Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 159, 160, 161  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mida arvad e-sigarist?
Aitab loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigarett
40%
 40%  [ 52 ]
Aitab loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
7%
 7%  [ 10 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigaret
23%
 23%  [ 30 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
29%
 29%  [ 38 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2013 16:43:54 vasta tsitaadiga

CE4 arvatavasti
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2013 16:51:09 vasta tsitaadiga

Sixten, asi ei ole moraalselt õige, kui korrutatakse tavahind 3-ga ja visatakse eestis letti.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 13.02.2013 16:57:02 vasta tsitaadiga

Sai siis esialgu T3 ära tellitud. Ootame kohale jõudmist ja vaatame, kuidas asi välja kujuneb. icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2013 17:14:37 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Sixten, asi ei ole moraalselt õige, kui korrutatakse tavahind 3-ga ja visatakse eestis letti.

Kui lett on olemas, siis ei ole asi nii lihtne. Üks asi on Spezz, kes (nagu ma aru saan) tegeleb hobikorras internetist tellimuste vahendamise tänuväärse tööga ja ongi kõik. Teine asi on aga see, kui sa tahad tegutseda kaubanduspinda omava ettevõttena, ja võibolla ka veel kellelegi tööd pakkuda. Sellisel kaubal ei ole ju lihtsalt Eestis veel sellist käivet (eriti kui vedelike müük peab ka leti alt käima), et siin oleks mõeldav mingisugune 5% juurdehindlus, eriti kui sa kogu ettevõtmise pealt veel makse ka maksad.

Kuskil vähegi käidavas kohas äripinna rent on ilmselt 200€ suurusjärgus ettevõtmine. Kui tahad 400€ netopalgaga endale töölise ka palgata, siis on palgafondiks ka 650€. Okei, poe sisustus on küll ühekordne ettevõtmine, aga midagi maksab ju see ka. 1000€ brutokasumit on seega kuu aja peale miinimumprogramm, ja seda ka ainult siis kui sa ise midagi teenida ei taha. Kui sa tellid kuskilt peleonist mõistlikke stardikomplekte näiteks 25€ eest ja mõtled neid 30€ eest (20% juurdehindlusega!) müüma hakata, siis peale käibemaksu jääb sulle iga stardika pealt alles 4€. Kui sa ainult neid müüksid, siis peaksid iga kuu vähemalt 250 komplekti müüma, et ots-otsaga kokku tulla. Ja eeldatavalt on järgmisel kuul need kõik 250 klienti sinu juures ainult uut coili või clearot ostmas, mille pealt sa väikese juurdehindlusega ei teeni ehk eurotki.

Seni, kuni kasutajaid on vähe, saabki väikese juurdehindlusega asju müüa ainult hobikorras ja käest-kätte, aga mingi ettevõtluse eluspüsimiseks peabki juurdehindlus olema ca 2x, muud midagi. Ja eeldatavalt ei ole ka siis see ettevõtlus selline, mille eest ennast elatada. Puhtalt netimüük on muidugi teine asi, aga kuni see seisneb Poolast tellitud asjade edasimüümises, siis pole ka sellega lugu oluliselt parem.

Just sayin.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2013 17:24:31 vasta tsitaadiga

fallout3, pigem füüsiline pood ja 75€ kit kui veebipood ja väiksem hind?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2013 17:39:34 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
fallout3, pigem füüsiline pood ja 75€ kit kui veebipood ja väiksem hind?

Ei seda mitte. Mina leian enda jaoks mugavuse ja hinna parima kombinatsiooni, mis tähendab et seda kiti ma poest ostma ei lähe, aga kui clearo peaks näiteks üles ütlema, siis lähen võtan selle tõesti kasvõi 2-3x suurema hinna eest kohe leti pealt, kui ma ei taha mitu päeva netist tellimust oodata.
Ma lihtsalt ütlen seda, et need mõned füüsilised poed mis meil olemas on, ei saagi mitte kuidagi pakkuda sulle kaupa minimaalse juurdehindlusega, sest käive on lihtsalt nii väike. Eesti netipoodidega on laias laastus sama lugu - kui sa sellega just hobina tegeleda ei taha, siis peaks see mõnisada eurot kuus ikka sisse tooma, ja paraku seda praeguste mahtude juures väikese juurdehindlusega ei saavuta, ning kasumi maksimeerimise punkt asub seal, kus müüd vähem ja müüd lollidele, aga marginaal on suurem.
Kui kasutajaid oleks rohkem, siis oleks mõeldav ka väiksema juurdehindlusega kohalik veebipood, aga mina arvan et mõistlikum oleks see asi lihtsalt mõne muu veebipoega (tehnika vms) ühendada, et asi vähegi jätkusuutlikum oleks.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2013 17:43:44 vasta tsitaadiga

fallout3, täpselt, ei ole jätkusuutlik, sest praegu on meie turg liiga väike, et füüsilist poodi omada. Ehk siis on mõtetult viidud hind üles. Ja paljud inimesed ei taha osta 75€ e-sigaretti.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2013 17:49:56 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
fallout3, täpselt, ei ole jätkusuutlik, sest praegu on meie turg liiga väike, et füüsilist poodi omada. Ehk siis on mõtetult viidud hind üles. Ja paljud inimesed ei taha osta 75€ e-sigaretti.

