Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Esimese päevaga telliti hinnaguliselt miljon Apple Watchi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 15.04.2015 11:25:09 vasta tsitaadiga

Apple magas kellaturu ammu ilma maha. Nad oleks pidanud ipod nano 6 ajal sellega maailma vallutama (kui 3rd party tootjad randme rihmasid hakkasid tegema).
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cuzza
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2015 11:27:22 vasta tsitaadiga

conx kirjutas:
Olen ka ise juba ammu miskit nn "tarka kella" randmele tahtnud, aga siiani pole seda päris õiget veel minu jaoks tehtud. Kõige lähem oleks Pebble , aga ka see pole veel see. Pebble eelis on aku ja ekraan ning miinuseks veel tarkvara. Samas Apple on omal kellal päris palju huvitavaid lahendusi realiseerinud, mis võivad tuua kaasa ka teiste nn tarkade kellade kiirema arengu.
Aga eks ootame veel - nutitelefonidega läks apple kaasabil 6-7 aastat, et saada täitsa kasutatav vidinas, ehk läheb kelladega kiiremini. Väga palju on jälle mõtlemises kinni (ümmargused nn päris kellade koopiad jne) - ja ma arvan - et kellaks seda vidinat on suht mõttetu nimetada - nagu ka vist tänapäevast nutitelefoni. Eesmärk on ju palju laiem kui aja kuvamine... Tänaseid nutifööni kasutajad ei huvita ju väga aku aeg kõne kestvusena vaid video mängimisena. Küll muutuvad ka nõuded/soovid nn nutikelladele...
Aga apple liigub õiges suunas - sidudes oma tooteid ühtseks koosluseks - kus iga seade täiendab eelmist ja annab kasutajale midagi juurde... (vist?)


Mulle meeldib Su mõttekäik conx.

Väga tahta, siis ma suudaks õigustada Apple Watch'i ostmist kellelegi (ma ise küll ei teeks seda ja ka ei soovitaks seda - vähemalt 1. generatsiooni):
1. Kui Sa oled iPhone'i kasutaja
2. Kui Sa ei taha Pebble-it
3. Kui Sa tõesti tahad nutikella
4. Kui Sul on 350+€ panna nutikella alla

Kui need on kõik "jah", siis on vastus Apple Watch.

Nõus Sinuga conx, et kõige lähem on tõesti Pebble (mida ma ise olen ka nüüdseks kasutanud 3 kuud juba ning ise olen väga rahul - osaliselt nüüd sellepärast, et sain selle niivõrd hea hinnaga + siis ka see lisas funktsionaalsust ja muutis minu käitumisharjumust). Olles ise nutikella kasutaja mainin ka ära, et nutikellad ei ole veel minu meelest mainstream'i kaup, vaid pigem veel entusiastide mängumaa.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KRJ
HV vaatleja
KRJ

liitunud: 30.05.2009




sõnum 15.04.2015 18:55:48 vasta tsitaadiga

jyrisa kirjutas:
Tõsi ka? Kas sa oled lihtsalt loll, või trollid? Ise lugesin selle läbi mõni päev tagasi ja tuleb tunnistada, et seal oli päris rasvaselt ka kriitikat kella kasuteguri puudumise ja kehva jõudluse kohta.


tsitaat:
"The Apple Watch ... is kind of slow."

"Sometimes apps take forever to load, and sometimes third-party apps never really load at all. Sometimes it’s just unresponsive for a few seconds while it thinks and then it comes back."

"It’s also surprisingly heavy."

"[The] side button is extraordinarily confusing."

"In the first of many moments where the Watch felt underpowered, I found that the screen lit up a couple of ticks too slowly: I’d raise my wrist, wait a beat, and then the screen would turn on."

"Having a screen that constantly flips on and off is definitely behind the curve."

"There’s no particularly great digital face, and there’s no ability to load up your own watch faces or buy new ones from the store."

"There’s no master switch to turn all notifications on and off, which is a huge pain."

"By the end of each day, I was hyper-aware of how low the Apple Watch battery had gotten."

