Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 237, 238, 239  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 03.02.2016 03:47:17 vasta tsitaadiga

Pole kunagi seda mängu mänginud, aga see tegelane väärib vaatamist icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 03.02.2016 09:08:45 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Reaction time vs Age. Nagu näha siis 30ndate alguses hakkab tasapisi reageerimiskiirus langema. Ja just CSGO Pro mängija ülemine vanus jääbki kuskile 29 -31 kanti. Tundub huvitav. Peab enne global ära tegema kui 30 ära tixub icon_biggrin.gif

IMO see pole eriline ime, et 30+ vanuses mängijaid vähem esindatud. Esiteks paljud kasvavad mängimisest välja ja teiseks sellises vanuses suurema tõenäosusega perekond vajab rohkem tähelepanu(lapsed jne). Kolmandaks ~35 aastane on see piiripealne vanus, kes üldse mingi arvutimängimisega üles kasvada sai - kui juba noorelt pisikut külge ei saa siis hiljem vaevalt nii kergelt külge enam hakkab(nagu suitsetamine)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011




sõnum 03.02.2016 18:41:07 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
30 üritusega jääb avg 192 ms kanti.

5 tries suutsin 188 ms saada, iga kord trügib mingi 200 ms vahele. icon_evil.gif

Krt, ma vist vana juba. Alla 200 ei saanudki icon_biggrin.gif Keskmine tuli 222ms
EDIT: Teisel katsel sain keskmise 191ms, polegi vist siis väga vana icon_razz.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2016 18:44:56 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
30 üritusega jääb avg 192 ms kanti.

5 tries suutsin 188 ms saada, iga kord trügib mingi 200 ms vahele. icon_evil.gif


Proovi vähe normaalsemal kellajal uuesti (näiteks ennelõunal). Minu meelest igas mängus, kus vähegi reaktsiooni vaja, läheb õhtul ikka tunduvalt kehvemini (kui just mingeid stimulante ei kasuta icon_lol.gif ).
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 04.02.2016 09:05:30 vasta tsitaadiga

Võiks mingi selline teema olla, et 2 korda järjest sama mapp ei saa pelada vms. Siibrisse viskab dust2 ja mirage icon_lol.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2016 09:47:40 vasta tsitaadiga

Hommik, kell on 8:47, ja viiest katsest keskmine 364ms. Seletab vist, miks üle DMG väga ei ole saanud icon_biggrin.gif (seda ka 5manniga)
Kommentaarid: 397 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 332
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2016 10:19:10 vasta tsitaadiga

Is it just me või CSGo ranking on messed up viimasel ajal? Silver on uus Global ja Global on uus Silver? Mingi 50% Silverist on smurfid ja cheaterid. Päris raske siit uuesti välja saada. Enne oli kuidagi stabiilsem kui Gn mängisin.

viimati muutis Kapitan 04.02.2016 10:31:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 04.02.2016 10:30:06 vasta tsitaadiga

ma ei tea millest see tuleb aga mul läheb õhtuti/öösel alati paremini
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 04.02.2016 10:57:19 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
ma ei tea millest see tuleb aga mul läheb õhtuti/öösel alati paremini

Õhtul ping jah viisakas.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2016 12:16:18 vasta tsitaadiga

Velociraptor kirjutas:
Võiks mingi selline teema olla, et 2 korda järjest sama mapp ei saa pelada vms. Siibrisse viskab dust2 ja mirage icon_lol.gif

Aga võta map poolist välja siis...

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DicesOf
HV vaatleja

liitunud: 24.02.2008




sõnum 04.02.2016 12:55:13 vasta tsitaadiga

Selle reaktsioonikiiruse testi häda on see, et roheline ilmub alati ala viie sekundi pärast, võiks iga kord erinev olla. Aga muidu mu meelest positsioonivalik ja sihiku asukoht loeb rohkem kui puhas reaktsioonikiirus, ses suhtes pole selle vanusega hullu.
Alati on ju tegelikult kaks võimalust - reaction shot vs aeglasem kindla peale minek. Kui vastane on halvemas positsioonis, siis ei ole mõtet riskida kiire flickiga vaid teha kindel lask headi.
Endal see probleem, et ei suuda enam mängu sama innukalt sisseelada kui nooremana, peab hull tahtmine olema, et hästi läheks.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2016 15:44:12 vasta tsitaadiga

DicesOf kirjutas:
Selle reaktsioonikiiruse testi häda on see, et roheline ilmub alati ala viie sekundi pärast, võiks iga kord erinev olla. Aga muidu mu meelest positsioonivalik ja sihiku asukoht loeb rohkem kui puhas reaktsioonikiirus, ses suhtes pole selle vanusega hullu.
Alati on ju tegelikult kaks võimalust - reaction shot vs aeglasem kindla peale minek. Kui vastane on halvemas positsioonis, siis ei ole mõtet riskida kiire flickiga vaid teha kindel lask headi.
Endal see probleem, et ei suuda enam mängu sama innukalt sisseelada kui nooremana, peab hull tahtmine olema, et hästi läheks.


