Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 385, 386, 387 ... 454, 455, 456  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2014 23:43:28 vasta tsitaadiga

KillZ kirjutas:
Vajan toitekat, mis toidaks 7x r9 270xi, soovitusi?


enermax lepa g1600-ma.


tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 20.02.2014 23:46:28 vasta tsitaadiga

liifer kirjutas:
Emaplaadi pesast saab kaart vaid 10-25W, korralik emaplaat toidab kõik pesad ära nagu lubatud ja mul hetkel töötab 4 tk 990fx-ud3 teist nädalat. Pigem kardan, et see hiina kondekas annab seal otsad ja keerab mingid süsteemid segi. Minu loogika ütleb, et power on suht strait forward teema ja seal ei ole mingeid vidinaid vahel, mis võiks pekki minna. Kui skeemil rada läbi ei kärsa, siis ei kärsa ta seda 20 aastat.


Max mis saab PCI pealt imeda on 70W. Kui kondekas sureb siis midagi väga hullu ei tohiks olla, ripple lihtsalt läheb kangemaks. Muidu niikuinii kõik kondekad mis elus näinud oled on hiinamaal tehtud icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 20.02.2014 23:57:15 vasta tsitaadiga

no tra, kui tihti walleti soft crashib nii et tuleb db uuesti tirida icon_evil.gif.
endal teine kord juhtus nii et dogeshitcoinqt mingi db11 errori pärast tuleb nullist alustada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 20.02.2014 23:59:39 vasta tsitaadiga

Zanzhu kirjutas:
liifer kirjutas:
Emaplaadi pesast saab kaart vaid 10-25W, korralik emaplaat toidab kõik pesad ära nagu lubatud ja mul hetkel töötab 4 tk 990fx-ud3 teist nädalat. Pigem kardan, et see hiina kondekas annab seal otsad ja keerab mingid süsteemid segi. Minu loogika ütleb, et power on suht strait forward teema ja seal ei ole mingeid vidinaid vahel, mis võiks pekki minna. Kui skeemil rada läbi ei kärsa, siis ei kärsa ta seda 20 aastat.


Max mis saab PCI pealt imeda on 70W. Kui kondekas sureb siis midagi väga hullu ei tohiks olla, ripple lihtsalt läheb kangemaks. Muidu niikuinii kõik kondekad mis elus näinud oled on hiinamaal tehtud icon_lol.gif


Miks pannakse emaplaadile siis 6 peaa, kui neid ei ole võimaslik ära imetada? Ma usun, et teatud firmad on sellega arvestanud, et mingi maniakk paneb pesad täis ja kui midagi puuksus, siis saadab selle tagasi ja nõuab raha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2014 00:00:04 vasta tsitaadiga

kui sooviks power riserit pikendad siis mõlemad molexile vool külge panna?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 21.02.2014 00:02:40 vasta tsitaadiga

djkiller kirjutas:
kui sooviks power riserit pikendad siis mõlemad molexile vool külge panna?


Ainult kaardi küljes olevale piisab, kuigi kui mõlemale paned ei juhtu midagi ja kui kummalegi ei pane, et juhtu ka ilmselt midagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 21.02.2014 00:03:33 vasta tsitaadiga

liifer kirjutas:

Miks pannakse emaplaadile siis 6 peaa, kui neid ei ole võimaslik ära imetada? Ma usun, et teatud firmad on sellega arvestanud, et mingi maniakk paneb pesad täis ja kui midagi puuksus, siis saadab selle tagasi ja nõuab raha.


Tavaliselt PCI 1x slotti topitakse mingi mõttetu 10 watti max nõudev vidin mitte 70W tarbimisvõimsust.

Minu Gigabyte Z77X-UD3H "entusiasti"-emaplaadil on lisaks multimeetriga pingete mõõtmise klemmidele ka lisa PCI toite auk olemas, mis SATA toidet võtab.

Arvestusega, et "maniakk" paneb 3x SLI sinna peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2014 00:43:53 vasta tsitaadiga

No krt, mul 6 x 280X ILMA lisatoiteta riseritega ning töötab juba teist kuud jutti, mitte ühtegi probleemi.
Kas keegi üldse teab kedagi, kellel oleks just sellepärast emaplaat üles öelnud ? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 21.02.2014 00:44:53 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
No krt, mul 6 x 280X ILMA lisatoiteta riseritega ning töötab juba teist kuud jutti, mitte ühtegi probleemi.
Kas keegi üldse teab kedagi, kellel oleks just sellepärast emaplaat üles öelnud ? icon_rolleyes.gif


thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 21.02.2014 01:07:25 vasta tsitaadiga

Igaüks teeb nii nagu ise õigeks peab. Väike hoiatus ka kui powered risereid kasutate - vaadake et kõik molexi pinid oleks korralikult sisse surutud, vastasel kui asi ennast läbi plaadi maandama hakkab on tulekahju kerge tulema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 21.02.2014 01:56:17 vasta tsitaadiga

Zanzhu kirjutas:
Igaüks teeb nii nagu ise õigeks peab. Väike hoiatus ka kui powered risereid kasutate - vaadake et kõik molexi pinid oleks korralikult sisse surutud, vastasel kui asi ennast läbi plaadi maandama hakkab on tulekahju kerge tulema.


