Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Telia panustab uue TV-versiooni arendamisse märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 01.05.2016 17:50:07 vasta tsitaadiga

Lisapaketi hind ka vanadel ei muutu, muutub kui uuele üle minna.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2016 19:21:05 vasta tsitaadiga

Lisakanalite võrdlus (punasega kanalid mida uues pole ja rohelisega lisandunud kanalid mida vanas pole). Muud on identsed:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ehk siis 18 mida uues pole ja 9 mida vanas pole. Kokkuvõttes vähenes kanalite hulk 9 võrra aga hind tõusis: 6,53€ > 8€ (+1,47€).
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2016 19:24:50 vasta tsitaadiga

Tomorrow, ära nüüd rutta. Indrekp selgitab kohe, et klient tegelikult võidab. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 03.05.2016 19:43:39 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Tomorrow, ära nüüd rutta. Indrekp selgitab kohe, et klient tegelikult võidab. thumbs_up.gif


See on juba mitmes post mis eeldab, et indrekp on Telia support ja tuleb kohe midagi vastama. Teen seda siiski vabatahtlikult.
Lisakanalite paketi teema on vana teema, mis muutus vana vs. uus. Mitte TeliaTV tulekuga. Sama kehtib näiteks ka Viasati spordi jms pakettide kohta, samas avanes võimalus näiteks saada ka soome või rootsi kanaleid üksikuna, mida enne ei olnud.
Lisakanalite paketi peaks valima ilmselt ainult siis kui nendes sisalduvate kanalite arv ja hind tuleb suurem üksikuna noppides või hoopis teise komplektsusega võttes. Muul juhul on nüüd juba lisakanalite pakett aegunud kuna sisaldab kirjut valikut mida klient korraga niikuinii ei tarbi. Ma sain vanasti foorumist aru, et klient ütleski, et ta ei soovi kogu kompotti vaid tahab ise valida mida tellib, enamvähem vabalt on see nüüd saadaval.
Kuna vana nutiTV teenus on mittemüüdav, siis see lisapakett ongi vana hinnaga (või soovitakse ka sellel hinna ühtlustamist???). Kindlasti leidub kasutajaid kes kasutavad Stardipaketti ja vaata mis seal enne 16.55 eest sai, 1M nett ja 32 kanalit, olid ajad.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2016 19:51:24 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Ma sain vanasti foorumist aru, et klient ütleski, et ta ei soovi kogu kompotti vaid tahab ise valida mida tellib, enamvähem vabalt on see nüüd saadaval.

Ei ole. Seda saaks öelda siis, kui kõik lisakanalite paketi kanalid oleks eraldi nopitavad aga seda nad pole.

Ma ise vaatan, et ilmselt teen sellise käigu, et katkestan lisakanalite paketi (6,53) ja tellin hoopis discovery paketi (2€). Ehk siis 4,53€ säästaks sellega. Niipalju kui ma pereliikmetega rääkinud olen on discovery just see mida nad sealt paketist kõige rohkem vaatavad. Ise ma vaatan ainult Viasat Sport Baltic pealt F1 otseülekandeid paar korda kuus.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 03.05.2016 20:03:12 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
indrekp kirjutas:
Ma sain vanasti foorumist aru, et klient ütleski, et ta ei soovi kogu kompotti vaid tahab ise valida mida tellib, enamvähem vabalt on see nüüd saadaval.

Ei ole. Seda saaks öelda siis, kui kõik lisakanalite paketi kanalid oleks eraldi nopitavad aga seda nad pole.

Ma ise vaatan, et ilmselt teen sellise käigu, et katkestan lisakanalite paketi (6,53) ja tellin hoopis discovery paketi (2€). Ehk siis 4,53€ säästaks sellega. Niipalju kui ma pereliikmetega rääkinud olen on discovery just see mida nad sealt paketist kõige rohkem vaatavad. Ise ma vaatan ainult Viasat Sport Baltic pealt F1 otseülekandeid paar korda kuus.


at last, sa saidki asjale pihta icon_wink.gif

Ps. nopitavad pole sellepärast kõik, sest neid ei lubata lihtsalt üksikuna müüa, või oleks osade kanalite hind üle mõistuse. Samas Telia võitles aastaid discovery paketi nimel.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 04.05.2016 13:46:58 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Lisakanalite võrdlus (punasega kanalid mida uues pole ja rohelisega lisandunud kanalid mida vanas pole). Muud on identsed:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ehk siis 18 mida uues pole ja 9 mida vanas pole. Kokkuvõttes vähenes kanalite hulk 9 võrra aga hind tõusis: 6,53€ > 8€ (+1,47€).

Tegelikult nii hull see asi ei olegi. Paar vaadatavat kanalit on toodud põhipaketti.
NATIONAL GEOGRAPHIC
DISCOVERY CHANNEL
SONY TURBO
HISTORY CHANNEL

SoomeTV1 ja TV2-st on kahju. Aga ei näe üleminekus ikkagi pointi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 06.05.2016 23:53:15 vasta tsitaadiga

2016a küsitakse HD kanalite eest lisatasu, isegi kui mul see kanal juba nagunii paketis on. 4K saaksin veel aru, aga HD? Täna oleme ikka väga eilses, mitte "Homme ongi täna."
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Telia panustab uue TV-versiooni arendamisse mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.