Olen samal arvamusel, et kuni mingi piirini on olulisem positsioonivalik ning oma tulevahetuste valimine. Siin eestlaste seaski on näha neid nö "aim-hiirosid", kes aim mapis lasevad nagu vanad jumalad, aga kui läheb päris mänguks, siis leiavad ennast kuskilt bottomist. Brains > brawn icon_lol.gif

See ei tähenda küll, et ilma aim skillita kuidagi hakkama saab (pead suutma ikkagi 1vs1 võitlustes peale jääda), aga lihtsalt see pole nii oluline kui arvatakse, sest alati on võimalik mängida näiteks trade-killide peale.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 04.02.2016 15:57:40 vasta tsitaadiga

Eldest kirjutas:
DicesOf kirjutas:
Selle reaktsioonikiiruse testi häda on see, et roheline ilmub alati ala viie sekundi pärast, võiks iga kord erinev olla. Aga muidu mu meelest positsioonivalik ja sihiku asukoht loeb rohkem kui puhas reaktsioonikiirus, ses suhtes pole selle vanusega hullu.
Alati on ju tegelikult kaks võimalust - reaction shot vs aeglasem kindla peale minek. Kui vastane on halvemas positsioonis, siis ei ole mõtet riskida kiire flickiga vaid teha kindel lask headi.
Endal see probleem, et ei suuda enam mängu sama innukalt sisseelada kui nooremana, peab hull tahtmine olema, et hästi läheks.


Olen samal arvamusel, et kuni mingi piirini on olulisem positsioonivalik ning oma tulevahetuste valimine. Siin eestlaste seaski on näha neid nö "aim-hiirosid", kes aim mapis lasevad nagu vanad jumalad, aga kui läheb päris mänguks, siis leiavad ennast kuskilt bottomist. Brains > brawn icon_lol.gif

See ei tähenda küll, et ilma aim skillita kuidagi hakkama saab (pead suutma ikkagi 1vs1 võitlustes peale jääda), aga lihtsalt see pole nii oluline kui arvatakse, sest alati on võimalik mängida näiteks trade-killide peale.

Ma mängin ise kohati fps 10-15 icon_biggrin.gif vot seal mõtled tõsiselt koha valikule, et keegi jookseks seljaga su ette icon_biggrin.gif Hetkel tahaks mingi kasutatud komplekti kokku saada, et sellega proovida, kuidas on laggi vabalt mängida icon_biggrin.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2016 16:06:43 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:

Ma mängin ise kohati fps 10-15 icon_biggrin.gif vot seal mõtled tõsiselt koha valikule, et keegi jookseks seljaga su ette icon_biggrin.gif Hetkel tahaks mingi kasutatud komplekti kokku saada, et sellega proovida, kuidas on laggi vabalt mängida icon_biggrin.gif


Sellise fps-ga tõesti kaugele ei sõua icon_confused.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
middaigane
HV kasutaja
middaigane

liitunud: 01.02.2005




sõnum 04.02.2016 16:12:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Proovi vähe normaalsemal kellajal uuesti (näiteks ennelõunal). Minu meelest igas mängus, kus vähegi reaktsiooni vaja, läheb õhtul ikka tunduvalt kehvemini (kui just mingeid stimulante ei kasuta icon_lol.gif ).


Mul täpselt vastupidi. Reeglina on meeled kõige ärksamad hilisõhtul ja tundub, et kui ise tunnen ennast väsinuna läheb FPS-ides kõige paremini.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaC3rtosus
HV kasutaja
LaC3rtosus

liitunud: 11.05.2012




sõnum 04.02.2016 16:28:36 vasta tsitaadiga

Velociraptor kirjutas:
Võiks mingi selline teema olla, et 2 korda järjest sama mapp ei saa pelada vms. Siibrisse viskab dust2 ja mirage icon_lol.gif


Kui oleks ainult mängus sees olemas võimalus mappe valida. kopp.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 04.02.2016 19:53:48 vasta tsitaadiga

Ma räägin casual mapvote süsteemist, mitte compist kopp.gif (ilmselgelt)
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2016 00:34:16 vasta tsitaadiga

