Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 154, 155, 156  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 14.08.2012 10:06:31 vasta tsitaadiga

Jah, loomulikult.
Nende kommentaar oli samuti viide selle koduleheküljel oleva tingimusele.
Ja nüüd siis võtsin ühendust ka TKA-ga.

Einoh - selles mõttes pole väga mõtet rabeleda, sest summad on naeruväärselt väikesed. Selle raha eest saab vist ühe õlle - heal juhul.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 14.08.2012 10:29:39 vasta tsitaadiga

Tihtipeale "tõmmatakse" kliente nii väikeste summadega, et klient käega lööks ja rahulikult edasi elaks. Ja see ongi tehtud sihilikult nii. Asi peaks siiski olema põhimõttes.

Suurem osa inimesi ei avastagi, kui neid on kotitud 1 €-ga. Kui avastavad, ei viitsi sellega midagi ette võtta, kuna tegemist tühise summaga. kui 1 000 000 klienti saab tüssu 1 €-ga, teeb see kokku miljon euri. Teenuspakkujale päris suur summa. Samas, kui teenuspakkuja vaatab, et seda 1€ ei peetud msikiks ja jama ei järgnenud, ei keela keegi tal seda järgmine kuu uuesti teha, või paari kuu pärast jne.

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 14.08.2012 11:46:14 vasta tsitaadiga

Paberlepingul on selline osa, nagu
KLIENDI KINNITUSED
2) olen tutvunud ja nõustun Lepingu lahutamatuteks osadeks olevate Tele2 teenuste kasutamise tingimustega, Tele2 Interneti kasutamise tingimustega, valitud teenuspaketi ja lisateenuse tingimustega ning Tele2 hinnakirjaga ja kohustun neid täitma;
3) kinnitan, et olen teadlik. et kõikide Tele2 teenuspakkettide ja lisateenuste kasutamise tingimusi reguleerivad lisaks Tele2 tele2 teenuste kasutamie tingimustele vastava teenuspaketi või lisateenuse tingimused ning teenuspaketi või lisateenuse tellimisel muutuvad need tingimused Lepingu osaks;

Kui sinu paberlepingus tõesti sellist teksti ei ole, siis palju õnne. thumbs_up.gif
Kui see tekst seal kenasti kirjas on, siis edu kemplemisel icon_lol.gif Ega Tele2 juristid päris nii otud ka ei ole.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 14.08.2012 12:10:21 vasta tsitaadiga

Mul seda pole jah :O
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2012 14:54:37 vasta tsitaadiga

Sealsamas on kirjas:
tsitaat:
Igakuise eritasu eest on võimalik lisada SMS paketi, rahvusvaheliste kõnede pakette, Venemaale helistamise lisateenust ja interneti lisateenust

Normaalselt lüpsavad thumbs_down.gif
Kommentaarid: 690 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 14.08.2012 15:05:11 vasta tsitaadiga

Kirsiks tordi peal on ikka seel minuti täpsusega kõnearvestus icon_lol.gif
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2012 21:30:42 vasta tsitaadiga

Täna helistati teist korda juba nelja päeva jooksul ning üritati midagi pähe määrima hakata. Mõlemad korrad olen vastanud, et hetkel pole aega, helistage 9-10 ajal õhtul. Õhtul pole keegi helistanud icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 15.08.2012 23:22:54 vasta tsitaadiga

Nt läks sõbranumber tasuliseks lampi kunagi ju.... 1€ hakati nõudma. Tuli vist isegi sõnum v helistati ja küsiti mis teha soovin. Ütlesin ka oma arvamuse ja loobusin icon_biggrin.gif. Sõbranumber oli naise oma ja naine tõmbas sõna otseses mõttes na..ui. Milleks mulle veel.

Siis küsisin ka, et nad seletaksid mulle, kuidas ma saan oma sõbraga tasuta rääkida, kui sõbranumbri teenus maksab 1€. Et see ju pole tasuta, see jumala 15.6466 EEK.- Teenindaja ütles sellepeale, et räägin oma sõbraga rohkem kui 1€ eest tõenäoliselt.

I got Trolled.... thumbs_down.gif

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2012 21:33:51 vasta tsitaadiga

See uus reklaam mis telekas jookseb on kuidagi sitasti välja kukkunud neil. thumbs_down.gif
Püüavad vist mingit nalja teha aga ei kuku eriti hästi välja. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 20.08.2012 08:26:09 vasta tsitaadiga

Eriti lahedad tegelased.

