Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Mänguaasta 2014 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Online

sõnum 30.11.2014 17:07:33 [MUU] Mänguaasta 2014 vasta tsitaadiga

Mänguaasta 2014

Kuna aasta 2014 saab varsti läbi, siis siia teemasse võiksite postitada selle aasta parimad/halvimad jne. mängud.

Aasta parim(ad):

Märkimisväärsed:

Aasta pettumus(ed):

Aasta parim pakend/kujundus:

Aasta soundtrack:

P.S kategooriaid võib vabalt oma äranägemise järgi lisada icon_biggrin.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2014 21:39:58 vasta tsitaadiga

Kõige rohkem said tähelepanu:

Titanfall ja Forza Horizon 2 (samuti parim soundtrack).

Wolfenstein oli kindlasti pettumus.
Kommentaarid: 355 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2014 00:22:51 vasta tsitaadiga

Aasta parim(ad): Mario Kart 8, Bayonetta 2, Fantasy Life

Märkimisväärsed: Pro Evolution Soccer 2015

Aasta pettumus(ed): NBA Live 15, igasugu edasilükatud mängud

Aasta parim pakend/kujundus: Mario Kart 8 Special Edition

Aasta soundtrack: Theatrhythm Final Fantasy: Curtain Call
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Online

sõnum 08.12.2014 14:58:54 vasta tsitaadiga

Aasta parim: Theatrhythm Final Fantasy: Curtain Call

Märkimisväärsed: The Evil Within, Far Cry 4, Shovel Knight

Aasta pettumus(ed): arendajate laiskus - eelmise gen. asjade portimine uuele gen.

Aasta HD remake: Final Fantasy X/X-2 HD Remaster

Aasta soundtrack: Child of Light
http://musique.coeurdepirate.com/album/child-of-light

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 12.12.2014 14:32:44 vasta tsitaadiga

Aasta parim(ad): NBA 2K15, Titanfall, Far Cry 4

Aasta üllataja: Middle-earth: Shadow of Mordor

Aasta pettumus(ed): NBA Live 15, Xbox One tasuta Gold mängud, The Crew
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 15.12.2014 14:04:58 vasta tsitaadiga

Aasta parim: Destiny

Märkimisväärsed: Wolfenstein

Aasta pettumus: Watch Dogs ja Destiny icon_biggrin.gif

Ehk siis see aasta panin tähele, et turundus/reklaamindus ajab nahaalselt muinasjuttu mängijatele kõrva.
Pannakse suured rahad promode peale ja promotakse nii üle võlli.
Mäng välja tulles on hea 50% sellest, mida lubatakse.
Sellepärast ongi mul Destiny aasta parim ja samas ka pettumus (mäng on ise hea, aga promotakse, hea x 1000).
Sain midagi muud kui lootsin, aga kokkuvõttes täitsa mõnus mehaanika ja olen sinna pannud aega juba kõvasti rohkem, kui teistele konsooli mängudele.

_________________


viimati muutis Sarin 16.12.2014 15:52:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2014 20:39:27 vasta tsitaadiga

Aasta parim(ad): Wolfenstein: The New Order ja Sunset Overdrive

Märkimisväärsed: Middle Earth: Shadow of Mordor ja Destiny

Aasta pettumus(ed): HALO: The Master Chief Collection

Aasta üllataja: Wolfenstein: The New Order

Aasta soundtrack: HALO: The Master Chief Collection


Minu jaoks kindlasti parimad Wolfenstein, mis oli sigahea stoori, gameplay, heli ning näitlemistööga ja põnevate tasemetega. Samuti Sunset Overdrive, mis tekitas Day1 sõltuvuse, lihtsalt ei saanud pulti käest, ülimalt fun mäng
Väga meeldis ka Shadow of Mordor, mis oli samuti väga hea looga, ilusa graafikaga ja väga hea mängitavusega. Samuti Destiny, mis oli järjekordne sõltuvuse tekitaja icon_biggrin.gif
Aasta üllataja oli samuti Wolfenstein. Kuna ei oodanud sellest mängust mitte midagi (mäletame ju eelmist wolfensteini, läbikukkumine) siis üllatusin meeldivalt kui avastasin eest sellise meistriteose.

