Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 117, 118, 119  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 10.07.2014 00:02:46 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Sõber kaasa kellel android. Mul näiteks Elisa ja ei mingit probleemi leviga. 4G töötab kenasti. Tavalisest 2g levist ei hakka rääkimagi, sellega oli vast 10 aastat tagasi muret.

Spoiler Spoiler Spoiler

Edit: lisasin spoiler-tagi. Võttis jupp aega enne kui mobiilne nett seda võimaldas. Speedtesti tulemuseni jõudmine võttis ise pea tund aega [skriinilt näha testi kellaaeg ja telefoni kell]. Upload test pidevalt katkes


viimati muutis aht0 10.07.2014 00:18:41, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2014 00:06:05 vasta tsitaadiga

DOWNLOAD
7.75Mb/s
UPLOAD
1.36Mb/s

4g, üks pulk

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.07.2014 11:54:13 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Sõber kaasa kellel android. Mul näiteks Elisa ja ei mingit probleemi leviga. 4G töötab kenasti. Tavalisest 2g levist ei hakka rääkimagi, sellega oli vast 10 aastat tagasi muret.

Spoiler Spoiler Spoiler

Edit: lisasin spoiler-tagi. Võttis jupp aega enne kui mobiilne nett seda võimaldas. Speedtesti tulemuseni jõudmine võttis ise pea tund aega [skriinilt näha testi kellaaeg ja telefoni kell]. Upload test pidevalt katkes

Anna probleem Rikkena üles ja siis hoiad seda rikkena niikaua üleval kuni vörgu korda teevad.

Vastasel juhul maksad usinasti igakuiselt kuutasu ja samas ostetavat kiiruse-kaupa tarbida ei saa. icon_smile.gif
----------------------------
PS: Mina ise kunagi nägin samalaadset nähtust - üliaeglane kiirus - , mingi 4 aastat tagasi ja siis kenasti vöeti Rikketeade arvesse ja tehti oma süsteem korda. Ja on siiani korras.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 11.07.2014 08:59:36 vasta tsitaadiga

Ma teavitasin neid probleemist paar korda juba üle aasta tagasi. Vastus oli stamp:"vastavalt meie mõõtmistele on kõik korras". Tänaval jah, hoonetesse ilmselt mõõtmistega ei jõutud. Võibolla on tugijaamad viletsates asukohtades, iseenesest neid paistab linnas sees olevat. Helpline väitis ka et lähimad mastid ei ole üldse kaugel.
Vahet pole, läksin teise operaatori alla üle.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mada
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2006




sõnum 11.07.2014 17:57:44 vasta tsitaadiga

Kas on mõtet nende 3G vahetada välja 4G vastu? Või tuleb minna EMTi ja lasta endale kirves selga lüüa? Kui üldiselt kasutan mobiilinetti lihtsalt uudiste sirvimiseks, siis viimastel nädalatel on seda mitu korda ka töö jaoks vaja läinud ja absoluutselt igal korral on jama olnud, nt Tallinna-Tartu maanteel, Elva haiglas jne, kusjuures pulkade järgi levi iseenesest on, aga paketikadu on olnud tohutu ja ping on ka 3 sekundi kanti tavaliselt.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 11.07.2014 18:45:20 vasta tsitaadiga

Ise olen Elisa 4g-ga väga rahul. Kasutuskoht Läänemaa ja põhjarannik üldiselt. 3g oli paras ikaldus.
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 518
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 11.07.2014 20:46:16 vasta tsitaadiga

4G sai omalegi võetud ja tõesti, siiani üpris rahul. Isegi sellistes siseruumides, kus varem oli 3g ja 2g levi üpris nigel, on 4g võimalik püüda.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 27.07.2014 18:27:39 vasta tsitaadiga

Oskab keegi kinnitada või ümber lükata: Elisa klienditeenindaja sõnul EI OLE neil võimalik kõnede tingimusteta suunamist teha teatega?!
(EMT-l igatahes on)
Boss läks puhkama ja suunas kõned mulle; kui teade ette kõlaks, ei kukutaks kohe tuututama. Seleta siis, et sa ei ole see jne.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snake_one
HV vaatleja
snake_one

liitunud: 06.12.2010




sõnum 31.07.2014 09:02:16 vasta tsitaadiga

Eelmises ettevõttes kus töötasin saime teha mobiilidega nn. ühe numbri.
Ehk kui kasutaja / klient helistas ühele numbrile ja kui kõne läks aktiivseks helises korraga 4 inimesel. Nii ei ole vaja kasutajal 4 numbrit meelde jätta ( kuna paljud ei viitsinud peale 1 neid üles kirjutada )

Toona, seda teenust Elisal ei old, ning palumise peale sai see tehtud nende poolt.
Igaks juhuks soovitaksin proovida ärikliendi teenindusest küsida või saata e-mail ja küsida veel.

