Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 283, 284, 285  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 18.12.2013 19:56:39 vasta tsitaadiga

Mis jama nüüd selle volitusega tehtud on? Korduvalt elukaaslase nimele tulnud pakkide järel käinud. Eile õhtul nõuti mingit volitust, kuna aeg oli hiline ja saba pikk halastasin ja olin viisakas.
Täna siis teine katse - jah, standardpaki kättesaamiseks on tarvis vabas vormis lihtvolitust; http://post.ee/index.php?id=11940 ütleb, et volitus on vajalik vaid täht- ja väärtsaadetiste puhul.
Postkontoris öeldi, et jah, standardpakk olevat kah nüüd tähtsaadetis, aga kuna registreeritakse vaid saaja nimi, siis tunnistati, et tegelikult nad ju ei saa kindlaks teha, kellele tähtsaadetis on saadetud (nimekaimud), ehk siis kogu volituse teema on totaalselt mõttetu. Lisaks - jah, digitaalselt vormistatud ja allkirjastatud volitus sobib aga see tuleb saata kas otse postkontorisse (e-maili postkontori otsing post.ee lehel ei anna) või siis eelmisel päeval üldmailile...

Ahjaa, viimastel päevadel on töö juurde tulnud mitu Eesti Posti kaudu saadetud pakki (kulleriga, ELS), mitte kordagi pole mingit volitust küsitud (postitöötaja oli kindel, et samamoodi on asi nii füüsilise kui juriidilise isiku korral), enamjaolt ei küsita ka isikut tõendavat dokumenti, piisab vaid allkirjast.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2013 20:08:23 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
Mis jama nüüd selle volitusega tehtud on? Korduvalt elukaaslase nimele tulnud pakkide järel käinud. Eile õhtul nõuti mingit volitust, kuna aeg oli hiline ja saba pikk halastasin ja olin viisakas.
Täna siis teine katse - jah, standardpaki kättesaamiseks on tarvis vabas vormis lihtvolitust; http://post.ee/index.php?id=11940 ütleb, et volitus on vajalik vaid täht- ja väärtsaadetiste puhul.
Postkontoris öeldi, et jah, standardpakk olevat kah nüüd tähtsaadetis, aga kuna registreeritakse vaid saaja nimi, siis tunnistati, et tegelikult nad ju ei saa kindlaks teha, kellele tähtsaadetis on saadetud (nimekaimud), ehk siis kogu volituse teema on totaalselt mõttetu. Lisaks - jah, digitaalselt vormistatud ja allkirjastatud volitus sobib aga see tuleb saata kas otse postkontorisse (e-maili postkontori otsing post.ee lehel ei anna) või siis eelmisel päeval üldmailile...

Ahjaa, viimastel päevadel on töö juurde tulnud mitu Eesti Posti kaudu saadetud pakki (kulleriga, ELS), mitte kordagi pole mingit volitust küsitud (postitöötaja oli kindel, et samamoodi on asi nii füüsilise kui juriidilise isiku korral), enamjaolt ei küsita ka isikut tõendavat dokumenti, piisab vaid allkirjast.

ära pane tähele, nad lähevad seal lolliks vahepeal.
neil peaks vedelema 2 minu volitust. lambist hakkas X tädi volitust nõudma mingi hetk uuesti. vorbiti siis kolmas valmis, see ka nüüd kusagil kontoris icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 13.01.2014 19:28:06 vasta tsitaadiga

Eelmise nädala lõpus oli siis intsident töökoha aadressi teenindava Eesti Posti postiljoniga.
Tuttava läpale oli vaja emaplaati ja kuna ta ise teemat ei jaga, siis tellisin selle ise. Töökoha aadressil, et kättesaamine ladusam oleks. Aga tühjagi.
Neljapäeva hommikul (9. jaan) leidsin trackingust märke: "üle antud kullerile".
Päeva jooksul keegi EP-st ei helistanud, pakki ka ei toodud. Õhtul kodus uuesti trackingut uurides oli juba uus rida tekkinud: "saaja ei olnud kättesaadav".
See ajas mul harja punaseks. Et mis mõttes ei olnud kättesaadav? Meil on töö juures hommikul 7-st õhtul 12-ni inimene olemas, kes vajadusel ka kaupa ja pakke vastu võtab.Suhtlesin siis klienditeenindusega, kus lubati asja uurida.

