Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 556, 557, 558 ... 703, 704, 705  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 15.01.2015 10:35:22 vasta tsitaadiga

No aga ära võta vastu siis icon_biggrin.gif ütle, et pole sinuni jõudnud. Jah, siis jääb raha seisma 30-ks päevaks või nii, aga vähemalt tõenäosus mitte tünga saada.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2015 10:38:59 vasta tsitaadiga

Hk pakk nädalaga thumbs_up.gif
Ep sõnumineerib thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2015 12:41:36 vasta tsitaadiga

http://www.banggood.com/
Siit tasub täitsa akusid tellida. Kvaliteetsetel akudel head hinnad ja kaup tuleb Hollandist.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2015 12:51:19 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
http://www.banggood.com/
Siit tasub täitsa akusid tellida. Kvaliteetsetel akudel head hinnad ja kaup tuleb Hollandist.
kindel? icon_biggrin.gif
Kas oli kohe hollandi ladu või tracking oli hollandi oma icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2015 13:22:29 vasta tsitaadiga

Jah, tracking oli kohe Hollandi oma. Pakil ka peal kirjas, et saadetud Netherlands postiga. chinast pole märkigi.
Tellisin veel hiinast rajakaamera, sama teema. Jälle Hollandi tracking.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2015 13:28:46 vasta tsitaadiga

Pakk tuli lihtsalt läbi Hollandi.
Minu oma saabus täna Bulgaariast näiteks. Olen ka Šveitsist ja Rootsist saanud icon_biggrin.gif
Kui nüüd banggood lehele lähe, siis näitab ära, kust laost kaup tuleb.
Väike osa asju on neil tõesti inglismaal, aga valik jube väikenja kallimad tänu maksudele.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 15.01.2015 16:49:52 vasta tsitaadiga

Amazonis peaks ka mingi tagasiside jätma? Kuidas see saksa omas käib? Ei viitsi transleerida, äkki kellelgi juhtub käpas olema otsetee?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 15.01.2015 17:41:24 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
http://www.banggood.com/
Siit tasub täitsa akusid tellida. Kvaliteetsetel akudel head hinnad ja kaup tuleb Hollandist.


Aliexpressis käib samamoodi. Vahet ei paista olema, otsing on Alil küll kiirem ja tõhusam.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2015 18:05:40 vasta tsitaadiga

Alil võtab aega see väljasaatmine ja transa üldjuhul kauem
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 15.01.2015 19:41:02 vasta tsitaadiga

Jah, aga akupanku otsides oli valik niru, Alist leidsin tarvilise. Näiteks.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2015 19:55:01 vasta tsitaadiga

Xiaomi 10400 kindla peale minek. Endal neid mitu thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 15.01.2015 20:51:39 vasta tsitaadiga

jeesus188, tänan vihje eest, kaen asja.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2015 21:34:09 vasta tsitaadiga

krd hiinlane rsk icon_lol.gif
naine tõi paki ära, paki peal trükitud väärtuseks 64.90$ tracking numbri lipaka peale

Kui hetke kurssi võtta, siis pakk maksis 40 $, hea et tolli veel ei läinud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2015 22:38:24 vasta tsitaadiga

kolleegi telefoni aku tuli lõpuks UK-st ära, homme oleks kuu täis saanud icon_rolleyes.gif
samas mu enda pea kilone pakk pandi eelmine esmaspäev posti ja eile sain kätte, samuti UK-st. saa siis nüüd aru eusa_think.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chewbacca
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2013




sõnum 16.01.2015 00:34:58 vasta tsitaadiga

Seekord saadeti Hiinast miski Yanwen expressiga, huvitav tracking, lennunumber kirjas ja puha. Paki hind alla 10 doltsi ning free shipping icon_lol.gif

2015-01-16 00:00 BeiJing Handled by Airline,Flight No. LH721
2015-01-15 00:00 Beijing Internationg Mail Center Prepare to Dispatch
2015-01-14 00:00 BeiJing Arrived at Beijing Internationg Mail Center
2015-01-14 00:00 Beijing Internationg Mail Center Received
2015-01-12 20:00 ShenZhen Despatched from ShenZhen Yanwen Sorting Center
2015-01-12 18:00 ShenZhen Arrived at ShenZhen Yanwen Sorting Center
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gorilla
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2007




sõnum 16.01.2015 01:34:09 vasta tsitaadiga

Kellelgi on kogemust, kas eBay-ga saab kuidagi muud moodi ka kontakti, kui neile helistades?