Aasta soundtrack on jah tegelikult juba vana HALO soundtrack, lihtsalt taasilmunud Master Chief Collection raames. No ei saa üle ega ümber sellest, nii meeldib lihtsalt see muusika. Samas ma olen massiivne halopede ka, seega las ta jääda.
Aasta suurim pettumus on minusuguse suure fänni jaoks HALO: MCC. Pre-orderiga tellitud limited edition osutus peale silmailu kasutuskõlbmatuks. Mängitavad olid vaid Halo 1 ja Halo 3, ülejäänu oli lihtsalt katki. Multiplayer ei töötanud, Halo 2 ei salvestanud progressi, Halo 4 ei laadinud missioone ega checkpointe ("untracked build, can't upload" error) rääkimata muudest vigadest (lampi xbox dashboardi viskamine jne). Kahju. See oli minu jaoks aasta oodatuim väljalase kuid osutus hoopis aasta suurimaks pettumuseks.

_________________
Müüa Nintendo Switch Lite Hall
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qmmaline
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 24.09.2014




sõnum 15.12.2014 22:02:17 vasta tsitaadiga

Aasta enim mängitud PS4: 1) Blacklight Retribution 2) War Thunder 3) Pure Pool8 4)Killzone:Shadow Fall multiplayer 5) BF4 multiplayer 6) Titanfall (PC & gamepad).

Aasta läbimängitud : 1) Batlefield 4 2) Dead Nation 3)Flower 4) Burial at Sea - Episode 1-2(PC & gamepad).

Aasta mahavisatud raha : The Last of Us (PS4) ;50€ ,mängitud viis tundi täielikku jama!

Märkimisväärsed: MotoGP 2014 (PS4), on tõesti parem kui MotoGP 2013 (PC & gamepad).
F1 2014 (PC & gamepad) esmamulje: tundub mängitavana.

Aasta vaadatud You Tube kogu mängu walkthrough : Wolfenstein ,The Evil Within,Outlast ,The Vanishing of Ethan Carter.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005




sõnum 15.12.2014 23:07:02 vasta tsitaadiga

Parimad - Last of Us remastered ja GTA 5 PS4 mōlemad mängud on eeskujuks teistele tootjatele.

Halvim- Destiny , tühi grind mille hype tōttu ostsin.

Üllataja - Shadow of Mordor ja Wolfenstein new order,
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2014 12:37:10 vasta tsitaadiga

http://mkuubis.net/2014/12/aasta-2014-parimate-mangude-valimine/ erinevate eesti mängu lehtede ühistööna toimuv hääletus.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 16.12.2014 14:33:40 vasta tsitaadiga

Aasta parim nagu eelmine aastagi Last of Us remastered,Metro Redux,Alien Isolation
Üllataja ja märkimisväärne Shadow Of Mordor
Halvim ja aasta pettumus AC Unity

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009




sõnum 16.12.2014 14:40:07 vasta tsitaadiga

Head Asjad



Titanfall - Ma olen aastate jooksul nii mõndagi netipõhist mitmikmängushooterit proovinud, aga suurem osa neist ei ole olnud eriti lõbusad. Viimane mäng enne Titanfalli, mis pakkus reaalselt lõbu ning milles olin väga hea, oli esimene Bad Company (teine osa oli hea, ent esimene meeldis mulle tunduvalt rohkem). Nüüd saab seda sama öelda Titanfalli kohta. Kiire ja sujuv liikumine, nauditav tulistamine ning pidevad uuendused, mis on tasuta (siia alla ei kuulu map packid)! What's not to like?

Dark Souls II - Minu esimene põhjalik tutvumine Souls'i seeriaga. Kunagi absoluutselt ei mõistnud inimeste vaimustust, nüüd aga leian ennast olukorrast, kus ikka veel mängin seda, seljataga on loendamatu arv vaadatud letsplaysid ning speedrunne ja ees terendab uusversioon ning esimese osa mängimine.

Diablo III: Reaper of Souls - Mängisin Diablo II Xbox 360 peal läbi, seejärel ostsin järgmisel päeval Xbox One versiooni, et koos sõbraga see uuesti läbi teha. Väga lõbus oli (nii koos kui ka üksinda), eriti meeldis mulle Reaper of Souls ning selle lõpuboss, kes (erinevalt Diablost endast) osutas ka korralikku vastupanu.

