Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV CUP 2012, II-etapp Triobet, 10.märts. Peasponsor www.arvutikeskus.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
fg
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2004




sõnum 11.03.2012 00:55:19 vasta tsitaadiga

Einuhh, pääris broo oli icon_lol.gif
Hooaja algul ei plaaninud küll paarist esimesest etapist osa võtta, mulle meeldib ikka välirada icon_smile.gif
Olin leppinud sellega ja kindel, et mul B-finaali asja pole. Sõitjate tase on niivõrra kõrgele krutitud. B-finaali pääs tuli väga meeldiuva üllatusena ja polnud isegi viimane stardikoht. Siiski suutsin selle teise ringi alguses kohe ära sittuda ja nina rehvidesse kinni sõita. Ülejäänud B-sõidu lihtsalt lustisin. Krt, see tagumine kurv on ikka thumbs_up.gif thumbs_up.gif ja just tagurpidi rajaga. Väga meeldis seal kergelt külg ees lasta icon_cool.gif

Jälgisin hoolega et kellelegi jalgu ei jää ja lasin ässad oma teed. Päris palju uusi nägusid on juurde tekkinud. Kahju et Kamikaze13 nii kiirelt punuma pani. Oleks olnud kellega tagumise esikoha eest võidelda icon_wink.gif

Aga jah, korraldus sujus kenasti. Sann oll ka hää.
Õnnitlused võitjatele!
FK-s näeme rsk! monkey.gif icon_cool.gif
Better_Luck_Next_Time
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 11.03.2012 12:43:28 vasta tsitaadiga

Traditsiooniliselt muljeid ka.
Keeruline sõit oli.
Kõigepealt võiks tuua välja, et nii võrdseid karte ei ole varem hobikardivõistlustel kohanud. Tänud Triobeti kuttidele selle eest!
Sattusin kvalis kolmandasse gruppi, kus olid juba saadud esimesed rajaäärsed muljed, kardid soojad ja liiklus rajal väiksem.
Aeg tuligi korralik ja sel hetkel olin kõvasti kinni A-finaali kohas.
Lootsin teises kvalis aega veel kindlasti 0.2-0.3s paremaks saada ja tunde järgi rajal läks ka korda. Tõehetk saabus koos ringiaegadega- aeg oli pmst sama, mis esimeses kvalis.
Kõige hullem on see, et hetkel ei oskagi öelda, kuhu kümnendikud kadusid. Kõik, mida tegin, ka õnnestus. Ilmselgelt oleks pidanud sõidus midagi muutma, kuid ennast kõrvalt ei näe ja HDvurle tehnika sel hooajal ilmselt veel ka nii kaugele ei arene.
Kuna konkurendid usinasti oma aegu parandasid, tuli mul startida B-finaali teiselt stardikohalt.
Start õnnestus hästi ja kuna Hessu esimesse kurvi ära hangus, siis tekkis mõte kõrvale saada. Ruumi eriti ei olnud ja kuni ma seal nuputasin, tuli kaubarong suure kolinaga selga ja lükkas mind Hessule otsa.
Sellega oli sõit otsustatud - Hessu sai hoo üles, mina pidin tegema teravnurga ja mitu ringi öökulli kombel pead keerama juhuks kui keegi mind uuesti tappa üritab. Ei üritanud.
Unustasin taga toimuva ja keskendusin sõidule. Tagaajaja roll on psühholoogiliselt lihtsam. Juba sõidu ajal tuli meelde jutt eeslist ja porgandist. Sellest ka head ringiajad, millega kvalis oleks maandunud A-finaali neljandasse stardiruutu. Ega ma ju tegelikult enda sõidus midagi ei muutnud, sest ühtki ideed ei olnud.
Aga siis hakkas sõit otsa saama ja koos sellega tuli arusaamine, et kohaparanduseks sellest ei jätku. Sai võetud suuremaid riske, tulid vead sisse ja siis juhtus see, millest The Stig juba eespool kirjutas. Ja nii jäigi.

