Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 805, 806, 807 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 09.09.2016 03:09:16 vasta tsitaadiga

Artiga on nõme pihta saada, aga ma ei leia et hetkel süsteem oleks eriti balansist väljas. Oleks arty OP oleks ka keskmised tulemused sellega märksa paremad. Arty tahab ikka keskmisest rohkem oskusi, et hästi mängida. Samuti sunnib arty natuke oma asukohta vaatama ja ringi tõmblema, samuti lõpumängudes annab skautidele vms low tier masinatele mingigi võimaluse mõne rauakolaka vastu. Pigem ei tohiks neid liiga palju olla ühes mängus, maksimaalselt 2tk. Loomulikult võib ühe tiimi hea arty kallutada mängu oma tiimi kasuks, aga sama on sobival kaardil ka skaudi või mediumitega.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 09.09.2016 08:22:41 vasta tsitaadiga

3 arty platoonid tuleks kohe päris kindlasti ära keelata. 2 per mäng maksimum. Kui inimesed tahavad sajoobid olla ja mängu mängimise asemel kusagil nurgas istuda, üks käsi hiirel ja teine püksis, siis las istuvad. Lihtsalt need 4-5 arty mängud per team tuleks ära lõpetada.
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003




sõnum 09.09.2016 11:04:11 vasta tsitaadiga

Kümnete lehekülgede kaupa medikapiidrite ja muidu enda arust "arvamusliidrite" nuttu ja hala arty teemal...
Kokkuvõte:
1. artymehed on pahad kui mängivad platoonis, medikapiidrid võivad;
2. arty dämm on liiga suur, medika 3-4 laksu samal ajal on normaalne;
3. arty peab kaardil nonstop plingima, muidu ei leia neid ilma soomuseta ja väheliikuvaid tõldasi üles;
4. artymeeste hala soomuse ja liikuvuse puudumise osas ei ole kohanud;
5. arty tuleb ära keelata, siis pole vaja aju kasutada varjumiseks;
6. mul endal ei ole tanki mängides üldiselt artyga probleemi, nende asukoht ja laskesektorid/ulatus on minimapile peale vaadates 90% teada. Vahel harva kukub midagi kraevahele enda ettevaatamatusest või siis arvestad sellega, kui mängu saatus võib seal sektoris tolknemisest oleneda;
7. medikasajoobid ei suuda ära otsustada, kas artymehed on piidrid, sajoobid või faggotid;

Järeldused:
1. medikapiidrid ei saa päris täpselt ümbritsevast aru, ehk kus nad on ja millist mängu mängivad. Noh nagu mõni pokkerimängija kukuks järsku lõugama, et võtame nüüd emandad kaardipakist välja;
2. medikapiidrid ei leia selle vastiku mängu "uninstall" nuppu üles;
3. medikapiidritele tegelikult meeldib "sisse saada". Mida muud järeldada, kui tegevuseks on järjekindlalt tagumik püsti arty laskesektoris tuiamine. Võtke vähemalt vaseliin kaasa;
4. eelnevates punktides ennast ära tundnud isikutel jääb üle vaadata peeglisse ja pidada endaga nõu, et kes siis tegelikult faggot on? On valus ja vastik aga ikka tahaks veel ja veel...

* termin "medikapiider" on tinglik mõiste, tuleneb ühe siinse teema "arvamusliidri" kunagisest arty mängijaid solvavast väljendist ja sarnasus mõne reaalse isikuga on kokkusattumus. Või noh, kui keegi ennast just ära tunneb, pole parata...

_________________
M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 09.09.2016 11:36:54 vasta tsitaadiga

tuuker kirjutas:
Kümnete lehekülgede kaupa medikapiidrite ja muidu enda arust "arvamusliidrite" nuttu ja hala arty teemal...
Kokkuvõte:
1. artymehed on pahad kui mängivad platoonis, medikapiidrid võivad;
2. arty dämm on liiga suur, medika 3-4 laksu samal ajal on normaalne;
3. arty peab kaardil nonstop plingima, muidu ei leia neid ilma soomuseta ja väheliikuvaid tõldasi üles;
4. artymeeste hala soomuse ja liikuvuse puudumise osas ei ole kohanud;
5. arty tuleb ära keelata, siis pole vaja aju kasutada varjumiseks;
6. mul endal ei ole tanki mängides üldiselt artyga probleemi, nende asukoht ja laskesektorid/ulatus on minimapile peale vaadates 90% teada. Vahel harva kukub midagi kraevahele enda ettevaatamatusest või siis arvestad sellega, kui mängu saatus võib seal sektoris tolknemisest oleneda;
7. medikasajoobid ei suuda ära otsustada, kas artymehed on piidrid, sajoobid või faggotid;

