Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72, 73, 74  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 30.12.2012 13:36:14 vasta tsitaadiga

kui palju võib maksta mingil xperial (klaviatuur tuleb liugurina tagant välja) lintkaabel+vahetus? Ma ei tea, kas see on mingi tavaline xperia vms. Mu naisel on xperia mini vist, ja tal on väiksem see telefon. Kõnealune telefon veits suurem.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikits
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2013 10:45:58 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Tere

Kas siinsetest foorumlastest on keegi proovinud SE Xperia Mini Pro SK17i peal CyanogenMod 9.1? Peaks olema samuti Android 4.0, nagu ametlik ROM-gi, aga kuidas on? Kiirem? Stabiilsem?


Olen kasutand telefoni ostust peale. Ainuke mure on see, et vahel jääb klaviatuurile "Caps lock" peale, muidu ei oska millegi üle kurta. Hetkel kasutan üldse CM10 extended romi http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2048807
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 04.01.2013 15:08:10 vasta tsitaadiga

Kas esineb mingisuguseid anomaaliaid? näiteks kaamera ei tee pilti, ei filmi? helistamisega probleeme? andmeside katkestused?

Võiks justkui proovida, aga samas tahaks, et telefon töötaks ikka täiel funktsionaalsusel icon_smile.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 04.01.2013 15:11:32 vasta tsitaadiga

Random restarte pole? Endal aegajalt telefon crashib, tundub nagu mingi brauseri kala..
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005




sõnum 04.01.2013 15:26:01 vasta tsitaadiga

Mingeid restarte pole minu omal küll olnud. Töötab normaalselt.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikits
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2013 15:54:19 vasta tsitaadiga

Siin lehel välja toodud, mis töötab, mis mitte: http://www.faircode.eu/freexperia/#extended_rom
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djelton
HV kasutaja
djelton

liitunud: 10.07.2007




sõnum 04.01.2013 20:01:00 vasta tsitaadiga

Kellelgi on ehk X10 Mini Pro'le mingit ülistabiilset costum värki pakkuda? Hetkel peal 2.1 ning esineb restarte, leviauke, lampi ärapanemisi, ühesõnaga sitt stock tarkvara peal. Mingit imerom'i pole vaja, kuna telefon on õele kasutamiseks kelle peakasutused on Kaamera, Opera Mini, Facebook, SMS ja helistamine, hea oleks kui selle ROM'iga saaks Skype ja/või instagram'i toe ka taha, kuid pole hullu. Ühesõnaga, mida head ja kindlat soovitage, ise olen tuhlanud seal xda's ringi, kuid otsiks hetkel, ehk kellelgi isiklikku kogemust:)
_________________
Teeme iga pühapäev Eestimaist Live Dj-show'd 19:00 FB Lives, checki siit..
Facebook.com/WRoMD
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wiilweer
HV kasutaja
wiilweer

liitunud: 03.03.2008




sõnum 05.01.2013 00:48:23 vasta tsitaadiga

Ise kasutan MiniCM nimelisi ROM'e, küll aga X10 mini peal. ROMi autor on sama xperia x10 mini pro seadmel, soovitaks esialgu Gingerbreadi, töötab sujuvalt 600mhz'i peal. Võid proovida ka Jelly Beani aga X10 mini peal oli ikka üsna hapu see asi...
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1415026
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2013 01:26:26 vasta tsitaadiga

wiilweer kirjutas:
Ise kasutan MiniCM nimelisi ROM'e, küll aga X10 mini peal. ROMi autor on sama xperia x10 mini pro seadmel, soovitaks esialgu Gingerbreadi, töötab sujuvalt 600mhz'i peal. Võid proovida ka Jelly Beani aga X10 mini peal oli ikka üsna hapu see asi...
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1415026

+1, panin ka tüdruku x10 minile (non-pro) Gingerbreadi MiniCM peale, hullult rahul on, kõik töötab, ei krässi, ei keskit.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 05.01.2013 21:55:39 vasta tsitaadiga

mikits kirjutas:
LKits kirjutas:
Tere

Kas siinsetest foorumlastest on keegi proovinud SE Xperia Mini Pro SK17i peal CyanogenMod 9.1? Peaks olema samuti Android 4.0, nagu ametlik ROM-gi, aga kuidas on? Kiirem? Stabiilsem?


