Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 246, 247, 248 ... 886, 887, 888  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2011 10:44:04 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Aga seda ei mäleta keegi kui suvel eesti riik tõstis käibemaksu 2% ja starman jättis hinnad tõstmata, tuli nagu klientidele vastu aga jah ega see pole oluline.

Kuidas sa nii loll saad olla? Kas sa töötad Starmanis või oled lihtsalt lammas?

Küsimus ei ole hinna muutmises või käibemaksus.
Starman muudab ühepoolselt olemasolevate klientidega sõlmitud lepinguid, tõstes hinda. Sealjuures tehes seda ka nende lepingutega, mis on tähtajalised ja ei võimalda kliendil lepingut lõpetada. See on põhimõtteline küsimus ja selline JOKK on väga ohtlik. Kus on piir?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.04.2011 11:23:02 vasta tsitaadiga

_marek, mitte et mulle hinnatõus meeldib ja ma Starmani poolt oleks, aga oled sa kindel, et Starman muudab ühepoolselt lepingut. Ma olen üsna veendunud, et lepingus on selleine punkt kirjas, kus öeldakse, et nad võivad ühepoolselt hindu muuta. Klient on ju sellele alla kirjutanud ja nõustunud.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2011 11:26:10 vasta tsitaadiga

Jah, tegu on võlaõigusseaduse tüüptingimusega, mis tarbija seisukohalt ei ole kuigi eetiline ja kindlasti mitte hea kauplemistava.
Ühepoolne lepingutingimuste muutmine on see nii või naa, vahet pole, kas nad on seda endale "lepingus ette kirjutanud" või mitte.
Eriti halb on see just sel juhul kui lepingu lõpetamise puhul kaasneb tarbijale leppetrahv - sel juhul on tarbija pandud sundseisu.


VÕS § 42. Tüüptingimuse tühisus

(3) Lepingus, mille teiseks pooleks on tarbija, on ebamõistlikult kahjustav eelkõige tüüptingimus, millega:
/---/
14) nähakse ette tingimuse kasutaja õigus seaduses sätestamata või lepingus nimetamata põhjusel või viisil muuta ühepoolselt lepingutingimusi;
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 06.04.2011 11:31:33 vasta tsitaadiga

Niisis tänase seisuga tuli teatis, et 1.05.2011 tõuseb kaabeltelevisiooni kuumakse 3,77 pealt 7,95 peale. thumbs_down.gif kellelgi normaalset digiboksi odavalt pakkuda on, et tavaantennilt eesti kanaleid vaadata? Neetud. icon_evil.gif
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2011 12:32:37 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:

Kuidas sa nii loll saad olla? Kas sa töötad Starmanis või oled lihtsalt lammas?

No hea, et meil Intelligentseid inimesi siin foorumis leidub, üldiselt starmanis ei tööta ja kui ma olen lammas kes siis sina oled, kõik võimas jumal?

Mind see 2-4€ hinnatõus ei kõiguta ja kui kõigutaks siis maksaks 15€ leppetrahvi mis on mu lepingusse kirja pandud ja see summa mind ka ei kõiguta, magan rahulikult öösel edasi. Tõde on see, et starman võib hindu tõsta ja mitte midagi ei ole kobiseda, kõik on seaduslik. Huvitav on vaadata kuidas osad kohe närvi lähevad nagu elus tõsisemaid muresid poleks. Ei mäletagi millal viimati kõiki hindu starman tõstis, 5-7a. tagasi, äki keegi mäletab?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004




sõnum 06.04.2011 13:29:03 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Ei mäletagi millal viimati kõiki hindu starman tõstis, 5-7a. tagasi, äki keegi mäletab?

Ma ei tea, millal starman oma vingemate pakettide hindu on tõstnud, aga väikseima KTV paketi hind on tõusnud peaaegu et iga paari kuu tagant icon_exclaim.gif

_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 06.04.2011 13:39:35 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
... Ei mäletagi millal viimati kõiki hindu starman tõstis, 5-7a. tagasi, äki keegi mäletab?


