Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 768, 769, 770 ... 870, 871, 872  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 31.12.2011 18:40:45 vasta tsitaadiga

Tänast õhtut kindlasti sellega ei kavatse sisustada, aga noh, eks ma homme-ülehomme vaatan icon_biggrin.gif
EDIT: Kuna hakkan alles tunni pärast liikuma sõbra poole siis mõtlesin siiski "fuck it" icon_lol.gif Aga pmst. sain aru, et see heli peaks normaalne olema aga slimi puhastamise kohta nii väga ei leidnud midagi.. Fan testi kohta ütlevad mõned, et ei kahjusta ja teised aga ütlevad, et kahjustab.. Termopasta kohta sain nii palju teada, et seda peab vahetama, et YLOD ennetada aga kui tihti.. seda mitte icon_biggrin.gif Ning teised küsimused natuke liiga üldised, et otsinunga saaks leida ning pole ka motivatsiooni ega aega üle 750 lehe lugeda icon_smile.gif


viimati muutis NekoRobin 31.12.2011 19:08:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008




sõnum 31.12.2011 19:00:17 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
Ostsin PS3 slim ja nüüd paar küsimust. Tahaks hoida teda natuke rohkem kui enda 60gb paksukest, mis nüüdseks surnud..
*Kas see normaalne, kui mõne mänguga teeb ps3 rohkem häält kui mõne teisega? (plaadi lugemise hääl vms) Nt. MW3 teeb seda palju aga Blazblue Continuum Shift ei teinud üldse. (Blazbluel olen teinud ka installi kõvakettale, äkki selles asi, et loeb vähem plaadilt? vms. + blazblue kasutab arvatavasti kõvasti vähem ressurse)
*Kui tihti ja kuidas peaks tolmust puhastama?
*Kui kaua aja pärast peaks laskma kellelgil vahetada termopastat? Või peaks kohe stock termopasta laskma ära vahetada?
*Kui kaua on soovitatav järjest mängida, kui on liiga kaua järjest kas see võib mõjuda ps3'le?


Ma pole oma fat-i special mudelit kordagi puhastanud ega termopastaga määrinud. Masin nüüd jubavast 6 aastat vana:D
Ei tee siiani mingit häält isegi kõige suurtemate mängudega. Ei saa mina aru miks osad ylodi satuvad.
Mul 6 aastat ka pikali asendis olnud ja suht karbis riiulis.st ,et ülemine pool jahutamiseks max.4-5 cm:D
Aga vb,just see kui hoiad pikali asendis ps3-e,säästab rohkem tolmust mis püstises asendis sisse vajuks;) Loogiline nagu oleks.

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2011 19:22:14 vasta tsitaadiga

Täiesti võimalik. Endal samuti 6 aastat juba külili ning iga päev saanud vatti ja kordagi pole veel puhastatud. Töötab nagu uus.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008




sõnum 31.12.2011 19:38:26 vasta tsitaadiga

markedmen kirjutas:
Täiesti võimalik. Endal samuti 6 aastat juba külili ning iga päev saanud vatti ja kordagi pole veel puhastatud. Töötab nagu uus.


Mhm,seda loogikat pole keegi välja pakkunud ja sõpradel kellel on olnud püsti ps3,kuna nii pidavat ägedam olema,mõlemad said ylodi.
siis hakkasin loogiliselt mõtlema,et kui õhutus avad ülesse poole ja kui seisab seal nii aastaid,nõ mõtle ise mis aastatega sadestuks lauale kui sealt tolmu ei võtaks:D
Pluss elektroonika tõmbab kui magnet veel ligi tolmu,seega mina hoian edasi loogika kohaselt juba külili ja soovitaks seda teistele ka;)
Ja head vana aasta lõppu!! icon_smile.gif

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2011 19:52:17 vasta tsitaadiga

