.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 30.09.2016 13:10:47 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
krõll, aga ongi. ma nii igatsen seda 2-3 aastat tagasi olnud aega kus sai tanki mängitud lihtsalt funnist, lahe oli saada uus tank ja vaadata millised on järjest uuemad tankid. ei olnud mingit pinget kui mängus olid kaotused. võtsid teise tanki ja rallisid edasi. aga mingist aastast tekkisid inimesed kes nägid ainult tulemusi ja kukkusid seda kõike kõigile selga suruma. näe minul selline winrate ja sinu selline kehva ja ma sa üldse tead ja räägid siin. lõpuks lähed ise ka selle jamaga kaasa ja hakkad koguma endasse frustratsiooni kui mängud ei lähe hästi.


keegi ju ei keela edasi mängida seda funnides icon_rolleyes.gif

Las need wn peded ajavad oma asja, seda ei saa neile keegi keelata. Kuid see ei välista seda, et sina ei saaks mängida seda nii nagu sina soovid.

Seda ericku keksimist ei maksa yldse võtta nii tõsiselt. Ka temal peab olema õigus mängida nii nagu tema seda soovib.

Erickuga on meil asjad ju väga lihtsad. Esimese MM ajal ta siin kutsus asjaarmastajaid oma PRO tiimiga võistlema. Ma ei mäleta kas seis jäi 3-1 asjaarmastaje kasuks aga ma isiklikult osalesin kahel esimesel kohtumisel ja nende PRO tiim sai 2-0 sisse nii et nood prood ei saanud suurt midagi tehtud icon_razz.gif

Seega ma pole neid ericku tiime eriti tõsiselt kunagi võtnud, sest pole nendest tema tiimidest nagu suurt vastast olnud, kaua sa ikka viitsid tiimilahingut teha kui vastasest nagu erilist asja pole icon_cool.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001



Online

sõnum 30.09.2016 13:12:51 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Arta mängust kusagile ära ei kao. Hetkel on teada, et suund, mille poole WG tüürib, on "World of Heavy Tanks" - on oodata täpsuse, penetratsiooni, mobiilsuse ja viewrange nerfe, mille ülesanne on muuta heavy tanke relevantsemaks (ma ei tea, nt T110E5 on niigi OP hetkel). Selles kontekstis leiab arta kindlasti uuesti oma rolli, kuna medikatelt tõenäoliselt võetakse ära senine täpsus, pene ja view range ning mingi klass peab heavysid counterdama.

See oleks kohutav... toimuks mingi slow-mo uimamine + random artaga pähe saamine.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 30.09.2016 13:15:45 vasta tsitaadiga

Teevad kaardid väiksemaks, siis pole kusagil väga campida ja mäng on kiire.
ensk peaks kõige väiksem kaart olema ja seal üleval nurgas on üks katkine kahe korruseline maja, sinna akendes osad ronivad trobikonnas passima, aga madalamates tierides. rohkem selles kaardis väga kohta pole kus saad terve mängu rahus passida.


viimati muutis vipu 30.09.2016 13:17:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003




sõnum 30.09.2016 13:16:20 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Ma võtan väikese pausi sellest teemast, las botid piiksuvad omaette veidi icon_lol.gif Nädala pärast tulen tagasi ja teen highlighti suurimatest lollustest, mis silma jäid.

Suurepärane. Lõpuks ometi nädalajagu vaba enda sõnu söövast egolaksu all kannatavast botist. Ja polnudki AMi vaja icon_lol.gif

_________________
M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 30.09.2016 13:26:31 vasta tsitaadiga

krt ma ikka nii väga kibelen teha erickule 3 vs. 3 väljakutse. t6 tankid ja 5 vooru. Erick paneks oma parima tiimi kokku kasvõi wn8 5k meestest ja ma organiseeriks sinna vastu meeskonna kus kõik alla wn8 2k ja ma olen ysna kindel et ericku tiim saaks heal juhul seal 1 võidu, äärmisel juhul vast 2 aga sellega ka asi piirduks icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003




sõnum 30.09.2016 13:43:32 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
krt ma ikka nii väga kibelen teha erickule 3 vs. 3 väljakutse. t6 tankid ja 5 vooru. Erick paneks oma parima tiimi kokku kasvõi wn8 5k meestest ja ma organiseeriks sinna vastu meeskonna kus kõik alla wn8 2k ja ma olen ysna kindel et ericku tiim saaks heal juhul seal 1 võidu, äärmisel juhul vast 2 aga sellega ka asi piirduks icon_lol.gif


Sul tekib ilmselt raskusi piisavalt suure auhinna välja käimisega. Üks pool ei soovi noobide käest peksa saada ja teine pool ei taha paraolümpial osaleda icon_lol.gif

_________________
M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.09.2016 13:48:41 vasta tsitaadiga

Ma tuletan meelde, et Esimesel 3v3 EM'il me saime lõpuks siiski Eesti 27 tiimi seast 2 koha, ja võitsime alagrupis ka neid, kes finaalis meid võitsid. Suvel meie väike tiim võitis kõik 3v3 WG turniirid, kus me osalesime. Kes tahab proovida lutti saamist avalikult, on teretulnud.

kr6ll, vipu ja tuuker näiteks võiksid kohe sammu ette astuda. Teeme Best of 7, Encounter mode, kaardivalik sama mis WG turnadel.

kr6ll, võid mulle PSida.