see ju iseteeninduses näha, millal summad muutusid.
Puhtal digi-tv-l muutus aastavahetus 2008/2009 ja enne seda aastavahetus 2007/2008
kaugemale tagasi ei viitsinud vaadata.
7 aasta peale tuleb neid tõuse ikka päris palju.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 06.04.2011 15:38:02 vasta tsitaadiga

mulle tuli juurde ainult tavatelefoni miinimum tasu 1.99
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 06.04.2011 16:57:35 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Selle uute hindade juures kirjas jah lause: Muudatustega mittenõustumisel on Kliendil ühe kalendrikuu jooksul muudatuste kohta teate avaldamisest õigus lepinguline suhe Starmaniga üles öelda, teatades sellest Starmanile ja täites kõik senisest Pooltevahelisest lepingulisest suhtest tulenevad kohustused.
Ma saan sellest küll nii aru, et leppetrahvi sel juhul maksma ei pea. Aga võib-olla ma olen naiivne.
Reaalselt on mul absoluutselt igal hetkel õigus lepinguline suhe Starmaniga Kuu peale saata, mitte ainult "ühe kalendrikuu jooksul muudatuste kohta teate avaldamisest". Ilma muudatusteta tuleks siis lihtsalt leppetrahv maksta. Ma arvan, et tarbijakaitse lendaks mürinal peale, kui Starman hakkaks hinnatõusuga leppetrahve välja petma või vastupidi, leppetrahvi hirmus klientidele hinnatõusu kaela määrima.
Vaieldamatult on see nõme, et nad hindu niimoodi tõstsid, kuid ega siin muud targemat teha pole, kui vait olla ja edasi teenida.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 06.04.2011 18:21:51 vasta tsitaadiga

Vaatasin arvet ja praegune järsk tõus oli 53 protsenti täpselt. Kuigi jah mitu aastat oldi normaalse hinnaga kliendisõbralik.
MaXakas kirjutas:
pois11 kirjutas:
Ei mäletagi millal viimati kõiki hindu starman tõstis, 5-7a. tagasi, äki keegi mäletab?

Ma ei tea, millal starman oma vingemate pakettide hindu on tõstnud, aga väikseima KTV paketi hind on tõusnud peaaegu et iga paari kuu tagant icon_exclaim.gif

_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.04.2011 20:12:59 vasta tsitaadiga

Mul on reaalne hinnatõus 1.6 eurot. thumbs_up.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 06.04.2011 21:07:02 vasta tsitaadiga

XL nett, L digi ja S telefon tõusid kokku 4,46€ :S
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.04.2011 23:00:13 vasta tsitaadiga

Sain nüüd eelmise kuu arve ka vaatamiseks ja mida krdit. Mul on LLS pakett. Ka praegu on see kodulehe andmetel 26.78€. Aga lisaks on arvel veel mingi rida "ümardus miinimumtasuni" - 1.85. Nii et kokku tuleb summaks 28.63 mis on sisuliselt LLM paketi tasu. WTF nagu?!

Mis kuradi miinimumtasu? Kui oleks valinud SSS paketi, siis ümardatakse ka 28.63€ peale või.

Ja lisavad 1.9 otsa jah S telefoni eest mida ma tegelikult ei kasuta. Tea kas sellest saab loobuda ilma mingite leppetrahvide või krt teab milleta?

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2011 23:04:29 vasta tsitaadiga

Kui valid S telefonipaketi, siis kehtib miinimumarve nagu mobiilsidepakettidegi puhul.

See on ka Starmani kodulehel kirjas:
"S pakett:
/---/ Kõnede miinimumtasu on 1,85 EUR (29 kr)"

Seega kui telefoni kasutanud pole, pead jah maksma siiski 1,85 EUR thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beacho
HV vaatleja

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2011 23:59:01 vasta tsitaadiga

atu1234 kirjutas:
Hinnatõus icon_confused.gif icon_evil.gif Mida soovitate võtta praeguse 299.- kolmikpaketi asemel, karistuseks või nii?


On endalgi vana kolmikpakett. Maksis ennem 25,50, uus hind siis 26,99. Mina vaatasin endale Stardi L-nett ja L-tv. Hinnaks tuli 26,78. Lükkasin seda Stardi peale minemist koguaeg edasi. Nüüd siis tuleb sunnitud vahetus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004




sõnum 07.04.2011 00:40:13 vasta tsitaadiga

beacho kirjutas:
atu1234 kirjutas:
Hinnatõus icon_confused.gif icon_evil.gif Mida soovitate võtta praeguse 299.- kolmikpaketi asemel, karistuseks või nii?


On endalgi vana kolmikpakett. Maksis ennem 25,50, uus hind siis 26,99. Mina vaatasin endale Stardi L-nett ja L-tv. Hinnaks tuli 26,78. Lükkasin seda Stardi peale minemist koguaeg edasi. Nüüd siis tuleb sunnitud vahetus.