"You only get a charging cable, which is lame. For $700, you should a nice charging stand, like you get with the $249 Moto 360."

"There’s virtually nothing I can’t do faster or better with access to a laptop or a phone except perhaps check the time."

"There’s no question that the Apple Watch is the most capable smartwatch available today."


Viimane lause ei lähe ju kuidagi kokku eelnevaga.
Ehk ei saanud lihtsalt halba hinnet anda kuna, muidu ei saa enam kutset järgmisel õuna pressiüritusele. See on masendav, et tehnoloogia ajakirjandus kardab asjadest rääkida nii nagu nad tegelikult on.
Ja Nilay Patel on nii või naa teada tuntud õuna fanboy.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.04.2015 19:03:33 vasta tsitaadiga

Aga millega androidileeri nutikelladel hiilata on? Üks suurema puudusega kui teine. Viidatud paarikümneeurosed hiina kaubamajade androidi kellad on ikka täiesti kasutud.
Võib olla, et hinnang on antud just võrreldes androidi kelladega. Millegi muuga pole ju võrrelda. icon_biggrin.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005




sõnum 15.04.2015 19:41:24 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Aga millega androidileeri nutikelladel hiilata on? Üks suurema puudusega kui teine. Viidatud paarikümneeurosed hiina kaubamajade androidi kellad on ikka täiesti kasutud.
Võib olla, et hinnang on antud just võrreldes androidi kelladega. Millegi muuga pole ju võrrelda. icon_biggrin.gif

Mina just seda sealt välja loengi. Ja tõele au andes ongi nii, et kui ma tunneksin kindlat vajadust nutikella järele siis oleks Apple Watch kõige parem valik mitmest toorest variandist.
Niikaua aga, kui pean seda tihedamini laadima kui kord nädalas, ei ole minust sellise asja ostjat. Mul on juba küllalt asju mille aku pärast igalt õhtul muretseda.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.04.2015 20:00:01 vasta tsitaadiga

Jah. Nutune on see nutikellade värk siiani siiski. Mingit vau kogemust ei paista ka tollelt õunalt tulemas.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2015 21:42:54 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Viidatud paarikümneeurosed hiina kaubamajade androidi kellad on ikka täiesti kasutud.

Ehk nagu iWatch, ainult et apple'i asi on kümneid kordi kallim?

Küsisin juba väga mitu posti tagasi, mida see äppli asi mitukümmend korda rohkem teha oskab siis?

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.04.2015 21:46:52 vasta tsitaadiga

Teame ainult seda, mida ülevaated räägivad.
Androidikad on aga pettumus. Ühel üks ja teisel teine häda. Kuna mõtlesin mingisuguse soetada, siis asjasse süüvides selgus tõsiasi, et seda jura ei taha ikka küll. thumbs_down.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2015 22:42:02 vasta tsitaadiga

Tüüpiline Apple teema arutelu, kus ikka ja jälle tegijaid täis, kes oskavad ainult kiunuda ja laliseda kui sitasti kõik on. On seda olnud nii iPadi kui iPhone teemad. Sellele, kes siin kirjutas, er Apple kellaturu maha on maganud, su jutt on puhas jama. Kellaturgu kui sellist nutimaailm alles otsib, püüdes aru saada, mida kasutaja tahab ning kuidas see realiseerida nii, et oleks mugav, ilus, praktiline ja ühilduv telefoniga jne. Võeti vastu eeldatavalt 1 miljon tellimust. Ma nüüd tahaks teada kui palju on teised tootjad: Samsung, LG ja Sony oma nutikellasid müünud ? Kahtlen, et kolme peale miljonitki kokku tuleb. Harjuge lihtsalt ära, et tegu on tugeva brändiga, kes oskab müüa, panna rahvast tahtma oma vidinaid. Siinkohal pigem viibutaks näppu teiste tootjate suunal, et miks nemad ei suuda ? Mis nad valesti teevad ? Näitena Samsung, kes paneb väige räigelt reklaami peale raha magama, kuid kelle äri Aasias on viimase aastaga suht kuivaks lüpstud kuigi tegeleb nö koduturul. Samal ajal Apple on Aasias tõusnud teiseks telefonitootjaks, ettepoole jääb ainult Xiaomi, kes on kohalik, kuid müüb tänu sellele, et kopeerib 1-1'le Apple tooteid. Vennale, kes räägib, et 30€ hiina junn teeb sama hea töö ära kui apple kell, mine maga kaineks palun. Ma ei ole Apple kella fänn ja ei soeta seda endale, sest see vidin ei kõneta mind, on teised eelistused kellade osas, kuid 2 lehte on puhast jama ritta kirjutatud "arvamusliidrite" poolt, kel lihtsalt puudub reaalne oskus asja laiemalt näha. Enne kui kribama hakkate, palun kirjutage, mis kell teil käe peal on või mis telefoni kasutate, et kõvatama ja pritsima tulla beer_yum.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hype
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2004