Samas paljud ei oleks sellest kuulnudki, kui tänaval või kaubanduskeskuses poodi ei oleks näinud. Minagi ei hakanud selle peale enne mõtlema, kui üks tuttav ligi 100€ e-sigaret.ee kraami peale magama pani. Iga uus asi ikka maksab, seni kuni see massidesse jõuab (kui jõuab), ja lihtsalt käest-kätte foorumis ja hobikorras edasimüük võib küll tuua odavad hinnad, aga ega seegi mingeid masse ligi ei tõmba.
Ma oleks praegu rahul sellega, et need kirvehinnaga müüjad on natuke avalikkust informeerinud, ja kui hästi läheb siis on tarbijaid varsti piisavalt palju, et mõistliku hinnaga veebipoel on kasutajate üle meelitamisel võimalik endaga hakkama saada.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2013 17:55:51 vasta tsitaadiga

fallout3, kui palju poode Eestis on?
Kui palju veebipoode?
Kas neil veebipoodidel on esindused kuskil?
Mis nende hinnad on?
Vahet ei ole, tahetakse ratsa rikkaks saada ja korras.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 13.02.2013 18:00:36 vasta tsitaadiga

Aga tee siis ise paremini icon_smile.gif
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2013 18:21:48 vasta tsitaadiga

Ega siis eesti poekesed poolast telli, ikka hiinast. Klearo maksab alla ühe dollari tükk, siin müüakse seda 10€ eest. Kes viitsib arvutab ise juurdehindluse välja. (ja puhaskasumi ka)
Pole see asi nii katastroofiline ühtegi. Ei ole mõtet sokkida teemal, et odavamalt ei saa, saab küll. Müü hea hinnaga ja ostavad ka väljamaalased sult. Seni kuni sortiment piirdub mingite 2 aastat vanade asjadega ja kõige uuem asi veebipoes on ce4 klearo, siis polegi midagi loota. Siis kehtib siin ainuvõimalikult 'eesti turu seadus', et kui käivet pole (ostjaid pole), ei langeta hinda vaid hoopis tõstan... Ehk leidub mingi hull, kes selle ühe asja hingehinnaga siiski ära ostab ja firmakene on jälle mäel...edu kohalikele varakapitalistidele, minu raha te omale ei saa.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2013 18:24:21 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Vahet ei ole, tahetakse ratsa rikkaks saada ja korras.

On küll vahet. Mitte ei taheta ratsa rikkaks saada, vaid lihtsalt mingisugunegi elatis teenida. Ma tean konkreetselt ühte tuttavat, kellel on ühe automargi kõikvõimalikke varuosi pakkuv veebipood - hinnad on head ja püsikliente ka mõnevõrra esineb, sest vastavas foorumis on reklaami tehtud, aga sellele vaatamata on tegu rohkem hobiga kui tuluallikaga (ainus tegelemise põhjus ongi lihtsalt esialgne investeering, mida ei taha täiesti maha kanda). Ja seda sellepärast, et B-varuosade müügimarginaalid on väikesed, ja selleks et mingitki arvestatavat tulu teenida, peaks käibed olema väga suured.
E-sigareti puhul on asi lihtsalt nii, et sisulist konkurentsi ei ole (erinevalt varuosadest), ja igati mõistlikum on isegi kliendibaasi piirates müüa asju suurema marginaaliga, selle asemel et kopikate eest pidevalt smartposti automaadi juurde ja tagasi joosta. Kui mingit olulist sissetulekut ei teki, siis pole ka mõtet enda aega sinna vabatahtlikult rohkem alla matta.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 13.02.2013 19:41:44 vasta tsitaadiga

Jah tõesti , jutt vastab tõele , et üks on kasumit teenija prooviv ettevõte ja teine on spezz kes lihtsalt heast südamest vahendab AGA! midagi on ju ikkagi väga valesti kui 20€ komplekti eest küsitakse 90€ ning sealjuures väidetakse, et oi kui uus ja hea see on.

Olen nii autovaruosadega kui ka nüüd muusikajuppidega tegelenud ja igalpool on mõistlik kui kate on kuni ~40% sissetoodaval kaubal. Palju see siis 20€'se komplekti letihinnaks teeb? ~30€ ... MITTE 90 !!!!!

