Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Southern Islands aka HD 7000 teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 29.10.2013 15:15:06 vasta tsitaadiga

HD4870x2 VRM oli loadis 110C kuskil aastajagu enne kui AC jahutuse peale panin, ei juhtunud midagi.
Hetkel R9 270X kaardil VRM 82C loadis

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2013 17:03:10 vasta tsitaadiga

Kannatab kindlasti 110 kraadi ära, aga...
Punkt 1 - Kuidas see pikaajalisele elueale mõjub?
Punkt 2 - Kas ma tahan arvutisse 100+ kraadist komponenti mis tõstab arvuti sisetemperatuuri ja sellega ka teiste komponentide temperatuure?
Punkt 3 - Müra. Jahutus peab rohkem tööd tegema, et see soojus minema juhtida.

Enda kaardil on max 62 kraadi ja täiesti norm undervoldi läbi.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 29.10.2013 17:10:35 vasta tsitaadiga

Ega tempi pärast ei muretsendki, segas mind hoopis see, et vent peab nii suure koormuse all töötama, et neid tempe hoida. 60% venti ikka üsna hästi kuulda. Hetkel panen kaardiga kaasa tulnud mingi oc programmi peale, ehk see laseb undervoltida.

Edit: Ei lase raibe volte näppida.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.


viimati muutis lauri23 29.10.2013 17:20:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2013 17:12:55 vasta tsitaadiga

lauri23, Sõltub voldikontrollerist kaardil. Kui toetatud mudel, siis saad volti alla tõmmata.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2013 19:08:43 vasta tsitaadiga

Tomorrow, sa oled siin nagu minuteada mingi suht veteran "sõnavõtja" aga kõige-kõige olulisemad põhitõed ei ole ikka selged? icon_smile.gif

elueale mõjub nii, et 10 aastast saab halvimal juhul 7. is that really important though?

"Kas ma tahan arvutisse 100+ kraadist komponenti mis tõstab arvuti sisetemperatuuri ja sellega ka teiste komponentide temperatuure? "

See, kas sul arvutis mingi üks konkreetne komponent x näitab nö. sisemist temperatuuri 100c või 50c, ei muuda mitte mingil moel mingisuguste teiste komponentide tempi. või noh tegelikult, kui muudabki siis on see täpselt risti VASTUPIDI sinu teooriale. ehk siis - üks junn lokaalselt tulisem, seega hajutatakse selle junni soojust korpusesse vähem laiali ja teised komponendid on sellevõrra hoopis lokaalselt jahedamad!
seega, ära palun edaspidi too sellist täiesti väärargumenti ega jaga taolist tarkust. see, milliseid komponente sa arvutisse tahad või ei taha, sõltub AINULT nende komponentide voolutarbest -> kuna praktiliselt kõik sellest tarbest läheb otse soojuseks. mis temperatuur seejuures mingil tükil kuskil soojuseks muutumise ahelas on ei mõjuta eralduva sooja hulka.

oma väljatoodud punkt 3 kohta võid juba ise vastavalt järeldusi teha...

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2013 21:12:16 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
Tomorrow, sa oled siin nagu minuteada mingi suht veteran "sõnavõtja" aga kõige-kõige olulisemad põhitõed ei ole ikka selged? icon_smile.gif

Tundub jah, et herr witsi põhitõed minul selged pole. Peab vist veel ühe kümnendi foorumis istuma, siis saab hakata alljärgnevat demagoogiat ajama.
Wiltz kirjutas:
elueale mõjub nii, et 10 aastast saab halvimal juhul 7. is that really important though?

Jah on küll.
Wiltz kirjutas:
See, kas sul arvutis mingi üks konkreetne komponent x näitab nö. sisemist temperatuuri 100c või 50c, ei muuda mitte mingil moel mingisuguste teiste komponentide tempi.

Füüsikaseadused on lõpetanud kehtivuse. Hurraa!
Wiltz kirjutas:
või noh tegelikult, kui muudabki siis on see täpselt risti VASTUPIDI sinu teooriale.

Tohoh. See on lause vägev ju thumbs_up.gif
Wiltz kirjutas:
ehk siis - üks junn lokaalselt tulisem, seega hajutatakse selle junni soojust korpusesse vähem laiali ja teised komponendid on sellevõrra hoopis lokaalselt jahedamad!

Ja kustotsast seda soojust sinuarust vähem laiali hajutatakse? Ekstra soojus kaob kuhugi musta auku?
Wiltz kirjutas:
seega, ära palun edaspidi too sellist täiesti väärargumenti ega jaga taolist tarkust.

Back at ya. Kas tõesti on väärt "ärapanemise" huvides sellist lollust kokku kirjutada?