üksjagu loterii see ylod. surevad ka oma elu jooksul ainult külili olnud isendid.
Kommentaarid: 206 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Schumi
HV kasutaja
Schumi

liitunud: 09.03.2008




sõnum 31.12.2011 20:39:54 vasta tsitaadiga

markedmen kirjutas:
Täiesti võimalik. Endal samuti 6 aastat juba külili ning iga päev saanud vatti ja kordagi pole veel puhastatud. Töötab nagu uus.
Sama siin. Ja kuuldused 60GB kiirest surmast on tugevasti liialdatud. Pole veel siiamaani probleeme olnud. Aga eks ma hoian ka teda kui lapsukest!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008




sõnum 31.12.2011 21:25:33 vasta tsitaadiga

Schumi kirjutas:
markedmen kirjutas:
Täiesti võimalik. Endal samuti 6 aastat juba külili ning iga päev saanud vatti ja kordagi pole veel puhastatud. Töötab nagu uus.
Sama siin. Ja kuuldused 60GB kiirest surmast on tugevasti liialdatud. Pole veel siiamaani probleeme olnud. Aga eks ma hoian ka teda kui lapsukest!


Special mudelid minumeelest just olnud kõige vastupidavamad;)

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 01.01.2012 05:22:38 vasta tsitaadiga

ristokru kirjutas:
Ma pole oma fat-i special mudelit kordagi puhastanud ega termopastaga määrinud. Masin nüüd jubavast 6 aastat vana:D

Mis special mudel sul on ja veel 6 aastat vana icon_eek.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 01.01.2012 06:05:45 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
ristokru kirjutas:
Ma pole oma fat-i special mudelit kordagi puhastanud ega termopastaga määrinud. Masin nüüd jubavast 6 aastat vana:D

Mis special mudel sul on ja veel 6 aastat vana icon_eek.gif


Kusjuures, enne kui lugesin, mõtlesin ka, et mis spets mudel see on mis juba 6 aastat väljas on.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
quqlgur
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2006




sõnum 01.01.2012 22:02:37 vasta tsitaadiga

6 aastat oli vist VS,12 aastat VSOP ja üle selle XO icon_lol.gif a ma võin ka puusse panna,pole kaineks saanud veel beer_yum.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008




sõnum 02.01.2012 00:11:54 vasta tsitaadiga

No ju siis pole 6 aastat vana icon_biggrin.gif Nagu väike laps närib:D Ühesõnaga kõige esimene fat. Kas on vaja päevasi ,sekundeid ja minuteid ka beast sulle??icon_biggrin.gif
_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 02.01.2012 00:29:42 vasta tsitaadiga

ristokru, milleks ärrituda, ei olnud mu eelmises postituses midagi pahatahtliku.
Lihtsalt mulle assotseerus: special mudel + 6 aastat vana = test mudel (kuulduste järgi pidavat vähemalt üks ka Eestis leiduma)...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008




sõnum 02.01.2012 00:40:00 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
ristokru, milleks ärrituda, ei olnud mu eelmises postituses midagi pahatahtliku.
Lihtsalt mulle assotseerus: special mudel + 6 aastat vana = test mudel (kuulduste järgi pidavat vähemalt üks ka Eestis leiduma)...


Ei ärritugi:)
Aga minumeelest mul see ikka 5-6 aastat vana.Üks esimesi mis Eestist sai eel tellitud vms.
Ja see special tähendab ,et on see 80gm fat mudel,millel ps2 tugi ja kaardilugejad jne juures.

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 02.01.2012 13:37:16 vasta tsitaadiga

ristokru kirjutas:
Ei ärritugi:)
Aga minumeelest mul see ikka 5-6 aastat vana.Üks esimesi mis Eestist sai eel tellitud vms.
Ja see special tähendab ,et on see 80gm fat mudel,millel ps2 tugi ja kaardilugejad jne juures.