_________________
WoT Stats Twitch Stream


viimati muutis erick 30.09.2016 13:58:40, muudetud 6 korda
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2016 13:50:18 vasta tsitaadiga

Ostsin täna Rhm scorpioni. Rhm Borsig meeldis mulle väga, kuid tegu oli väga aeglase tankiga. Scorpion on ikka eriti op tank, 10 mängu peale 3k dmgi keskmiselt tootnud ja see on tulnud väga kergelt. Olenevalt matchupist saab seda mängida nagu oli Hellcat ja rahulikult koos medikate mäenõlval toksida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 30.09.2016 14:01:33 vasta tsitaadiga

Ma ei saa hetkel WOTi mängida, mul üks teine mäng käsil ja arvutis on kõigest pool giga vabaruumi. Ma ei hakka mingi WOTi pärast teist kõvaketast ostma. Nagunii ma otsustasin alles siis mängida kui 9.16 tuleb välja, aga kuna Mafia 3 tuleb kohe otsa, siis kindlasti hakkan Mafiat mängima.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 30.09.2016 14:05:06 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Ma tuletan meelde, et Esimesel 3v3 EM'il me saime lõpuks siiski Eesti 27 tiimi seast 2 koha, ja võitsime alagrupis ka neid, kes finaalis meid võitsid. Suvel meie väike tiim võitis kõik 3v3 WG turniirid, kus me osalesime. Kes tahab proovida lutti saamist avalikult, on teretulnud.

kr6ll, vipu ja tuuker näiteks võiksid kohe sammu ette astuda. Teeme Best of 7, Encounter mode, kaardivalik sama mis WG turnadel.

kr6ll, võid mulle PSida.


vipu wn8 on yle 2k - seega ma ei saa teda kasutada icon_rolleyes.gif


Seega kui siin on alla 2k mehi, kes sooviks erickule kohta kätte näidata, siis andku aga teada thumbs_up.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003




sõnum 30.09.2016 14:08:33 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Ma ei saa hetkel WOTi mängida, mul üks teine mäng käsil ja arvutis on kõigest pool giga vabaruumi. Ma ei hakka mingi WOTi pärast teist kõvaketast ostma. Nagunii ma otsustasin alles siis mängida kui 9.16 tuleb välja, aga kuna Mafia 3 tuleb kohe otsa, siis kindlasti hakkan Mafiat mängima.


Ja minul puudub just see motivatsioon, millest rääkisin icon_lol.gif
Tulnukate vastu ei oska ehk mängida ka. Või noh, seal maailmas, kus nädal meie aja järgi pool tundi kestab icon_lol.gif

_________________
M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 30.09.2016 14:11:11 vasta tsitaadiga

küll ma selle meeskonna kokku klopsin. Suht savi kes need ylejäänud 2 on, ma isiklikult arvan et ma saaks sellest ericku tiimist vast yksigi jagu icon_rolleyes.gif kui keeruline see ikka saab olla icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 30.09.2016 14:13:01 vasta tsitaadiga

krõll, võtad mausi ja siis erick teeb 15 tüübiga tiimi ja nemad on cromwellidega, kui nad su tapavad siis teed neile kasti õlut
erick peab mängima artyga, tema juhendab mängu ja siis peab sind pommitama
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 30.09.2016 14:22:36 vasta tsitaadiga

erick. Aga sa hakka juba treenima. Anna mulle siin 2-3 päevakest aega atra sättida. Aga igal juhul ma olen käpp icon_cool.gif

ja tee selleks ajaks oma striim popimaks sest tunduvalt mõnusam oleks kui seda sinu meeskonna haledat kaotust näeks rohkem kui 7 vaatajat icon_cool.gif

edit: muide, mis mapid need seal WG 3 vs. 3 kasutusel on? Ma pole yhelgi osalenud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.09.2016 15:00:44 vasta tsitaadiga

Mines, Himmelsdorf, Ruinberg, Lakeville ja Ensk.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 30.09.2016 15:27:47 vasta tsitaadiga

nii. Taktika on mul paigas, võit paistab suht kindel olema kui RNG nüüd ikka päris ära ei pööra. Jätkuvalt ootan kahte wn8 alla 2k meest punti. Pabistada pole vaja, taktika on nii hea et võite vabalt lahingute ajal õltsi libistada thumbs_up.gif