Erm. Powered molexitel ongi ainult üks +12v kollane pin. Maandus tuleb nagunii läbi emaplaadi.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2014 10:41:43 vasta tsitaadiga

Zanzhu kirjutas:
Igaüks teeb nii nagu ise õigeks peab. Väike hoiatus ka kui powered risereid kasutate - vaadake et kõik molexi pinid oleks korralikult sisse surutud, vastasel kui asi ennast läbi plaadi maandama hakkab on tulekahju kerge tulema.


Oot, aga seal ongi vaid 1 otsik mis molexisse läheb? Millised kõik peaks olema siis sisse pressitud? Mul nüüd väike segadus sellega..


tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 21.02.2014 11:05:04 vasta tsitaadiga

Osadel ei olegi musta juhet küljes? icon_eek.gif

Musta juhtmega variant: http://www.amazon.com/Converter-Extender-Flexible-Extension-Connector/dp/B00HB1T54S/ref=pd_sim_pc_5?ie=UTF8&refRID=1ZE9ES61Z2NVGKES7V9Y

Teil on siis sellised? : http://www.amazon.com/Powered-Flexible-Extender-Bitcoin-Mining/dp/B00EX627A8

Ma küll ei söandaks sellisele voolu külge panna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007




sõnum 21.02.2014 11:08:46 vasta tsitaadiga

Zanzhu kirjutas:
Osadel ei olegi musta juhet küljes? icon_eek.gif

Musta juhtmega variant: http://www.amazon.com/Converter-Extender-Flexible-Extension-Connector/dp/B00HB1T54S/ref=pd_sim_pc_5?ie=UTF8&refRID=1ZE9ES61Z2NVGKES7V9Y

Teil on siis sellised? : http://www.amazon.com/Powered-Flexible-Extender-Bitcoin-Mining/dp/B00EX627A8

Ma küll ei söandaks sellisele voolu külge panna.



Ma ei tea kedagi, kes maandusega risereid kasutaks. Ühe 12v toitejuhtmega riser on standard.
Maandus läbi emaplaadi tundub mulle oluliselt ohutum kui läbi toite.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 21.02.2014 11:11:31 vasta tsitaadiga

Nüüd tead kedagi.

Miks sulle maandus läbi emaplaadi (suhteliselt õrnad toiterajad) ohutum tundub kui läbi riistapuu mis on selleks mõeldud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2014 11:26:40 vasta tsitaadiga

Zanzhu kirjutas:
Osadel ei olegi musta juhet küljes? icon_eek.gif

Musta juhtmega variant: http://www.amazon.com/Converter-Extender-Flexible-Extension-Connector/dp/B00HB1T54S/ref=pd_sim_pc_5?ie=UTF8&refRID=1ZE9ES61Z2NVGKES7V9Y

Teil on siis sellised? : http://www.amazon.com/Powered-Flexible-Extender-Bitcoin-Mining/dp/B00EX627A8

Ma küll ei söandaks sellisele voolu külge panna.


Ai pagan. Mina panin voolu külge sellisele 1pinniga asjale.. on töötanud nüüd jutti üle kahe kuu. Aga hea et ütlesid, lammutan selle asja kohe maha.


tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 21.02.2014 11:32:18 vasta tsitaadiga

Maandus läbi emaplaadi on täiesti piisav, sest emaplaadil on maanduse liinid ja pistikud oluliselt tugevamad kui pingestatud rajad ja pistikud. Ei ole veel ühtki emaplaati näinud, mis maanduse puudulikkuse tõttu oleks kärsanud. +12v liin on see, mis ülekoormuse tõttu tuld võib võtta.
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007




sõnum 21.02.2014 11:38:46 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Zanzhu kirjutas:
Osadel ei olegi musta juhet küljes? icon_eek.gif

Musta juhtmega variant: http://www.amazon.com/Converter-Extender-Flexible-Extension-Connector/dp/B00HB1T54S/ref=pd_sim_pc_5?ie=UTF8&refRID=1ZE9ES61Z2NVGKES7V9Y

Teil on siis sellised? : http://www.amazon.com/Powered-Flexible-Extender-Bitcoin-Mining/dp/B00EX627A8

Ma küll ei söandaks sellisele voolu külge panna.