Ma justkui olen kuulnud, et siukest teenust on kasutatud ( kuid nüüd ei mäleta, kas tegu oli just Elisa operaatoriga )
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 31.07.2014 09:12:47 vasta tsitaadiga

Ohoh - polegi sellisest variandist kuulnud. Kahest SIM-ist veel, et kui ühel heliseb mingi 5 sekundit ja vastu ei võeta, siis lülitab ümber ja proovib teist SIM-i kätte saada.

AGA! Kui kõik telefonid võtavad korraga vastu? icon_biggrin.gif Konverentskõne? icon_biggrin.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
snake_one
HV vaatleja
snake_one

liitunud: 06.12.2010




sõnum 31.07.2014 09:48:15 vasta tsitaadiga

Proovisime seda varianti, et korraga vastu võtta, kuid ei õnnestunud.
Pärast tuli välja, et on nn. järjekord kelle numbrile kõne hüppab (põhimõtteliselt kõne koguaeg hüppab siis 4 numbri vahel ) ja siis kes kiirem on, see saab kõne
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2014 00:14:17 vasta tsitaadiga

Kas elisa üldse arendab ja parendab ka oma kraami. Mobiil id jubib üsna tihti - kood ei tule alati kohale. Teiskordse logimisega tavaliselt tuleb 2 koodi. Nüüd olnud ka sellist jama, et koodi ei tulnud. Teistkordse logimisega tuli esimene kood, uus jäi tulemata. Kolmandat korda proovides jälle tuli eelmine kood ja uus tulemata. Loobusin ja mõne aja pärast tuli viimane kood ka kohale... Lisaks juba varem mainitud tobe nuppude vajutamine, võiks ju malli võtta tele2 pealt.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 06.08.2014 13:31:56 vasta tsitaadiga

Mitu kuud olen elisa iseteenindust kasutanud. Mulle nüüd meeldib. Ilmselt kui arve poleks tasuliseks teinud, siis poleks kasutama hakanudki thumbs_up.gif
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 06.08.2014 13:32:39 vasta tsitaadiga

Mida sa seal peale arve veel head leiad?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 06.08.2014 13:52:11 vasta tsitaadiga

Kõneristusi, erinevate teenuste tellimised/tühistamised, erinevate seadete sätestamised (suunamised, piirangud ja kõik muu) ja noh, mida muud rohkem ikka vaja seal...
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 06.08.2014 23:45:57 vasta tsitaadiga

Läksin paar kuud tagasi Zeni pealt siis eripakkumise ohvriks langenuna lepinguliseks kliendiks icon_razz.gif Täna viskas tegelt kopsu üle maksa, arvel ilusti välja toodud, 60 senti arve hind. No iseenesest ma teadsin, aga jäi silma ja lõi küünla pääs põlema, et ei, nii ei saa, helistasin Tele2 poistele ja rääkisin oma loo ära, öeldi, et aitavad hea meelega icon_smile.gif Lubasid eripakkumisega tagasi helistada, et number jääb samaks ja kuna olen ka varem Tele2 klient olnud, siis tean mida saan ja mille eest maksma hakkan. Ehk teisisõnu rahul oma lükkega thumbs_up.gif icon_smile.gif Tuleks nüüd samaväärne pakkumine, aga vaatasin pakette, internetti jagub neil aint ala 5GB 1mb/s, mul elisas piiramatu nett piiramatu kiirusega (3.5g)
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noormees16
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2014 12:02:15 vasta tsitaadiga

Jep, nii see on...

Ma varem uurisin ka pakette ja tahtsin mujale minna...

Tele2 ja EMT teenindajad nagu ühest suust väitsid alati mulle, et Elisas ei ole 50GB internetti, neil on väga vähe ja Tele2 5GB ja EMT 15GB .

Nemad teadsid paremini asju, kui mina mis siis, et ma kasutasin seda paketti ning teadsin milleeest mina maksan...

