Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 273, 274, 275 ... 321, 322, 323  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2014 19:32:55 vasta tsitaadiga

Ametlik siis:

tsitaat:
Windows 8.1 Update 1
23 February 2014

Microsoft has officially announced that an update will be released for Windows 8.1 in Spring, which means some time between March and May. The changes in this update have not been officially revealed, but the announcement specifically says that it will "make the UI more familiar and more convenient for users with mouse/keyboard".


http://blogs.windows.com/windows_phone/b/windowsphone/archive/2014/02/23/scaling-windows-phone-evolving-windows-8.aspx
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 23.02.2014 19:47:28 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:

Kaks arvutit Win 8.1 - kasutajatel paroole peal pole. Vaja network share teha nende vahel kohtvõrgus. Mõlememate arvutite Desktopid.
Määran ära, et share, sealt Everyone ja read/write õigused. Network advanced seadetest määran ära, et Password sharing oleks Off.


Mul on 8.1 all jagatud välja nii read only kui ka täisõigustega kataloogid. Kõik saavad ligi ilma paroolita - XP masinad, 7 masinad ja 8.1 masin local accountiga - olenemata kas nad ise on parooliga winis sees või ilma.
Minul endal on jagavas masinas parooliga 8.1 local user ja kataloogidele on antud "Everyone" kasutajatele vastavalt read only või kõik õigused. Sama asi security tabi all vastavatele kataloogidele.

Küll aga küsis parooli masin mis oli Win8 pealt 8.1 peale viidud Store kaudu, ning selle kasutaja polnud local vaid parooliga MS pilveaccount.
See viimane variant tõmbas kuuli parajalt kokku küll, kuid sain enda masina kontoga sisse ikka. Ei oska rohkem seoseid tuua kui see MS pilveaccount on selles süüdi...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.02.2014 02:50:11 vasta tsitaadiga

Sai ka siis windows 8.1 peale installitud lõpuks... ja tahtsin öelda et esmamulje on ikka vaimustav ja ütleks et väga meeldib icon_smile.gif Kõik on esialgu võõras ja huvitav ja pole nii keeruline midagi see metro-s ringi tuhnimine kui oli kunagi, kui sai mingit n.ö beta või prewiev versiooni proovitud ....selles mõttes et hiirega liikumine toimub kenasti ja ei olegi nii hull kui kunagi paistis icon_biggrin.gif mõned küsimused ja probleemid on et seda kuupäeva ja kella a näitab imelikult... et n.ö nagu ameerika layout et enne on kuu ja siis kuupäev ja kella taga on need PM ja AM mis mulle ei meeldi pean kuskilt region settingutes seda uurima ? ja notification area iconite juures ei saa ma seda mingi ikoon on et windows explorer ja safely remove hardware and eject media ? panin sealt kõik võimalikud hide only ja show notifications aga millegipärast ei kao ära... aga noh see ei sega ka väga .... kuidas saab seda et kuvataks seal metro appides eesti keelseid uudiseid...kuigi neid saab eemaldada ka vist ? et pole väga olulised ? ma ei tea kui palju see metro win resursse sööb ? üldse jookseb hästi esiaalgu küll... eks näis, nagu windowsitel on tavaks saanud, et mingi ajaga kogub rämpsu külge omale nagu paljud seda väidavad icon_smile.gif

üks küsimus veel et, kas windows 8-le on oluline viirusetõrje ka paigaldada või ei muuda see midagi,kuna ma vaatasin et siin on mingi viirusetõrje juba sees icon_redface.gif on see sama turvaline kui mingi nod32 vms ?


installisin windowsi selle järgi http://landfield.pri.ee/Windows-8/Uus_allalaadimine.html ta küsis seal kas ma tahan säilitada vanad failid ja panin küll et ära säilita midagi,tahtsin nagu puhast installi siis jäi ikka millegipärast windows old kaust alles,mille pidin käsitsi kustutama disk clean up-i kaudu... siis kas puhast installi saab ainult bootiva meediaga teha ? see tähendab kas siis teen bootiva dvd või usb kaudu ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2014 05:27:45 vasta tsitaadiga

Gap, Eraldi viirusetõrje peaks jah olema. Defender vms sinna sisse on ehitatud ikka täit kaitset ei paku.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2014 15:04:22 vasta tsitaadiga

Kui tähte närida, siis täit kaitset ei paku ükski antiviirus kuna juhul kui igasugused vandenõuteooriad kõrvale jätta, tuleb enne viirus ja siis rohi selle vastu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 24.02.2014 16:02:24 vasta tsitaadiga