See hetk kui...
Demoliton mapi (Safehouse) viimane raund seis 10:9 meie kahjuks. Minu käes on otsustav hetk. Võtsin Glockiga maha vastaste viimased 3 meest, viimase mehe sisuliselt viimase kuuliga. No ammo. Plantin pommi. Kuulen, et vastane tuleb defusema. Lendan noaga peale, no avail, lastakse mind maha. Oma team on marus, mida sa tegid mees... Damn, seleta nüüd.. raske on see mäng icon_biggrin.gif

Edit: Nagu lohutuseks andis süsteem selle peale ühe skinni mulle icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 05.02.2016 01:01:12 vasta tsitaadiga

Eldest kirjutas:
ranel kirjutas:

Ma mängin ise kohati fps 10-15 icon_biggrin.gif vot seal mõtled tõsiselt koha valikule, et keegi jookseks seljaga su ette icon_biggrin.gif Hetkel tahaks mingi kasutatud komplekti kokku saada, et sellega proovida, kuidas on laggi vabalt mängida icon_biggrin.gif


Sellise fps-ga tõesti kaugele ei sõua icon_confused.gif

Ostsin isale lauaarvuti ja lasin prooviks cs:go peale icon_biggrin.gif mingi 60 eurone juust mängitab ka seda puhtalt erinevalt i5 prosega läpakast icon_biggrin.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 05.02.2016 01:19:23 vasta tsitaadiga

defineeri puhtalt, kui mäng end tööle veab kuidagi ei tähenda "puhtalt"
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 05.02.2016 01:33:52 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
defineeri puhtalt, kui mäng end tööle veab kuidagi ei tähenda "puhtalt"

Ei haki? icon_biggrin.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2016 11:00:08 vasta tsitaadiga

Rank stuck? Hetkel kahe päevaga 10 kaotust ja 1 win. Rank ei lange ega tõuse juba mingi kuu aega. Nädalaga kindlasti mingi 30 kaotust tulnud juba ja paar wini ka. Aga rank ikka S4. Üldiselt tegin uninstalli ja never again. Lasin täna kogemata teammate maha ja 7day cool. Krdi jobu ise ronis ette.

jah ma tean mulle meeldib vinguda thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003




sõnum 05.02.2016 11:07:48 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Rank stuck? Hetkel kahe päevaga 10 kaotust ja 1 win. Rank ei lange ega tõuse juba mingi kuu aega. Nädalaga kindlasti mingi 30 kaotust tulnud juba ja paar wini ka. Aga rank ikka S4. Üldiselt tegin uninstalli ja never again. Lasin täna kogemata teammate maha ja 7day cool. Krdi jobu ise ronis ette.

jah ma tean mulle meeldib vinguda thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif

Silver 4-st ei saagi langeda ju eriti. Alla selle on mingid puldiga mängijad. Ja ühe teamamate mahalaskmisest 7 day bani ei saa. Tundub et oled vale mängu valinud. Proovi COD-i.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2016 11:11:18 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
Kapitan kirjutas:
Rank stuck? Hetkel kahe päevaga 10 kaotust ja 1 win. Rank ei lange ega tõuse juba mingi kuu aega. Nädalaga kindlasti mingi 30 kaotust tulnud juba ja paar wini ka. Aga rank ikka S4. Üldiselt tegin uninstalli ja never again. Lasin täna kogemata teammate maha ja 7day cool. Krdi jobu ise ronis ette.

jah ma tean mulle meeldib vinguda thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif

Silver 4-st ei saagi langeda ju eriti. Alla selle on mingid puldiga mängijad. Ja ühe teamamate mahalaskmisest 7 day bani ei saa. Tundub et oled vale mängu valinud. Proovi COD-i.


Saab küll kui on raundi algus ja Dust 2 awp-ga tspawnis hakkad hagu andma kohe. Mingi mu.nn ronis scopei ja lendasin mängust välja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2016 11:40:04 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Rank stuck? Hetkel kahe päevaga 10 kaotust ja 1 win. Rank ei lange ega tõuse juba mingi kuu aega. Nädalaga kindlasti mingi 30 kaotust tulnud juba ja paar wini ka. Aga rank ikka S4. Üldiselt tegin uninstalli ja never again. Lasin täna kogemata teammate maha ja 7day cool. Krdi jobu ise ronis ette.

jah ma tean mulle meeldib vinguda thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif


Mul on pakkuda 25€ eest värske Global Elite rankiga account, kui arvad, et seal paremini läheks icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 237, 238, 239  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.