Reede hommik.
Klienditeenindaja helistas, et täna tuuakse pakk ära. Kirjakandja olla eksinud!
Sai siis tädikesega ka suheldud ja küsitud, et mis juhtus selle pakitoomisega siis?
Ta olla selle maha unustanud. OK. Ikka juhtub ju. Kõik me oleme inimesed oma vigadega.
Küsimusele, miks siis trackingusse märgiti, et klient polnud kättesaadav, tädi nohises tükk aega ja siis pobises: "ma ei tea, mis nad seal Haapsalus teevad".
Küsisin tädilt: kas ta on kursis, et dokumendi võltsimine on EV-s kriminaalkuritegu?
Jälle nohises ainult.
No on ikka kuradi kaader küll. Selle peale need tainad ei tule, et minul tuleb selle paki järele extra 60 km maha sõita.
Minu teha oleks, peksaks selle kamba päevapealt laiali.
Ja viimase aja uudiseid lugedes, niikui miskise riigile kuuluva äriühinguga tegu on, üks bardakk ja pohhuism vastu vaatab. icon_evil.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2014 21:26:57 vasta tsitaadiga

Dokumendi võltsimisega siiski tegu ei ole, kirjakandja lihtsalt valetas, et üritas pakki kohale toimetada. Seaduse mõistes pole ka Eesti Posti tracking mingi dokument, seega kui nüüd pakk kohale tuuakse on see case puhtalt EP siseasi. Kui sa poleks helistanud ja pakki poleks ka mõnel järgmisel päeval kohale toodud ja suudad tõestada, et sul tõepoolest oli õigus see kullerteenusega saada ning keegi oli pidevalt kohal, siis võiks ju tarbijakaitsele kaebuse esitada või tsiviilasja kohtusse anda. Samas 60km paki järel käia on minu hinnangul siiski liiga väike kulu, et viitsiks selle tee ette võtta.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2014 21:44:30 vasta tsitaadiga

tuleb lihtsalt taguda neid, iga jama puhul helistad ja mölised. kuniks lõpuks enam ei juhtu sellis asja, et "unustas" paki maha või "käis ukse taga" ja kedagi kodus polnud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2014 22:30:11 vasta tsitaadiga

egas elest üelmus saa, saab hoopis postiljon kinga ja tuleb järgmine...
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 278
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2014 22:35:08 vasta tsitaadiga

Wordmc9 kirjutas:
egas elest üelmus saa, saab hoopis postiljon kinga ja tuleb järgmine...
ja lähed uuele ringile, ma olen teenuse eest maksnud, postiljon peab oma tööd tegema korralikult. Kui ei suuda teha, võetakse keegi, kes suudab seda teha.
Lihtsalt kirumisest foorumis pole abi. Ja peaks mainima, et peale mitmeid pöördumisi on mul igatahes need jamad lõppenud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2014 13:39:30 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
...ja lähed uuele ringile, ma olen teenuse eest maksnud, postiljon peab oma tööd tegema korralikult. Kui ei suuda teha, võetakse keegi, kes suudab seda teha.
Lihtsalt kirumisest foorumis pole abi. Ja peaks mainima, et peale mitmeid pöördumisi on mul igatahes need jamad lõppenud

thumbs_up.gif , "keskmise" eestlase passiivsus on ikka üle mõistuse, olenemata teemast. Laseb ennast igast asendist p...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 14.01.2014 18:51:19 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
...ja lähed uuele ringile, ma olen teenuse eest maksnud, postiljon peab oma tööd tegema korralikult. Kui ei suuda teha, võetakse keegi, kes suudab seda teha.
Lihtsalt kirumisest foorumis pole abi. Ja peaks mainima, et peale mitmeid pöördumisi on mul igatahes need jamad lõppenud

thumbs_up.gif , "keskmise" eestlase passiivsus on ikka üle mõistuse, olenemata teemast. Laseb ennast igast asendist p...