Niisiis, käis mu Samsung Xcover remondis. Veaks oli see, et kuular lõpetas toimimise ja aku kuumenes laadides. Kui laadimise ajal näiteks GPS vms rakendust kasutada, mis pidevalt energiat tarbib, läks aku nii kuumaks, et kätt vastu panna ei saanud.
Oli siis minu kõnefoon nädalakese remondis (ennustati 1-2 nädalat) kui tuli sms, et telefon saadetud kõrgema taseme remonti ning kätte saab umbes 1-2 nädala pärast. Siis sai nädal hiljem telefon korda ja palusin Haapsallu saata, mida ka lubati, aga ei saadetud jne (eelnevalt juttu olnud sellest).
Eile õhtul käisin Rocca's telefonil järel ja oh üllatust- telefonile on tehtud tarkvarauuendus icon_eek.gif Ja sellega pidavat "remonditud" olema icon_biggrin.gif

Saame näha, mis saama hakkab... Kas on võimalik, et mingid vead kõrvaldati füüsiliselt (kuulari vahetus), kuid kirja pandi, kui tarkvaraline viga? Ma ei usu eriti, et selliseid asju saab parandada virtuaalselt, kuid mine sa neid uusi nutitelefone tea... icon_rolleyes.gif

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morpheus15
HV veteran
Morpheus15

liitunud: 27.06.2006




sõnum 20.08.2012 12:38:53 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Eriti lahedad tegelased.

Niisiis, käis mu Samsung Xcover remondis. Veaks oli see, et kuular lõpetas toimimise ja aku kuumenes laadides. Kui laadimise ajal näiteks GPS vms rakendust kasutada, mis pidevalt energiat tarbib, läks aku nii kuumaks, et kätt vastu panna ei saanud.
Oli siis minu kõnefoon nädalakese remondis (ennustati 1-2 nädalat) kui tuli sms, et telefon saadetud kõrgema taseme remonti ning kätte saab umbes 1-2 nädala pärast. Siis sai nädal hiljem telefon korda ja palusin Haapsallu saata, mida ka lubati, aga ei saadetud jne (eelnevalt juttu olnud sellest).
Eile õhtul käisin Rocca's telefonil järel ja oh üllatust- telefonile on tehtud tarkvarauuendus icon_eek.gif Ja sellega pidavat "remonditud" olema icon_biggrin.gif

Saame näha, mis saama hakkab... Kas on võimalik, et mingid vead kõrvaldati füüsiliselt (kuulari vahetus), kuid kirja pandi, kui tarkvaraline viga? Ma ei usu eriti, et selliseid asju saab parandada virtuaalselt, kuid mine sa neid uusi nutitelefone tea... icon_rolleyes.gif


Ma ootan huviga mida nad mu galaxy note -ga teevad. Kõige parem oli see kui viisin telefoni garantiisse küsisin asendus telefoni ja selle peale öeldi, et neil pole. Ok võtsin sim kaardi välja ja onu küsis kas kontakt numbriks panen teie hetkelise kontakt numbri? Ma küsisin imestunult öööö aga kuhu te helistate mulle kui mul telefoni pole? Igaljuhul ootan ma suure huviga mis nad teevad telefoniga. Vigu oli päris palju kokku, ka selliseid mida softi uuendusega parandada saaks aga ka selliseid mida ei saa.

_________________
hwbot profiil
Kommentaari saate profiili peale seda kui olete ise selle lisanud!
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2012 13:39:56 vasta tsitaadiga

Tele2 ei paranda telefone, seega pole mõtet nende peale vinguda. Nad saadavad need lihtsalt vastava margi garantiiteenindusse edasi.
Kommentaarid: 690 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morpheus15
HV veteran
Morpheus15

liitunud: 27.06.2006




sõnum 20.08.2012 16:45:06 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Tele2 ei paranda telefone, seega pole mõtet nende peale vinguda. Nad saadavad need lihtsalt vastava margi garantiiteenindusse edasi.


Siin kohal kommenteeriks, et minu telefon saadeti "Lätti" Kuigi eestis parandatakse ka Samsungi telefone. Asendus telefoni oleks võind ikkagi pakkuda...

_________________
hwbot profiil
Kommentaari saate profiili peale seda kui olete ise selle lisanud!
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2012 17:26:19 vasta tsitaadiga

Asendustelefon on luksus, mida isegi kõik ärikliendid ei pruugi saada.
Lätis on minu teada Samsungi Baltikumi peakorter. Suure tõenäosusega oli telefonil viga, mida kohalikud ei osanud diagnoosida või parandada.
Kommentaarid: 690 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2012 17:27:33 vasta tsitaadiga

Mul isegi õnnestus saada asendustelefon. Aga järgmine päev alles. Tol päeval kui viisin, olid kõik veel välja jagatud.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 20.08.2012 19:35:57 vasta tsitaadiga

Kui mina oma lutsu viisin, siis küsisin ka asenduslutsu. Öeldi, et Kristiines mingi nokiakärakas on ja bronniti õhtuni mulle. Lippasin kohe sinna ja kuna ma poole tunnise passimisega jutule ei saanud, lõin käega. Kuna see klots polnd ka suurem asi telefon, siis kodus, kapipeal, vedeles Nokia 5230, mis eeldatavasti oli palju asjalikum ja kasutasin parem seda.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2012 20:19:35 vasta tsitaadiga

mul 3-4 telefoni kindlalt zapazzis olemas, igapäevaselt kasutav vidin võiks ikka "duubeldatud" olla icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2012 21:02:59 vasta tsitaadiga

No enamus siin ju müüvad kohe vana lutsu maha kui uue ostavad.

