Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV Jalgpallisõprade trennid E kell 18.30 - 20.00 Wismari staadionil. Tulge jalkat mängima! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 163, 164, 165  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2012 14:48:44 vasta tsitaadiga

Täna on suurepärane ilm, nii et tuleme ja teeme ühe vihase mängu.
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JHPnr165
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2007




sõnum 21.05.2012 15:29:56 vasta tsitaadiga

Ma enne juunit ei mängi rohkem. Vaja Horvaatiasse-Austriasse koondist toetama minna.
_________________
Ei ole olemas võimatuid asju - on ainult rasked asjad. Ei ole olemas lahendamatuid probleeme - on ainult ebameeldivad lahendid. Who dares wins.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2012 15:55:05 vasta tsitaadiga

kui tulen, siis jään hiljaks
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m4rtti
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 21.05.2012 16:11:24 vasta tsitaadiga

Olen ka täna kohal, aga kuna viimase kolme ööpäeva jooksul 10h maganud, vastu tänast 2h, siis täna hoian pigem tahaplaanile. Seepärast Riivo, palun võta oma väravavahikindad kaasa. Ma pole enda omasid ikka garantiist tagasi saanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Online

sõnum 21.05.2012 16:13:19 vasta tsitaadiga

m4rtti kirjutas:
Olen ka täna kohal, aga kuna viimase kolme ööpäeva jooksul 10h maganud, vastu tänast 2h, siis täna hoian pigem tahaplaanile. Seepärast Riivo, palun võta oma väravavahikindad kaasa. Ma pole enda omasid ikka garantiist tagasi saanud.


Sobib, võtan kaasa.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Future1234
HV kasutaja
Future1234

liitunud: 10.07.2007




sõnum 21.05.2012 16:49:33 vasta tsitaadiga

Vaatan et tallinna poole tuleb korralik äike 31 lööki per minut sellega kaasneb ka korralik veesein, kas mäng toimub selle ilmaga?

Kel huvi siis:

http://www.flcenter.net/static/ukkostutka2.html

_________________
"Innovation distinguishes between a leader and a follower" -Steven Jobs
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Online

sõnum 21.05.2012 16:50:44 vasta tsitaadiga

Future1234 kirjutas:
Vaatan et tallinna poole tuleb korralik äike 31 lööki per minut sellega kaasneb ka korralik veesein, kas mäng toimub selle ilmaga?

Kel huvi siis:

http://www.flcenter.net/static/ukkostutka2.html


Eelmine suvi sai korra-paar päris korraliku vihmaga mängitud küll. Esimesed hetked on ebamugavad, aga kui oled juba läbimärg, siis on suva. icon_cool.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2012 17:16:56 vasta tsitaadiga

Hmm, selline väike pilv 17mm "sademesisaldusega" liigub tallinna suunas just kui jah kiirusega 2,5 m/s.
Ehk jõuab enne ära mängida? Ta on praegu kuskil 80 km kaugusel - 80 000 m/2,5 = 32 000 sec = 533 1/3 min = ca 10h.
Isegi kui ta puhange kiirusel liigub (6 m/s) peaks ta varemalt olema kohal 4-5h-ga, seega ideaalis me just lõpetame mängu, kui vihm "maandub" icon_smile.gif

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kaszpar
HV kasutaja
Kaszpar

liitunud: 18.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2012 17:23:20 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Täna on suurepärane ilm, nii et tuleme ja teeme ühe vihase mängu.