Kõik, mida Telltale sel aastal välja lasi - The Walking Deadi teine hooaeg, The Wolf Among Us, Tales from the Borderlands ja Game of Thronesi esimesed osad...Kõik olid väga head. Naersin, valasin pisaraid, vihkasin ja armastasin tegelasi. Ainus miinus nende mängude juures on see, et primaarne suunitlus nutitelefonida ja tahvlite poole on mängitavuse juures märgatav.

Mario Kart 8 - Mis siin ikka rohkemat rääkida, Mario Kart on Mario Kart. Lõbus!

Fakt, et ma mängisin sel aastal arvutiga terve AAA mängu läbi - Ja selleks oli South Park: Stick of Truth. Kahjuks olid konsooliversioonist väljalõigatud abordistseenid niivõrd kehvad, et pigem oleks mänginud konsoolil. Aga samas kerge uhkusetunne minul, kui konsoolijobul, on küll.

Peggle 2 - Sest see on PEGGLE 2!!!!!


Mitte Nii Head Asjad



Destiny - Mängisin läbi koos sõbraga selle olematu stooriosa, peale seda ei leidnud mingit motivatsiooni, et edasi mängida. Nüüd seisab riiulis. Hästi tehtud mäng, aga no kuidagi tühi ja kuiv ja mannetu.

Broken Age - See mäng, koos Destinyga, oli mu üks aasta oodatuimate hulgast. Tuli välja, et ei olnud nii eriti lõbus, jäi pooleli lausa. Kurb.

Sitaks palju remastered mänge - Kuigi mul GTA V on Xbox One'i peal olemas ning nii mitutki tahaks veel (Sleeping Dogs, Tomb Raider), siis viimasel ajal tundub kuidagi erilise lahmimisena see HD versioonide tegemine. Enam ei viitsita isegi vist valida, kõik läheb müügiks, et jumala eest ei peaks UUT mängu tegema.

Tühi tunne - Fakt on see, et isegi kui ma loetlesin ülevalpool päris häid asju ja nii mitugi mängu jäi ühel või teisel põhjusel nimetamata, jäi mulle ometigi tunne, et asju on kuidagi vähe. Ja noh, paljud mängud lükati edasi, või tulid katkisena välja.

Liiga vähe Peggle 2te! - Iseenesestmõistetav.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 21.12.2014 11:57:35 HDTaneli aastamängu valimine (2014) vasta tsitaadiga

Järjekordne aasta on möödumas mängudemaailmas ning aeg oleks valida välja parimad!


See aasta olen taas tegemas oma aastamängu videot ning see avaldub jõuludel 24. Detsember Twitch.tv/HDTanelEST kanalil otseülekandes.
Täpne kellaaeg on hetkel veel paika panemata kuid uuendan siin teemat ja teavitan ka Facebookis täpsemalt millal see aset võtab icon_smile.gif
Igaljuhul üritan parima anda, et tore meelelahutuslik video oleks!
Proovisin ka alguses kuulsuseid sisse saada mänge sisse juhatama panna kuid kahjuks ei tunne mitte kedagi icon_biggrin.gif või on muud plaanid.
Hetkel veel üritan Forum Cinemas Coca-Cola Plazaga läbi rääkida, et saaks nende kinosaalides kogu asja üles võtta, jah vaid paar päeva aega kuid ega seal suurt midagi filmida pole icon_smile.gif
Niisiis, mis seal ikka, hetkel tegutsen siin video kallal edasi ja loodetavasti suudan toredat meelelahutust jõulu õhtusse pakkuda icon_wink.gif
Plaanis on ka enim oodatuimad mängud 2015 video aastavahetusel avalikustada!
Üle kannan Twitchi vahendusel kuna sain hiljuti partneriks ning tänu sellele saab iga inimene omale vastavalt interneti kiirusele parima kvaliteedi valida.
Peale video eetrisse minekut tuleks paar tundi erinevate mängude mängimist ja arutamist olnud aasta üle icon_smile.gif
Niisiis varuge joogid ja toidud ja tulge meeldivalt aega veetma!

http://www.youtube.com/HDTanel
http://www.twitch.tv/HDTanelEST
http://www.facebook.com/HDTanel

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Mänguaasta 2014
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.