Gap, viirusetõrje ja spioonvaratõrje on kaasas. Suhteliselt vähe võtavad ressurssi ka ja suuremad hädad hoiavad ära. HIPSi ja muid fääncisi asju pole aga eleab üle kui tihend vähegi arukas on.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 24.02.2014 17:42:36 vasta tsitaadiga

Ise mõtlesin siiani kui neid metro appe lahti tegin, et miks krdi pärast need jäävad taustal jooksma, kui need vasakul pool ekraanil close panen, aga nüüd avastasin, et need tuleb ekraani keskel alla tõmmata siis läheb ka taskmanageris kinni. Nii, et üllatusi veel win8.1-s jagub icon_biggrin.gif Ma siiani ei saa aru inimestest kes seda Windowsi vihkavad, kõige parem windows siiani üldse thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.02.2014 17:57:49 vasta tsitaadiga

Dave20, minu arust ka et pole viga midagi thumbs_up.gif ma olen küll täitsa rahul praegu, windows 7-t küll taga ei igatse momendil ....kunagi win8 betat proovides mõtlesin küll et ei hakka seda kunagi kasutama,aga võta näpust pole sellel win8.1-l häda midagi + jookseb ka paremini kui win 7 icon_smile.gif

d3t, viirusetõrje koha pealt jah mul oli windows 7-l nod32 peal aga mingeid viiruseid või mingit jama ma enda arvutis pole kunagi ei näinud selle 5 aasta jooksul kui win 7 kasutasin.... kunagi jah kui win98 või xp kasutasin siis ikka vahest mõni juhtus aga mingit hullu jama et viirus mingit jama tekitab pole küll kohanud..

ma sellepärast küsisin kindluse mõttes, olen siit teemast kunagi lugenud paljud ütlesid et windows 8-le pole oluline eraldi viirusetõrjet paigaldada,sellepärast mõtlesingi et kas ikka on väga oluline. nii et jah tihend peab ka arukas olema ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 24.02.2014 18:47:46 vasta tsitaadiga

Gap, ma ise kasutan avg viirusetõrjet, muidu oleks seda Windowsi oma kasutanud, aga see blokkis mul paljud failid ära mida vaja läheb icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 24.02.2014 21:07:08 vasta tsitaadiga

Dave20, ja kui veel alla viid...aga kohe lahti ei lase ja ootad hetke...siis keerab ennast teistpidi ja ei jää mällu ka ootele vaid pannakse täitsa kinni icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 24.02.2014 23:54:01 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Dave20, ja kui veel alla viid...aga kohe lahti ei lase ja ootad hetke...siis keerab ennast teistpidi ja ei jää mällu ka ootele vaid pannakse täitsa kinni icon_lol.gif


Tean, tean icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2014 00:39:21 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Ise mõtlesin siiani kui neid metro appe lahti tegin, et miks krdi pärast need jäävad taustal jooksma, kui need vasakul pool ekraanil close panen, aga nüüd avastasin, et need tuleb ekraani keskel alla tõmmata siis läheb ka taskmanageris kinni. Nii, et üllatusi veel win8.1-s jagub icon_biggrin.gif Ma siiani ei saa aru inimestest kes seda Windowsi vihkavad, kõige parem windows siiani üldse thumbs_up.gif


Ma ei saa siiani aru inimestest, kes ilma puutetundliku ekraanita metro appe kasutavad ega ka inimestest, kes tahvlis windowsit kasutavad. Aga vana hea ALT-F4 toimib ka metros thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 25.02.2014 09:57:37 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Keegi oskab mulle äkki sheeringust rääkida:

Kaks arvutit Win 8.1 - kasutajatel paroole peal pole. Vaja network share teha nende vahel kohtvõrgus. Mõlememate arvutite Desktopid.

Määran ära, et share, sealt Everyone ja read/write õigused. Network advanced seadetest määran ära, et Password sharing oleks Off.

Ja ikka annab access denied errorit. Suvalise publiq folderiga toimib.

Win7 all seda porri polnud

Mis mul tegemata jääb?