Tõenäoliselt sain müüja käest üle. Eks olin arvestanud sellega ka juba asja ostes, kuna müüja, kes oli küll pikalt kasutaja olnud, kuid kel polnud väga palju tagasisidet oli paisanud oksjonile palju sarnaseid esemeid, mis müüdi mõistliku hinnaga. Nüüd, kuu aega hiljem aga pole kaupa ning ka müüja pole enam registreeritud kasutaja. Avasin siis eBay resolution center-is kaebuse, kuid millegipärast pole seda seal võimalik jälgida ning müüjaga ühendust võtta. Seejuures pole võimalik läbi resolution center-i leida ka teisi kaebusi, mis mul hetkel esitatud on, kuid mille puhul juba müüjaga suhtlus käib. Paypaliga sain ühendust, kuid nemad raiuvad stampvastust, et eBays on kaebus esitatud ning aja seal asja. EBays aga kui üritan antud tootega seotud kaebust avada, ütleb eBay " oops, we have a technical hiccup" ja juba kolmandat päeva järjest.

On keegi millegi sarnasega kokku puutunud ja oskab mind õigele rajale juhatada, või ehk oskab keegi lihtsalt öelda, kuidas eBayga kontakti võtta. Nende kontaktnumbrile helistada ei julge, sest ei tea konkreetselt mis see kõneminut maksta võib.

Järgmine kord olen targem ja unustan eBay ära. Tõenäoliselt, kui oleks Paypaliga asju ajanud, oleks probleem juba vaikselt lahenemas.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 16.01.2015 10:17:46 vasta tsitaadiga

Kui tehtud makse krediitkaardiga, mis on ühendatud PayPal-iga, siis tee samuti ka pangast tagasimakse-avaldus ning saada neile koheselt siis vajalikud dokumendid ja väga hästi kirjeldav kiri.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gorilla
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2007




sõnum 16.01.2015 10:53:58 vasta tsitaadiga

Selge. Alustan ka suhtlust pangaga.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 16.01.2015 15:15:00 vasta tsitaadiga

Gorilla kirjutas:
Kellelgi on kogemust, kas eBay-ga saab kuidagi muud moodi ka kontakti, kui neile helistades?

Tõenäoliselt sain müüja käest üle. Eks olin arvestanud sellega ka juba asja ostes, kuna müüja, kes oli küll pikalt kasutaja olnud, kuid kel polnud väga palju tagasisidet oli paisanud oksjonile palju sarnaseid esemeid, mis müüdi mõistliku hinnaga. Nüüd, kuu aega hiljem aga pole kaupa ning ka müüja pole enam registreeritud kasutaja. Avasin siis eBay resolution center-is kaebuse, kuid millegipärast pole seda seal võimalik jälgida ning müüjaga ühendust võtta. Seejuures pole võimalik läbi resolution center-i leida ka teisi kaebusi, mis mul hetkel esitatud on, kuid mille puhul juba müüjaga suhtlus käib. Paypaliga sain ühendust, kuid nemad raiuvad stampvastust, et eBays on kaebus esitatud ning aja seal asja. EBays aga kui üritan antud tootega seotud kaebust avada, ütleb eBay " oops, we have a technical hiccup" ja juba kolmandat päeva järjest.

On keegi millegi sarnasega kokku puutunud ja oskab mind õigele rajale juhatada, või ehk oskab keegi lihtsalt öelda, kuidas eBayga kontakti võtta. Nende kontaktnumbrile helistada ei julge, sest ei tea konkreetselt mis see kõneminut maksta võib.

Järgmine kord olen targem ja unustan eBay ära. Tõenäoliselt, kui oleks Paypaliga asju ajanud, oleks probleem juba vaikselt lahenemas.


Puust ja punaseks.
Pangast ei saa tagasi pennigi, maksid, millega maksid. Parimal juhul saad trahvi alusetu tagasinõude esitamise eest. Rõhk sõnal leping raha arvelt maha võtjaga.
Leping on ebay ja paypaliga.
Paypal lükkab enda kaelast ära, kui ebay ka osa võtab. Neilt midagi tagasi ei saa, kuigi ühe ülikonna 2 taskut. Seega paypaliga ebay asju ajada ei saa. Nemad saadavad kohe ebaysse edasi. Alati!

Kõik taandub nüüd sellele, kas oksjonil oli ebay ostja kaitse peal või mitte

Kui mitte, siis võid arvestada, et ilmselt oled oma rahast ilma.
Oli samasugune juhus 2014 alguses häkitud ebay kontoga, ebay korjas isegi minu jäetud negatiivsed kommentaarid müüja kontolt ära ja ainuke vastus oli see, et kahju, et Teiega nii juhtus , bla, bla, bla Kahju üle 1000 euro, raha kantud ühe austria petise kontole.