Võtame siis kokku sinu põhitõed mille vastu ma eksisin:
*Komponentide sisetemperatuur võib olla 100+ kraadi ja see ei mõjuta mitte tuhkagi.
*Ekstra soojus kaob teadmata suunas mõjutamata midagi muud.

Right on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 29.10.2013 21:14:23 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
tahanteada on tahanteada, teist sellist planeedil ei ole.

gigabutti hd7950 wf3 kohta, mul üks kaart hetkel arvutis, ja see ei ole rev1, pinge ei ole lukus ja saab sellega teha mida tahad.
foorumist ostetud.



plaan nädalavahetusel rev1-ga seda paaritada uuel mammil.
Kommentaarid: 404 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
liivainime
HV kasutaja
liivainime

liitunud: 25.03.2007




sõnum 29.10.2013 21:22:30 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:

See, kas sul arvutis mingi üks konkreetne komponent x näitab nö. sisemist temperatuuri 100c või 50c, ei muuda mitte mingil moel mingisuguste teiste komponentide tempi. või noh tegelikult, kui muudabki siis on see täpselt risti VASTUPIDI sinu teooriale. ehk siis - üks junn lokaalselt tulisem, seega hajutatakse selle junni soojust korpusesse vähem laiali ja teised komponendid on sellevõrra hoopis lokaalselt jahedamad!


Temperatuur ei võrdu soojuse tootmisega. Sama kivi samal töörežiimil toodab täpselt samapalju soojust. Näiteks 100w GPU on iga jahutusega sama võimas küttekeha su arvutikastis, lihtsalt efektiivsem jahutus suudab hoida väiksemat temperatuuride erinevust kastiõhu ja kivi vahel. Nõrgem jahutussüsteem jätab kivi soojemaks, aga eraldab täpselt sama palju soojust kasti kui hea jahutus.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2013 00:21:22 vasta tsitaadiga

jah, täpselt nii. aga miks sa seda mulle seletad? icon_lol.gif


jutt algas sellest kui ma küsisin, et miks siin mõned inimesed paari 3 kraadise core tempi erinevuse pärat muretsevad või suurt numbrit teevad sellest...mille peale herr "homme saan targaks" esitas oma kolm laest imetud argumenti, mis lasteaia lapse oma leeri sikutamiseks käravad küll. see paar kolm kraadi ongi antud juhul täpselt termopasta vahetus või siis ventika pöörete tõstmise/langetamise küsimus. kumbki neist tegevustest EI MUUDA mitte mingil tasandil kivist eralduva soojuse hulka, kasti tempi ega ka mitte teiste komponentide tempi. see kui mingid "tahanteadad" siin isegi selliseid lihtsaid asja mõista ei suuda on muidugi iseenesest väga kurb lugu...teisest küljest, mul suva, nii et spekuleerige edasi icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 30.10.2013 01:06:01 vasta tsitaadiga

Ära kujuta ette endale, ei muretsend keegi siin paari kraadi pärast. Vaja oli asi saada käima kõrvale talutava müraga, jättes temperatuuri normi. See ka termopasta vahetuse, lisa ventika ja custom fan curvi abil saavutati.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 30.10.2013 02:10:08 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Ära kujuta ette endale, ei muretsend keegi siin paari kraadi pärast. Vaja oli asi saada käima kõrvale talutava müraga, jättes temperatuuri normi. See ka termopasta vahetuse, lisa ventika ja custom fan curvi abil saavutati.

See on ju hea thumbs_up.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2013 02:44:53 vasta tsitaadiga

lauri23 "Vahetasin pasta ära. 55% fan BF3-es temp 78 pealt 73-74 peale. Võib vast rahule jääda?" vabandust kui valesti tõlgendasin, aga minu lugesin siit välja teatavat muret icon_rolleyes.gif

just täpselt, see on hea ja see ongi ka ilmselt mõjuv põhjus. got no problem with that at all thumbs_up.gif ju siis oli aga mingil hetkel sinu jutt liiga segane ja eesmärk ebaselge, et ma ei tajunud täpselt ära, mida taga aetakse. üldiselt on nii, et ega ma ei heitnudki kellelegi midagi ette, lihtsalt esitasin täiesti tavalise küsimuse...mispeale üks teatud härra aga mõtles, et tema paneb natuke tarka ja toob välja 3 punkti, millest mitte ühelgi pole mingisugust alust. kahjuks see härra üritab siin keskkonnas jätta endast targemat muljet kui tal seda tarkust tegelikult võtta on icon_smile.gif ja kahjuks ei suuda ta ka enda vigu üldse mitte hästi tunnistada - mistõttu ei saa tema neist ka kahjuks kunagi õppida. veel rohkem on kahju aga sellest, et selle härra kuulutatud tõde kuulutab varsti terve armee teismelisi, kes siis kunagi omakorda hakkavad oma "tarkusi" foorumis jagama! ja kurat võtaks, äkki hakkavad nad neid tarkusi jagama minu järeltulijalegi kasvõi sellesama foorumi kaudu icon_mad.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2013 10:55:06 vasta tsitaadiga

