Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 155, 156, 157  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 25.12.2014 01:39:49 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Killhoven, Pane ignoor peale talle ja asi korras. Scart, võib võrrelda nagu mu koera, kellele ei tee selgeks et haukuda ei tohi.


Kvaliteethuuumorit kõigile. Ma tahaks kohe näost näkku näha neid selle, kelle jaoks on nende raudvara paremaks tegevad ajurid tüütus, mis tuleks elimineerida icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.12.2014 01:49:17 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Killhoven, Pane ignoor peale talle ja asi korras. Scart, võib võrrelda nagu mu koera, kellele ei tee selgeks et haukuda ei tohi.


Kvaliteethuuumorit kõigile. Ma tahaks kohe näost näkku näha neid selle, kelle jaoks on nende raudvara paremaks tegevad ajurid tüütus, mis tuleks elimineerida icon_lol.gif thumbs_up.gif


Valisid rahuldava rea välja, et kommenteerisid ?
Koguaeg ei ole vaja uuendada oma kaardi drivereid. Kui sul mängud töötavad ja vajadust pole. Kui vajadus tekib, siis uuendad ja kõik korras.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 25.12.2014 01:54:17 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:

Valisid rahuldava rea välja, et kommenteerisid ?
Koguaeg ei ole vaja uuendada oma kaardi drivereid. Kui sul mängud töötavad ja vajadust pole. Kui vajadus tekib, siis uuendad ja kõik korras.


Sest uued featured või optimiseeritud olemasolevad featured on asi, mida sa ei soovi? Tglt ka, endal imelik ei ole sellist jama suust välja ajada kõigi nähes? Ma arvasin seriously, et olen nüüdseks HVs kõike näinud, aga whine liiga sagedaste ajuriteuuenduste üle võtab küll koogi.


viimati muutis Scart 25.12.2014 01:54:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 25.12.2014 01:54:19 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Killhoven, Pane ignoor peale talle ja asi korras. Scart, võib võrrelda nagu mu koera, kellele ei tee selgeks et haukuda ei tohi.


Kvaliteethuuumorit kõigile. Ma tahaks kohe näost näkku näha neid selle, kelle jaoks on nende raudvara paremaks tegevad ajurid tüütus, mis tuleks elimineerida icon_lol.gif thumbs_up.gif


Kes neid ellimineerida käskis ? Kas on iga päev neid vaja releasida oli küsimus...
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.12.2014 02:09:29 vasta tsitaadiga

Scart, Joo vähem või midagi. Saad ehk ka aru mida keegi mõtleb. Mul on kõik uuendused peal ja automaatselt tõmbab. Pean ainult ise installima panema ja see on ka tehtud.
Muidugi on ideaalne, kui kõik uuendused on peal, aga kõik see ei ole vajalik, kui sul kõik mängud jooksevad korralikult ja probleeme ei ole. Sa pmst võid uute driverite peale panemisel mängud vigaseks ka teha.
Ehk siis enne Update oli kõik korras ja uuendusega enam pole. Mul on olnud selliseid hetki küll ja küll, kus olen pidanud vanemad driverid peale laskma et mäng jookseks ideaalselt.

Sul on millegipärast vajadus oma tarkust igale poole peale suruda.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 25.12.2014 03:51:55 vasta tsitaadiga

Automaatselt ta võib sul need videokaardi uuendused ära tõmmata aga peale ta neid ise ei paigalda. Muidugi ei pruugi alati kõige viimased driverid iga mängu jaoks sobida,endalgi selliseid asju ette tulnud..aga tavaliselt on ikka mõeldud nendele, kes tahab et uus mäng paremini jookseks vms mida Nvidia on alati teinud, mõeldes mänguritele erinevalt AMD-st kelle drivereid peab ootama kord aastas nagu issanda õnnistust icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.12.2014 05:32:54 vasta tsitaadiga

Kord aastas?
Huvi pärast vaatasin mitu WHQL draiverit AMD väljastas see aasta. Vastus peaks olema 3 (14.4 ; 14.9 ja 14.12). Vähe? Beta draivereid on raske kokku lugeda. Kuskil 5 ja 10 vahel.
Nvidia samas 11 WHQL draiverit see aasta. Palju? Beta draivereid jällegi raske kokku lugeda. Nvidia enda leht pakub kõigest 3 aga see pole ilmselgelt tõsi. Arvata võib, et pigem kuskil 10 kanti.