Järeldused:
1. medikapiidrid ei saa päris täpselt ümbritsevast aru, ehk kus nad on ja millist mängu mängivad. Noh nagu mõni pokkerimängija kukuks järsku lõugama, et võtame nüüd emandad kaardipakist välja;
2. medikapiidrid ei leia selle vastiku mängu "uninstall" nuppu üles;
3. medikapiidritele tegelikult meeldib "sisse saada". Mida muud järeldada, kui tegevuseks on järjekindlalt tagumik püsti arty laskesektoris tuiamine. Võtke vähemalt vaseliin kaasa;
4. eelnevates punktides ennast ära tundnud isikutel jääb üle vaadata peeglisse ja pidada endaga nõu, et kes siis tegelikult faggot on? On valus ja vastik aga ikka tahaks veel ja veel...

* termin "medikapiider" on tinglik mõiste, tuleneb ühe siinse teema "arvamusliidri" kunagisest arty mängijaid solvavast väljendist ja sarnasus mõne reaalse isikuga on kokkusattumus. Või noh, kui keegi ennast just ära tunneb, pole parata...


"medikapiider" peab laskmiseks enda elupunktidega riskima. Arta ei pea. See ongi peamine punkt mis arta juures valesti on. Teiseks - arta teeb kõike muud kui vähendab kämpimist.

Ja miks mulle tundub, et saa ei saa "päris" tankidega hakkama... EDIT: tegelikult tahtsin öelda, et sa pole eriti kasulik oma "päris" tankidega. Üritades mängu võita, ei saa "safe" kohas passida - tuleb võtta riske. Vastasel juhul tuleb loota, et ülejäänud "carrivad" mängu ära - ja see ei juhtu just tihti, eriti kui sa ise oma panust ei anna. Lihtsalt mängus olemine võite ei too.

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted


viimati muutis Kurat666 09.09.2016 12:04:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003




sõnum 09.09.2016 12:03:27 vasta tsitaadiga

[quote="Kurat666"]
tuuker kirjutas:


"medikapiider" peab laskmiseks enda elupunktidega riskima. Arta ei pea. See ongi peamine punkt mis arta juures valesti on.

Ja miks mulle tundub, et saa ei saa "päris" tankidega hakkama...


Tõesti? Ja 1 vs 1 on kõik korras elupunktide ja kõige muuga? Naer saalis. Ja miks mulle tundub, et sa ei saa "päris" tankidega hakkama kui arty mängus on? Tundsid ennast kohe niiväga ära, et ei saa jätta isiklikuks minemata? Kämpimisest rääkisin ma täpsemalt kus?

Edit: Kurat666 editeerib, ega mina halvem ei ole. Minu eelmine post oli teooria, Kurat666 on praktiline näide isikust, kes ei saa päris täpselt aru WoT olemusest ja reeglitest. Tüüpiline demagoog-poliittehnoloog. Demagoog: teemakohaseid argumente ei ole, siis ründad isikut (varem üdini keskerakondlik, tänasel päeval ka reformierakondlik käitumine). Poliittehnoloog: igav on, mõtled probleemi välja, lahendad seda ja siis kuulutad kui hästi sa seda lahendasid. Seotus esialgse teemaga ei ole oluline.

_________________
M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;


viimati muutis tuuker 09.09.2016 12:22:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 09.09.2016 12:20:31 vasta tsitaadiga

[quote="tuuker"]
Kurat666 kirjutas:
tuuker kirjutas:


"medikapiider" peab laskmiseks enda elupunktidega riskima. Arta ei pea. See ongi peamine punkt mis arta juures valesti on.

Ja miks mulle tundub, et saa ei saa "päris" tankidega hakkama...