Kui te neid kaarte undervoldite, siis jõudlus jääb samaks?
Ses suhtes, et muidu mõttetu ju kallist kaarti osta, kastreerite selle ära icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 30.10.2013 11:39:14 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kui te neid kaarte undervoldite, siis jõudlus jääb samaks?
Ses suhtes, et muidu mõttetu ju kallist kaarti osta, kastreerite selle ära icon_rolleyes.gif


Lastakse volti niipalju alla, et stock kiirusel ikkagi stabiilseks jääks, sellega saab kaardi jahedamaks.
Tehases on volti pandud varuga, seega olenevalt kaardist saab mingi osa volti alla lasta, mõnel rohkem mõnel vähem.

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liivainime
HV kasutaja
liivainime

liitunud: 25.03.2007




sõnum 30.10.2013 11:52:33 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
jah, täpselt nii. aga miks sa seda mulle seletad? icon_lol.gif


Puhttehnilisest vaatenurgast - mõtlesin seda, et kuumema junni temperatuuri ei hajutata vähem korpusse, vaid samal töörežiimil ikka samapalju. St. selle lõigu, mida tsiteerisin, teise poolega ei saa hästi nõus olla, esimene see-eest klapib - ühe komponendi lokaalne jahutuse efektiivsus ei mõjuta ülejäänud juppe thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2013 12:35:26 vasta tsitaadiga

puhttehniliselt õige mõttekäik jah, kuid ma arvan (rõhk sõnal arvan siiski siinkohal), et kui näiteks ühel junnil korpuses, olgu siis näiteks videokaardi core'l, lasta joosta ütleme kuskil seal viimasel piiril ja vägeva jahutuse/ventikaga temast eralduvat soojust (mille hulk tõepoolest ei muutu nagu sa ütlesid) korpuses mitte nii usinalt "laiali" jaotada siis mõnel teatud juhul võib mingi muu junni temperatuur kuskil korpuse hoopis teises otsas olla a'la pool kraadi madalamgi. see on muidugi vaid selline teoreetiline mõttekäik ja lihtsalt illustratiivse mõttega lisatud.
seletaksin seda läbi tekkiva lokaalse temperatuuri hotspoti ja põhjendus on selles, et kuna korpus kui selline siiski ei ole kunagi ka päris kinnine süsteem, kus KOGU eralduv soojus täiesti ühtlaselt jaotub siis võib selline olukord idee poolest tekkida küll teatud eelduste kokkulangemisel. eriti näiteks mõne sooja komponendi lühiajaliste loadi burstide puhul.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2013 13:44:41 vasta tsitaadiga

ot:
Wiltz kirjutas:
mille peale herr "homme saan targaks" esitas oma kolm laest imetud argumenti, mis lasteaia lapse oma leeri sikutamiseks käravad küll

Laest imetud? Täiesti kehtivad. Kaks esimest mitte nii väga, aga kolmas ma usun on 95% arvutikasutajatele oluline. 95% neist siis, kes omab üldse eraldi kaarti.
Wiltz kirjutas:
see kui mingid "tahanteadad" siin isegi selliseid lihtsaid asja mõista ei suuda on muidugi iseenesest väga kurb lugu

See, et sinusugused siin kuskilt varjusurmast välja hüppavad ja hakkavad täiesti teemavälisest komponentide sisetemperauurist jahuma on veel kurvem.
Wiltz kirjutas:
mispeale üks teatud härra aga mõtles, et tema paneb natuke tarka ja toob välja 3 punkti, millest mitte ühelgi pole mingisugust alust.

Ja sinu väidetel on? Et kui VRM ketrab 90 kraadi peal vs 60 kraadi peal, siis see ei mõjuta mitte midagi? Kaardi eluiga ei vähene, lisasoojust ei teki, lisamüra ei teki jne?
Wiltz kirjutas:
kahjuks see härra üritab siin keskkonnas jätta endast targemat muljet kui tal seda tarkust tegelikult võtta on icon_smile.gif

Ega sinagi just tarkusega ei hiilga.
Wiltz kirjutas:
ja kahjuks ei suuda ta ka enda vigu üldse mitte hästi tunnistada

Tunnistan siis, kui leian, et olen millegi vastu eksinud. Antud juhul oli mul neid kolme punkti välja tuues täiesti õigus ja kui mul on õigus, siis mina alla ei vannu olgu vastas ükskõik kes "guru".
Wiltz kirjutas:
mistõttu ei saa tema neist ka kahjuks kunagi õppida.