sõnum 15.04.2015 22:49:15 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Tüüpiline Apple teema arutelu, kus ikka ja jälle tegijaid täis, kes oskavad ainult kiunuda ja laliseda kui sitasti kõik on. On seda olnud nii iPadi kui iPhone teemad. Sellele, kes siin kirjutas, er Apple kellaturu maha on maganud, su jutt on puhas jama. Kellaturgu kui sellist nutimaailm alles otsib, püüdes aru saada, mida kasutaja tahab ning kuidas see realiseerida nii, et oleks mugav, ilus, praktiline ja ühilduv telefoniga jne. Võeti vastu eeldatavalt 1 miljon tellimust. Ma nüüd tahaks teada kui palju on teised tootjad: Samsung, LG ja Sony oma nutikellasid müünud ? Kahtlen, et kolme peale miljonitki kokku tuleb. Harjuge lihtsalt ära, et tegu on tugeva brändiga, kes oskab müüa, panna rahvast tahtma oma vidinaid. Siinkohal pigem viibutaks näppu teiste tootjate suunal, et miks nemad ei suuda ? Mis nad valesti teevad ? Näitena Samsung, kes paneb väige räigelt reklaami peale raha magama, kuid kelle äri Aasias on viimase aastaga suht kuivaks lüpstud kuigi tegeleb nö koduturul. Samal ajal Apple on Aasias tõusnud teiseks telefonitootjaks, ettepoole jääb ainult Xiaomi, kes on kohalik, kuid müüb tänu sellele, et kopeerib 1-1'le Apple tooteid. Vennale, kes räägib, et 30€ hiina junn teeb sama hea töö ära kui apple kell, mine maga kaineks palun. Ma ei ole Apple kella fänn ja ei soeta seda endale, sest see vidin ei kõneta mind, on teised eelistused kellade osas, kuid 2 lehte on puhast jama ritta kirjutatud "arvamusliidrite" poolt, kel lihtsalt puudub reaalne oskus asja laiemalt näha. Enne kui kribama hakkate, palun kirjutage, mis kell teil käe peal on või mis telefoni kasutate, et kõvatama ja pritsima tulla beer_yum.gif




http://www.talkandroid.com/241012-report-says-samsung-is-currently-the-top-smartwatch-vendor-in-the-world/


Samsung's line of Android and Tizen-powered Gear watches helped the South Korean company sell 1.2 million units - 17.65% market share.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2015 22:50:06 vasta tsitaadiga

miga, kaineks tasub sul ise magada.
Ma olen küsinud, et mille poolest apple kell mitukümmend korda parem on?

Kui sa ei suuda isegi 30€ junniga appli kella korralikult võrrelda ja pead isiklikuks muutuma, siis ma parem asjalikematest androidi kelladest rääkima ei hakka. Paned veel "lipsu" tagurpidi kaela ja rippuma...

