Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ostad mängu?
Pole otsustanud.
17%
 17%  [ 38 ]
Juba ostetud.
20%
 20%  [ 43 ]
Ootan hinna langemist.
20%
 20%  [ 43 ]
Ei osta.
35%
 35%  [ 75 ]
Olen piraat!
6%
 6%  [ 14 ]
hääli kokku : 213

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 19.02.2016 19:08:06 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
oskab keegi öelda kas nad parandasid ära ,et enam ei saa hackida client side?
sest kui sama seis on võib kohe selle mängu maha kanda.


Raske on parandada midagi, mis pole kunagi katki olnud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 19.02.2016 19:09:41 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
angel kirjutas:
mingi graafiline seade põhjustab seda, et kogu pilt on selline udune, sogane nagu oleks vaja prille?

hetkel toksin seda betat ja kuidagi sogane udune on kogu graafika. ... vastased on toredad kuuli käsnad kah. alguses üritasin võtta ühe laksuga maha ja siis alles taipasin, et peab pool salve pähe laskma icon_lol.gif


ennast ka häirib see udune värk... ei leia kuskilt kuidas maha saaks. muidu graafika oleks suht hea kui kõik selline fucking udune poleks.


leidsin paar asja mis natuke seda vähemaks võtsid:

Depth of field, Chromatic aberration, vignette

natuke toksinud ja suht tavapärane piu piu mäng tundub. point and click ja vsio. eriti lahe on see kuidas kogu aeg kätt hoitakse. üldse ei pea mõtlema kuhu vaja minna või mida teha. kogu aeg näidatakse joonega ette kõik beer_yum.gif thumbs_up.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2016 19:13:47 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
siven kirjutas:
oskab keegi öelda kas nad parandasid ära ,et enam ei saa hackida client side?
sest kui sama seis on võib kohe selle mängu maha kanda.


Raske on parandada midagi, mis pole kunagi katki olnud.


kle ole hea mees ja ära hakka siin pihta oma legendaarse iba ajamisega.
ja mine uuri natuke netist kuidas client side saad hackida speedi/surematust/ammot.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 19.02.2016 19:16:11 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:

kle ole hea mees ja ära hakka siin pihta oma legendaarse iba ajamisega.
ja mine uuri natuke netist kuidas client side saad hackida speedi/surematust/ammot.


Legendaarne on ka see, et mängul polnud eelmise beeta ajal mitte mingit aktiivset anticheati ja ilmselt pole ka praegusel. Aga ole lege edasi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 19.02.2016 19:16:35 vasta tsitaadiga

Ma siin paar tunnikest pelanud ja pve osa on tehtud. loodetavasti on dark zones huvitav. Üldiselt üsna meh mulje jätab.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 19.02.2016 19:23:58 vasta tsitaadiga

Esmamulje on enam vähem.

viimati muutis Status0 20.02.2016 11:36:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2016 20:01:57 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
siven kirjutas:

kle ole hea mees ja ära hakka siin pihta oma legendaarse iba ajamisega.
ja mine uuri natuke netist kuidas client side saad hackida speedi/surematust/ammot.


Legendaarne on ka see, et mängul polnud eelmise beeta ajal mitte mingit aktiivset anticheati ja ilmselt pole ka praegusel. Aga ole lege edasi.


ja oled sa kindel ,et full game pannakse mingi anticheat? tegu on siiski ubisoftiga ja isegi kui pannakse mingi anticheat on seda lebo bypassida kui asjad client side.
kõik selline tähtis info peaks server side olema.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 19.02.2016 20:03:24 vasta tsitaadiga

see haigla mission jätab küll -100 mulje. mingi multiplayer hakkabki selle mängu põhiteema olema aga nii vastiku konsooli pordina, arvutil mängimiseks see küll ei kõlba.
Jookseb ka väga halvasti. Low settingutega saabki vaid mängida, muidu cräshib koguaeg.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 19.02.2016 20:08:01 vasta tsitaadiga

mäng jookseb hästi aga kuidagi hingetu ja igav on. hetkel olen saanud kaks punkti lahti (med ja tech). Mõlemad missioonid on pms ühesugused olnud ja ainuke asi mis huvi pakub ja kena on level disain. Ülejäänud on nagu ta on...
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 19.02.2016 20:18:17 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:

ja oled sa kindel ,et full game pannakse mingi anticheat? tegu on siiski ubisoftiga ja isegi kui pannakse mingi anticheat on seda lebo bypassida kui asjad client side.
kõik selline tähtis info peaks server side olema.