Äkki homegroupi tegemisest ei oleks abi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 25.02.2014 12:50:33 vasta tsitaadiga

http://support.microsoft.com/kb/2919394 <- valikuline update.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003




sõnum 25.02.2014 19:40:58 vasta tsitaadiga

sukelduja, proovin ka seda thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.02.2014 20:59:40 vasta tsitaadiga

Kas seda punast joont sõnade all saab kuidagi sättetest eemaldada ? Inglise keeles kirjutades see mind ei häiri, aga eesti keeles kirjutades käib pinda. Eriti sõnades kus vigu pole, aga punane joon tuleb alla ikka. Inglise keeles on see muidugi hea, kuna inglise keel on selline vähe keerulisem kirjateel. Juba ainuüksi kirjutada sõna "Inglise" tuleb punane joon alla. Ma ei saa aru kuidas ma inglise pean kirjutama et ta siis Windowsile arusaadavalt eestikeelne sõna oleks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2014 21:08:32 vasta tsitaadiga

Kõik, mis ekraanile manatakse, pole paraku Windõuz. See on sul vast pigem brauseri või office'i feature. Võta seadetest grammar & spelling linnukesed maha või lisa eesti speller.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K&K
HV kasutaja
K&K

liitunud: 14.09.2009




sõnum 06.03.2014 14:48:55 vasta tsitaadiga

Windows 8.1.Samsung Electronics tegi mingit update läpakal. Nüüd siis enam pilti ette ei võta ( must ekraan ja kursor); ilmselt keeras mingid graafikadriverid metsa. Ainuke võimalus ilmselt safe mode või system recovery. Ainuke probleem, kuidas sinna saab? Shift+F8 ja lihtsalt shift ei taha töötada. Rüperaali mudeliks Samsung U730.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2014 14:58:53 vasta tsitaadiga

Kas kursor on hiire kursor või textireziimi kursor? Viimasel juhul võib olla, et see update keeras bootloaderi koodi MBR-s peeti ja pead muult meedialt bootima, et asi korda teha. Kui veel kehvemini läks, siis see "mingi update" oli BIOSi update ja katkestasid selle poole pealt ära. Sel juhul pead hakkama tootja ja mudeli järgi googeldama, kas BIOSi taastamiseks on mingi recovery mode olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2014 15:20:23 vasta tsitaadiga

Jah jälle üks koht kus Win8 veidi katki on. Tehniliselt peaks ta ise tuvastama, kui arvuti edukalt ei bootinud ja Safe Mode + muud valikud ette andma. Paraku pooltel juhtudel ei suuda seda tuvastada ja kui tegu on nn fastboot uefi seadmega mis boodib loetud sekunditega, siis õnn kaasa F8 tallamisega. Lükka installimeedia sisse ja lase repair thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K&K
HV kasutaja
K&K

liitunud: 14.09.2009




sõnum 06.03.2014 15:27:25 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kas kursor on hiire kursor või textireziimi kursor? Viimasel juhul võib olla, et see update keeras bootloaderi koodi MBR-s peeti ja pead muult meedialt bootima, et asi korda teha. Kui veel kehvemini läks, siis see "mingi update" oli BIOSi update ja katkestasid selle poole pealt ära. Sel juhul pead hakkama tootja ja mudeli järgi googeldama, kas BIOSi taastamiseks on mingi recovery mode olemas.


Tegu hiire kursoriga õnneks ikka. BIOS´le saan ilusti ligi.
Eks tuleb hankida USB 8.1'ga, sest DVD drive nagu puudub läpakalt. Proovin veel f8 tallata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2014 15:32:46 vasta tsitaadiga

Kui plaat olemas on, siis laena kellegi käest USB DVD lugejat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K&K
HV kasutaja
K&K

liitunud: 14.09.2009




sõnum 06.03.2014 15:36:37 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kui plaat olemas on, siis laena kellegi käest USB DVD lugejat.


Nope, W8.1 oli preinstalled. Mõtlen, et ehk on lihtsam panna mõnele mälupulgale ubuntu, kui failid käes, siis laseksin vanahea w7 peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gizmoz
Kreisi kasutaja
Gizmoz

liitunud: 24.09.2005




sõnum 06.03.2014 16:01:05 vasta tsitaadiga

K&K kirjutas:
napoleon kirjutas:
Kui plaat olemas on, siis laena kellegi käest USB DVD lugejat.


Nope, W8.1 oli preinstalled. Mõtlen, et ehk on lihtsam panna mõnele mälupulgale ubuntu, kui failid käes, siis laseksin vanahea w7 peale.

Anna minna . beer_yum.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K&K
HV kasutaja
K&K

liitunud: 14.09.2009




sõnum 06.03.2014 21:48:44 vasta tsitaadiga

USB pealt jooksev Ubuntu pani mõtlema, miks üldse peaksin Windowsi peale panema... Siiski vajadus paljude programmide järele, tõi mind ikka Bill'i juurde tagasi icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 273, 274, 275 ... 321, 322, 323  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.