Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Elder Scrolls V: Skyrim märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 186, 187, 188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 14.11.2011 12:21:13 vasta tsitaadiga

Paganarh kirjutas:

üldiselt, minu jaoks pole see vabandus, et xbox oli leading platform. kui PC jaoks ei viitsitud mõistlikumat UI lahendust välja pakkuda, on see siiski developeri tegemata jätmine. ise oman ka xboxi, aga kui ma oleks tahtnud Skyrimit puldiga mängida, poleks ma seda PC'le ostnud.


Nõus.
Lihtsalt ei viitsi sellest siin leheküljetäis pasandada enam, kuid tõesti soovitan megatolerantselt suhtuda ja proovida asja ka PC peal xbox puldiga, ERITI kui oskad kasutada kontrollerit.
Inimestel, kellel puudub kontrolleri kogemus, võib tekkida vastupidine frustratsioon vastastele pihta saamisega...

ja loomulikult on pisut kahtlane, et hetkel peaks PC peal mängima xbox kontrolleriga, kuid asjad on nii näinud, developerid nii otsustasid ja tulemus ongi see, et nüüd on ka skyrim üks NEIST mängudest,
mida parima elamuse nautimiseks tuleks mängida PC peal xbox kontrolleriga.

Thats it.
Tehke järeldused ise, proovige, katsetage:)
liht developerid ei ole sitta tööd teinud, nad on vb midagi tegemata jätnud, kuid töö, mida nad teinud on, on hiilgavalt suurepärane.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 14.11.2011 12:27:27 vasta tsitaadiga

Kus see Dark Brotherhood asub muidu?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2011 12:29:26 vasta tsitaadiga

Keegi teab kuidas saan enda ostetud hobuse tagasi?
Nimelt hüppasin oma ostetud hobuse seljast teise selga ja ratsutasin minema. Fast traveliga on nüüd see nn võõras hobune kogu aeg kaasas. Kust ma leian enda ostetud hobuse? Sinna, kuhu jätsin ei paista teda olevat
Kommentaarid: 712 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 576
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 14.11.2011 12:34:10 vasta tsitaadiga

Voyage kirjutas:
Keegi teab kuidas saan enda ostetud hobuse tagasi?
Nimelt hüppasin oma ostetud hobuse seljast teise selga ja ratsutasin minema. Fast traveliga on nüüd see nn võõras hobune kogu aeg kaasas. Kust ma leian enda ostetud hobuse? Sinna, kuhu jätsin ei paista teda olevat

Ainsad asjad so far, mida mina tahaks, oleks
1) võimalus loopida võtmeid kotist välja ( kui kogemata koopas võtme üles korjad, ei saa seda maha visata = ei saa enam picklockida, BUT I WANT:P )
2) oma hobusel võiks gps ikka peal olla, et näeks kaardil ära, kus ta asub. (compass on enivei ebareaalne, et miks mitte siis juba märgiks hobuse ka ära)

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 14.11.2011 12:36:23 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kuidas saaks nt "healt potionitele" mingit shortcut keyd panna vms? Klaviatuuril makro nuppe pole.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 14.11.2011 12:40:39 vasta tsitaadiga

NeroEST, kuidas sul muidu perfiga lood on? Frapsi omad jne?

Oletan, et kuulud nende inimeste hulka kel on kogemust kontrolleriga olemas ja vastastele pihtasaamine pole probleem.

Ma lihtsalt puht omahuvist tahaks näha kuidas see pihtasaamine siis on kontrolleriga.
Et äkki viitsid võtta vibu ja mingit banditi campi ründama minna (ning samal ajal lindistada). Mõte on siis kasutada vibu võimalikult palju, nii kaugelt kui ka lähedalt vähe kiiremas actionis.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vylx
HV kasutaja
Vylx

liitunud: 19.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2011 12:41:48 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:

1) võimalus loopida võtmeid kotist välja ( kui kogemata koopas võtme üles korjad, ei saa seda maha visata = ei saa enam picklockida, BUT I WANT:P )


Osta maja. Hea paik oma kokkuvarastatud kola ladustamiseks. Saab ka võtmeid visata sahtlitesse/kirstudesse, kui ei taha neid parasjagu kaasas kanda.


viimati muutis Vylx 14.11.2011 12:42:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 14.11.2011 12:43:17 vasta tsitaadiga

NeroEST, võtmeid sai companionile küll anda ja siis lockpickimist harrastada. maha viskamist ma ei proovinud.

shortcuttidest rääkides, kas ma olen midagi maha maganud või ei saagi relvastuse loadouti mingi nupuvajutuse külge panna?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2011 12:52:59 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
NeroEST, võtmeid sai companionile küll anda ja siis lockpickimist harrastada. maha viskamist ma ei proovinud.

shortcuttidest rääkides, kas ma olen midagi maha maganud või ei saagi relvastuse loadouti mingi nupuvajutuse külge panna?