Ei maksa ärrituda icon_smile.gif , aga täpsustuseks mainin, et see PS2 toega oli siiski 60GB mudel. Omal ka selline, mille soetasin euroopa esimesel reliisi päeval (23. märts 2007). Jaapanis ja USA-s tulid varem müüki.
Oma 60GB FAT on juba mitmeid kordi otsad andnud ja olen ta lihtsalt nurka seisma nüüd jätnud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp55
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2011




sõnum 02.01.2012 15:38:40 vasta tsitaadiga

Teab keegi öelda et kas Slim ps3-el ka seda ylod ette tuleb? või et kas kellegi masinal on seda juba juhtunud?
_________________
PSN: Kupitz55
Egas möistus ei hüüa tulles.
www.japanparts.ee autovaruosade müük
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 02.01.2012 16:36:59 vasta tsitaadiga

Mõttetu põdeda selle pärast. Mine poodi ja osta konsool ära.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 03.01.2012 21:16:22 vasta tsitaadiga

Hey, need kes te headsette kasutate, kas rääkimiseks vajutate ka mingi nupu alla?
St, ma ühendasin sinihambaga nokia hands free ps3-mega, kuid bf3-mes nagu ei mõista pole mingit settinguid vms selleks... Või ei saa nokia handsfreega sugugi nii teha?

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 03.01.2012 21:35:01 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Hey, need kes te headsette kasutate, kas rääkimiseks vajutate ka mingi nupu alla?
St, ma ühendasin sinihambaga nokia hands free ps3-mega, kuid bf3-mes nagu ei mõista pole mingit settinguid vms selleks... Või ei saa nokia handsfreega sugugi nii teha?

Mina küll ei pea vajutama. Olen kasutanud Sony oma PS3 headseti ja praegu kasutan neil pleisile tehtud kõrvakaid.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 03.01.2012 21:52:51 vasta tsitaadiga

Igatahes kui settingutes olen (ps3), siis nagu töötab küll, see mic häälepulk liigub ja enda häält tuleb kõlarist headsetis.. aga miks bf3-mes ei toimi?
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008




sõnum 03.01.2012 21:57:39 vasta tsitaadiga

Kui settingutest enda häält kuuled siis peaks rahvas mängus kah seda kuulma. Kas sa ise nende heli ei kuule?
Mul on ka üks headset nii et mic ise töötab aga seda mida teised räägivad ei kuule. Ehk siis et teisi inemesi kuulda pean panema hääle nii et inimeste jutt tuleks telekast.

Testi kas kõlar ikka toimib. Või siis vaata bf3 enda settingute all kas sealt äkki midagi vaja muuta vms.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2012 22:04:40 vasta tsitaadiga

esimene netist ostu negatiivne kogemus mul siis... sai soetatud http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0052SORR2 see vent ps3-le, t2na sain k2tte.
kiskusin ps3-e ribadeks, v6tsin vana vendi v2lja, hakkasin siis uut venti vaatama, karbist v2lja v6ttes ja teda natuke keerutades peos on vendis selline vibra sees ja vent loperdab...
okei, proovisin siis sinna vana vendi asemele sobitada ja selgus, et vent on veel paksem ka 1mm jagu icon_confused.gif kirjutasin myyale kirja ka, n2is mis pakuvad mulle lahendusex.

kysimus on aga selline, et kui nad nüüd mulle raha tagasi ei paku, et pmst vaatasin kui ventikale panna v2he pikemad kruvid ja kruvide alla seibid siis saaks venti tiba t6sta...
aga kas see m6jutax ka tema jahutus omadusi, kuna pisike 6huvahe j22b ventika ja tema pesa vahele... samuti kas see m6jutax ka konsooli kokkupanekul midagi, kuna ventikas on ju k6rgem kui tavaliselt...

oeh, k6ik oli sellex, et konsooli v2he vaiksemax saada ja v2lja kukkus igavene jama, kusjuures pold odav ventikas ka, koos saatmisega oli mingi 40 euri icon_mad.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 04.01.2012 05:18:28 vasta tsitaadiga