On õpitud piisavalt oma vigadest ja neid on ikka tehtud. Aga mitte antud juhul.
Wiltz kirjutas:
veel rohkem on kahju aga sellest, et selle härra kuulutatud tõde kuulutab varsti terve armee teismelisi, kes siis kunagi omakorda hakkavad oma "tarkusi" foorumis jagama!

Ma kahtlen, et teismelistel on aega süvenedagi minu postidesse. Mingi eeskuju ma kindlasti kellelegi pole ja ei tahagi olla.
Wiltz kirjutas:
ja kurat võtaks, äkki hakkavad nad neid tarkusi jagama minu järeltulijalegi kasvõi sellesama foorumi kaudu icon_mad.gif

See on sinu probleem mis lehti sa oma jõmpsikatel lubad külastada.

On veel mõtteid või lõpetame OT?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2013 14:25:29 vasta tsitaadiga

ei oska selle kiunumise peale suurt midagi kosta. seda tunnistada suudad, et 2/3 sinu esitatud väidetest ei pea paika...aga seda, et eksisid mitte? icon_lol.gif ma ei saa aru, mis selles nii hirmsat oleks kui ise targemaks saaksid mõne tundub, et sinu jaoks ju iseenesest suht olulise teadmise võrra? sa ei pea mind uskuma kui sa seda ei taha ja mul on sellest sinu sisutust keksimisest ka savi, kuid sulle endale tuleks ju kasuks kui endale kasvõi mõned põhitõed selgeks teed?! saan aru, et füüsika ei ole kõigi tugev külg ja koolis võibolla ei õpetata seda ka piisavalt, kuid võimalusi asja uurida on tänapäeval piisavalt.

aga kui sa endiselt väidad, et sul on tuline õigus jne jne siis palun, ole meheks ja vasta ise oma küsimusele nii, et kõik minusugused lollid näevad ja saavad aru kui kogenud ja teadlik tegija sa oled. alustame sellest:
Punkt 1 - Kuidas see pikaajalisele elueale mõjub? Et kuidas ta siis mõjub - kui mul videokaardi core keskmine töötemperatuur loadis on näiteks 3 kraadi kõrgem (kusjuures nii "kõrgem" kui "madalam" töötemp jäävad mõlemad kenasti alla misiganes tootja kriitilise speci). Ja ära hakka sellele vastates mingit häma ajama. Konkreetsed vastused, konkreetsete põhjendustega ja kõigi eelduste kohaselt mingi enamvähemgi teadusliku selgitusega palun. Ning juhul kui vastus ongi a'la 10a vs. 7a siis põhjenda ära ka see, miks on oluline, et videokaart, mida kasutatakse keskmiselt ehk 5 aastat, peab vastu pidama just 10 aastat.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2013 14:41:31 vasta tsitaadiga

ot:
Paistab, et oli veel mõtteid ja OT ajamist ei lõpetada. Läheb igno listi nagu teisedki thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2013 14:58:55 vasta tsitaadiga

ühesõnaga - HD7850 XFire tundub ahvatleva mõttena? icon_biggrin.gif
_________________
3D-printimine mahus kuni 320x320x380mm, küsi lisa!
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2013 23:26:37 vasta tsitaadiga

http://videocardz.com/47530/nvidia-geforce-gtx-780-ti-also-special-edition

tsitaat:
NVIDIA is also planning to launch a faster variant of GeForce GTX 780 Ti. Just as I told you in my previous post, GTX 780 Ti will also be available in 6GB and 12GB variants, these cards will be available in special, possibly limited editions.


Ei taheta 1k+ usd kaartidest mitte loobuda.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2013 01:33:05 vasta tsitaadiga

mis mäng, mis seades võiks täna kasutada 12gb videomälu? icon_lol.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2013 01:36:15 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
mis mäng, mis seades võiks täna kasutada 12gb videomälu? icon_lol.gif

peenise pikendamise mäng icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 02.11.2013 09:17:24 vasta tsitaadiga

kui sulle omale vaja pole siis raudselt keegi kuskil, ostaks selle mõtlemata ära skyrim triple 4k ekraanidel why not, kui sa oma fullhd paneeli ja 2gb mäluga rahul oled ei tähenda, et kellelgi kuskil pole rohkem tarvis.
Kommentaarid: 487 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 395
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2013 09:29:17 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
http://videocardz.com/47530/nvidia-geforce-gtx-780-ti-also-special-edition

tsitaat:
NVIDIA is also planning to launch a faster variant of GeForce GTX 780 Ti. Just as I told you in my previous post, GTX 780 Ti will also be available in 6GB and 12GB variants, these cards will be available in special, possibly limited editions.


Ei taheta 1k+ usd kaartidest mitte loobuda.


Õnneks on see Nvidia teema mitte AMD teema.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Southern Islands aka HD 7000 teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.