Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Bolti ja taksonduse teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 237, 238, 239  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2015 16:24:51 vasta tsitaadiga

Olen ka nüüd paar korda Taxify'd kasutanud. Naljakas on see, et alati helistab taksojuht üle, et hakkab kohale jõudma.
Rakenduses on ju näha, kui kaugel takso on ja kui kaua aega läheb. Mis puudu on? Tahaks näha, kus takso asub, mitte
ainult kaugust sinust. Ja taksojuhi nimi annaks ka palju juurde.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 27.01.2015 16:36:40 vasta tsitaadiga

Nime on ju vähe keeruline teha, sest töötajad vahetuvad ning päris paljud on registreerinud ettevõttena stiilis Tulika Takso 1 jne

Aga varem näitas küll ilusasti kaardil takso asukohta - muudeti ära?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.01.2015 17:00:59 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Olen ka nüüd paar korda Taxify'd kasutanud. Naljakas on see, et alati helistab taksojuht üle, et hakkab kohale jõudma.
Rakenduses on ju näha, kui kaugel takso on ja kui kaua aega läheb. Mis puudu on? Tahaks näha, kus takso asub, mitte
ainult kaugust sinust. Ja taksojuhi nimi annaks ka palju juurde.
Ma olen siiani küll kaardil täpset takso asukohta näinud koguaeg. Pole nüüd mõni nädal küll kasutanud - miskit muutunud?
_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0512
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 29.01.2015 17:29:10 vasta tsitaadiga

link :: Taksosõda naaseb nutitasandil: Taxify kiusab uut konkurenti

tsitaat:
Oma positsiooni kindlustamiseks on Taxify meeskond võtnud ühendust nii taksofirmade juhtide kui ka autojuhtide endiga. Neile antakse märku, et kui nad ei loobu Kutsu Takso teenuse kasutamisest, siis turul juhtivat positsiooni hoidev Taxify lõpetab nendega lepingu.


Sooviksin teada Taxify ametlikku seisukohta konkreetse olukorra suhtes.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 29.01.2015 17:32:11 vasta tsitaadiga

Mina enam seda äppi ei kasuta, viimati sain mingi erilise rondi mis läks kallimaks kui tavaliselt. tellisin siis äpis oli üks hind, auto aknal oli veel odavam ja kokkuvõttes tuli kallim hoopis, tsekil oli ka kirjas mingi ooteaeg ainult, läbisõitu polnudki...
tellin revalit edasi, samat vahemaad sõites on alati hind sama olnud, mingi mõnikümmend senti erinevust max.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 29.01.2015 17:34:46 vasta tsitaadiga

ei tea kui ametlik see nüüd küll on aga..
https://www.facebook.com/karikas/posts/10153069765836303?comment_id=10153069871331303&offset=0&total_comments=11
tsitaat:
Markus Villig: Taxifyl on algusest saadik olnud kvaliteedi hoidmiseks juhtidele reeglid, need pole kuidagi seotud teiste rakenduste kasutamisega. Antud juht ei täitnud meie miinimumnõudeid ja sai lihtsalt sellekohase teavituse.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 29.01.2015 17:37:07 vasta tsitaadiga

Sellisel juhul oli tegemist petmisega ning Taxify-d peaks teavitama taolisest juhist (tšekist pildid jms vajalik tõendusmaterjal).
Ega Osta.ee või HV.ee süüdi pole, kui siin tegutseb mingi pettur näiteks icon_wink.gif

Aga mul ühe korra püüti ka nahka üle kõrvade tõmmata ning piisas sellest, et mainisin, et Taxify-s oli see hind ning kui ma selle hinnaga ei saa, siis see on tal viimane sõit läbi Taxify. Ei, taoline "motiveerimine" ei ole meeldiv, aga vahel vajalik.

pppd kirjutas:
ei tea kui ametlik see nüüd küll on aga..
https://www.facebook.com/karikas/posts/10153069765836303?comment_id=10153069871331303&offset=0&total_comments=11
tsitaat:
Markus Villig: Taxifyl on algusest saadik olnud kvaliteedi hoidmiseks juhtidele reeglid, need pole kuidagi seotud teiste rakenduste kasutamisega. Antud juht ei täitnud meie miinimumnõudeid ja sai lihtsalt sellekohase teavituse.
Sellepärast ootakski ära ametliku seisukoha/vastuse. Kuna üks tuttav sõidab samuti läbi Taxify ja mingeid konkurentsipiiranguid lepingutes kirjas ei ole.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 29.01.2015 17:47:57 vasta tsitaadiga

Ei, sa saad asjast valesti aru, Taxifys juhid panevad selle hinna mis meeldib, nad ei pane seda hinda mis akna peal on icon_exclaim.gif
Kui tellida ametlikult takso siis saad ikka selle hinnaga mis firma reklaamib...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 29.01.2015 18:06:23 vasta tsitaadiga

No see on jälle nii ja naa.