Küsin uuesti..
NekoRobin kirjutas:
*Kas see normaalne, kui mõne mänguga teeb ps3 rohkem häält kui mõne teisega? (plaadi lugemise hääl vms) Nt. MW3 teeb seda palju aga Blazblue Continuum Shift ei teinud üldse. (Blazbluel olen teinud ka installi kõvakettale, äkki selles asi, et loeb vähem plaadilt? vms. + blazblue kasutab arvatavasti kõvasti vähem ressurse)
*Kui tihti ja kuidas peaks tolmust puhastama?
*Kui kaua aja pärast peaks laskma kellelgil vahetada termopastat? Või peaks kohe stock termopasta laskma ära vahetada?
*Kui kaua on soovitatav järjest mängida, kui on liiga kaua järjest kas see võib mõjuda ps3'le?

Oman slim mudelit, kui see loeb.. Kõige rohkem paneb muretsema see disci lugemis hääl. Mõned ütlevad, et normaalne, teised aga, et nad pole seda kordagi kuulnud..

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lux
Kreisi kasutaja
lux

liitunud: 08.06.2005




sõnum 04.01.2012 10:24:37 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:

Oman slim mudelit, kui see loeb.. Kõige rohkem paneb muretsema see disci lugemis hääl. Mõned ütlevad, et normaalne, teised aga, et nad pole seda kordagi kuulnud..


Mul ka tuliuus slim... teeb sama häält... mina küll ei pabista, kodus üks bluray mängija ka veel, mis teeb 2 korda hullemat häält
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 04.01.2012 13:27:30 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
*Kas see normaalne, kui mõne mänguga teeb ps3 rohkem häält kui mõne teisega? (plaadi lugemise hääl vms) Nt. MW3 teeb seda palju aga Blazblue Continuum Shift ei teinud üldse. (Blazbluel olen teinud ka installi kõvakettale, äkki selles asi, et loeb vähem plaadilt? vms. + blazblue kasutab arvatavasti kõvasti vähem ressurse)
*Kui tihti ja kuidas peaks tolmust puhastama?
*Kui kaua aja pärast peaks laskma kellelgil vahetada termopastat? Või peaks kohe stock termopasta laskma ära vahetada?
*Kui kaua on soovitatav järjest mängida, kui on liiga kaua järjest kas see võib mõjuda ps3'le?

Oman slim mudelit, kui see loeb.. Kõige rohkem paneb muretsema see disci lugemis hääl. Mõned ütlevad, et normaalne, teised aga, et nad pole seda kordagi kuulnud..[/quote]
1. Minuarust iga mäng installib osa kõvakettale, ise ei saa midagi valida, peale GT5 seal saab valida kui palju installida kettale. Iga mäng teeb erinevat häält vent, BF3 suvel undab, GT5 samas on poole vaiksem, oleneb mängu nõudlusest, arvutiga ju sama asi.
2. Kord aastas võid ju puhastada, sest mul on ikka aastaga päris tolmuseks läinud, seisab püsti. Ei tea kus sa hoiad ja palju sul tolmu lendab, teed lahti siis näed. Kui lahti, siis saad ka pasta ära vahetada, üks tegemine. Lahti võtmine ja kokku panemine on esimest korda paras jama, pärast teed silmad kinni.
3 Mängu karbil on kirjas et iga tunni tagant tuleb teha 15 min paus, vist oli nii icon_smile.gif
Aga kuna sul on slim, siis ma ei tea kuidas see seest välja näeb ja palju ta sisse tolmu kogub, mul on fat.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2012 14:20:34 vasta tsitaadiga

kuniks garantiiaega on, siis mina lahti ei võtaks. olgu siis pasta vahetamiseks või tolmust puhastamiseks. pärast kui miski häda peaks olema, siis üsna tõenäoliselt saadetakse garantiis pikalt.
Kommentaarid: 206 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 768, 769, 770 ... 870, 871, 872  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.