Motivatsioonipakett:

1. Kõigile(meie meeskond obv) 3 õlut ettemaksuks. thumbs_up.gif
2. Igale meeskonna liikmele iga võidu eest 3 õlut. icon_razz.gif
3. Yldvõidu puhul kõigile meeskonna liikmetele kast õlut ja ahjupraad icon_cool.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 30.09.2016 15:43:49 vasta tsitaadiga

Kui kõigil osalejatel oleks kohustus üks õlu iga tankisti ja koera eest enne lahinguid naha vahele ajada, oleks asjal jumet. Muidu läheb liiga tõsiseks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006




sõnum 30.09.2016 17:23:00 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
krõll, aga ongi. ma nii igatsen seda 2-3 aastat tagasi olnud aega kus sai tanki mängitud lihtsalt funnist, lahe oli saada uus tank ja vaadata millised on järjest uuemad tankid. ei olnud mingit pinget kui mängus olid kaotused. võtsid teise tanki ja rallisid edasi. aga mingist aastast tekkisid inimesed kes nägid ainult tulemusi ja kukkusid seda kõike kõigile selga suruma. näe minul selline winrate ja sinu selline kehva ja ma sa üldse tead ja räägid siin. lõpuks lähed ise ka selle jamaga kaasa ja hakkad koguma endasse frustratsiooni kui mängud ei lähe hästi.

+5 ja lahe,et siin viimasel lehel arutelu või siis kes on parem või halvem pöördus huumorix või sõbralikumax pakkudes lahingu võimalust ka alla 2k meestele(arvan,et need on just need kes üritavad mängu nautida mitte numbreid taga ajada) thumbs_up.gif icon_smile.gif
Ja peale testserveris oma vana hea hummeliga mängides hakkan tõenäoliselt seda ka nüüd kasutama kuna tundus jälle suht ok kuigi masinapark on kiiremax muutunud aga pole hullu midagi ikka on salvestunud mällu ja küll harjub ka nende rallkatega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005




sõnum 30.09.2016 18:52:25 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
nii. Taktika on mul paigas, võit paistab suht kindel olema kui RNG nüüd ikka päris ära ei pööra. Jätkuvalt ootan kahte wn8 alla 2k meest punti. Pabistada pole vaja, taktika on nii hea et võite vabalt lahingute ajal õltsi libistada thumbs_up.gif

Motivatsioonipakett:

1. Kõigile(meie meeskond obv) 3 õlut ettemaksuks. thumbs_up.gif
2. Igale meeskonna liikmele iga võidu eest 3 õlut. icon_razz.gif
3. Yldvõidu puhul kõigile meeskonna liikmetele kast õlut ja ahjupraad icon_cool.gif


Ma olen tehniliselt alla 2k WN8 aga mul olekso luliselt rohkem motti vaja, et nii halb mäng uuesti installida.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 30.09.2016 19:08:22 vasta tsitaadiga

antikondor, ok kui võidame kokkuvõttes siis saad lisaks ajupraele ja õllele ka paki nätsu icon_cool.gif
mis võib suurem mott olla kui erick õhku lasta ja siis striimis nautida seda hala kuidas ikka RNG näkku paneb ja tema fookuses on nonstop thumbs_up.gif
'ja meeskonnas meil hakkab olema nii, et erick pole fookuses, tema laseme pidulikult viimasena õhku. See on oluline osa meie taktikas icon_cool.gif
No muidugi kui ta meelega meile esimesena otsa sõidab siis laseme ta kohe pilbasteks obv icon_cool.gif icon_cool.gif
aga minu analyys näitab et erick on nagunii viimane sest algul surevad need kindlasti kes tule peavad omale võtma et ta saaks flänkida, mida ta muidugi ei saa sest enne on ta surnd icon_cool.gif icon_cool.gif


viimati muutis kr6ll 30.09.2016 19:12:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 30.09.2016 19:12:35 vasta tsitaadiga

Mõned toredad mängud eilset õhtust:

http://wotreplays.com/site/2992847#el_halluf-lohend-amx_50_b - algab RNG lotot võitmisega ja ka viimane lask on selline coin flip mis irvitama ajab. Aga noh kui RNG soosib siis ei tohi vinguda

http://wotreplays.com/site/2991081#serene_coast-lohend-waffentr_ger_auf_pz_iv - Tore väike mäng aga alati jääb natuke puudu.

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"


viimati muutis Yankuonu 30.09.2016 19:32:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2016 19:18:57 vasta tsitaadiga

Tundub, et kr6ll üritab poisse enda poole praadi sööma meelitada. icon_lol.gif
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 816, 817, 818 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.