Suutsid ära sõnuda icon_biggrin.gif
Aga jah kohal nii vihmaga kui vihmata.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Online

sõnum 21.05.2012 23:21:41 vasta tsitaadiga

Tänase mängu üks tipphetki on selle video lõpus ilusti näha:)

Link
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2012 01:21:12 vasta tsitaadiga

mulle meeldis hoopis 0.52-0.53 toimuv ja tekkis küsimus, kuidas te Torrese suutsite HV jalkasse kaasata icon_eek.gif
ps. vabandan mustas särgis mängija ees, kes on kindlasti palju minust osavam jalgpallur ja suudab loodetavasti asja huumoriga võtta icon_smile.gif ps2. ning jah, olen suluseisu reeglist kuulnud, kuid jäi väga nagu mulje et "Torres", "Neemelo" või "Enter your name here" üritas kõigest hingest väravat lüüa

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Future1234
HV kasutaja
Future1234

liitunud: 10.07.2007




sõnum 22.05.2012 09:03:56 vasta tsitaadiga

krr kirjutas:
mulle meeldis hoopis 0.52-0.53 toimuv ja tekkis küsimus, kuidas te Torrese suutsite HV jalkasse kaasata icon_eek.gif
ps. vabandan mustas särgis mängija ees, kes on kindlasti palju minust osavam jalgpallur ja suudab loodetavasti asja huumoriga võtta icon_smile.gif ps2. ning jah, olen suluseisu reeglist kuulnud, kuid jäi väga nagu mulje et "Torres", "Neemelo" või "Enter your name here" üritas kõigest hingest väravat lüüa


Tänud:D No harm done, pole trennis kunagi käinud ning kehalise kasvatuse tunnid ka aastaid läbi , olen hetkel rahul kui vähegi joosta jõuan ja pallile pihta saan icon_smile.gif Ja ikka üritab kõigest hingest väravasse palli toimetada , eile olid väga hästi ettevalmistatud olukorrad teiste poolt, mille ma suht pimedasse kohta keerasin. Aga aeg edasi siis ehk saan ka paremaks icon_rolleyes.gif

_________________
"Innovation distinguishes between a leader and a follower" -Steven Jobs


viimati muutis Future1234 22.05.2012 09:07:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2012 09:04:23 vasta tsitaadiga

Riivo, kas ka mingi täispikk video asi üles läheb?

Mängust nõnda palju, et panustasime kõvasti sponge kustumatule mängujanule, mis paraku ei avaldunud. Seega olid meeskonnad ehk natuke tasakaalust väjas, kuigi heledustel oli +1 mees. Lõppskoor oli mingi müstiline, ei teagi, aga tumedused olevat saanud ikka 10 väravat täis..

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Future1234
HV kasutaja
Future1234

liitunud: 10.07.2007




sõnum 22.05.2012 09:10:22 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Riivo, kas ka mingi täispikk video asi üles läheb?

Mängust nõnda palju, et panustasime kõvasti sponge kustumatule mängujanule, mis paraku ei avaldunud. Seega olid meeskonnad ehk natuke tasakaalust väjas, kuigi heledustel oli +1 mees. Lõppskoor oli mingi müstiline, ei teagi, aga tumedused olevat saanud ikka 10 väravat täis..


Täitsa nõus selle taasakaalu kohapealt, üsna ühepoolne mäng , kolmapäeval võiks kindlasti võrdsem olla.

_________________
"Innovation distinguishes between a leader and a follower" -Steven Jobs
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m4rtti
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 22.05.2012 10:18:34 vasta tsitaadiga

Eilne ilm viis mängutempot alla. Eriti mängu teises pooles kui juba 1h mängitud. See paistab seal välja ka.

Mis on aga hea, et juba selles lühikeses videos on näha, kuidas meie (tumedate) poolt käib pidev tagasi mängimine, vabale mehele otsitud söödud jne. Sellest ka üsna suureskooriline võit. Natuke oli vist jah tasakaalust väljas meie poole, kuigi meid oli 0,5 vähem.