Just, seda minagi. Ärge laske end solgutada. Nii kui miski jama on, andke kohe kella. Ehk hakkab midagi lõpuks muutuma ka.
Klienditeeninduse kontaktid leiab siit:
http://post.ee/?id=3147
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2014 10:33:42 vasta tsitaadiga

Õhtulehes on EP eri, lk. 4-5 thumbs_up.gif
http://www.ohtuleht.ee/560876/kullerteenuses-pettunud-kliendid-tahad-otse-ja-kiiresti-saad-ringiga-ja-ise-vaeva-nahes- krt see ka tasuline
Samas suht bs vastused

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2014 11:34:02 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, kui palju üks ettevõte mind kottida mõtleb icon_evil.gif
Seekord siis saabus hommikul kell 8 sõnum, et teie pakk on Tartu kulleripunktis. Sõitsin siis sinna 10km. läbi linna. selgus et seal pole mingit pakki. icon_mad.gif
See olevat kulleri käes.
Sõnum tulevat lihtsalt niisama. icon_lol.gif
Informatiivselt või nii....
Öeldi, et mine koju ja hakka rahulikult kõnet ootama. Et kui selle maha magad, siis pead tõesti siia järele tulema. icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 20.01.2014 11:50:43 vasta tsitaadiga

Seega kõige targem kui jääd kohapeale ootele icon_wink.gif nagunii on kuller juba vahepeal jõudnud sinu juures kodus "ärakäia" icon_lol.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2014 13:10:17 vasta tsitaadiga

Hiid, sulle tulevad isegi sõnumid? Ma pole veel kunagi ühtegi saanud icon_confused.gif Pakkidel kõigil tel.nr peal.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005




sõnum 20.01.2014 13:41:55 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Hiid, sulle tulevad isegi sõnumid? Ma pole veel kunagi ühtegi saanud icon_confused.gif Pakkidel kõigil tel.nr peal.

Põhjus ilmselt:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel90
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2004




sõnum 24.01.2014 17:48:43 vasta tsitaadiga

Tore ettevõte, kuller käib lihtsalt ilma helistamata. Nüüd pakk 30km kaugusel postkontoris (kuigi 4km kaugusel on postipunkt ilusti olemas) ja nüüd enne järgmist nädalat kätte saamine võimatu. Klienditeenindus vähemalt oli viisakas ja arvas ka et peaks helistama (õige tel number oli neil olemas).

Lihtsalt masendav kuidas see asutus toimetab, eelmised pakid viidi poolsuvalisse postipunkti täiesti arusaamatul põhjusel

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2014 00:48:51 vasta tsitaadiga

Mul ebay's on address line 2 telefoninumber, vahel on välismaalt tulnud pakkidega isegi sõnumi saanud, aga see käib neil suht randomiga kas saadavad või mitte.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2014 09:57:13 vasta tsitaadiga

Kõige mõistlikum on oma pakkidel ise EP jõudmist jälgida https://veeb.post.ee/eplisweb/main
Ma pole viimasest 10st pakist neljale tänaseni ei paberit postkasti ega sms sõnumit saanud. Küll on sms saadetud valel numbril, küll ei teata miks polnud paberit postkastis. Süsteemis on muidugi kirjas et on saadetud. Jutt siis kaugelt tulnud pakkidest.

_________________
Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 26.01.2014 02:17:59 vasta tsitaadiga

Oh mis tore teema icon_smile.gif Mul on pidevalt olnud jama EPga. Enamasti on jura Amazon.de lehelt tellitud kaupadega. Nimelt EP ja DHL tegid koostöölepingu, mille kohaselt Amazon oskab kohe 10+ EUR küsida ka kõige väiksema jublaka saatmise eest. Saksa pool teab, et pakk viiakse kliendile ukse taha ja ulatatakse üle icon_smile.gif Vahi saksa lehel palju tahad, kõik on lilleline. EP lehel aga leiad koguaeg ühe ja sama märke: klient polnud kättesaadav. Kord juhtus isegi nii, et nägin, kuidas kuller korraks peatus mu maja juures ja sõitis edasi. Selleks, et pakk ära tuua, oleks ta pidanud tee äärde võtma, tema aga seisis julmalt keset sõidurada ja sealt poleks ta elusees tulnud pakki tooma. Tuttav nägi ka samat pilti oma maja juures. Tema kakkus kulleril ukse lahti ja küsis, et mis passid siin, et kus mu pakk on. Kulleril oli käik juba sees, et minema minna, kuid siis kobises, et ta otsis pakki ja andis siis selle üle kah. Ühesõnaga, kullerid lihtsalt sõidavad aadressile, et gps peal märge kätte saada ja sakslastele siis anda kinnitus, et aadressil käidud, sest teade paki üleandmisest oli 15 minuti jooksul peale kulleri peatumist mu maja juures. Nad lihtsalt ei suvatsegi neid pakke kätte anda, küll aga küsivad lepinguga ette nähtud kõrget tasu ja mängivad teenust.

