Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Valgustuse juhtimine ja kontroll märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Leopold
Kõige suurem sõber
Leopold

liitunud: 19.04.2005




sõnum 20.09.2011 15:09:34 Valgustuse juhtimine ja kontroll vasta tsitaadiga

Tere kõigile!

Tänane teema on valgustuse kontroll ja juhtimine.
Olen teadlik, et on olemas X10-midaiganes-valmissüsteemid, kuid eelkõige huvitab veebipõhine valgustuse juhtimine ja kontroll.
Endal on korter remondis ning vaja valgustuse juhtimist interneti kaudu.
Nimelt hetkel olemas impulsslülititega valgustus: vajutan nupule - tuli läheb põlema. Vajutad veel korra - kustub.

Olen leidnud http://www.denkovi.com/ veebilehelt huvitava asjanduse, mis juhib elektroonikat ja valgustust, kuid seal on ka omad miinused. Kuna mina soovin juhtida valgustust nii füsiliselt, kui ka üle internetti, siis mul oleks vaja see weebimoodul nö juurde pookida, mitte ehitada selle põhjal: siin tulebki probleem::: kuidas ma saan teada, kas tuli põleb teises toas või mitte?

Kas keegi on sellega kokku puutunud? Oleks vaja eketripinge kohta tagasisidet veebi: ehk siis kui liigun veebilehele, siis ma näen, kas teises toas põleb mõni tuli võ mitte...


Seega palun Teie abi siinjuures.
Kui on oleas kogemus, siis ootan igasuguseid kommentaare.


PS! Ka eestlased tegelevad sellega(YOGA nimeline ettevõte), kuid nende lahendused on ülikallid tavakasutaja korteri jaoks.

_________________
NAS
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005




sõnum 20.09.2011 18:26:31 vasta tsitaadiga

EIB on ka, aga ehk X10 asjad on piisavalt odavad ja veebi kaudu lihtsasti seadistavad. Ise teha saab Arduino põhiselt või mõne sarnase kiviga, paraku nõuab see süvenemist ja katsetamiseks aega. Ise tegin X10 põhiselt ja sellest jääb väheks, Yoga tehnoloogia on hea aga rauda ei jaksa osta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Valgustuse juhtimine ja kontroll
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.