Pigem oota uus kuu ära, sest vaevalt Starmani kodukal veel uued hinnad on.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2011 11:50:04 vasta tsitaadiga

beacho kirjutas:
On endalgi vana kolmikpakett. vaatasin endale Stardi L-nett ja L-tv. Lükkasin seda Stardi peale minemist koguaeg edasi. Nüüd siis tuleb sunnitud vahetus.


+1

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 07.04.2011 13:15:25 vasta tsitaadiga

saidi peal Start hinnakiri veel vana

Detsembrist kasutasin starmani ja elioni internetti paralleelselt, kavatsesin ühest keelduda ja teises suurem pakett võtta. Nüüd starman tegi otsuse minu eest kumb jätta.

_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 07.04.2011 14:44:30 vasta tsitaadiga

2 eurot oli nii määrav?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2011 21:37:15 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
2 eurot oli nii määrav?

Ei, sigadus on.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.04.2011 21:38:14 vasta tsitaadiga

Täna kaks, homme neli on ilmselt määrav. Kui teenusepakkuja kasutab usinalt lepingusse märgitud kirja ja muudab pakette ja hindu nii nagu ise tahab ning enamasti kliendile ebasobivas suunas siis tuleb ehk valik stabiilsema ettevõtte kasuks otsustada. Tegelikult tõusis starmani hind ka juba siis kui need sm vms paketid tulid, said küll ise valida mida tahad aga maksid ikka sama palju kui enne vajaliku kui mittevajaliku eest.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.04.2011 21:42:44 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kui teenusepakkuja kasutab usinalt lepingusse märgitud kirja ja muudab pakette ja hindu nii nagu ise tahab ning enamasti kliendile ebasobivas suunas siis tuleb ehk valik stabiilsema ettevõtte kasuks otsustada.
Näita mulle teenusepakkujat kes pole viimase aasta jooksul hinda tõstnud.
indrekp kirjutas:
Tegelikult tõusis starmani hind ka juba siis kui need sm vms paketid tulid, said küll ise valida mida tahad aga maksid ikka sama palju kui enne vajaliku kui mittevajaliku eest.
Mina sain 12mbit neti ja täielikult ebavajaliku teleka asemele ~10x kiirema neti koos oluliselt korralikuma ruuteri-modemiga kõigest ~1 euri kallima hinnaga. Julgeks väita, et see oli vägagi muljetavaldav hinnalangus arvestades mida ma selle eest vastu sain.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.04.2011 22:12:17 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
indrekp kirjutas:
Kui teenusepakkuja kasutab usinalt lepingusse märgitud kirja ja muudab pakette ja hindu nii nagu ise tahab ning enamasti kliendile ebasobivas suunas siis tuleb ehk valik stabiilsema ettevõtte kasuks otsustada.
Näita mulle teenusepakkujat kes pole viimase aasta jooksul hinda tõstnud.
indrekp kirjutas:
Tegelikult tõusis starmani hind ka juba siis kui need sm vms paketid tulid, said küll ise valida mida tahad aga maksid ikka sama palju kui enne vajaliku kui mittevajaliku eest.
Mina sain 12mbit neti ja täielikult ebavajaliku teleka asemele ~10x kiirema neti koos oluliselt korralikuma ruuteri-modemiga kõigest ~1 euri kallima hinnaga. Julgeks väita, et see oli vägagi muljetavaldav hinnalangus arvestades mida ma selle eest vastu sain.


Eks teenusepakkuja mõte oligi see, et rahas mitte kaotada, kliendile tundub see kindlasti sobivam sest ta saab mida tahab ja maksab selle eest, isegi kui see on 1€ rohkem icon_wink.gif

Viimase aasta jooksul ja ka isegi rohkem pole minumeelest Elion hinda tõstnud, kaksik 169kr, stardikas 254kr ning hüperkiirega lahendus 469kr
Starmani praegused hinnad tuleks võrdluseks siis start 158.19kr, 219.05kr, täisstart 508,98kr
Lisanduvad erinevad tärnid ******** nende kohta leiab infot starmani kodulehelt.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 07.04.2011 23:02:44 vasta tsitaadiga

mis tärnid?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 07.04.2011 23:11:31 vasta tsitaadiga

Enne hinnamuutust hakati digikolmikust kanaleid ära tõstma nn teemapakettidesse.
_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 246, 247, 248 ... 886, 887, 888  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.