Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 771, 772, 773 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2011 12:40:16 vasta tsitaadiga

A.S., kuidagi nii ka annab sättida, et telepilt end vahele ei pressiks? Praegu tuleb telepilt ja arvutist tulev pilt vaheldumisi hakkides ja ainus võimalus telepildist lahti saada on ruuterist nett välja tõmmata. On ehk mingi mugavam viis selleks?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2011 12:41:34 vasta tsitaadiga

Kaabel teise porti?
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2011 13:59:44 vasta tsitaadiga

maxsimiljo kirjutas:
Praegu tuleb telepilt ja arvutist tulev pilt vaheldumisi hakkides ...

Huvitav, minul küll ei tule. Isegi siis mitte kui teine teler samal ajal "päris" ETV2 peal on. Mul Amino boks(id) ja TG784, äkki asi selles?

Minuteada varem oli võimalik Elioni käest mingi tühi kanal tellida, mille peale oli siis mugav seda enda striimi saata. Meil siin foorumis ka paar Elioni tegelast, aitavad sind äkki?
Tühi kanal Noppekanalite alla lisada oleks vist palju tahetud?
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004




sõnum 25.12.2011 14:51:28 vasta tsitaadiga

Oskab keegi umbkaudse hinna öelda , palju läheks maksma Elioni Digi Tv 12/1 liitumine ja vastava telefoniliini paigaldamine , seda siis Viljandi linnas .
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2011 15:14:40 vasta tsitaadiga

Kas see liitumine mitte tasuta pole? Kui kaabel majani juba veetud muidugi. Kui aga kaablit pole, siis seda pole, jääbki liitumata (linnas sellist võimalust ilmselt pole, aga mine sa tea).

E:
Pole ikka päris tasuta midagi, optimist olin. icon_razz1.gif
http://www.elion.ee/kontakt/hinnakirjad

E:
Suvaline näide: http://foorum.elion.ee/foorum/viewtopic.php?f=23&t=20639
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 25.12.2011 17:04:07 vasta tsitaadiga

Kui sul majani kaabel veetud, siis lihtsalt tellimus sisse ja tuleb Elioni tehnik, tal 15meetrine tasuta kaablijupp kaasas, millest siis enamus juhtudel kuni ruuterini piisab. Sellisel juhul ei pea sa midagi maksma. Aga kui 15m kaablist ei piisa või sa tahad nt et igasse su tuppa toodaks kaabel, või kui nt tellid tv kah ning ruuter ja digiboks erinevatesse tubadess (ehk siis komplektis olevatest kaablitest ei jätku), või soovid et tehnik puuriks seintesse auke kust kaabel läbi tuua, või seinakinnitused jne, siis see juba tasuline töö - 17.9€ poole tunni tasu + materjal. Loomulikult sa ei pea ju seda tasulist tööd tellima, võid öelda et korteri/maja sees kaabeldad ise, sul alati see õigus olemas.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.12.2011 23:19:43 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
.. või sa tahad nt et igasse su tuppa toodaks kaabel, või kui nt tellid tv kah ning ruuter ja digiboks erinevatesse tubadess (ehk siis komplektis olevatest kaablitest ei jätku), või soovid et tehnik puuriks seintesse auke kust kaabel läbi tuua, või seinakinnitused jne, siis see juba tasuline töö .


Ära seda küll tehnikul teha lase, mõni neist veab sul diagonaalis kaabli läbi toa ning kokkuhoiu mõttes lõikavad nii lühikeseks, et jääb seina ja ruuteri vahele pingule kui pillikeel. Sellist tööd on tehtuna nähtud. thumbs_down.gif
Lisaks võivad nad sul vajadusel olemasoleva kaabli katki lõigata ja seinel lihtsalt juhtmeotsad kokku keerata ja nad kenasti harali jätta.

Ärge küsige, kust sellised "tehnikud" tulevad?

Edit: leidsin mõned näidispildid.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008




sõnum 26.12.2011 01:29:32 vasta tsitaadiga

mingi valemiga digiboksi(vip1903) raadio ilma telekata saab ka käima jätta ? kõlarid kuidagi digiboksile järgi ühendada vms :O ?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 26.12.2011 01:43:55 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
kõlarid digiboksile järgi ühendada

just nii
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2011 01:58:05 vasta tsitaadiga

klauskp kirjutas:
Timo1337 kirjutas:
kõlarid digiboksile järgi ühendada

just nii

hdmi ressi yhendades töötab väga hästi thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jankii
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2009




sõnum 28.12.2011 15:56:54 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
jankii kirjutas:
praegu panin teise ruuteri ja on kõik ok.