Tore asi on see, et nüüd on HV sari just selline, nagu alguses ette kujutasime.
Kui ära ei realiseeri, siis konkurendid lähevad oma teed.
Teise asjana tahaks nüüd järgmisest etapist võtta luubi alla reeglid.
Väliradadel ei ole enam vabandusi kitsa raja näol vms.
A-finaal oli kõrvalt vaadates must. Silma jäi 4 olukorda ja arvatavasti ei ole see kõik.
Me arutame need korraldajate foorumis läbi, eesmärgiga võtta ühine seisukoht, alates mis hetkest kohtunik peaks edaspidi sekkuma.

Palju õnne võitjatele!
Samuti ei saa mööda vaadata pistrik11 sooritusest, kes oli esimese kvalivooru eelviimase ringini kinni lausa kvalivõidus! thumbs_up.gif
Ja võidusõidus ka ära ei lagunenud, vaid tekitas aktiivselt olukordi!

Keep going woman! thumbs_up.gif

Tänud osavõtjatele!
Tänud korraldajatele!
Tänud Arvutikeskusele!

Näeme kuu aja pärast kevadises FK Keskuses!
Info soodsate trennivõimaluste kohta HV sarjas osalejatele tekib trenniteemasse kohe väliraja avamisel!

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 11.03.2012 13:54:01 vasta tsitaadiga

Rääkige lähemalt, mis RudiTurbo ja Ahto vahel toimus?
Ahto lasi härrasmehelikult muidugi RudiTurbo mööda, kuid intsident jäi mulle märkamatuks.
Au Ahtole selles osas kindlasti.

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KRS13
HV vaatleja
KRS13

liitunud: 25.01.2012




sõnum 11.03.2012 14:19:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kahju et Kamikaze13 nii kiirelt punuma pani. Oleks olnud kellega tagumise esikoha eest võidelda


- ei no oli jutt, et esimene tagumine on minu jagu icon_lol.gif , aga kolmas etapp ma tõenäoliselt tiirutan lõpuni sealkandis icon_wink.gif

ja tuleb tunnistada, et Trio rada on driftimiseks päris hea. Kuna mu klassikaline viga, liiga palju hoogu maha pidurdada, ei mõjunud mu aegadele eriti hästi, siis pakkus vähemalt teatavat lõbu punastele tuutudele küljedemonstreerimine..

_________________
----
aka Kamikaze
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003




sõnum 11.03.2012 18:21:51 vasta tsitaadiga

Pildid ->
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2012 21:05:34 vasta tsitaadiga

The Stig kirjutas:
Rääkige lähemalt, mis RudiTurbo ja Ahto vahel toimus?
Ahto lasi härrasmehelikult muidugi RudiTurbo mööda, kuid intsident jäi mulle märkamatuks.
Au Ahtole selles osas kindlasti.

Mis au seal ikka saab olla... Põhjustasin tahtmatult Rudile spinni ning kui ta mulle lõpu poole järgi jõudis lasin endast ette. Mina Ummist, kes Pistrikuga maadles, mööda ei saanud. Jätsin sellega Rudile võimaluse möödasõitu üritada ja kohta parandada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewerk7
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2009




sõnum 11.03.2012 21:08:17 vasta tsitaadiga

Paar sõna ka minult.

Esiteks kiidusõnad korraldus tiimile, väga sujuvalt toimus kõik! Luks thumbs_up.gif


Minul läks enda jaoks üli hästi. Tulla triobetis neljandaks on saavutus omaette. See rada pole just minule loodud. Aga vastupidi sõitmine meeldib mulle rohkem. Esimene kvali oli sisseelamine aga selle kvali ajaga sain a-finaali koha. Teises kvalis omaarust tuli kõik välja ja sõitsin omaarust kiiremini, siis aeg oli hoopis halvem. Finaal oli esimeses pooles huvitav, kui käis kohapärast võitlus. Oli päris palju puksimist, kahjuks müksasin ka mõnda meest natuke. Mingisel huvitaval kombel pääsesin mõõda nii ummist kui pistrikust, kui neil toimus kohavõitlus. Sealt alates sain neilt eest ära ja sõitsin üksinduses lõpuni välja. Aga oli huvitav jälgida esikolmiku sõitu, mis oli suhteliselt huvitav.