Mängu highlight'idest võiks teha kokkuvõtva pikema video kui Riivo äkki viitsib. Päris hea oleks vaadata icon_smile.gif


viimati muutis m4rtti 22.05.2012 10:25:29, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XD
HV kasutaja
XD

liitunud: 12.01.2006




sõnum 22.05.2012 10:22:34 vasta tsitaadiga

Teeks äkki järgmine kord meeskonnad ümber kui selline fenomeen tekkima hakkab? Kui üks härra seisab lihtsalt kaitses ja räägib midagi mitte talle söötmisest siis see tõmbab niigi kaotusseisus oleva meeskonna motivatsiooni seal platsil viibida alla. Saan aru et tore on võita, aga me siiski mängime lõbu pärast.
_________________
"Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m4rtti
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 22.05.2012 10:32:15 vasta tsitaadiga

Õige märkus XD poolt. Peaks tegema küll ümber kui tasakaal väljas. Ma see aasta olen sihilikult ühte "fenomeni" vältinud. Eelmine aasta sai küllalt. Siiani pole kaotavas meeskonnas kordagi olnud ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2012 12:26:37 vasta tsitaadiga

Juhin veel tähelepanu ühe asjale, mida Zani ja Kaspari mängus märkasin - põrkavat palli võtke maha võimalusel ikka jala siseküljega. Põlvega võttes jääb pall väga kauaks õhku ja edasine töötlemine võtab liiga kaua aega...
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Online

sõnum 22.05.2012 13:19:48 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Juhin veel tähelepanu ühe asjale, mida Zani ja Kaspari mängus märkasin - põrkavat palli võtke maha võimalusel ikka jala siseküljega. Põlvega võttes jääb pall väga kauaks õhku ja edasine töötlemine võtab liiga kaua aega...


Just sellepärast võiks keegi meid regulaarselt filmida, näeksime ise ka kõrvalt enda mängu ning saaks seda paremini analüüsida icon_cool.gif
Mis puudutab videot, siis ega mul palju materjali pole, sellised väikesed jupid. Vaatan, kuidas nendest paremad mõistlikult kokku "keevitada".
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaszpar
HV kasutaja
Kaszpar

liitunud: 18.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2012 13:52:36 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Juhin veel tähelepanu ühe asjale, mida Zani ja Kaspari mängus märkasin - põrkavat palli võtke maha võimalusel ikka jala siseküljega. Põlvega võttes jääb pall väga kauaks õhku ja edasine töötlemine võtab liiga kaua aega...

Tulin ka selle pealt eile õhtul peale mängu, üritan parandada end. Aga kas me isegi 11 väravat ei löönud? Mitte et see midagi muudaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m4rtti
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 22.05.2012 14:12:49 vasta tsitaadiga

Uus lühiülevaade finantsidest, mis hõlmab ajavahemikku detsember-aprill. Eelmine ülevaade 05.12 postituses.

DETSEMBER

Laekumised = 466
Väljaku rent = 226
Ülejääk/-puudujääk = 240
Reserv = 295

JAANUAR

Laekumised = 458
Väljaku rent = 370
Ülejääk/-puudujääk = 88
Reserv = 382

VEEBRUAR

Laekumised = 388
Väljaku rent = 368
Ülejääk/-puudujääk = 20
Reserv = 402

MÄRTS

Laekumised = 505
Väljaku rent = 328
Varustuse ost = 27
Ülejääk/-puudujääk = 150
Reserv = 552

APRILL

Laekumised = 458
Väljaku rent = 369
Ülejääk/-puudujääk = 89
Reserv = 641


viimati muutis m4rtti 29.10.2012 14:33:17, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2012 14:35:56 vasta tsitaadiga

Mõtlesin korraks harjutustele mida peaks tegema ning me võiks neid siin omavahel arutada, et mingi kava kokku panna.

Alustaks:
Palli surmamine suuna vahetusega - üks viskab teisele keskmiselt ebamugava palli jalale ning teine peab selle võtma omaks ja sama puutega suunda vahetama : vastu, tagasi, vasakule, paremale.
Pikkade pallide omaksvõtt - üle poole platsi lööte teineteisele pikka palli ning eesmärk on sama, pall maha võimalikult kiiresti + suunavahetus.

