Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 607, 608, 609 ... 703, 704, 705  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2016 22:14:20 vasta tsitaadiga

Ma ei imestaks kui Ott, Egon ebay/paypal top 10 keelatud isikute hulgas oleks, vähemalt siinses banaanias
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 20.02.2016 23:25:46 vasta tsitaadiga

Kirjutage täisnimi välja, aitab otsingumootoril ette poole tõsta ott speek 'i / egon härm 'a aktviiseid uusi petuskeeme.


_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2016 23:33:27 vasta tsitaadiga

Seekord kiire töö modede poolt, ta ei jõudnudki vastata, et pole ott ja tõestagu keegi et on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-XD-
HV kasutaja
-XD-

liitunud: 19.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2016 20:52:16 vasta tsitaadiga

Teemat sirvinud küll, aga pisut arusaamatu siiski, kas SEB panga kliendil on võimalik raha PayPali kontolt kätte saada või mitte? Mis tuleks teha, kui on võimalik?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 24.02.2016 14:12:44 vasta tsitaadiga

Sooviks esmakordselt ebay kaudu midagi müüa aga ei saa kuulutuse sisestamisega hakkama. Mis moodi ma saan määrata postitamise asukohta? Hetkel laseb panna, et kaup asub Eestis aga posti pannakse U`S`. Kui sisestan kuulutust www.ebay.co.uk siis laseb ainult UK postifirmasid valida.
Tahaks panna toote müüki ja dollarites. Mis ma valesti teen või mis lehe pealt ma pean kuulutust sisestama?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-XD-
HV kasutaja
-XD-

liitunud: 19.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2016 14:20:40 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Sooviks esmakordselt ebay kaudu midagi müüa aga ei saa kuulutuse sisestamisega hakkama. Mis moodi ma saan määrata postitamise asukohta? Hetkel laseb panna, et kaup asub Eestis aga posti pannakse U`S`. Kui sisestan kuulutust www.ebay.co.uk siis laseb ainult UK postifirmasid valida.
Tahaks panna toote müüki ja dollarites. Mis ma valesti teen või mis lehe pealt ma pean kuulutust sisestama?


Sama küsimus!
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vihane222
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2016




sõnum 25.02.2016 22:25:55 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Sooviks esmakordselt ebay kaudu midagi müüa aga ei saa kuulutuse sisestamisega hakkama. Mis moodi ma saan määrata postitamise asukohta? Hetkel laseb panna, et kaup asub Eestis aga posti pannakse U`S`. Kui sisestan kuulutust www.ebay.co.uk siis laseb ainult UK postifirmasid valida.
Tahaks panna toote müüki ja dollarites. Mis ma valesti teen või mis lehe pealt ma pean kuulutust sisestama?


Postitamise asukoht on sinune kodune aadress ebay-s. ebay.com-s peab müüma kui tahad dollarites müüa. Õige kah vast kuna nael viimasel ajal kukub ja kukub, hetkeseisuga tundub, et nael kukub lausa üle 0,8 euro vastu varsti. Langustrend on väga tugev.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2016 13:01:04 vasta tsitaadiga

On keegi kursis mis pidi raha liikumine EUR -> USD Paypali kontole kõige soodsam saada oleks?

Esialgu mõtlesin, et konverdin pangas eurod dollariteks ja saadan paypal-i. Aga Trustpay top-up teenust kasutades ei saa kasutada dollareid?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 26.02.2016 13:10:19 vasta tsitaadiga

pyrex, viimati vaatasin, oli paypalis enamvähem sama kurss konverdiks kui pangas. Väga minimaalne võit pangakasuks.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2016 13:48:13 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
pyrex, viimati vaatasin, oli paypalis enamvähem sama kurss konverdiks kui pangas. Väga minimaalne võit pangakasuks.