Igati kordaläinud üritus! thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 11.03.2012 21:22:13 vasta tsitaadiga

warwas, ägedad pildid! thumbs_up.gif
_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewerk7
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2009




sõnum 11.03.2012 22:04:13 vasta tsitaadiga

Aga keegi klõpsutas seal veel, või nägin valesti?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 11.03.2012 22:53:07 vasta tsitaadiga

Mina ei teinud. Pigem Sul luulud.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 11.03.2012 22:58:55 vasta tsitaadiga

Mees on seemneid söönud.
Ja mitte neid seemneid, mida Eesti inimesed oma põldudel kasvatavad.
Siirdub fooliummütsi järele.

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003




sõnum 11.03.2012 23:04:46 vasta tsitaadiga

ewerk7 kirjutas:
Aga keegi klõpsutas seal veel, või nägin valesti?

ewerk7, ei näinud valesti.
Üks Canoni fotokaga tegelane oli küll veel pildistamas. Minu mäletamist mööda ta ei sõitnud vaid oli lihtsalt pealtvaataja rollis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 11.03.2012 23:06:00 vasta tsitaadiga

KrisLA 2 icon_question.gif
_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisLA
HV vaatleja
KrisLA

liitunud: 27.10.2011




sõnum 13.03.2012 02:39:23 vasta tsitaadiga

Andre, pmst on sul õigus icon_smile.gif
Mu vend käis pildistamas. Olin paar päeva Kuutsemäel, ei sattunud netti.
Nüüd on pildid siin: https://picasaweb.google.com/118323795629619999156/HVCUP2012IIEtapp?authkey=Gv1sRgCJiR2Ya3zMuZYA#
Valguselt natuke süngevõitu, aga pole vast viga icon_wink.gif

_________________
https://www.youtube.com/channel/UCEFUAes562lQFTgQZcrMKOg?feature=emb_subscribe_title
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 13.03.2012 13:19:24 vasta tsitaadiga

Me olemegi sünged mehed ja naised, kas pole.
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 14.03.2012 00:50:53 vasta tsitaadiga

Ahto kirjutas:
The Stig kirjutas:
Rääkige lähemalt, mis RudiTurbo ja Ahto vahel toimus?
Ahto lasi härrasmehelikult muidugi RudiTurbo mööda, kuid intsident jäi mulle märkamatuks.
Au Ahtole selles osas kindlasti.

Mis au seal ikka saab olla... Põhjustasin tahtmatult Rudile spinni ning kui ta mulle lõpu poole järgi jõudis lasin endast ette. Mina Ummist, kes Pistrikuga maadles, mööda ei saanud. Jätsin sellega Rudile võimaluse möödasõitu üritada ja kohta parandada.


No õnneks oli rada selline, et loodetavasti ma väga palju punkte sellega ei kaotanud kuigi sõitsime Ahtoga päris pika vahe sellele rongile tagasi pärast ja vb oleks ilma maha jäämata olnud võimalusi mööduda. Aga kohe kui õigesse suunda sain, nägn, et Ahto polnud väga kaugele liikunud ja arvasin kohe, et ta tahtis mind kohe mööda lasta, aga nägi, et mul läks liiga kaua aega. Aga arvasin, et enne lõppu ta annab mu koha tagasi.

Polnudki väga minu päev, ei olnud nagu kartidel väga viga vist qualys, aga tuli kõige sitem stardipositsioon üldse, need 0.07 sekundit, mis top4 jaoks tavaliselt välja olen võlunud, seekord lihtsalt ei tulnud. Seega hea, et selline heasportlaslik käitumine seda etappi meenutama jääb, kui isegi mõni varasem poodiumikoht on väixe frustratsiooniga meelde jäänud.

_________________
www.twitch.tv/ruditurbo
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV CUP 2012, II-etapp Triobet, 10.märts. Peasponsor www.arvutikeskus.ee mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.