Tõesti? Ja 1 vs 1 on kõik korras elupunktide ja kõige muuga? Naer saalis. Ja miks mulle tundub, et sa ei saa "päris" tankidega hakkama kui arty mängus on? Tundsid ennast kohe niiväga ära, et ei saa jätta isiklikuks minemata? Kämpimisest rääkisin ma täpsemalt kus?


Ma tundsin ka endas "medikapiidri" ära - kui tore. Kämpimine ongi "artasafe" kohas passimine (olgu see siis mäe/kivi/maja taga või põõsas istumine) - loe enda punkt nr 6. Selliste patiseisude lahendamine ongi "medikapiidrite" töö. Kui lightil on ajusid, siis aitavad ka nemad.

Ja kus ma mainisin, et elupunktidega kõik korras on?

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003




sõnum 09.09.2016 12:34:22 vasta tsitaadiga

[quote="Kurat666"]
tuuker kirjutas:
Kurat666 kirjutas:
tuuker kirjutas:


"medikapiider" peab laskmiseks enda elupunktidega riskima. Arta ei pea. See ongi peamine punkt mis arta juures valesti on.

Ja miks mulle tundub, et saa ei saa "päris" tankidega hakkama...


Tõesti? Ja 1 vs 1 on kõik korras elupunktide ja kõige muuga? Naer saalis. Ja miks mulle tundub, et sa ei saa "päris" tankidega hakkama kui arty mängus on? Tundsid ennast kohe niiväga ära, et ei saa jätta isiklikuks minemata? Kämpimisest rääkisin ma täpsemalt kus?


Ma tundsin ka endas "medikapiidri" ära - kui tore. Kämpimine ongi "artasafe" kohas passimine (olgu see siis mäe/kivi/maja taga või põõsas istumine) - loe enda punkt nr 6. Selliste patiseisude lahendamine ongi "medikapiidrite" töö. Kui lightil on ajusid, siis aitavad ka nemad.

Ja kus ma mainisin, et elupunktidega kõik korras on?


Suurepärane. Loe nüüd uuesti kõik korralikult läbi, eriti punkt 6. Elupunktid oli lihtne näide vastuseks sinu argumendile, et arty ei riski millegagi. Said ikka aru? Ja ikka ei leia ma enda postitusest kämpimise kohta midagi. Imelik.
Kui sul on tore ja hea olla - väga hea. Aga miks sa siis siin virised?

_________________
M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2016 13:06:57 vasta tsitaadiga

tuuker kirjutas:
Kümnete lehekülgede kaupa medikapiidrite ja muidu enda arust "arvamusliidrite" nuttu ja hala arty teemal...
Kokkuvõte:
1. artymehed on pahad kui mängivad platoonis, medikapiidrid võivad;
2. arty dämm on liiga suur, medika 3-4 laksu samal ajal on normaalne;
3. arty peab kaardil nonstop plingima, muidu ei leia neid ilma soomuseta ja väheliikuvaid tõldasi üles;
4. artymeeste hala soomuse ja liikuvuse puudumise osas ei ole kohanud;
5. arty tuleb ära keelata, siis pole vaja aju kasutada varjumiseks;
6. mul endal ei ole tanki mängides üldiselt artyga probleemi, nende asukoht ja laskesektorid/ulatus on minimapile peale vaadates 90% teada. Vahel harva kukub midagi kraevahele enda ettevaatamatusest või siis arvestad sellega, kui mängu saatus võib seal sektoris tolknemisest oleneda;
7. medikasajoobid ei suuda ära otsustada, kas artymehed on piidrid, sajoobid või faggotid;

Järeldused:
1. medikapiidrid ei saa päris täpselt ümbritsevast aru, ehk kus nad on ja millist mängu mängivad. Noh nagu mõni pokkerimängija kukuks järsku lõugama, et võtame nüüd emandad kaardipakist välja;
2. medikapiidrid ei leia selle vastiku mängu "uninstall" nuppu üles;
3. medikapiidritele tegelikult meeldib "sisse saada". Mida muud järeldada, kui tegevuseks on järjekindlalt tagumik püsti arty laskesektoris tuiamine. Võtke vähemalt vaseliin kaasa;
4. eelnevates punktides ennast ära tundnud isikutel jääb üle vaadata peeglisse ja pidada endaga nõu, et kes siis tegelikult faggot on? On valus ja vastik aga ikka tahaks veel ja veel...