Aga sellele esimesele ruuterile enne minemaviskamist resetti ei üritanud teha? Kirjaklambriga. See, et nett töötab, pole antud juhul põhjus resetti mitte teha.
 
selle tegemine aitas tänud icon_razz.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 28.12.2011 17:41:02 vasta tsitaadiga

PeTzZz kirjutas:
Võib-olla HDMI --> DVI töötaks, kuid kui töötab, pean arvuti jaoks kasutama DVI --> HDMI. See on muidugi natuke pentsik lahendus ja katsetamiseks pole juhtmeid endal olemas.

anna teada kui läbi juhtud proovima thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 29.12.2011 10:49:32 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Clover kirjutas:
.. või sa tahad nt et igasse su tuppa toodaks kaabel, või kui nt tellid tv kah ning ruuter ja digiboks erinevatesse tubadess (ehk siis komplektis olevatest kaablitest ei jätku), või soovid et tehnik puuriks seintesse auke kust kaabel läbi tuua, või seinakinnitused jne, siis see juba tasuline töö .


Ära seda küll tehnikul teha lase, mõni neist veab sul diagonaalis kaabli läbi toa ning kokkuhoiu mõttes lõikavad nii lühikeseks, et jääb seina ja ruuteri vahele pingule kui pillikeel. Sellist tööd on tehtuna nähtud. thumbs_down.gif
Lisaks võivad nad sul vajadusel olemasoleva kaabli katki lõigata ja seinel lihtsalt juhtmeotsad kokku keerata ja nad kenasti harali jätta.

Ärge küsige, kust sellised "tehnikud" tulevad?

Edit: leidsin mõned näidispildid.

Spoiler Spoiler Spoiler

Näidispiltidega oskad loo ka juurde rääkida? On olnud kliente, kes ise ütlevad, et võite vabalt kaablid vedada kuidas jumal juhatab, kuigi ka siis pole sellist jama korraldanud. Ja sellised tehnikud töötavad edasi ainult tänu klientidele, kes sellistel juhtudel ei kaeba. Alati saab anda tagasiside tehniku tööst.

Muidugi jõulude ajal sai Mustamäel vanaema külastatud ja sai ka nähtud "kvaliteetset" Elioni tööd, seega vastu ei vaidle ma üldse. Kaablid olid veetud põrandalt uksepaku pealt ja sealt edasi läksid nad ilma kinnitamata ja väga koledalt lahjalt öeldes.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 29.12.2011 15:07:54 vasta tsitaadiga

Q. kirjutas:

Muidugi jõulude ajal sai Mustamäel vanaema külastatud ja sai ka nähtud "kvaliteetset" Elioni tööd, seega vastu ei vaidle ma üldse. Kaablid olid veetud põrandalt uksepaku pealt ja sealt edasi läksid nad ilma kinnitamata ja väga koledalt lahjalt öeldes.


No aga augu puurimine seina või uksepakku ning kaabli kinnitamine on tasulised tööd. Vaevalt et su vanaema tahtis maksta 17.9€ poole tunni tasu + materjal. Ma ei ütle, et see päris õige on, et kaablit ei kinnitata, jääb lohakas välimus kaablist, kuid praegu tundub et tehnik tegi kõik õigesti.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 29.12.2011 15:32:27 vasta tsitaadiga

Poleks olnud mingit augu puurimist. Ruuter ühel pool ust ja digiboks teisel pool ust, mõlemad ühes ruumis (ruuteri-digiboksi vahelisest kaablist räägin). Oleks võinud puhtalt hea mulje jätmisest juba kaabli paari klambriga kinni lasta ja ülejäänud kaabliosa rulli ilusti keerata, mitte kägarasse nurka jätta.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 29.12.2011 16:57:13 vasta tsitaadiga

Ütleme ausalt, enamik tõepoolest ei soovi kinnitamist. Naine kodus ütleb, ah ära hakka kinni panema, mul mees tuleb koju, tal käed otsas, haamer ja klambrid olemas, paneme ise kinni. Nii need asjad käivad.
Tagantjärgi võid ju pilte teha ja negatiivseid kommentaare jagada aga kus kliendi silmad siis olid kui seda teenust paigaldati. Tuleb tehnikule öelda kuidas kaabli paigaldust soovitakse ja nii ka tehakse. Tehnikutel töövahendid ja materjalid kõikidel autodes olemas, kaabli klammerdamine oleks võtnud 5 minutit klambripüstoliga. Samas töö on töö, tasuta ei tule keegi koju midagi tegema... no peale selle ühendamise ja seadmete tööle häälestamise, muud tööd siis nagu hinnakirjas.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.12.2011 00:29:40 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Tagantjärgi võid ju pilte teha ja negatiivseid kommentaare jagada aga kus kliendi silmad siis olid kui seda teenust paigaldati. Tuleb tehnikule öelda kuidas kaabli paigaldust soovitakse ja nii ka tehakse. Tehnikutel töövahendid ja materjalid kõikidel autodes olemas, kaabli klammerdamine oleks võtnud 5 minutit klambripüstoliga. Samas töö on töö, tasuta ei tule keegi koju midagi tegema... no peale selle ühendamise ja seadmete tööle häälestamise, muud tööd siis nagu hinnakirjas.