"Tallinna taksoveo eeskiri" järgi kehtib hinnakiri, mis on füüsiliselt auto küljes. See, mida reklaamitakse kusagil mujal, ei ole selgitatud.
https://www.riigiteataja.ee/akt/410062014058

Loogiliselt võttes, odavam võib olla, aga kallim mitte icon_biggrin.gif Aga, mida taksojuhid rängal rikuvad on see, et nad on kohustatud andma tšeki (või vähemalt pakkuma).

Ühistranspordiseadus
https://www.riigiteataja.ee/akt/112072014164

tsitaat:
§ 24 ...
(3) ...
...
2) taksojuht peab andma taksoteenuse kasutajale taksomeetri printeril trükitud kviitungi, millele on märgitud vedaja nimi ja registrikood, sõiduki registreerimismärk, teenuse osutamise kuupäev ning alguse ja lõpu kellaaeg, kasutatud tariifid, osutatud teenuse maht ja maksumus kõigi kasutatud tariifide lõikes ning üldmaksumus;
...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee


viimati muutis LKits 29.01.2015 18:09:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 29.01.2015 18:07:08 vasta tsitaadiga

No jah, ja kus ma tean mis seal takso küljes on kui ma äpist tellin.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K&K
HV kasutaja
K&K

liitunud: 14.09.2009




sõnum 01.02.2015 21:19:17 vasta tsitaadiga

Kasutasin Taxify appi Androidil (HTC ONE) jaanuaris ligi 10 korda nii Tartus kui Tallinnas. Puuduvad igasugused kaebused:
*Näen alati takso kaugust kaardilt ja ka reaalselt taksot liikumas.
*Takso on alati tulnud kohale, hinnad on olnud alati õiged.
*Kaardimakse võimalus on ka märgitud taksodel alati ka olnud. Tsekid sain ka...

Ainuke asi, mille üle nuriseda, on tõesti see taksode listi puudumine uuemal versioonil.
Lisaks, kas taxify mitte ei kasuta takso jõudmise ajaliseks arvutamiseks google mapsi teenust? Igastahes minu tellitud taksod on enamjaolt varem jõudnud, mis ilmselt on seotud taksojuhtide kiire sõidustiiliga. icon_arrow.gif icon_arrow.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukas
Kreisi kasutaja
elukas

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.02.2015 14:12:01 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Mina enam seda äppi ei kasuta, viimati sain mingi erilise rondi mis läks kallimaks kui tavaliselt. tellisin siis äpis oli üks hind, auto aknal oli veel odavam ja kokkuvõttes tuli kallim hoopis, tsekil oli ka kirjas mingi ooteaeg ainult, läbisõitu polnudki...
tellin revalit edasi, samat vahemaad sõites on alati hind sama olnud, mingi mõnikümmend senti erinevust max.


Kui Tallinnas oli, siis võid selle tsekiga muposse minna ja avalduse teha. Selline tsekk ei vasta nõuetele ja juht saab trahvi. Et hoiaks õhu ebaausatest juhtidest puhtamana. Aga ega ma hästi usu et sa viitsid.


pppd kirjutas:
ei tea kui ametlik see nüüd küll on aga..
https://www.facebook.com/karikas/posts/10153069765836303?comment_id=10153069871331303&offset=0&total_comments=11
tsitaat:
Markus Villig: Taxifyl on algusest saadik olnud kvaliteedi hoidmiseks juhtidele reeglid, need pole kuidagi seotud teiste rakenduste kasutamisega. Antud juht ei täitnud meie miinimumnõudeid ja sai lihtsalt sellekohase teavituse.


Need miinimumnõuded on tal hästi ära peidetud või mõtleb ta omale sobivad vajadusel välja.



K&K kirjutas:
Kasutasin Taxify appi Androidil (HTC ONE) jaanuaris ligi 10 korda nii Tartus kui Tallinnas. Puuduvad igasugused kaebused:
*Näen alati takso kaugust kaardilt ja ka reaalselt taksot liikumas.
*Takso on alati tulnud kohale, hinnad on olnud alati õiged.
*Kaardimakse võimalus on ka märgitud taksodel alati ka olnud. Tsekid sain ka...