Seega nvidia väljastas umbes ühe WHQL ja ühe Beta draiveri kuus keskeltläbi. AMD vähem kui üks WHQL kvartalis ja beta iga ~kahe kuu tagant.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2014 10:53:52 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
.. erinevalt AMD-st kelle drivereid peab ootama kord aastas nagu issanda õnnistust icon_wink.gif


See väide ei pea paika. Vaata järele. Tomorrow seletas tegelikult juba ära.


ot:
lopes39 kirjutas:
Killhoven, Pane ignoor peale talle ja asi korras. Scart, võib võrrelda nagu mu koera, kellele ei tee selgeks et haukuda ei tohi.


See haukumine on juba igasugused sündsuse piirid ületanud tõesti. Sisu ei loeta, pidevalt kisutakse suva kontekst välja ja klähvitakse edasi. Ega muud üle ei jää kui liituda /ignorescart perega thumbs_up.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 25.12.2014 11:18:25 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:

See haukumine on juba igasugused sündsuse piirid ületanud tõesti. Sisu ei loeta, pidevalt kisutakse suva kontekst välja ja klähvitakse edasi. Ega muud üle ei jää kui liituda /ignorescart perega thumbs_up.gif[/ot]


Haugu terviseks. Kui meie seas on kasutajaid, kes tahavad oodata kaks kuud, et nende viiesajaeurisel kaardil AsscreefarcywolfensteindestinyMAX 26 lõpuks korralikult tööle hakkaks, siis on see on nende probleem. Ma võtan ennem kas või iga nädal uue Game Ready driveri Nvidialt või AMDilt kui lihtsalt istun ja ootan oma ostetud mängu otsas, mis ei tööta driveriprobleemide tõttu.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2014 11:31:36 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Automaatselt ta võib sul need videokaardi uuendused ära tõmmata aga peale ta neid ise ei paigalda. Muidugi ei pruugi alati kõige viimased driverid iga mängu jaoks sobida,endalgi selliseid asju ette tulnud..aga tavaliselt on ikka mõeldud nendele, kes tahab et uus mäng paremini jookseks vms mida Nvidia on alati teinud, mõeldes mänguritele erinevalt AMD-st kelle drivereid peab ootama kord aastas nagu issanda õnnistust icon_wink.gif


Saan aru, et sa ei mõtle seda sõna sõnalt, aga liialdatud on see ikka. icon_smile.gif Tomorrow seletas tegelikult juba ära.

Isiklikult uuendan videokaardi (AMD) ajureid keskeltläbi kaks korda aastas ja olen väga rahul olnud. Tavaliselt siis kui on kasutajatelt tulnud piisav tagasiside konkreetsete ajurite kohta. Vist ühe korra aastate jooksul sai ühe mängu jaoks beetad tõmmanud kuna oli tõsiseid probleeme. Mängu nime ei mäleta enam. Sagedasemal uuendamisel pole tegelikult reaalset vajadust olnud.

Lihtsalt tookordne Nvidia pidev ajurite väljalaskmine muutus tülikakas kuna teavitusfeatuur pidevalt pommitas nagu järjekordsed uued ajurid on ilmtingimata minu esimene prioriteet. Praegu ilmselt on see featuur asjalikum ja ei toimu ka sellist igapäevast uute ajurite reliisi.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2014 13:07:58 vasta tsitaadiga

jõulust pole veel kaineks saanud või mis põhjusel siin sellist huumorinurka peetakse? thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 25.12.2014 16:15:09 vasta tsitaadiga

hondaa kirjutas:
jõulust pole veel kaineks saanud või mis põhjusel siin sellist huumorinurka peetakse? thumbs_up.gif icon_lol.gif

jep, see võtab selle "teema" kenasti kokku icon_razz.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2014 18:54:58 vasta tsitaadiga

ot:
lähen mina nädalaks HVst eemale ja kohe läheb draamaks icon_lol.gif

_________________
3D-printimine mahus kuni 320x320x380mm, küsi lisa!
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 25.12.2014 19:08:34 vasta tsitaadiga

geforce experience lahti, uuenduste seadetes beetadraiverite linnuke maha ja kord kuus uued draiverid ei ole väga halb.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 25.12.2014 19:48:32 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
geforce experience lahti, uuenduste seadetes beetadraiverite linnuke maha ja kord kuus uued draiverid ei ole väga halb.