Olen kasutand telefoni ostust peale. Ainuke mure on see, et vahel jääb klaviatuurile "Caps lock" peale, muidu ei oska millegi üle kurta. Hetkel kasutan üldse CM10 extended romi http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2048807
Mõtlesin, et prooviks FXP/CM10 extended.
Leidsin sellised lingid:
http://www.faircode.eu/freexperia/#extended_kernel
http://www.faircode.eu/freexperia/#extended_rom

Endal on siis Xperia Mini Pro (mango)


EDIT: Telefon rootitud, bootloader avatud, aga arvan, et järgnev error on sellepärast, et mul on stock kernel.
Kui püüan FXP CM10 peale panna, siis tuleb "Status 7" error.
Kust kohast ma saaksin kerneli, millega ma saan selle ROM-i peale panna? Proovisin seda meetodit, et võtsin mingi update failist "getprop" algusega read ära, flashisin "flashboot.exe"-ga "boot.img" faili ära ning pakkisin ROM-i kokku ilma, et seal oleks "boot.img" fail (2 kataloogi oli ainult) - ikka ei tööta.
Ikkagi arvan, et sellepärast, et mul on stock kernel. Kust leiaksin SK17i-le kerneli, millega saab seda ROM-i peale lasta?
http://www.faircode.eu/freexperia/#extended_rom
~FXP201 features 1-3,7-9,12-13,23-24,26,28-37,40 (January 5, 2013)

EDIT2: Mul pole õrna aimu ka kuidas, aga sain tööle.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
djelton
HV kasutaja
djelton

liitunud: 10.07.2007




sõnum 06.01.2013 06:45:21 vasta tsitaadiga

kusti85 kirjutas:
wiilweer kirjutas:
Ise kasutan MiniCM nimelisi ROM'e, küll aga X10 mini peal. ROMi autor on sama xperia x10 mini pro seadmel, soovitaks esialgu Gingerbreadi, töötab sujuvalt 600mhz'i peal. Võid proovida ka Jelly Beani aga X10 mini peal oli ikka üsna hapu see asi...
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1415026

+1, panin ka tüdruku x10 minile (non-pro) Gingerbreadi MiniCM peale, hullult rahul on, kõik töötab, ei krässi, ei keskit.


Tänud, eks ma siis proovin ja vaatan, kuidas funkab. Täpselt ei mäleta, aga enne kui telefoni nö. edasi andsin, kasutasin ise ka mingit MiniCM'i, kuid too oli ikka suht ebastabiilne ning suutis lõpuks kogu mu telefoni Euroopas reisil olles formatida, seega õele andes paningi stock'i tagasi. Aga loodame, et tegemist pole sama versiooniga ning kõik on OK, tänud:)

_________________
Teeme iga pühapäev Eestimaist Live Dj-show'd 19:00 FB Lives, checki siit..
Facebook.com/WRoMD
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikits
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2013 12:04:41 vasta tsitaadiga

LKits, Tavaliselt on kernel seal zip failis old, pole seda viimast veel vaadand, samuti lehe ylevalosas on kernel eraldi.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 06.01.2013 13:27:45 vasta tsitaadiga

mikits kirjutas:
LKits, Tavaliselt on kernel seal zip failis old, pole seda viimast veel vaadand, samuti lehe ylevalosas on kernel eraldi.
Pakkisin selle ROM-i faili lahti, võtsin sealt boot.img, flashisin sellega ära ja siis tegin recoveryst ilusasti selle uuenduse "update.zip" failist. Töötab ilusasti ja kiire on ka. Alguses kartsin, et äkki ei ole nii kiire, sest pole ikkagi väga hea telefon - aga töötab!
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tort
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2005




sõnum 10.01.2013 13:32:25 vasta tsitaadiga

Tere

Väga vabandan erilise juhmuse pärast, aga pole telefonidega absoluutselt sinapeal ja ei saa nendest flashimistest ja ROM-idest ja asjadest mitte mõhkugi aru. Mul on esimene X10 mini (E10i), seal jookseb android 2.1 update 1 ehk viimane SE poolt pakutud versioon. Tahaks sinna paremate appide pärast gingerbreadi peale laduda. Milline on kõige stabiilsem variant sellest ja kas keegi oskab eriti lollikindlat step-by-step juhendit soovitada? Võtaks muidu töölt uue telefoni aga kõik on minu jaoks liiga suured.