Endal kh õnneks mingi valik olemas, kuid kuna siemens c62 akut ikka terves linnas kuskilt saada plnud ja vana ei pidanud suurt midagi, sai fööni küsitud.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 21.08.2012 07:11:05 vasta tsitaadiga

Siis tuleks hakata, eravisiiliselt, jube madala rendihinnaga telefone pakkuma neile, kel tagavara pole, kui telefon pekki läheb ja esindusest asendustelöefoni ei saa.
Mingi enam-vähem, telefoni eest 1-2€ nädalas, poleks ju eriti palju icon_wink.gif
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morpheus15
HV veteran
Morpheus15

liitunud: 27.06.2006




sõnum 21.08.2012 14:58:16 vasta tsitaadiga

Täna sai siis tele2 -st uuritud, et telefon nädal garantiis old, et ehk on juba mingit resultaati märgata. Selle peale teenindaja telefonis vastas, et ootab transporti. Minu imestuseks mõtlesin, et ohhoo juba valmis. Kuid ohh ei telefon ootab transporti parandus firmasse... Selleks siis kulub nädal ja peale, et telefon jõuaks esindusest remondi firmasse. Kui kõik omi asju nii ajaks nende it pargiga näiteks või autodega või mis iganes kolaga huvitav kuidas nemad suhtuks sellesse... ?
_________________
hwbot profiil
Kommentaari saate profiili peale seda kui olete ise selle lisanud!
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JHPnr165
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2007




sõnum 22.08.2012 04:33:05 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda mis pakett on Hinnaliider 75? Ei suuda kuidagi sellist kodulehelt leida aga paketiks on pandud selline asjapulk. Lihtsalt hakkasin üle aasta vaatama palju millegi eest maksan aga ei suutnud leida hinnakirja ega midagi. Kuidagi suured tunduvad arved praegu aga ei saa arvutada ka kas on õige või mitte. Paketid on selle ajaga nii palju muutunud, et ei saa absull aru mis toimub hetkel hindadega.
_________________
Ei ole olemas võimatuid asju - on ainult rasked asjad. Ei ole olemas lahendamatuid probleeme - on ainult ebameeldivad lahendid. Who dares wins.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 22.08.2012 06:59:24 vasta tsitaadiga

JHPnr165, mina arvan, et sull on hinnaliider 5 (kuna 75 eek'u on eurodes 4,8 ning antud pakett on hinnaga 4,9€), kuid kõige täpsema info saad sa ikkagi helistades infotelefonile. Või logid sisse iseteenindusse.
Pkette näed siit: http://www.tele2.ee/mobiil/teenuspaketid.html

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2012 08:18:31 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
JHPnr165, mina arvan, et sull on hinnaliider 5 (kuna 75 eek'u on eurodes 4,8 ning antud pakett on hinnaga 4,9€), kuid kõige täpsema info saad sa ikkagi helistades infotelefonile. Või logid sisse iseteenindusse.
Pkette näed siit: http://www.tele2.ee/mobiil/teenuspaketid.html

Pakettide nimed ei muutunud euro tulekuga. Seega on tal endiselt Hinnaliider 75.
Selle paketiga oli kõne teistesse võrkudesse 75 kroonisenti ja kõnealustustasu sama palju juurde. Tele2 võrgus olid kõned tasuta (lisandus kõnealustustasu siiski).
Kommentaarid: 690 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 22.08.2012 09:01:10 vasta tsitaadiga

Kunagi oli see pakett vägagi hea, aga nüüd otsustasin Hinnaliider 22 peale minna, sest see soodsam.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.08.2012 09:23:05 vasta tsitaadiga

Väikseks ääremärkuseks ja pisikeseks hoiatuseks, et Tele2 kavatseb augustiga ära lõpetada terve rea kõikvõimalikke Smarti "Soodusplaane" ja siis alates 3-dast septembrist "Uued soodusplaanid" tööle panna.

Aga siiamaani pole suudetud veel kusagil avalikustada neid uusi "Soodusplaane" ja Smartiga ning lõppeva Likega võib tekkida veel üks huvitav olukord, kus "Vanad plaanid" lõppevad 31. august, kuid Smarti "Uued plaanid" hakkavad tööle siis alles 03. september. Seega tekib väga huvitav 2-e päevane vaakum. icon_cool.gif
--------------------------
Ja nende "Uute soodusplaanidega" on ka huvitav, et kui uurida, et kas ja kunas neid võib saama hakata, siis üritatakse kaela määrida veel praeguseid, kohe-kohe lõppevaid "soodusplaane". Ja see siis jäetakse ka lisamata, et mõne päeva pärast need enam ei kehti. icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 154, 155, 156  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.