Ai pagan. Mina panin voolu külge sellisele 1pinniga asjale.. on töötanud nüüd jutti üle kahe kuu. Aga hea et ütlesid, lammutan selle asja kohe maha.


ma olen saru saanud, et kahte pini ei tohiks kasutada siis kui kasutad kahte PSUd, sest must juhe annab voolu tagasi mobole ja vool tuleb sisse kahelt toitelt mobosse ja see pidi halb olema

teine variant on see, et kõik riserid paneb ühe ja sama mobo külge.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 21.02.2014 11:43:14 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Maandus läbi emaplaadi on täiesti piisav, sest emaplaadil on maanduse liinid ja pistikud oluliselt tugevamad kui pingestatud rajad ja pistikud. Ei ole veel ühtki emaplaati näinud, mis maanduse puudulikkuse tõttu oleks kärsanud. +12v liin on see, mis ülekoormuse tõttu tuld võib võtta.


Netist otsid siis leiad küllaga pilte põlenud mammadest.

Mina olen punase kuke räästas korra üle elanud, teist korda kümne aasta jooksul oleks liiast.

Powered riserite jutu jätkuks - niipalju kui olen suutnud välja uurida:

16x slot 75W võimsust
1x slot 25W võimsust

6 pin connector 75W lisavõimsust kaardile
8 pin connector 150W võimsust kaardile

Nüüd peaks vaatama palju kaardil tarbimisvõimsust on ja mis slotis on riser. Mul on näiteks segu Gigabyte (2x6pin) ja Asuse R9 270-netest (1x6pin). Asused powered riseritel ja Gigabyted powerita riseritel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007




sõnum 21.02.2014 11:47:24 vasta tsitaadiga

mis võib sellise temp languse põhjustada. masin coinib sama moodi edasi nagu varem.

lambist läksin vaatama ja väike üllatus

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFLlNE
HV vaatleja
OFFLlNE

liitunud: 08.02.2014




sõnum 21.02.2014 11:48:27 vasta tsitaadiga

Korras

viimati muutis OFFLlNE 21.02.2014 12:48:36, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ende
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2004




sõnum 21.02.2014 11:50:51 vasta tsitaadiga

Zanzhu kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Maandus läbi emaplaadi on täiesti piisav, sest emaplaadil on maanduse liinid ja pistikud oluliselt tugevamad kui pingestatud rajad ja pistikud. Ei ole veel ühtki emaplaati näinud, mis maanduse puudulikkuse tõttu oleks kärsanud. +12v liin on see, mis ülekoormuse tõttu tuld võib võtta.


Netist otsid siis leiad küllaga pilte põlenud mammadest.

Mina olen punase kuke räästas korra üle elanud, teist korda kümne aasta jooksul oleks liiast.

Powered riserite jutu jätkuks - niipalju kui olen suutnud välja uurida:

16x slot 75W võimsust
1x slot 25W võimsust

6 pin connector 75W lisavõimsust kaardile
8 pin connector 150W võimsust kaardile

Nüüd peaks vaatama palju kaardil tarbimisvõimsust on ja mis slotis on riser. Mul on näiteks segu Gigabyte (2x6pin) ja Asuse R9 270-netest (1x6pin). Asused powered riseritel ja Gigabyted powerita riseritel.


Ega siin Wattides rääkimine võib-olla ei annagi inimestele ohutunnet edasi:

16x slot - 6.25A
1x slot - 2.08A
6pin PCI-e - 6.25A
8pin PCI-e 12.5A

Kes Ampritest midagi ei jaga, ega talle ka see info midagi ei anna. Igastahes kõva vooluga tegeleme siin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 21.02.2014 12:28:45 vasta tsitaadiga

Zanzhu kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Maandus läbi emaplaadi on täiesti piisav, sest emaplaadil on maanduse liinid ja pistikud oluliselt tugevamad kui pingestatud rajad ja pistikud. Ei ole veel ühtki emaplaati näinud, mis maanduse puudulikkuse tõttu oleks kärsanud. +12v liin on see, mis ülekoormuse tõttu tuld võib võtta.


Netist otsid siis leiad küllaga pilte põlenud mammadest.

Mina olen punase kuke räästas korra üle elanud, teist korda kümne aasta jooksul oleks liiast.


Loe mu postitust uuesti.
Ma olen ilmselt suurt osa pilte nendest põlenud mobodest näinud. Eranditult kõik on põlenud lühise tõttu või kasutanud powerita risereid ja eranditult kõik põlenud juhtmed, liinid, pistikud on +12v puudulikkus, mitte maandus.
Seega väidan endiselt, et molexitega maandada ei ole vajadust.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 21.02.2014 13:42:54 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
MSI Gaming


MSI-l on kah mitu eri varianti.

On see gaming, siis on gaming +bf4 ning vahepeal liikus mul ka partii msi gaming v2 (enam listingus ei ole). hind oli paarkümmend eurot kallim kui gamingul, aga hash pidi ka päris mõnus olema neil icon_razz1.gif karp ise paistis suht samasugune.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2014 14:06:39 vasta tsitaadiga

Sellise platega peaks kenasti saama nelja kaarti jooksutada vist http://www.tyan.com/Motherboards_S7002_S7002WGM2NR

Mõtlesin et võiks midagi tiksuma panna siia.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 385, 386, 387 ... 454, 455, 456  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.