Jah, antud "juhtum" on sooritatud Paide Elioni osakonna pädevate tehnikute poolt umbes 1,5-2 aastat tagasi.
Tegu oli olemasolevale telefonile TV osa juurde liitmisega, Elion käis ise pinda, et teil Starman ja paigaldame teile koju odavama h´innaga TV teenuse juurde, seadmed tasuta ja puha.
Ei osanud see pensionärist papi muud midagi tahta, odavam ju ja rohkem kanaleid ka.
Tehnik käis ja lõikas juhtmed läbi, vedas siis kaks juhet, juhe läbilõigatud kohast jätkatuna telerini ja teine telerist sinna läbilõigatud kohani, mis keerati suvalt kokku ja läks telefonini edasi.
Tehnik oli ilmselt imbetsill, sest täiemõistuslik inimene ilmselt sai aru, et tegu oli vaevu kepi najal tudiseva pensonäriga, kes ka suht vaegnägija lisaks (pigem kuulab kui vaatab telerit) ja tema ei hakka kindlasti mingit kaablit kusagile kinnitama.
Antud juhtumil sõideti kasutajast lihtsalt üle, vaadati, et inimene ei jaga matsu ega näe ka hästi kuidas kaablid jooksevad ja tehtigi üle jala.

Elioni tehnikutel "hea tava ja reeglid" ilmselt puuduvad. Igaüks toimetab nii, kuis kaabel ja käärid käes püsivad.
Selle kaabli kinnitamisega on ilmselt nii, et mööblit liigutama ei hakata, kuid antud juhtum on küll hoolimatuse ja ükskõiksuse näide.

Selle kaabli vedamisega ilmselt ongi, et teeme ühenduse kilbi ja ruuteri vahale kuidagi ära, kaabli veab klient ise kuidagi korralikumalt. Pean silmas üht teist juhtumit, mis hetkel meelde tuli.
Mõlemat Elioni klienti on käidud lihtsalt varem või hiljem abistamas.
Esimest mingil ajal, sest kaabel oli pinges ja seega tuli ühel hetkel pistik ruuterist natuke välja ja vajas tagasi lükkamist.
Teine juhtum, tehnik küll ühendas ruuteri ja digiboksi ning pani need ka tööle, arvutit ei osanud ta aga interneti ühendada. Soovitatigi kliendil "spetsialist" kutsuda, et tehnik ei saanud hakkama.
"Spetsialistil" läks hetk aega, et eemaldada linnuke IE seadetest, "ära kasuta proksit" . Klient rahul ja sai targemaks, et Elionil ainult "kaablikutt" käis.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 30.12.2011 08:27:53 vasta tsitaadiga

Eks neid tehnikuid ole igasuguseid. Sisevõrgu kaabeldus ei ole tõesti tehniku rida, kui klient seda juurde ei soovi. Samas ma olen tehnikuelu näinud ja siiani enamustel sisevõrgu kaabli ka kinnitanud.
Sinu näidatud piltidele seletust leida on raske, see on igasugustele standarditele mittevastav. Kahju, kui sellised Elioni maine alla viivad.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 30.12.2011 08:59:38 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kriitika on selles mõttes asjakohane, et ilmselt on tõesti mitu negatiivset kogemust olnud. Ning sellest on kahju. Tagantjärgi ei anna enam kahjuks midagi parandada ka.

Küll võin aga käsi südamel ütelda, et 1-2 aastaga on kõvasti muutunud ja muutub edasi, eriti Elioni tehnikute maailmas (loomulikult ka mujal Elionis). Just paremuse suunas - tehnikute arendamine, õpetamine on pidev protsess ning ma siiralt usun, et sedasorti juhuseid nagu ülalpool kirjeldasid, jääb järjest vähemaks.