Ega mul ei olegi vahet. Ma ei lähe ega osta elusees midagi ei tõnismäelt ega nicorexist ja võimalikult palju kõigile tuttavatele ning ka netiavarustes räägin asjast ning keelan sinna minna - aga lihtsalt tigedaks ajab kui näen sellist paska toimumas.

Ma saan aru, et kui skysmoke või nicorex võtab mis iganes nime all müüki Kanger T2 või T3/MT3'ga "topelt" komplektid ja nende hind oleks ca 45-50€ siis see on mõistlik ja samuti võib sinna jutu kirjutada, et tegu on suht uue ja hea asjaga. Ma ei viitsiks ka ilmselt 15€ pärast 2-3 päeva oodata teinekord ja oskaksi Eestist kohapealt. ma lihtsalt ei mõista, et miks seda ei tehta (või siis üleüldse miks UUSI asju ei müüda?).
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2013 22:04:50 vasta tsitaadiga

Miks uusi ei müüda, see on sellepärast et vanu mudeleid saab juba siga odavalt. Vaata näiteks, mis maksavad suvakad ce4 klearod hiinas...
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2013 22:18:53 vasta tsitaadiga

Mhmhm, need saab sigaodavalt kätte aga müügis ikka 8-10€ tk.
Eks näis, kauaks mul endal entusiasmi jätkub grupitellimusi teha..majanduslikus mõttes on see suht idiootsus tegelikult ..
EDIT: Settidest: kuidagi tuttav välimus nendel nicorexi asjadega võrreldes: http://www.alibaba.com/product-gs/720057737/2012_new_vaporizer_ego_t_ce4.html?s=p
Ehk siis 650mAh set CE4 clearodega on tegelikult 5.5$ ehk 4,1€.
Valus, valus.

EDIT2: Arvestades seda, et tänane peleoni tellimus hoiab mul kinni .. ee pea 900€ siis selle raha eest oleks saanud ~200 set'i koos oma soovitud logo ja brändi nimega :O
Edasimüük eesti odavaima hinnaga 20€ set oleks sissetulekuks teinud 4000€. Seega ~3100€ nagu maast leitud. Jutt kvaliteetsusest ja pikaajalisest arendustööst juurde ja kena kõik ..
Ainult et endal oleks päris paha tunne icon_evil.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 13.02.2013 22:29:42 vasta tsitaadiga

Tegelikult me ilmselt vastust siia niivõinaa ei saa. Ennegi näinud kuidas see härra lihtsalt vaikib või siis tuleb nädala pärast mingisuguse "MEIE TÖÖTAME VÄLJA" mulaga lagedale.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2013 22:39:16 vasta tsitaadiga

Ega ma tegelikult vastust ootagi. Paneb lihtsalt mõtlema, kui palju on erinevaid asju, millega kaasmaalastele kotti pähe tõmmatakse. E-sigaret neist populaaruse kohalt suht viimaste seas..
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXacTy
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2004




sõnum 14.02.2013 13:30:07 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
eXacTy kirjutas:
Ma olen sellest aru saanud, et pole mõtet ennast õigustada ja tarkadega vaielda. Iga inimese vaba soov mida ostab. Kas ostad suvalise 1400mah harjavarre pikkuse aku, millega saad 2 paaki tühjaks tõmmata või ostad 650mah aku, mis kestab sama.


Sa ju ise mõistad , et sa ajad lolli juttu? 650mah aku kestab 2 päeva juhul kui inimene tõmbab alla 100 puffi päevas.
Keskmise vaperi käes kestab 650mah aku ca kl9 - kl17 või vähemgi ja viimased 2 tundi on juba suht väga nadi (korduvalt proovitud).
Jah , kui sa/te sinna topid mingi 2.5+ oomise coili (see ongi sul mõeldud selle all kus kirjutasid , et spetsiaalselt loodud koos töötama? icon_lol.gif ) siis muidugi venitab seda kasutusaega veits aga see pole ju normaalne. sellise 3.3v aku otsa on ainuõige valik 1.8oomi kuna isegi siis saab alles 6W kätte mis on minimaalselt minimaalne.

sellele jutule ei tule nagunii sinu poolt vastust nagu ennegi


Tere Interface
Ega siit midagi muud oodata polnudki kui materdamist. Tükk aega mõtlesin, kas hakkan vastama või mitte, sest sellest vastusest pole mingit kasu. Materdate oma kivisse rajutud jutuga niikuinii kõik pooleks ja ajate ühte ja sama juttu ikka edasi.

Aga ma siiski vastan, sest muidu meie Delfi kommenteerijale jääks näiline õigus. Lahmid ainult huupi, sa pole meie toodet näinudki, rääkimata selle kasutamisest. Võtad sõna nagu suvaline neti kommenteerija, asjast mitte midagi teadmata. Ainult eeldades oma sittade kogemuste põhjal. Kui sa oleks neid näinud, siis sa teaksid, mis meie aku pinge on ja kas see on stabiilne või muutuv. Teaksid palju on aurusti ohmid, aga nagu jälle näha lahmid sa täiesti huupi.