Seni olen ikka Elisa klient olnud ning tegelt pole probleeme isegi esinenud....
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2014 12:06:09 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
Läksin paar kuud tagasi Zeni pealt siis eripakkumise ohvriks langenuna lepinguliseks kliendiks icon_razz.gif Täna viskas tegelt kopsu üle maksa, arvel ilusti välja toodud, 60 senti arve hind. No iseenesest ma teadsin, aga jäi silma ja lõi küünla pääs põlema, et ei, nii ei saa, helistasin Tele2 poistele ja rääkisin oma loo ära, öeldi, et aitavad hea meelega icon_smile.gif Lubasid eripakkumisega tagasi helistada, et number jääb samaks ja kuna olen ka varem Tele2 klient olnud, siis tean mida saan ja mille eest maksma hakkan. Ehk teisisõnu rahul oma lükkega thumbs_up.gif icon_smile.gif Tuleks nüüd samaväärne pakkumine, aga vaatasin pakette, internetti jagub neil aint ala 5GB 1mb/s, mul elisas piiramatu nett piiramatu kiirusega (3.5g)

https://pood.tele2.ee/et/services/481 icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 07.08.2014 17:37:47 vasta tsitaadiga

Pakkumine käes tele2. 1000 min, 100 SMS.-i ja piiramatu medium nett, 5.97€. Hetkel elisas sarnane (smse rohkem ja nett veidi kiirem, 9€ plus see nende kuramuse 60 sendine arve icon_biggrin.gif ) Näen igati põhjust ära kolida! thumbs_up.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2014 17:44:50 vasta tsitaadiga

ikka kannatab ära minna jah
mulle tehti emt parem pakkumine kunagi.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2014 21:55:13 vasta tsitaadiga

Kui internet poole kuu pealt ära lõpetada, kas siis arvele pannakse ikka terve kuu eest või korrutavad mingi päevade arvuga läbi?
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 07.08.2014 21:56:34 vasta tsitaadiga

Terve kuu peaks olema. Nii et on mõttekam oodata kuu viimase päevani.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skyline
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 08.08.2014 15:06:42 vasta tsitaadiga

Väga ebameeldiv kogemus Elisa ja nende koostööpartneritega.
On üks telefon (Galaxy Trend S7560), mis lõpetas laadimise ning home button ei funkand enam hästi. Läks garantiisse hooldus.mttc.ee-sse ning nemad väidavad et telefonil niiskuskahjustus. Esmalt on see äärmiselt ebatõenäoline et vanem naisterahvas julgeks üldse telefoni ja vett kuidagi kokku lasta, kuid kui neile vedeliku sensor nii näitab siis tundub et pean leppima. Remondi hinnaks öeldi 90.- (telefoni seeria uuem mudel esinduses hind 98.40.-). Keeldusin koheselt ning soovisin teada mis täpselt siis selle raha eest tehakse, Elisa ei tea ja suunas MTTC poole, MTTC jälle uue ringiga saatis Elisasse, et nemad ei saa infot väljastada, ainult garatiisse saatjale, surnud ring ühesõnaga. Kuna olen ise mõnikümmend õuna telefoni parandanud ning natukenegi selle teemaga kursis, siis ei saa juba põhimõtte pärast sellise uduajamisega nõustuda. Aga reaalselt on mõtet nendega jännata edasi? Variandid oleks erapooletu ekspertiis? Tarbijakaitse ekspertiis? Ise ~30$ eest korda teha? Tundub suht mõttetu maid jagada sotise sanga pärast, aga tahaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 08.08.2014 15:34:13 vasta tsitaadiga

Skyline kirjutas:
Ise ~30$ eest korda teha?


This thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 12.08.2014 23:19:56 vasta tsitaadiga

Kui himu on, siis erapooletu ekspertiis, võimalikult palju allkirjastatud pabereid ja erinevai selgitusi, lisaks kõik ülesse filmida ja pildistada kuupäevadega, et mida teed ja kaua milleks aega kulub. Kui on TAHTMINE, siis pole vahet, kas teleföön maksab sott või tonn. Kui mina oma huawei saatsin tele2 garantiisse, siis ilmselgelt olin paanikas, et ega niiskuskahjustus nagunii tembeldatakse pähe :/ Aga mina sain kiire ja hea teeninduse osaliseks. thumbs_up.gif

EDIT: Elisa siis helistas, et ma hakkan ära liikuma icon_biggrin.gif Tundis muret, ja ennäe, pakett jääb samaks, hind aga 5€ kuu icon_biggrin.gif Teate raha paneb ikka asjad paika, selle 0,6€ arve võtsid nad kah maha. Niiet aastaks ajaks sain korraliku pakkumise icon_smile.gif

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 117, 118, 119  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.