Mõtle järgmine kord enne postitamist natukene.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 19.02.2016 22:00:13 vasta tsitaadiga

Addige, Vihmausss
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.02.2016 01:03:01 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler



ei tea kas täismängus saab sellist graafikat näha ? Selle video võtsin selle teema algusest kus lubati meile pudrumägesi icon_biggrin.gif Päris ilus või mis ? Arvan et täismäng järjekordselt sellise graafikaga ei tule mida lubati ka meile watch dogsiga .... nüüd juba järgmine mäng millega tehti downgrade.... Proovisin seda betat nüüd paar tunnikest ..... ma saan aru et beta ...aga loodan, et täismängus on ikkagi graafika veits parem ja pilt ei ole resolutsioonist väljas nii et osasi asju ja kirju ei näe ja muuta ka ei saa.... Kas see beta peabki selline olema et peale klahvinuppud ei saa pildi reso ja midagi muud muuta ?? Kui Nvidia nimi on jälle mängu taga ja Physix ka siis võiks ikka mingeid efekte mängus ka olla ma loodan icon_rolleyes.gif Mitte nagu watch dogsis et tulistad vette ja mingit effekti nagu pole icon_eek.gif Tulistasin autosi ja oleks nagu ma ei tea,..... jahukotte lasknud ... mingi purunemise effekti polnud.. icon_rolleyes.gif

Mäng tundus mulle isegi huvitav... tegin paar missiooni ja oli isegi täitsa põnev ... kui täismängus on ka palju igast erinevaid missioone ja saab igast erinevaid relvasi ja snaiper relvasi kaasaarvatud, siis ma isegi kaalun selle mängu ostmist.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2016 13:51:18 vasta tsitaadiga

Mängisin eile põgusalt (~70 minutit) ja esmamuljed on järgmised.

x Panin kõik maksimumile ja tundub täitsa ok. Mõistan, et mõnda tarbijat segavad ubisofti trikid, kus näidati alguses ühe graafikaga mängu ja hiljem lasti betas teise versiooniga mäng - mind praegune graafika ei sega (võibolla tuleb lõppversioonis parem graafika, võibolla leiab keegi mingeid tweake - mul on sellles suhtes ükskõik).
x Mängitavus on normull. Tegelaste liikumine meeldis rohkem kui näiteks gta 5'es. Üldiselt mulle cover-based shuuterid ei meeldi, aga siin tundus täitsa ok.
x Mängu puhul on kritiseeritud seda, et läheb palju kuule vaenlase tapmiseks. Mõistan, kuidas kedagi see segab, mind ei sega, sest ma pole seda kunagi "tõsiseks" tulistamismänguks pidanud. Rohkem mingi rpg või borderlandsi moodi asi.
x Arvasin enne, et mind hakkavad segama +10 damage ja +10 armor varustus, kuid ei hakanud. PVE mänguna võib täitsa lahe olla.
x Darkzone - pole aimugi, pvp mänguna mul suurt usku mängu pole.
x Mulle meeldib, et mängus pole mingit lolli huumorit nagu borderlandsis.

Ilmselgelt on mängus väga tõsiseid vigu, milleni ma pole jõudnud, aga siiani... esmamuljed. PS. Kui keegi mängu kusagilt ostnud, kust ostsite?

Täishinda väga maksma ei kisu, samas 15-30€ ringis oleks siin asja küll thumbs_up.gif

link
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 20.02.2016 14:07:55 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:

x Darkzone - pole aimugi, pvp mänguna mul suurt usku mängu pole.


PVP on üks peamisi faktoreid selles mängus icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2016 15:34:15 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Timberg kirjutas:

x Darkzone - pole aimugi, pvp mänguna mul suurt usku mängu pole.


PVP on üks peamisi faktoreid selles mängus icon_rolleyes.gif

No... ei tea, mul redditit lugedes darkzone kvaliteeti vähemalt praegusel kujul eriti usku ei ole. Kardan, et kui mingit tõsist pvp'd siit mängust ootan, siis pettun väga kiiresti icon_razz.gif Eks tuleb veel mängida ja ise darkzonesse jõuda, siis saab objektiivsema hinnangu anda.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 20.02.2016 17:07:07 vasta tsitaadiga

Sai seda tehtud natuke kuid erilist muljet ei avaldanud. Ei jooksnud sujuvalt... Tähendab jooksis kuid midagi häirivat oli pildi liikumises. Jääb vist ostmata.
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2016 17:25:11 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Sai seda tehtud natuke kuid erilist muljet ei avaldanud. Ei jooksnud sujuvalt... Tähendab jooksis kuid midagi häirivat oli pildi liikumises. Jääb vist ostmata.

HUvitav iseenesest. Mootor tundub üsna ok olevat. Kas fps ei olnud nii kõrge nagu soovisid või liikuimine lihtsalt ei istunud?

Ise... mängisin veel vahepeal. Kuradi igavaks kisub icon_razz.gif Nüüd vist kokku 2-3h mängitud. Hetkel mõtlen, et ka vist ei osta icon_smile.gif veel icon_razz.gif selle hinnaga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2016 17:46:49 vasta tsitaadiga

Mul töötab sujuvalt, palju mängida ei jõudnud, mingi 15min ehk. Kiire ring baaslaagris siis hops linna peale, paar rotti said kuuli, tegin esimese nii-öelda missiooni ära lüües miskid kaagid maha ja sellega asi piirdus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2016 17:56:12 vasta tsitaadiga

Sai eile ja täna natuke toksitud, mõned mõtted:

PVE
Suvalised tulevahetused põhikaardil - Töötab hästi nii üksi kui grupiga. Hoiab kaardil ühest kohast teise liikudes natuke lõbusamana asja, samas ei tee seda rännet mingiks majapidamistööks, mis tuleb ära teha.
Missioonid (eraldi kaartidel) - Üksi muutub üsna igavaks. Vastased jooksevad 2-3 kaupa kusagilt välja, istute kõik mingi kasti taga peidus ja proovite üksteist lasta. Erilist tiibamist ja positsioonivahetust tihti ei toimu. Järgmises toas uuesti ja lõpubossiga samas toas mitu korda järjest.
Grupiga ja "Hard" raskusastmega märgatavalt parem. 4 inimest tähendab 4 korda rohkem skille, plahvatusi ja tulistamist. Vastaseid ka veidi mõnusam kogus. Koostöö ja taktika mõjutab üsna tuntavalt seda, kui sujuvalt missiooni täitmine läheb.