Telli hiinast rämpsu edasi ja ole rahul!

Lahendus sellele vaidlusele:
Pakun välja võimaluse kuidas HV kodanikud saaksid meie kvaliteedis veenduda. Teeme ühe promo õhtu kuskil kenas kohas, võtan kaasa mõned komplektid ja kõik saavad proovida. Testime ära mitu paaki vedeliku uus aku kestab, proovime ära vedelikud jne. Saate veenduda nende kvaliteetses ja puhtas maitses. Mille annavad kallid koostisosad, mitte odavaim rämps mis tavalistes vedelikes sees on.

Sooviks ka InterFace sinna kohtmisele ja kui tema jutt ostub valeks. Soovin Temalt avalikku vabandamist foorumis!


viimati muutis eXacTy 14.02.2013 13:48:13, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 14.02.2013 13:33:28 vasta tsitaadiga

HV suitsuõhtud...w00t.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2013 13:40:40 vasta tsitaadiga

Ma sooviks ka näha, kuidas 80€ maitseb.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2013 13:50:44 vasta tsitaadiga

Mis siin materdada. Kui mu poolt viidatud alibaba linki vaadata siis kujundus on identne. Hinna sees pakuvad nad OEM brandingut. 4,1€ komplekt kui hulgi osta. Milles see koostöö ja arendus seisneb? E-mailis, kus kurdad, et akud on kehvad ja nad lubavad kvaliteeti parandada?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXacTy
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2004




sõnum 14.02.2013 14:00:23 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Mis siin materdada. Kui mu poolt viidatud alibaba linki vaadata siis kujundus on identne. Hinna sees pakuvad nad OEM brandingut. 4,1€ komplekt kui hulgi osta. Milles see koostöö ja arendus seisneb? E-mailis, kus kurdad, et akud on kehvad ja nad lubavad kvaliteeti parandada?


Kui seda lugeda, siis see on alates ja mitte ego komplekt. Ka kõige odavamast kohast pole võimaik ego komplekti 4.1 euroga saada. Hiinas on tohutult pakkujaid ja hinnad kõiguvad seinast seina vastavalt kvaliteedile. Meie karp ja graveeringud maksavad üle 4.1 euro juba. Kõik detailid on eritellimus.
Lisaks kallid akuelemendid, vastupidav nupp, voolu näitamise uuendus, transport, topelt käive, garantii pakkumine, kallimad materjalid aurustis, arenduse maksumus, lisa kvaliteedi kontroll jne jne.... mis te arvate, et need on tasuta?

Me pole turule tulnud veel üheks rämpsu müüjaks. Neid on siin piisavalt.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2013 14:01:20 vasta tsitaadiga

eXacTy kirjutas:
proovime ära vedelikud jne. Saate veenduda nende kvaliteetses ja puhtas maitses. Mille annavad kallid koostisosad, mitte odavaim rämps mis tavalistes vedelikes sees on.

peab muidugi proovima icon_cool.gif
aga ma ei leia teie lehelt mingit infi, kes seda mahla teile toodab icon_rolleyes.gif
sellise hinnaga ootaks vähe rohkem teavet icon_smile.gif

ise olen alles algaja aurutaja ja ostsin suvalisest UK poest 30ml ~10€
ja krt seda teab millest see on kokku keeratud icon_lol.gif
eks ma mingi hetk raban prooviks ka dekangi või inawerat, just hinna pärast ja võrdlemiseks

aga enne kui hakkan 8€ 10ml maksma tahaks ikka mingit kindlustunnet, et see mida müüte pole dekang vms icon_razz.gif
muul juhul võtaks sellise hinnaga juba midagi mida juutuubis kiidetakse ja mille kohta leidub ülevaateid.
no näiteks kasvõi seda:
http://www.uk-eliquid.co.uk/e-liquids/freedom-smoke-usa/
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2013 14:02:42 vasta tsitaadiga

Tyr see "pane kõike" õhtu on kahtlane. 10 matsi imevad 1 pulka, tõsiselt vä?
Muud moodi nagu ei saa teada palju paake kannatab. Ma pole huvitatud lampi imeda 4ml paari h jooksul.

Pigem soovitaks saata Spezzile, InterFacele vms näidis. Arvan, et paha ei teeks väike ylevaade
Piiis thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2013 14:08:35 vasta tsitaadiga

jeesus188, hygieeni pärast juba peaks olema igale matsile 1 pulk.. ja alla ei peagi tõmbama, pahvid niisama icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 159, 160, 161  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.