Ainuke asi, mille üle nuriseda, on tõesti see taksode listi puudumine uuemal versioonil.
Lisaks, kas taxify mitte ei kasuta takso jõudmise ajaliseks arvutamiseks google mapsi teenust? Igastahes minu tellitud taksod on enamjaolt varem jõudnud, mis ilmselt on seotud taksojuhtide kiire sõidustiiliga. icon_arrow.gif icon_arrow.gif


Juhid ise valivad aja




See trikk et kuskil välja hõigatud üks hind(sh. taxifys), aga ukse peal tegelikult 2x kallim on siin Tallinnas viimase aja idapoolse taustaga taksofirmade "monkey business". Ehk et tellides telefonilt peaksid nad tegema 2x allahindlust, muudel juhtudel mitte. Päriselus oleneb see juhtidest(on ka nendes firmades ausaid) ja muudest asjaoludest. Soovitan kasutada rohkem eesti taustaga firmasid.
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 02.02.2015 15:08:36 vasta tsitaadiga

Kaardirakenduse peale ka ei tasu loota.
Tellisin takso sikupilli kanti, takso tuli linnast tartu mnt kaudu ummiku. 4 minuti asemel läks üle 10 minuti vist... tahtsin minna lasnamäele. Mis juht tegi? Läks tagasi ummikusse, et kanalisse sõita, selle asemel, et ülevalt majakast minna...
icon_lol.gif
Mainisin, siis hakkas seletama, et igalpool on ju ummikud... Ise tuli alt ja nägi, et liiklus sesiab, hea juurde teenida ju... Jõudsime mingi sillani kanalis, näitab, et näed, silla peal autod seisavad, igalpool ju ummikud...
Ennem tulin sealt kaudu, silla peal oli üks suund lihtsalt suletud...
teenis omale ühe tärni igatahes.thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
See teine pool jutust ei ole enam äpiga seotud, aga näitab ilusti kuidas igal võimalikul juhul üritatakse tõmmata.
Kõige hullemad inimesed maailmas. Mustlased ja taksojuhid...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 02.02.2015 16:08:07 vasta tsitaadiga

iir, miks sa taksojuhtide sigadusi ning lollusi äppi kraesse veeretad? Taksojuht pettis hinnaga? Anna talle äppis halb hinne. Raadiointervjuus nad rääkisid, et iga kuu saadavad nad välja umbes 15 hoiatust taksojuhtidele, kes reegleid rikuvad ning samapaljudega lõpetatakse ka leping.
_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 02.02.2015 16:29:29 vasta tsitaadiga

Ma ei keera, keegi mainis, et äpp paneb ise aja millal takso tuleb, ei tasu uskuda ja külmetada maja ees. parem oota kuni ta ise sulle märku annab, et kohal on...
Taksojuht pettis hinnaga juhtum on otseselt seotud äpiga, mis laseb taksojuhil panna seda hinda sinna äppi mis ise tahab, mitte seda mis klaasi peal on.
Pole kursis, aga kas neil on selle kohta reegel?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukas
Kreisi kasutaja
elukas

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.02.2015 17:34:10 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Kaardirakenduse peale ka ei tasu loota.
Tellisin takso sikupilli kanti, takso tuli linnast tartu mnt kaudu ummiku. 4 minuti asemel läks üle 10 minuti vist... tahtsin minna lasnamäele. Mis juht tegi? Läks tagasi ummikusse, et kanalisse sõita, selle asemel, et ülevalt majakast minna...
icon_lol.gif
Mainisin, siis hakkas seletama, et igalpool on ju ummikud... Ise tuli alt ja nägi, et liiklus sesiab, hea juurde teenida ju... Jõudsime mingi sillani kanalis, näitab, et näed, silla peal autod seisavad, igalpool ju ummikud...
Ennem tulin sealt kaudu, silla peal oli üks suund lihtsalt suletud...
teenis omale ühe tärni igatahes.thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
See teine pool jutust ei ole enam äpiga seotud, aga näitab ilusti kuidas igal võimalikul juhul üritatakse tõmmata.
Kõige hullemad inimesed maailmas. Mustlased ja taksojuhid...