Üks minu võimekusele vastav protseduurikirjeldus on siin: http://androidflip.com/how-to-install-android-2-3-3-gingerbread-update-on-sony-ericsson-xperia-x10/
Aga ei tea kas see on usaldusväärne ja kas julgeb igalt poolt mingit pudi üldse tirida (kui need lingid üldse seal töötavad, päris vana kraam juba).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 10.01.2013 16:03:11 vasta tsitaadiga

Väga, väga lihtne see pole ja vajab veidi katsetamist.
Kui 2.3 soovid, siis soovitan CM7.1 - http://wiki.cyanogenmod.org/index.php?title=Robyn_Info
Bootloaderi avamise kohapealt: http://unlockbootloader.sonymobile.com/instructions

Milles mina jänni jäin oli see, et enne uue softi peale laskmist, pead sa peale laskma sellega kokkusobiva kerneli. Täpselt ei mäleta, kuidas ma seda tegin, aga boot.img flashisin mingi programmiga ära.
Siis edasi on juba enamvähem lihtne. Kopeerid mälukaardile selle ROM-i ning nimetad "Update.zip" ja teed recovery-s uuenduse. Võib-olla olen millestki valesti aru saanud, aga sain endale FXP/CM 10.1 (ehk Android 4.2).

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2013 18:10:36 vasta tsitaadiga

LKits, Sul jookseb siis praegu 4.2 SK17i peal?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 10.01.2013 19:59:33 vasta tsitaadiga

Jah - täitsa korralik on icon_smile.gif

2 anomaaliat, mis närvidele käivad on see, et kui telefon heliseb, siis helin hakkab alles pärast 3-4 sekundit mängima - enne vibrab ja teine on see, et kui kõne vastu võtta, siis kohe alguses mikrofon ei tööta - läheb aega mingi 3-4 sekundit enne, kui teine pool sind kuuleb.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikits
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2013 20:06:25 vasta tsitaadiga

CM10.1 teemas märgitud sellised puudused:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2013 20:33:47 vasta tsitaadiga

Kuidas UI sujuvusega on? JB pidi ju silky smoothiks tegema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 10.01.2013 21:20:02 vasta tsitaadiga

Täiega sujuv on - ei ole veel kordagi hinge kinni võtnud. Mälu kohapealt, kui enne oli ~150Mb vaba, siis nüüd on ~110Mb.
Mul muidugi Advanced Task Manager peal ning hävitab programme, mis taustal käima jäävad.
Kõige rohkem meeldib Notification Drawer-i seadistus. Seal saad ise valida, mis nupud seal on ja palju muud.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tort
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2005




sõnum 10.01.2013 22:29:26 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Väga, väga lihtne see pole ja vajab veidi katsetamist.
Kui 2.3 soovid, siis soovitan CM7.1 - http://wiki.cyanogenmod.org/index.php?title=Robyn_Info
Bootloaderi avamise kohapealt: http://unlockbootloader.sonymobile.com/instructions

Milles mina jänni jäin oli see, et enne uue softi peale laskmist, pead sa peale laskma sellega kokkusobiva kerneli. Täpselt ei mäleta, kuidas ma seda tegin, aga boot.img flashisin mingi programmiga ära.
Siis edasi on juba enamvähem lihtne. Kopeerid mälukaardile selle ROM-i ning nimetad "Update.zip" ja teed recovery-s uuenduse. Võib-olla olen millestki valesti aru saanud, aga sain endale FXP/CM 10.1 (ehk Android 4.2).


Tänud info eest! Ma proovin ise siis edasi sorida. Ehk et:

Ruudin telefoni
Avan boot lockeri
Flashin kerneli
Lasen CM 7.1 selga?


viimati muutis Tort 10.01.2013 22:34:24, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2013 22:32:23 vasta tsitaadiga

Tort, No ROOT on suht elementaarne kui sa vähegi keerulisemat asja tahad teha. Õnneks see pole nagu windowsi admin kus lisaõigused annavad võimaluse süsteemi pekki keerata. Minul pole isegi ROOT õigustes õnnestunud telefoni nii kehva seisukorda viia, et kõik uuesti peale oleks pidanud flashima.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tort
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2005




sõnum 10.01.2013 22:35:04 vasta tsitaadiga

OK, vabandan et muutsin vahepeal juba eelmist posti icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005




sõnum 19.01.2013 14:40:28 vasta tsitaadiga

Mul siin jäi üks usb otg kaabel vedelema ja tekkis mõte, kas mõne uuema softiga saaks X10 usb hostina tööle või on mingid riistvaralised piirangud?
_________________
ei toeta õigekirja
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 19.01.2013 17:26:48 vasta tsitaadiga

Huh - jama. Proovisin seda FXP/CM10, aga millegipärast hakkas mul räigelt akud sööma.
Nüüd proovin siis CM10 Nightly ära ning loodan, et seal palju puudusi pole. Kui on, siis viskan CM9.1 Stable. See küll ICS, aga pidavat ikka parem olema, kui stock ICS.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72, 73, 74  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.