Särgid oleks cool. Kui meil varaliselt on ok (loe: suvi kaetud), siis tegelt võiks ka mingitele tuutudele mõelda, millega harjutusi teha.
Spoiler Spoiler Spoiler


Vahepeal oli juttu ka mingitest treeningmaterjalidest - video/dvd, mis poleks ka halb, aga siis peaks vaatama kahte asja:
a) fiskaalselt peab olema ok
b) peame kõik leppima kokku, et kasutame materjali - nt iga trenn 20 min alguses vms.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 22.05.2012 15:21:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Future1234
HV kasutaja
Future1234

liitunud: 10.07.2007




sõnum 22.05.2012 14:53:34 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Mõtlesin korraks harjutustele mida peaks tegema ning me võiks neid siin omavahel harjutada, et mingi kava kokku panna.

Alustaks:
Palli surmamine suuna vahetusega - üks viskab teisele keskmiselt ebamugava palli jalale ning teine peab selle võtma omaks ja sama puutega suunda vahetama : vastu, tagasi, vasakule, paremale.
Pikkade pallide omaksvõtt - üle poole platsi lööte teineteisele pikka palli ning eesmärk on sama, pall maha võimalikult kiiresti + suunavahetus.

Särgid oleks cool. Kui meil varaliselt on ok (loe: suvi kaetud), siis tegelt võiks ka mingitele tuutudele mõelda, millega harjutusi teha.
Spoiler Spoiler Spoiler




Vahepeal oli juttu ka mingitest treeningmaterjalidest - video/dvd, mis poleks ka halb, aga siis peaks vaatama kahte asja:
a) fiskaalselt peab olema ok
b) peame kõik leppima kokku, et kasutame materjali - nt iga trenn 20 min alguses vms.


Mõte päris hea, minule kuluks see kindlasti ära icon_rolleyes.gif

_________________
"Innovation distinguishes between a leader and a follower" -Steven Jobs
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m4rtti
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 22.05.2012 16:06:09 vasta tsitaadiga

Kui neid harjutusi teha, siis soojenduse asemel, et võimalikult palju mänguaega jääks. Ehk et need, kes 19:00 või varem kohal on saavad neid kohe tegema hakata ning 19:20 meeskonnad koos ja mäng algab. Eks igalühel ole omad asjad, mida sooviks harjutada. Mäletan, et eelmised suved kui käisime ka teistes trennides, siis seal tegime Aeroniga iga kord peale mängu kahekesi mingi 30-45 minutit löögitrenni. Seda viimast enne mängu ei soovitaks teha, võib kergesti külma lihase ära tõmmata.

Kui huvi on, siis võib ju nt Aeron või keegi midagi ette näidata ja saame teha ühte-kahte harjutust enne mängu. Mida konkreetselt sõltub ka sellest kui palju mehi ja kui palju palle on.

Ütleme nii, et mul on meeles, kuidas mõnede meeste mäng, kellega poolteist aastat tagasi alustasime on ikka täna täiesti teisel tasemel võrreldes toonase ajaga. Ma usun, et sama juhtub kõikidega, kes meiega siin varem või hiljem alustanud on ja kes pole kas kunagi või pikka aega mänginud. Algul oli nii ka, et kui XD-d või kedagi taolist trennis ei olnud, siis me ei saanud Aeroniga üldse ühes võistkonnas mängida. Nüüd on ajad muutunud. Seega tervitaks igasugust tegevust, mis aitab taset tõsta, aga samas jätab fun'i samaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Online

sõnum 22.05.2012 16:06:21 vasta tsitaadiga

Siin on mängu viimased 30 sekundit:

Link
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV Jalgpallisõprade trennid E kell 18.30 - 20.00 Wismari staadionil. Tulge jalkat mängima! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 163, 164, 165  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.