No see pole küll sinu asi, mis teed pidi takso tuleb sinuni.
No ja kui tahtsid mingit kindlat teed pidi minna, miks sa siis ei öelnud juhile mis teed pidi soovid sõita? Et saaksid siia vinguma tulla?
Jõudsid mingi sillani, sa eitea mis sild oli aga kui sa olid sealt äsja tulnud, siis pidid minnes ühte pidi sillalt üle sõitma, pärast taksoga oleks pidanud teistpidi üle sõitma, aga samas oli sillal üks suund suletud???
Kliendid saavad ka tärne...
No ja kui Revali taksod sind alati valesti viivad, mis siis kasutad Revalit?
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 02.02.2015 17:48:54 vasta tsitaadiga

Miks Revali taksod mind valesti viivad, Reval on ainuke millega tuleb alati sama hind sama vahemaa läbimisel... paarikümne sendi suurune kõikumine...
Ega mind see ei huvitagi mis teed pidi takso tuleb, aga kui ta hakkab kohe sinnapoole tagasi sõitma kus tuli, kuigi teab, et seal on ummik, siis...
Mu plaan ei olnud siia vinguma tulla, vaid rääkida kuidas asi on, seda äppi võib iga lammas kasutada ja keegi seda ei kontrolli. Kui ma tellin telefoni teel takso siis ma tean mis hind on, äpiga tellides ma ei saa selles kunagi kindel olla... Võtan kõige odavama, 20 senti km, akna peal on 30, siis on väga raske mõelda mis hinnaga mina saan... Ja tseki peal on kirjas mingi ooteaeg ainult? Mis on kallim kui teiste telefoni teel tellitud taksodega?
Ja see kõik ei olegi seotud selle äpiga, välja arvatud see mida üritasin juba ennem öelda, seda takso tulemise aega ei tasu tõsiselt võtta, minu neljast viiest minutist sai üle 10 minuti....
Sillajutt oli segane sest ei puutu äppi, vaid sellesse, et kõik taksojuhid püüavad sind pügada. Tegu oli Smuuli sillaga kus oli üks suund kinni ja autod liikusid aeglaselt, laagna teel sillani jõudes hakkas ta kohe enda ringiga minemist õigustama, näe, siin on ka ummik, oleks me ülevalt läinud seisaksime ka ummikus... Sõitsime silla alt läbi.
Ja see jutt on ühel samal päeval kahe erineva takso kohta mis sai sellest äpist tellitud, ühega kodunt arsti juurde, teisega tagasi...

iir kirjutas:
Kaardirakenduse peale ka ei tasu loota.
Tellisin takso sikupilli kanti, takso tuli linnast tartu mnt kaudu ummiku. 4 minuti asemel läks üle 10 minuti vist...


iir kirjutas:

tellin revalit edasi, samat vahemaad sõites on alati hind sama olnud, mingi mõnikümmend senti erinevust max.


iir kirjutas:
Jõudsime mingi sillani kanalis, näitab, et näed, silla peal autod seisavad, igalpool ju ummikud...


ja see jutt, et kliendid saavad ka tärne... hm... Et kui talle tippi ei jäta saan ühe tärni? Kui ma sõidan liiga väikese maa 4 euro eest saan ühe tärni?
icon_lol.gif
See motiveerib tõesti kasutama seda rakendust...
thumbs_up.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway


viimati muutis iir 02.02.2015 17:52:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 02.02.2015 17:52:11 vasta tsitaadiga

Korobeinik, sina vä? Suht arusaamatu on su vimm Taxify suhtes, kui viga on hoopis muus.
_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 02.02.2015 18:09:37 vasta tsitaadiga

Mul ei ole ju vimm, ma ei saa aru mida seal nii kiita on?
Palun ütle miks peaks seda rakendust kasutama?
Ei noh, eriti hea, tahtsin proovida palju taksosi on siin.
Peab jälle registreerima? Miks? Mingi aeg tuli uuendus jah, mis ma pean peale igat uuendust registreerima?
Ja ma ei saagi sisse logida... Mitmeid kordi kasutanud... Panen tel nr ja kinnita ja ei mõju... Midagi ei juhtu...
Ahah korras, automaatselt pani eelmiselt lehelt mu numbri ilma riigi koodita... Võiks ju kirjas olla mis formaati kasutada.
Ei tea, näitab 6 kohalisi busse... Näitab automarke mitte firmat... ok, osadel on logo, mis need ülejäänud on erataksod? FIEd on nagunii kõik...
Kokkuvõttes on ainult Amigo takso buss, Sinu takso buss ja Uus takso, kõigil 80 senti km. Ja Tallink, 77 senti ja 3.70 alustamine. paar elekrikat kah. Nüüd lohistan neid paremale vasakule ja üritna meelde jätta milline odavam oli?
Või valin telefoni mälust seal oleva (näitek) Revali numbri ja tellin?
Isegi seda on ju lihtsam kasutada https://play.google.com/store/apps/details?id=com.metz00.tallinnataksod&hl=en (suvaline näide)
Ma saan aru, et uus ja innovaatiline ja huvitav, aga muud seal küll ei leia...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway


viimati muutis iir 02.02.2015 18:11:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 02.02.2015 18:10:37 vasta tsitaadiga

Väga rahul selle äpiga.
Päris tülikas oli kunagi neid taksofirmasi ükshaaval läbi helistada, et kas taksot saab või ei icon_biggrin.gif
Nüüd paar klõpsu telefoniga ja näitab mis taksot tahad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009




sõnum 02.02.2015 18:21:43 vasta tsitaadiga

tellisin ka taxifyst kuu aega tagasi takso. 10 minutit sõitis taksojuht 1,5km, et üldse kohale jõuda!!!! siis kui peale astusin siis sain aru, et tegu mingi 75a vanapässiga kes sõitis veel ökomalt kui mu ökosõidu õpetaja. Kui öösel kell 5 sõpruse pst 40'ga sõita siis peaks küll midagi ette võtma või ameti maha panema. Tegu oli siis reval taksoga
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 02.02.2015 18:28:08 vasta tsitaadiga

No siin on tegu juba tõesti taksojuhi endaga...
Aga positiivse poole pealt siis see, et ei pea läbi helistama mitut firmat, et taksot saada, võtad äpist.
Teisalt kui mul äpis pakutakse ainult busse ja Tallinkit, siis sel juhul ma helistaks juba kohe Tallinkile ja telliks sealt, 100% olen ise Tallinkilt saanud, kui mujalt ei saa, hind ka vastav. Aga on ka öeldud, et Tallinkiltki ei saa...
Ehk siis äpp vajaks tööd. ma tahaks võimalust valida sobiv firma keda ma usaldan, mitte mingit suvalist "5-nda seeria BMW 2001aasta"
Tallinn on nii väike, et kõik juhid sõidavad nagunii väljakutsele mitu km maha, praegu ma näen põhiliselt maja ümber olevaid asju, lõpuks tulevad ka need mida tahan...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 02.02.2015 22:12:33 vasta tsitaadiga

iir, ära kasuta äppi, kui ei meeldi. Magad paremini. On vaja siin kümneid postitusi mingit jama ajada?
_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 02.02.2015 22:36:46 vasta tsitaadiga

Sorry ei teadnud, et ainult kiita võib ja vigu välja tuua ei või. Ok.
Ja mis jama see on, kui ma ütlen, et asi on poolik?
Äpis on 25 senti km. Näiteks. Taksos on akna peal 52 senti. Arva ära mille järgi arvestus käib?
Ütled, et teata mupole. Ahah. Hakkan koguaeg mupo vahet jooksma?
Selleasemel, et teha äpp mis on läbi mõeldud ja ei võimalda panna erinevat hinda sellest mis on akna peal.
Meil kehtib ikka see hind mis akna peal on mitte mingi kuldses börsis välja hõigatud...
Edu.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 02.02.2015 22:40:42 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Sorry ei teadnud, et ainult kiita võib ja vigu välja tuua ei või. Ok.
Ja mis jama see on, kui ma ütlen, et asi on poolik?
Äpis on 25 senti km. Näiteks. Taksos on akna peal 52 senti. Arva ära mille järgi arvestus käib?
Ütled, et teata mupole. Ahah. Hakkan koguaeg mupo vahet jooksma?
Selleasemel, et teha äpp mis on läbi mõeldud ja ei võimalda panna erinevat hinda sellest mis on akna peal.
Meil kehtib ikka see hind mis akna peal on mitte mingi kuldses börsis välja hõigatud...
Edu.

Ma olen selle kohta uurinud taksojuhtidelt.
See hind kehtib mis on Taxify apis kirjas. Üldjuhul on 2x kallim akna peal küll, siis arvutad summa hiljem pooleks.
Igale juhile saab lõpuks ka hinnangu anda, et kui peaks kedagi petma sellega siis keegi ei telliks teda enam ?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Bolti ja taksonduse teema mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 237, 238, 239  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.