Ebayga saab suhelda ka meilitsi, kui telefoniga ei julge. Samas, kui kardad suurt kõneminuti hinda, osta kõnekaart ja helista sellelt.

Üldiselt vähemalt saksa ebay kõneminut pole arvel üle mõistuse summana olnud, et teda tähele oleksin pannud. Suhtlus keeleks on neil aga saksa keel, sellega tuleks arvestada.
Kui aga oksjonil ebay kaitset polnud, sõltub raha tagasi saamine eranditult müüja lahkusest ja aususest.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 16.01.2015 17:34:30 vasta tsitaadiga

27.dets ~25pk tellitutest nüüd juba igapäev vaikselt tilgub midagi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gorilla
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2007




sõnum 16.01.2015 18:24:07 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Täna arenes asi nii kaugele, et võtsin ühendust ebay.co.uk live chat-is klienditeenindajaga ja ta lubas mu probleemi edasi suunata ebay.com-i, kust peaks minuga keegi 24-48h jooksul ühendust võtma. eBay.com saidil ei leidnud mina ühtegi meiliaadressi, kus nendega ühendust saaks võtta, ainus variant on telefon ja eks ma helistan ka, kuid asi muud moodi ei lahene.

Kusjuures ebay.co.uk tädike väitis, et see kaebus on juba lõpetatud ja mulle on määratud raha tagasi maksmine. Seejuures ei ole mulle tulnud ühtegi e-maili, teavitust ega muud seesugust ning Resolution Center-is jätkuvalt 0 avatud requesti. Isegi neid pole, mille eest näiteks täna raha tagasi kanti.

Varasemalt olen kõik probleemid tunduvalt rutem ja lihtsamalt lahendatud saanud, kurat seda teab mis seda nüüd põhjustab. Pangast lubati, et 80 päeva jooksul on võimalik vaidlustada ning suure tõenäosusega saaksin raha tagasi.

EDIT: Money back guarantee oksjonil täitsa olemas. Varem ei ole osanud sellele tähelepanu pöörata- mõtlesin, et kõik ostud on sellega kaitstud.


viimati muutis Gorilla 29.01.2015 18:19:08, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 16.01.2015 20:06:14 vasta tsitaadiga

Äkki see on lihtsalt mingi nende website bug ning reaalse teenindajaga annab siis kuidagi mööda hiilida sellest ?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2015 20:17:45 vasta tsitaadiga

Huvitav kas nüüd peab ebay kaudu probleeme lahendama? Mina olen paaril korral paypaly kaudu raha tagasi nõudnud. Küsimusi ei esitatud ja raha laekus. Tõsi, võttis oma 30 päeva aega.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 16.01.2015 22:53:28 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Huvitav kas nüüd peab ebay kaudu probleeme lahendama? Mina olen paaril korral paypaly kaudu raha tagasi nõudnud. Küsimusi ei esitatud ja raha laekus. Tõsi, võttis oma 30 päeva aega.


Kui makse on laekunud läbi ebay oksjoni eest maksesüsteemi, siis ei lasegi midagi paypalis avada vaid käsib minna ebay pretensiooni avama.
Võibolla sellest õnnestub kuidagi mõõda hiilida, kui maksad küll oksjoni eest aga otse paypalis müüja meiliaadressile?

Gorilla kirjutas:

EDIT: Money back guarantee oksjonil täitsa olemas. Varem ei ole osanud sellele tähelepanu pöörata- mõtlesin, et kõik ostud on sellega kaitstud.


Siis vedas.
Näiteks eesti aadressiga registreeritud müüjad ei saa tänu oma asukohale ühegi riigi ebays avada ebay raha tagasi garantiiga oksjoneid.

Mis kohe automaatselt vähendab müügitulemust. Ja selliseid riike on veel teisigi, kus ebay arvab ainult petiseid elavat.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olari_93
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2008




sõnum 17.01.2015 13:14:14 vasta tsitaadiga

On kellelgi kogemust, millist kullerteenust kasutada, et Hiinast 24kg pakk Eestisse saata?
Tähtis on, et oleks tracking ja tuleks maksimaalselt 15 tööpäevaga. DHL, FedEx ja ups on hinnapäring saadetud, aga kas tasuks mingeid firmasi veel vaadata?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 556, 557, 558 ... 703, 704, 705  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.