Seda osa mängiks üsna hea meelega.

PVP
Dark Zone on teoorias ala, kus sa kunagi ei tea, kes sõbralik ja kes mitte. Tunnine kogemus oli sama kui "DayZ ja kloonid". Kui teist mängijat näed, saad tina. See cover based shooter mehhaanika ja kõik muu, mis PVE's minu jaoks töötab, PVP's seda kahjuks ei tee.

Üldiselt mäng jookseb hästi, näeb piisavalt viisakas välja(Jah, erineb mingitest 2 aasta tagustest reklaamvideotest, aga see oli nagunii teada), kaart ja atmosfäär tunduvad üsna head. Paar bugi siiski ette sattus. Dark Zone'is graafika glitchid. UPlay crashis paar korda ja tahab millegipärast adminniõigusi pea iga käivitamine.

Kas ostan? Kohe pärast launchi kindlasti mitte. Lasen esimesed lastehaigused läbi põdeda. Sealt edasi on minu jaoks ainuke küsimus see, palju on mängus teha, kui PVP ei avalda muljet. Praegu on jäänud mulje, et just Dark Zone on nö "Endgame"
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 20.02.2016 18:39:47 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
Sai seda tehtud natuke kuid erilist muljet ei avaldanud. Ei jooksnud sujuvalt... Tähendab jooksis kuid midagi häirivat oli pildi liikumises. Jääb vist ostmata.

HUvitav iseenesest. Mootor tundub üsna ok olevat. Kas fps ei olnud nii kõrge nagu soovisid või liikuimine lihtsalt ei istunud?

Ise... mängisin veel vahepeal. Kuradi igavaks kisub icon_razz.gif Nüüd vist kokku 2-3h mängitud. Hetkel mõtlen, et ka vist ei osta icon_smile.gif veel icon_razz.gif selle hinnaga icon_biggrin.gif


FPS-s pole kysimus, sest see on lukus 60 peal. Monitor pole enamaks voimeline. Nagu katkus kuidagi... ei oskagi seda sõnadesse panna.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2016 22:20:23 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Mängisin eile põgusalt (~70 minutit) ja esmamuljed on järgmised.



Ilmselgelt on mängus väga tõsiseid vigu, milleni ma pole jõudnud, aga siiani... esmamuljed. PS. Kui keegi mängu kusagilt ostnud, kust ostsite?

Täishinda väga maksma ei kisu, samas 15-30€ ringis oleks siin asja küll thumbs_up.gif

link



ise ostsin kinguinist 35 euri selle eest on mängu enam kui küll.PVE on suht huvitav 4 kesi tiimis.
aga soovitan PVE teha ka darkzones, drop oluliselt parem ja vastased 2x raskemad ja huvitavam.
lisaks riski factor ,et võid leida rogued keda tappes saab kena looti jne.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.02.2016 22:28:44 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Mängisin eile põgusalt (~70 minutit) ja esmamuljed on järgmised.

x Panin kõik maksimumile ja tundub täitsa ok. Mõistan, et mõnda tarbijat segavad ubisofti trikid, kus näidati alguses ühe graafikaga mängu ja hiljem lasti betas teise versiooniga mäng - mind praegune graafika ei sega (võibolla tuleb lõppversioonis parem graafika,



Ma saan aru et see on beta,aga vaevalt täismängus see graafika selline tuleb nagu meile lubati ,või nagu selles videos mis ma siia postitasin.

Mina millegi pärast ei saa kuskil graafika seadeid muuta...pilt on nagu resolutsioonist täitsa väljas icon_neutral.gif võib-olla keegi ei saanud aru mis ma sellega mõtlesin.. icon_confused.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 20.02.2016 22:29:57 vasta tsitaadiga

Hetkel viga mis esineb on see, et mäng ei mahu ekraanile ära. Pilt on tsentrist väljas nagu ekraani ja mängupildi reso poleks paigas. Ei pääse ka kuskilt menyyst ligi, resolutsiooni muuta.
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.02.2016 22:37:46 vasta tsitaadiga

El-Fuego, vot just seda mõtlesingi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2016 22:40:50 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Hetkel viga mis esineb on see, et mäng ei mahu ekraanile ära. Pilt on tsentrist väljas nagu ekraani ja mängupildi reso poleks paigas. Ei pääse ka kuskilt menyyst ligi, resolutsiooni muuta.

Proovi alt+enter?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.