Ma juba jõudsin pangas eurod dollariteks teha.. kopp.gif Kas saab kuidagi dollareid ka paypali saata?
Praegu uuesti tagasi konvertida ja siis uuesti paypal-is seda teha on pisut... thumbs_down.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2016 17:02:58 vasta tsitaadiga

pyrex, saad dollareid ka paypali saata. Tuhni oma paypal konto seadetes, kuskil sai määrata, mis valuutasid oma kontol näha tahad. Endal oli seda päris ammu vaja, seega enam ei mäleta kuidas täpselt käis, aga midagi üle mõistuse keerukat seal ei olnud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2016 17:09:31 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
pyrex, saad dollareid ka paypali saata. Tuhni oma paypal konto seadetes, kuskil sai määrata, mis valuutasid oma kontol näha tahad. Endal oli seda päris ammu vaja, seega enam ei mäleta kuidas täpselt käis, aga midagi üle mõistuse keerukat seal ei olnud.


napoleon, kontol on juba nii € kui ka $ olemas, aga Trustpay top-up teenust kasutades ei saa muud valida kui EUR . Oled ise reaalselt sinna sisse kandnud dollareid? Seal sees saab jah majandada ka mitme teise valuutaga icon_smile.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2016 17:34:02 vasta tsitaadiga

pyrex, ei, seda topupi pole kasutanud. Mul oli see nii ammu, et siis seda veel polnudki. Ei mäletagi enam, kuidas need dollarid mul sinna kontole said.
Aga vaatasin korra seda topupi. Kui firebugiga vaadata, siis on seal selline asi:
<input id="edCurrencyId" type="hidden" value="EUR" name="edCurrencyId">

võid proovida sinna USD panna ja vaadata, mis edasi saab kui panka saadetakse. Aga mõistagi on see omal vastutusel ehk alustuseks katsetakse ma mingi pisikese summaga ja kui toimib, siis hakkaks suuremat summat liigutama.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2016 16:27:20 vasta tsitaadiga

Sain hiinlaselt sellise kirja, pärast seda kui olin talle neutraalse pannud 20 ostetud Led pirni eest, mis olid välja reklaamitud, kui 25W, aga reaalselt valgustasid ehk 5W icon_lol.gif
tsitaat:
Thank you very much for your kind attention. It's our great honor to service you.
We notice that you left us a neutral/negative feedback without communication. It’s very nice of you for letting us know the weakness of our service. We will do our best to improve it. Maybe you contacted us before, but we may not be able to reply you immediately due to large email inflow every day and time difference. Could you please kindly give us a chance and change the feedback and low DSR for us? We will try our best to meet your requirements. We will give you a nice solution. We need your help.
Look forward to your reply.
Thanks. Have a nice day.

Kuna ise inglise keelt ei mõista, siis ei oska ise ka midagi vastata. Ei saa ka täpselt aru, mis ta tahab. Uusi ja kvaliteetseid pirne ma nagu välja ei loe, et ta tahaks saata.?!

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 27.02.2016 16:36:51 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Sain hiinlaselt sellise kirja, pärast seda kui olin talle neutraalse pannud 20 ostetud Led pirni eest, mis olid välja reklaamitud, kui 25W, aga reaalselt valgustasid ehk 5W icon_lol.gif
tsitaat:
Thank you very much for your kind attention. It's our great honor to service you.
We notice that you left us a neutral/negative feedback without communication. It’s very nice of you for letting us know the weakness of our service. We will do our best to improve it. Maybe you contacted us before, but we may not be able to reply you immediately due to large email inflow every day and time difference. Could you please kindly give us a chance and change the feedback and low DSR for us? We will try our best to meet your requirements. We will give you a nice solution. We need your help.
Look forward to your reply.
Thanks. Have a nice day.

Kuna ise inglise keelt ei mõista, siis ei oska ise ka midagi vastata. Ei saa ka täpselt aru, mis ta tahab. Uusi ja kvaliteetseid pirne ma nagu välja ei loe, et ta tahaks saata.?!

Ütleb et ladusid neutraalse talle ilma temaga ennem kontakteerumast. Maile palju neil ja nad ei jaksa "sekunditega" kõigile vastata.
Palus pöörduda nende poole lahenduse leidmiseks ja feedbacki muutmiseks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2016 16:50:03 vasta tsitaadiga

Hiid, näita seda müüjat mulle icon_smile.gif
aga mis see 25W vs 5W tähendab. Kirjas olid 25W LEDid? Mis socket?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2016 16:59:28 vasta tsitaadiga

Peaks vist olema http://www.ehitusfoorum.com/viewtopic.php?f=8&t=53792 teema, seal alguses ka link müüjale?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2016 17:08:09 vasta tsitaadiga