Pea kõiki asju saab panna "Lemmikutesse" ja selle menüü lahti võttes vajutad lihtsalt numbrit asja eest, mida tahad bindida.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 14.11.2011 13:44:35 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Paganarh, kas oma majas konteinerites on ka samamoodi?
ma nagu mäletaks, et fallout3s sai konteineris ka tüübi järgi sortida...


Kõik on ühes hunnikus koos.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 14.11.2011 14:35:00 vasta tsitaadiga

Powerleveling on siin mängus muidugi väga lihtsaks ja odavaks tehtud...

Spoiler Spoiler Spoiler


icon_biggrin.gif

Saiapäts kirjutas:
Kus see Dark Brotherhood asub muidu?

Ma paar lk tagasi panin spoileritesse, kuidas liituda saab. Muidu asub all Falkreathi vms juures.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 14.11.2011 14:40:07 vasta tsitaadiga

mina kui tes-e maagikaugete tegelastega mänginu... kuidas enchantimine käib? icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 14.11.2011 14:44:53 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
mina kui tes-e maagikaugete tegelastega mänginu... kuidas enchantimine käib? icon_smile.gif

Leiad/ostad mingi magic eseme, lähed enchantimis laua juurde ja teed sellele disenchant(asi hävineb). Niimoodi õpid sa uusi enchantmente.
Non-magic esemete enchantimiseks on vaja soulgemi(e) ja peab ka laua juurde minema.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 14.11.2011 14:52:54 vasta tsitaadiga

Üks päris asjalik guide, kui keegi veel ei tea http://www.ign.com/wikis/the-elder-scrolls-5-skyrim
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 14.11.2011 14:57:59 vasta tsitaadiga

Kahju, et ei suudeta PC versioonile külge keevitada grid inventoryt ja ragdoll EQ akent. Ei ole ka ühtegi modi näinud selle jaoks.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 14.11.2011 15:29:02 vasta tsitaadiga

See hobuse kasutamine on sama nigel kui Oblivionis?
_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 14.11.2011 15:34:17 vasta tsitaadiga

Leidsin juba lvl 3-4 peal kuskilt expert kirstust +15 speechcraft kaelakee. Mul on sõbraga võrreldes ikka üpriski erinev earlygame olnud. <3skyrim
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 14.11.2011 15:47:00 vasta tsitaadiga

erinev mänguelamus peakski nagu rpg selling point olema.
madfury näiteks kilkas mulle kuidas on lahe flamethrower olla, ma eeldan siis, et maag ja destruction.
mina pole vist ühtegi spelli kasutanud ja nagu mõned postid tagasi näha, ei tea kuidas maagia töötab.

muide, naljaka seigana - selle esimese küla f-tähega haldjalise võtsin kaasa tolgendama, et kah archer ja äkki aitab mind. tol hetkel kui raskemad asjad (ehk heavy armori ja mingid battleaxed vms) tema kätte tassimiseks viskasin, otsustas ta, et archer on igav olla ja võttis need omale selga-kätte. nüüd lendab vastastele kirvega peale - ja tänu ta ettearvamatusele pean ta eluspüsimisele tähelepanu pöörama, sest kui ta otse vastase peale jookseb, siis selja tagant sneakist lastes ma oneshotin teda icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 14.11.2011 15:58:42 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
NeroEST, kuidas sul muidu perfiga lood on? Frapsi omad jne?

Oletan, et kuulud nende inimeste hulka kel on kogemust kontrolleriga olemas ja vastastele pihtasaamine pole probleem.

Ma lihtsalt puht omahuvist tahaks näha kuidas see pihtasaamine siis on kontrolleriga.
Et äkki viitsid võtta vibu ja mingit banditi campi ründama minna (ning samal ajal lindistada). Mõte on siis kasutada vibu võimalikult palju, nii kaugelt kui ka lähedalt vähe kiiremas actionis.


perf on sujuv, frapsi ei oma.

sõber passis 9 tunnist gaming-ööd pealt ning irvitas koguaeg, kuidas ma scorchiga kõigepealt vastasest paremale mööda keevitasin, siis vastasest vasakule mööda keevitasin, lõpus kui vastane juba minuni jõudis, läks midagi pihta ka:P
Ma ei ole just väga pädev kontrolleriga, kuid mul on seda mugav käes hoida ning ma olen nuppudega harjunud (oman xboxi: New Vegas ja Halo Reach on puldil palju mänguaega saanud)

Kuid õhtupoole võin vast eksperimenti teha, et näidata kui väga ma sakin vibuga pihtasaamisel.