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2015 23:00:20 vasta tsitaadiga

hype, see on võrreldamatu info hetkel. Kokku on müünud Samsung aastaga + peale 1.2 miljonit, Apple on eelmüügiga ehk paari päeva teostanud miljon tellimust. Äri on raha tegemine ja Apple oskab seda teha, see on selge.
jnt, pane see 30€ junn endale käe peale ja teisele käele apple kell ja saad ise ka aru lõpuks.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.04.2015 23:07:05 vasta tsitaadiga

Ei ta saa. Ta lihtsale paistab mitte tahtvat aru saada.
Mille poolest uus kell on parem, saab vast kuu aja pärast paremini hinnata. Hetkel seda kella ju ikka niiväga liikvel pole.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2015 23:28:34 vasta tsitaadiga

miga, kle, mis asja sa nüüd lahmid? Sa ise olen MÕLEMAD endale käe peale pannud? Olen üpris kindel, et mitte.
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2015 23:51:17 vasta tsitaadiga

jnt, sa oled ju iPhone'i käes hoidnud. Mida sa veel küsid? icon_smile.gif

2010 küsiti, et kellele kuradile seda tahvlit vaja on? Ega selleta midagi tegemata jäänudki. Nüüd aga ei kujuta paljud enam elu ilma ette.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2015 06:52:09 vasta tsitaadiga

rex, ma küsin iwatch'i kohta ju... Seda pole ma küll käes hoidnud. icon_razz.gif
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.04.2015 07:55:44 vasta tsitaadiga

Nutikellal oleks minusilmis mingisugune mõte siis kui teda oleks vaja laadida maksimaalselt kord kuus. Kõik muu on pask ja lihtsalt inimestele veel ühest mõtetust vidinast sõltuvuse tekitamine mida igaõhta stepslisse vaja panna.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2015 09:11:49 vasta tsitaadiga

Eks iga tehnikaga tuttav inimene teab, kui palju energiat võtab kahepoolne raadioside (BT/WiFi, rääkimata mobiilnetist, mis ka varem või hiljem käekompuutri sees standardiks saab), valgustatud värviline ekraan, GPS-vastuvõtja jne ja millises suuruses akud tänapäeval kui palju energiat mahutada suudavad. Igaühe enda valik, kas ta soovib selliseid funktsioone kompaktses seadmes käel kanda ja kasutada või mitte. Proovige sellest senise suht monofunktsionaalse käekella kastist nüüd natuke väljapoole vaatama hakata.

Kas esimese väidetavalt miljonise tellijatearmee seas ka selliseid snoobe on, kel seda vaja pole ja kes lihtsalt moeka aksessuaariga edvistada soovivad? Jah, on küll. Ja las nad siis olla.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2015 12:27:16 vasta tsitaadiga

aga millegipärast on lõpptulemus parem... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005




sõnum 16.04.2015 12:36:21 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
aga millegipärast on lõpptulemus parem... icon_rolleyes.gif

Need on need samad inimesed, kes ei taha üldse restoranis ka käia. Sööklas on sama tooraine ja vaata kui palju odavam lõpp-produkt!
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2015 12:39:53 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
aga millegipärast on lõpptulemus parem... icon_rolleyes.gif


Tahaksin vastu vaielda, aga ei taha siin teemas fanboy'dega sõda pidama hakata.

(Fanboy'dele meeldib võrrelda 50€ androidi 1000€ apple telefoniga. icon_razz.gif )

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2015 12:41:49 vasta tsitaadiga

võib-olla tuleb see sulle üllatusena, aga iga apple toodangu tarbija ei ole alati fanboy.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2015 12:43:57 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
võib-olla tuleb see sulle üllatusena, aga iga apple toodangu tarbija ei ole alati fanboy.


Ja sellised inimesed argumenteerivad oma ütlusi mõistlike argumentidega, mitte ei loobi loosungeid, nagu oleks valimised kohe tulemas.

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2015 12:45:11 vasta tsitaadiga

Mis see mõistlik argument vastaspoolelt oleks? Et apple on ilma igasuguse aruteluta ülemakstud pask?
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2015 12:45:34 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Mis see mõistlik argument on? Et apple on ilma igasuguse aruteluta ülemakstud piix?


Ära pane mulle sõnu suhu. Sinu post oli, et miski on parem ilma mingi argumendi ega aruteluta. Palun põhjenda, miks sa nii arvad.

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Esimese päevaga telliti hinnaguliselt miljon Apple Watchi mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.