Hea küll, lammutasin siis klienditeenindajatega ja isegi kõrgemate ametnikega ning tulemus oli, et paki korjasin küll ise ülesse, kuid EP kandis mulle kullertasu pangaarvele:D Juhhuuu. Lootsin, et nüüd on lõpp nende "klient polnud kättesaadav" jamadega. Haha, oligi. Pole ikkagi ühtegi pakki kätte ulatatud mulle ning peale intsidenti on eranditult kõikidele pakkidele tekkinud jälgimissüsteemi uus teada: MUU PÕHJUS icon_smile.gif Seda jura on nad sellise hämaga suutnud juba selgitada mulle, et ajab lausa oksele. Kuna ma seda enam välja ei kannata, siis koostan kirja koos faktidega DHLi tarvis.

Elu kõige ilusam näide EP toimetamisest aastate tagune, kuid siiski veel "meeldiv" meenutada. Pakk nimelt saabus kiirkorras Eestisse 2 päevaga. Loomulikult oli sellega kiire ja teenusel ka vastav hind. Kuuldes telefonis, et pakk on peamajas kohalt (seal Majaka tn kandis), lendasin kohale ja sain teada,et nad on jube tublid olnud ja selle juba minu elukohajärgse postkontori poole teele pannud. Sai siis helistatud terve nädala jagu, et kuulda juttu, kuidas keegi ei tea, kus kohas see pakk on, sest kummaski majas seda pole. Lõin käega. 2 nädala möödudes oli kiri postkastis:) Hiljem teada saades oli mu pakk olnud 1 nädal "teel" elukohajärgsesse kontorisse ning terve nädal kulus veel selleni, et too kontor väljastaks mulle teate. See on nagu Oslost Tartusse sõitmine, kus lennukiga Tallinnasse saad 1 tunniga aga Tartusse ootab veel 2,5 tundi loksumist:)
Alles eile tuli veel teade paki kohta, mis oli teel olnud 3 päeva:D Nii, et nad ei suuda enam kirju ka toimetada normaase kiirusega.
Aitab kah icon_razz.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2014 02:29:59 vasta tsitaadiga

caarel, mul ainult korra sarnane "klient polnud kättesaadav" jama olnud.

Muidu helistatakse ikka ilusti ette ja kullerid hakkasid mingi aeg käima just siis, kui ma kodus olin (pakke tuli tihti ja eks jäi sobiv aeg meelde icon_biggrin.gif)
Ning postiljoniga ka vedanud, toob alati sel ajal kui ma veel kodust lahkunud pole.

Üks pakiteatis on tulnud isegi SMS peale, mis oli üllatav. Ei tea, kas kõik pakiteatised tuleks SMS-ga, kui teisele aadressireale hoopis number panna. Õnneks 90% pakkidest tuleb otse koju nagunii.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2014 12:55:35 vasta tsitaadiga

Kas on võimalik nii teha, et Ebay'st tellides läheb pakk postkontorisse, mitte minu postkasti?
Kommentaarid: 343 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2014 12:57:18 vasta tsitaadiga

on ikka.
annad postkontori aadess, nõudmiseni thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2014 14:46:34 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
on ikka.
annad postkontori aadess, nõudmiseni thumbs_up.gif


Ja kui pakk kohale jõuab, siis tuleb postkasti teadetis?
Kommentaarid: 343 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2014 14:57:52 vasta tsitaadiga

küllä
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007




sõnum 06.02.2014 19:04:59 vasta tsitaadiga

Sai ka Ebayst Hong Kongi kaudu väiksed kõrvaklapid tellitud. Ja nüüd näitabki, et täna saabunud Sorteerimiskeskus (kirjad).
Kas see sulgudes asi siis tähendab, et toll ei tundnud asja vastu huvi?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 06.02.2014 20:05:02 vasta tsitaadiga

Kirjade sorteerimiskeskus. Järelikult ei erutanud su pakk tollitädisid...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 283, 284, 285  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.