Üldjuhul on igatahes dual wielded destruction magic isegi novice spellidega suhteliselt OP imo.
Kuid sellest hoolimata fun.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 14.11.2011 16:19:03 vasta tsitaadiga

ma nägin large-address aware skyrimi .exet juba, on keegi proovinud ka? kas achievementid töötavad, on ctd-sid vähem, on kaua mängimise slowdowni vähem?
kurat, kogu tes/fallout mängude karjale on see kiirelt juurde häkitud, miks bethesda seda kohe ise ei tee.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 14.11.2011 16:35:06 vasta tsitaadiga

Sel mängul on ikka sitaks vigu küljes. Arvasin, et saan üle sellest abstraktsest leveldamisest, aga ei - kui pole numbreid, expi, state, siis on tegu pigem mingi actionmänguga, kui RPG-ga. Ma arvan, et see "RPG" on küljes niisama moepärast. Ja for the love of god, miks tuleb nahku ja oresi toota ükshaaval ning miks nende protsesside juures olevalt confirmation akendel "E" ei tööta kui "Yes". Selliseid väikeseid asju on päris palju, ma arvan et keskpärane graafika on selle mängu kõige väiksem probleem.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.11.2011 16:38:20 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ma nägin large-address aware skyrimi .exet juba
Selle saad ise ka genereerida. Hetkel peast ei mäleta kuidas kuid kõiksugu Fallouti-oblivioni modpackide juures olen vastavat õpetust näinud. Sisuliselt laed .exe ühte programmi ja muudad üht linnukest ning korras.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 14.11.2011 16:38:35 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
ja loomulikult on pisut kahtlane, et hetkel peaks PC peal mängima xbox kontrolleriga, kuid asjad on nii näinud, developerid nii otsustasid ja tulemus ongi see, et nüüd on ka skyrim üks NEIST mängudest,
mida parima elamuse nautimiseks tuleks mängida PC peal xbox kontrolleriga.

Thats it.
Tehke järeldused ise, proovige, katsetage:)
liht developerid ei ole sitta tööd teinud, nad on vb midagi tegemata jätnud, kuid töö, mida nad teinud on, on hiilgavalt suurepärane.

UI on kehv ja selle üle vaileda on täiesti mõttetu. PC peal on eriti kehv, kuna hiire ja klaviatuuriga navigeerimine pole ilmselgelt olnud asi, mille täiustamisele Bethesda on keskendunud. Tore, kui sina oled rahul sellega, et PC mänguritele sisuliselt keskmist sõrme näidatakse ja xbox pulti tahetakse kätte suruda. Minule selline asi aga absoluutselt ei istu.

Kuid isegi controlleriga on UI kehv. Miks pole menüüdes võimalik asju järjestada näiteks kaalu ja hinna järgi? Miks ei jaota mäng kodus kasti pandud asju tüübi järgi, vaid paneb kõik ühte hunnikusse? Miks pole võimalik asju müüa ja osta samal ajal, vaid selleks on kaks eraldi menüüd? Miks on perkide valimine kohmakaks tehtud? Mingi hull sisse-välja zoomimine käib, palju lihtsam oleks normaalne skill tree (võibolla esimesed paar korda on lahe neid tähtkujusid vaadata, kuid mõne aja pärast tüütab ikka väga ära).

Ma võiks veel jätkata, kuid lihtsalt ei viitsi.


Lisaks juurde, et mäng on üldiselt päris hea ja olen seda ligi 30 tundi mängitud, kuid need inimesed, kes pimesi kõiki otsuseid, mida developerid teinud on, heaks kiidavad, võiks küll natuke kainet mõistust kasutada.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 14.11.2011 16:46:26 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Sel mängul on ikka sitaks vigu küljes. Arvasin, et saan üle sellest abstraktsest leveldamisest, aga ei - kui pole numbreid, expi, state, siis on tegu pigem mingi actionmänguga, kui RPG-ga. Ma arvan, et see "RPG" on küljes niisama moepärast. Ja for the love of god, miks tuleb nahku ja oresi toota ükshaaval ning miks nende protsesside juures olevalt confirmation akendel "E" ei tööta kui "Yes". Selliseid väikeseid asju on päris palju, ma arvan et keskpärane graafika on selle mängu kõige väiksem probleem.

confirmation akendel enamasti töötab e kui yes, kuigi tooltipina on nupu kõrval enter kirjutatud. ore processing ja nahkade tegemine on vist ainukesed, kus see ei tööta.
korralik tagasiside nupuvajutustest ui-s puudub samuti.
graafilisest küljest, highlightimiseks on menüüdes keskele toodud ja suurema fondiga asjad ja siis highlight (ehk siis valgega). puldiga töötavad need sünkroonis, hiirega... not so much.

üsna selline tunne oli, et devid pole peale puldi mitte midagi käes hoidnud kogu aja.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 14.11.2011 16:47:32 vasta tsitaadiga

Pikk arutelu modimisest ja tweakidest http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=451616
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Elder Scrolls V: Skyrim mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 186, 187, 188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.