* termin "medikapiider" on tinglik mõiste, tuleneb ühe siinse teema "arvamusliidri" kunagisest arty mängijaid solvavast väljendist ja sarnasus mõne reaalse isikuga on kokkusattumus. Või noh, kui keegi ennast just ära tunneb, pole parata...


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 09.09.2016 13:10:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Elupunktid oli lihtne näide vastuseks sinu argumendile, et arty ei riski millegagi. Said ikka aru?


Hmm, kui sa mulle 1-liinilt artaga 8-liinile sisse paned, siis kuidas sa riskid oma HP-ga?

Ma ei väidagi, et juhul kui sa riskiksid oma HP-ga, peaks see HP kogus samaks jääma.
Kui sa väidad, et arta on OK, väljendab ainult sinu arvamust. Minu arvamust, et arta EI OLE OK, toetab ka fakt, et WG ise seda väidab. Kuna tegu on WG mänguga, siis tegelikult ei loe meie kummagi arvamus. Fakt on see, et WG eesmärk on teenida raha (täiesti normaalne) - raha toob sisse suur mängijate arv, mis omakorda tähendab seda, et mängivad väga erinevad inimesed. Paljudele meeldib arta - seega mängust ta ei kao. Mis oleks aga hea lahendus? Kui artat muuta nii, et tõsta elupunkte ja sundida artat kahju tegemiseks riskima jms, siis see juba iseenesest eeldab paremat mänguoskust. Kuid IMO üsna suur osa arta mängijatest mängib seda klassi seetõttu, et nad ei saa teistega hakkama. Nad lahkuksid ja seda WG ei taha. Jään huviga ootama, mis lahendusele WG tuleb.

PS! mind ja teisi "medikapiidreid" arta praegusel kujul ei sega, küll aga saame aru, et praegune lahendus ei ole õige. Arta frustreerib eelkõigeaga rasketanke ning sellieid TD-sid, kelle ülesanne on koos heavydega "pushida" surudes neid nö. artisafe kohtadesse (kui need kaardil üldse olemas on) ning välistades igasuguse loovuse/ initsiatiivi võiduni jõudmiseks.

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 09.09.2016 15:47:12 vasta tsitaadiga

tuuker, ei taha su lollusesoolot kuidagi segada, pane samas vaimus edasi, aga kõrvalmärkuse korras - millal sa ise viimati WoTis mõnda tanki mängisid?
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 09.09.2016 17:59:11 vasta tsitaadiga

Nüüd ongi artypederastid ennast ritta võtnud ja ülistavad siin oma mõttevaba mängustiili. Point aga on: Ilma artyta mängud on 99% juhtudest absoluutselt kõigile mängijatele paremad/lõbusamad. Siinkohal ei räägi suicide lightidest, kelle spawni eesmärk ongi arutult vastase arty poole minema kihutada.

Andres, sina ole üldse tasa, su kontol on häbiväärsed 16 TUHAT mängu sigadega.

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 09.09.2016 19:43:23 vasta tsitaadiga

Mirko tõredam versioon ilmus välja?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 09.09.2016 19:44:35 vasta tsitaadiga

Ma küll sellega nõus pole, et (head) arty mängijad ei saaks teiste tankide mängimisega hakkama. Pigem peab hea artymees mängima ka teisi tanke, et teada mida ja kus oodata. Samuti peab märksa paremini kaarti ja tankide koosseisu (metat) tajuma, et mis sektoreid toetama hakata jne. Ma ise artyga eriti häid mänge teha ei suuda ja seda mängides näeb kui keeruline on nendega üldse häid mänge teha.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003




sõnum 09.09.2016 20:41:02 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
tuuker, ei taha su lollusesoolot kuidagi segada, pane samas vaimus edasi, aga kõrvalmärkuse korras - millal sa ise viimati WoTis mõnda tanki mängisid?


Ära sega jah, muidu võib asi jälle piinlikult lõppeda. Kõrvalmärkuse korras: eile mängisin. Kiunujate protsent on kogu WoT-i eluea jooksul üsna sama olnud.

edit: P.S Ennetamaks edasisi isiklikke solvanguid, siis ei, ma ei kavatse siin kellegagi vaidlema hakata. Ericku mõttevälgatusi võib militaar.net foorumis ka lugeda, igaüks teeb omad järeldused.