Ahjaa - kui vähegi kellelgi on tagasisidet anda Elionile - ärge jätke seda infot enda teada (nii head kui halba). Facebooki seinale jäetud infokild või e-mail või telefonikõne ei lähe kaotsi ning jõuab lõpuks alati tegijani. See on üks viis kuidas saab maailma paremaks muuta. :)
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002



Online

sõnum 30.12.2011 09:31:17 vasta tsitaadiga

Mul on olnud selline tähepanek.
Tuli tehnik IPTV-d paigaldama.
Kõik kena, suhtlus tiptop. Kaabeldus oli minu poolt enne paigas.
Lükkasin siis peale tehniku lahkumist arvuti käima ja kulus alla minuti,
kui Avast ruigama ja arvuti poole pöördumisi blokkima hakkas. Ma polnud veel brauseritki käima pannud.
Mõtlesin, et WTF? Kas tõesti saab olla, et Thomsonil firewall maas. Enne oli mul kasutusel oma Linksys.
Logisin Thomsoni sisse ja oligi firewall maas. Kirjutasin Elioni toele, et nii pole ilus teha, et pannakse inimestele
ruuter ja sellel pole firewall aktiivne. Ei mingit vastust.
Sai siis arvutites ka firewall peale keeratud, kuna teada on, et Elion uuendab iseseisvalt ruuterite
firmwaret. Mingid nädalad tagasi oli vaja korra Thomsonisse kontrolliks sisse vaadata, kuna olid mingid
võrgujamad. Ja mis ma näen - firewall maas. Mina seda maha polnud võtnud...
Firmwarede uuenduste üle ma arvet ei ole pidanud, ei tea mis algselt oli, ei tea peast mis pragu.

Mis värk?

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 30.12.2011 09:49:56 vasta tsitaadiga

seda firewall-maas situatsiooni ei oska kommenteerida, aga läbi NAT'i väga naljalt sisevõrgu masinate poole ei pöördu. Järeldan nüüd seda, et antud kompuuter oli määratud DMZ'i, või niisama liigapalju porte sinnapoole suunatud.
_________________
suck less | ANNA MU SAI!
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 30.12.2011 10:39:38 vasta tsitaadiga

Ruuteri tulemüür tehaseseadetes polegi aktiviseeritud. Klient kes tellib teenuse saab algselt kohe suletud portidega internetiühenduse, seega sisenev liiklus on kontrollitud ainult kliendi enda arvuti poolt, kui midagi tellid, seda ka saad. Klient kes tellib avatud pordid teenuse juurde, siis ilmselt juba teab mida teeb, kas sulgeb liikluse tulemüüriga ruuterist või oma arvutist, ilmselt on tal avatud porte vaja.

Seega otsest ohtu pole kui arvutis mõni trooja ei mölla.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 31.12.2011 16:10:56 vasta tsitaadiga

trebla kirjutas:
Mul on olnud selline tähepanek.
Tuli tehnik IPTV-d paigaldama.
Kõik kena, suhtlus tiptop. Kaabeldus oli minu poolt enne paigas.
Lükkasin siis peale tehniku lahkumist arvuti käima ja kulus alla minuti,
kui Avast ruigama ja arvuti poole pöördumisi blokkima hakkas. Ma polnud veel brauseritki käima pannud.
Mõtlesin, et WTF? Kas tõesti saab olla, et Thomsonil firewall maas. Enne oli mul kasutusel oma Linksys.
Logisin Thomsoni sisse ja oligi firewall maas. Kirjutasin Elioni toele, et nii pole ilus teha, et pannakse inimestele
ruuter ja sellel pole firewall aktiivne. Ei mingit vastust.
Sai siis arvutites ka firewall peale keeratud, kuna teada on, et Elion uuendab iseseisvalt ruuterite
firmwaret. Mingid nädalad tagasi oli vaja korra Thomsonisse kontrolliks sisse vaadata, kuna olid mingid
võrgujamad. Ja mis ma näen - firewall maas. Mina seda maha polnud võtnud...
Firmwarede uuenduste üle ma arvet ei ole pidanud, ei tea mis algselt oli, ei tea peast mis pragu.

Mis värk?

Avast leidis, et sinul on uus ühendus ja loomulikult hakkab sinult infot küsima, et kas seda teist ja kolmandat võib teha ...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 02.01.2012 16:17:17 vasta tsitaadiga

üks kiire küss:
kas see on normaalne kui peale meeldetuletuse akna tekkimist ja selle canseldamist subtiitrid ära kaovad ning peake "ok" ja "tagasi" vajutamist uuesti tagasi tulevad?

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 02.01.2012 16:17:45 vasta tsitaadiga

in soviet estonia - YES
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 771, 772, 773 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.