Kõik, kes siin halavad antud teemal on võimelised ja kindlasti teavad sellist üllast ja elementaarset võimalust, aga ei kisa ja draamat on vaja eusa_wall.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2014 21:09:35 vasta tsitaadiga

kõik, kes lihtsalt ei trolli siin vaid tegelikult loevad millest on jutt said kohe alguses aru, et jutt käis ammusest kogemusest koos ammuse geforce experience versiooniga eusa_wall.gif


londiste kirjutas:
geforce experience lahti, uuenduste seadetes beetadraiverite linnuke maha ja kord kuus uued draiverid ei ole väga halb.


Nii tundub jah mõistlik kui juures on ka variant skippida uus konkreetne versioon. thumbs_up.gif Lihtsalt infoks, et AMD Gaming Evolved`i puhul töötab asi suurepäraselt.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2014 22:10:33 vasta tsitaadiga

kunagi ammustel ilusatel aegadel kui rohi oli rohelisem ja taevas sinisem pidi minema nvidia kodukale ja ise tõmbama uued driverid. on ikka nuhtlus see rohelise kaardi omamine thumbs_down.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2014 06:02:58 vasta tsitaadiga

hondaa kirjutas:
kunagi ammustel ilusatel aegadel kui rohi oli rohelisem ja taevas sinisem pidi minema nvidia kodukale ja ise tõmbama uued driverid. on ikka nuhtlus see rohelise kaardi omamine thumbs_down.gif

jube elu küll, raisk icon_lol.gif

_________________
3D-printimine mahus kuni 320x320x380mm, küsi lisa!
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2014 08:37:45 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Scart, Joo vähem või midagi
Kõige halvem idee, mida ma siin foorumis lugenud olen. Absoluutses tsüklis inimene võib "saba anda", kui tsükli lõpetab. Pigem võiks soovitada, et hakka vaikselt koguseid vähendama ja "alla tulema", et "rajalt maha" saada
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.12.2014 09:14:13 vasta tsitaadiga

hondaa kirjutas:
kunagi ammustel ilusatel aegadel kui rohi oli rohelisem ja taevas sinisem pidi minema nvidia kodukale ja ise tõmbama uued driverid. on ikka nuhtlus see rohelise kaardi omamine thumbs_down.gif

Praegusel ajal enamus inimesi nii teevadki enamus programmidega. On programme millel on autoupdate sisse ehitatud, aga need on spetsiaallahendused mitte standardid. Ise pole õnneks enam aastaid pidanud käsitsi jamama (hint:Ketarin).
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2014 12:36:02 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Kõige halvem idee, mida ma siin foorumis lugenud olen. Absoluutses tsüklis inimene võib "saba anda", kui tsükli lõpetab. Pigem võiks soovitada, et hakka vaikselt koguseid vähendama ja "alla tulema", et "rajalt maha" saada

Sai hommikul kõhutäie naerda thumbs_up.gif icon_lol.gif

Ma sellest autoupdate üle käivast viginast küll ei saa aru. Mul need maha keeratud ja uuendan drivereid tõesti ainult siis kui ostan uue mängu ja selle jaoks on uus driver välja lastud - nii kord kvartalis.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2014 15:32:57 vasta tsitaadiga

OT: eestlase põhiolemus on ju ikka vinguda. Kõik vahendid on olemas, et omale sobiv lahendus luua, aga palju parem on vinguda (No näiteks mina vingun siin selle üle, et teised vinguvad, samas kui võiks Alt+F4 abil browseri sulgeda icon_smile.gif).
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 28.12.2014 21:27:27 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=nAKyh-qqQCw&spfreload=10

Aftermarket cooleri kasulikkus on küsitav.

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 29.12.2014 09:01:49 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
https://www.youtube.com/watch?v=nAKyh-qqQCw&spfreload=10

Aftermarket cooleri kasulikkus on küsitav.


Täiesti loogiline, kuna kuum õhk jääb kasti.
Seal on mitu aga tegelt. See sõltub väga kasti tuulutusest, me näeme ainult ühte 120mm välja puhumas, aga sisse?? Tundub üsna kehv kasti tuulutus.
Teine aga on see et ühel dB 2x kõrgem. Mina valiks vaiksema kaardi ja natuke kuumema kasti.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2014 10:25:10 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
See sõltub väga kasti tuulutusest, me näeme ainult ühte 120mm välja puhumas, aga sisse??


Mainis, et üks 120mm ventilaator puhub eest sisse ja tagumine välja.
Kommentaarid: 206 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 178
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 155, 156, 157  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.