No sorry, kui 25w pirni tellida (vaatasin seda linki), siis pm peaks valmis olema, et 99,99% on see täielik bs icon_lol.gif
Näiteks kui e14 natuke guugeldada, siis üldiselt üle 6-7W ei leia, mis me siin 25W räägime icon_eek.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.02.2016 17:24:35 vasta tsitaadiga

Hiinlastega tuleb kenasti läbi saada. Niipalju kui olen nendega asju ajanud on nad väga vastu tulelikud ja põlvitavad iga positiivse tagasiside eest. Omal peab ka oidu peas olema, et igat parameetrit ei ole mõtet tõepähe võtta. Endal oli viimane juhus see, et mul läks üks pakk tolli. Kuna eelnevalt just suhtlesime sel teemal ja tema arvas, et ei lähe tolli siis andsin talle niisama teada, et ikka läks tolli. Sain paki kenasti kätte peale 16€ tollimaksu tasumist. Ma ei nõudnud midagi aga hiinlane pani lambist järgmise paki teele, ehk tegi kingituse 16GB SD mälukaardi näol. Ja ei olnud mingi odav vaid täitsa kiirete andmetega EVO nimeline mälukaart mis kulub marjaks ära. Noh, olgu eks ma olen ainuüksi see aasta mõned tuhanded eurod hiinlasele kandud siis see mälukaart on temale naljanumber. Aga siiski. Parimat äripartnerit kui hiinlane ei saa olla. Proovi eestlastega midagi ajada...
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2016 17:26:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Omal peab ka oidu peas olema, et igat parameetrit ei ole mõtet tõepähe võtta

täpselt

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vihane333
Piiratud kasutaja

liitunud: 27.02.2016




sõnum 27.02.2016 17:39:48 vasta tsitaadiga

Mul ei vedanud Hiinlasega viimasel ajal ostsin ebay kasutaja http://myworld.ebay.co.uk/fashion-5588
käest 14 tk PS3 juhtmevaba vibropulti ja ei saanud neid kätte ja tegin dispute ja sain raha tagasi.
Hiljem avastasin et tal 2300 negatiivset kommentaari viimase kuu jooksul. Aga enne tundus normaalne ebay kasutaja olevat!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uhmer
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2016 17:46:17 vasta tsitaadiga

Millised kogemused on teil Saksamaalt Deusche Postiga saadetud pakkidega? Kui kiiresti kohale toimetatakse Eestisse?
Ostsin Ebay kaudu ühe pudina, pandi teele 15.02 ning hetkeseisuga pole seda veel kohale tulnud. Post oli tasuta, vidin ise maksis ~4€

Viimasel ajal üldse ei vea, üks hiinapakk mis pandi 3.01 teele pole ka veel hetkeseisuga kohale jõudnud. Samas 15.01 tellitud Hiina vidin jõudis 8.02 kohale.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2016 17:52:14 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Omal peab ka oidu peas olema, et igat parameetrit ei ole mõtet tõepähe võtta

täpselt

mul oidu ei ole.
Lootsin sinisilmselt, et kui 25 on välja reklaamitud, siis ehk poole ikka saan, mitte viiendiku icon_redface.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2016 18:06:19 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Omal peab ka oidu peas olema, et igat parameetrit ei ole mõtet tõepähe võtta

täpselt

mul oidu ei ole.
Lootsin sinisilmselt, et kui 25 on välja reklaamitud, siis ehk poole ikka saan, mitte viiendiku icon_redface.gif

järgmine kord natuke guugelda icon_rolleyes.gif
12W on ka suht ebareaalne enamus pesadega
Aga eks vigadest õpitakse. Oleks võinud raha tagasi siis küsida või saatnud sulle veel neid lahjasi, saandud siin maha parseldada icon_lol.gif
sams hind on ka suht ulmeliselt odav.........mitu icon_idea.gif icon_idea.gif enne tellimist peaks ikka valvsaks tegema icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2016 18:20:18 vasta tsitaadiga

no kui varem ei ole tellinud, siis millistest vigadest ma õpin?
Pois11 on ise 10 x persest saanud ja nüüd hea targutada, et oidu võiks ka ikka olla icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 607, 608, 609 ... 703, 704, 705  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.