_________________
M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aegir
HV veteran
Aegir

liitunud: 05.01.2003




sõnum 10.09.2016 12:40:13 vasta tsitaadiga

chatwalker kirjutas:
3 arty platoonid tuleks kohe päris kindlasti ära keelata. 2 per mäng maksimum. Kui inimesed tahavad sajoobid olla ja mängu mängimise asemel kusagil nurgas istuda, üks käsi hiirel ja teine püksis, siis las istuvad. Lihtsalt need 4-5 arty mängud per team tuleks ära lõpetada.


kas pisut oma labasusega liiale läinud`? Artyd teevad sulle liiga`??? mis seal ikka.. itku oma itkumine ära ja mängi edasi

_________________
HV teeb ka ahvist inimese.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2016 18:09:33 vasta tsitaadiga

Labane on see, kuidas mõned mehed artat praegusel kujul tagant kiidavad.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aegir
HV veteran
Aegir

liitunud: 05.01.2003




sõnum 10.09.2016 21:02:22 vasta tsitaadiga

arty on vahva
_________________
HV teeb ka ahvist inimese.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 10.09.2016 23:22:56 vasta tsitaadiga

MeaDz kirjutas:
Labane on see, kuidas mõned mehed artat praegusel kujul tagant kiidavad.


Labane on see, et mingi punt tegelasi siin kõigis oma failides arty-t süüdistavad icon_lol.gif

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2016 11:59:50 vasta tsitaadiga

Yankuonu kirjutas:
MeaDz kirjutas:
Labane on see, kuidas mõned mehed artat praegusel kujul tagant kiidavad.


Labane on see, et mingi punt tegelasi siin kõigis oma failides arty-t süüdistavad icon_lol.gif
beer_yum.gif
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stalcer_x
HV kasutaja
stalcer_x

liitunud: 16.12.2001




sõnum 11.09.2016 16:36:33 vasta tsitaadiga

Aegir kirjutas:
arty on vahva

blablabla
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2016 17:35:34 vasta tsitaadiga

Yankuonu kirjutas:
MeaDz kirjutas:
Labane on see, kuidas mõned mehed artat praegusel kujul tagant kiidavad.


Labane on see, et mingi punt tegelasi siin kõigis oma failides arty-t süüdistavad icon_lol.gif


No aga kui ikka üldse ei oska ja mäng ka nagu ei sobi - siis on ilmselgelt arty süüdi. icon_smile.gif


Kommentaarid: 1145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 854
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2016 21:08:16 vasta tsitaadiga

stalcer_x kirjutas:
Aegir kirjutas:
arty on vahva

blablabla


ehe näide, et mitte kõik kivid tagused = arty safe. Loogiliselt mõedles, ei olnud artyl mitte ühtegi takistust sinu laskmiseks... icon_lol.gif

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phljuh
HV kasutaja
phljuh

liitunud: 06.12.2010




sõnum 11.09.2016 22:06:43 vasta tsitaadiga

mäusiga saab isegi loll 9.5k dämmi plokkida
http://wotreplays.com/site/2950653#details

_________________
müüsin oma naeratuse maha
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.09.2016 10:58:15 vasta tsitaadiga

Ma pole kohanud mitte ühtki väga head mängijat, kelle arust arty praegusel kujul täiesti okei oleks. Need, kellele ta meeldib, ei ole just parimad. Võibolla ka mitte halvimad, aga kohe kindlasti mitte parimad. IMO see võtab hästi kokku selle vaidluse olemuse.

Vahepeal juhtus siis selline asi ka, saab oma esimese kontoga asju teha küll:


_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 12.09.2016 12:22:58 vasta tsitaadiga

Kõikidel on arvamusi, kuidas artyt muuta, paraku ei ole need arvamused ühes suunas. Nagu QB mainis, siis artyt mängust eemaldades muutuks mängudünaamika oluliselt. Palju rohkem oleks heavy tanke hull down istumas jne. Ei ole see midagi nii lihtne, et nerfime arty nulli ja elu on ilus, ei ole.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 805, 806, 807 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.