Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pixmania märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 59, 60, 61  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2011 15:50:47 vasta tsitaadiga

NIi...

Jõudsin lõpuks
http://www.pixmania.com/ee/ee/4853120/art/canon/digital-ixus-130-black.html
selle kaamerani.
kuidas siis pixmaniaga lühidalt lood on? kas tasub sealt osta? mis hinnale veel lisandub? midagi räägiti zen skeemidest ja ussiõlist, millest aru ei saanud.
kuidas garantiiga lood vms?

teema kole suur, ei jõua kõike 59 lehte läbi lugeda. ehk keegi tore kodanik, kes asjaga kursis ütleks, mis lood siis pixmaniaga on ja kas sealt tasub osta? vaja kingitus kiiremas korras ära tellida.

tänud
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 16.02.2011 16:40:42 vasta tsitaadiga

Timberg, hinnale lisandub transport. Zen on ainult nendepoolne tagatis, et kui ei meeldi, saad toote tagastada. Tuleb küll normaalse ajaga kohale, aga raha tagasi saamine on ilge n*ssimine.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2011 19:40:19 vasta tsitaadiga

mis transporti soovitate? kui kiirelt tavaliselt kohale jõuab? kas on veel midagi, mida peaks antud veebipoe kohta teadma? kas kellelgi on ehk mõni kupong sooduka jaoks anda? visake ps icon_smile.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carniflex
HV vaatleja
Carniflex

liitunud: 23.12.2007




sõnum 16.02.2011 20:24:07 vasta tsitaadiga

Soovitaks võtta mõni selline transport, mille puhul kullerfirma vastutab ka millegi eest. Kui nad selle sulle lihtkirjana saadavad (tavaliselt umbes 6 Euri on see hind) siis võib sulle pakk tulla märkusega "rebenenud ja märg" pakiteatel ja postkontori näitsik teatab sulle naeratades, et nemad ei vastuta lihtkirjal mittekuidagi mittemillegi eest. Mul oli graafikakaardiga nii. Ma ei tea, kas nad fototehnikat üldse on nõus nii saatma, kui ma omale sealt kaamera tellisin siis selle odavaim transpordivõimalus oli 10 euri, mis tuli kohale probleemideta.

ZEN skeem / ussiõli on see, et kui sa neilt midagi oma ostukorvi paned ja lähed arvet maksma, siis on sulle ostukorvi suratud "ZEN skeem", mis tuleb menüüst eraldi maha võtta, enne kui vajutad "kinnitan tellimuse" nuppu. Kui sa seda muidugi ei taha, selle kohta saab nende enda lehelt lugeda põhjalikumalt misasi see neil täpsemalt on.

Aja osas võib rahulikult arvestada max lubatud aeg +1 päev, võib vedada, et tuleb kiiremini, aga nende paari asjaga, mis ma sealt olen tellinud ei ole mul vedanud.

Selle kaamera osas soovitaks vaadata alustuseks eesti kohapealseid poode kah arvestades ka transpordikulu pixmania poolt näidatavale otsa. Fotoluks, Photopoint, Euronicks müüvad eestis fotokaid üsna suures valikus, ning kui mõnel neist juhtub selle mudeli peale olema allahindlus võid saada sama hinnaga või kraadi odavamalt kui pixmaniast, ning kui garantiiga midagi, siis ei pea seda asja hakkama pakiga prantsusmaale saatma garantiisse.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cavekas
HV vaatleja
Cavekas

liitunud: 17.01.2005




sõnum 18.02.2011 14:55:39 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Niih pakk eile juba kohal. 1 nädal läks täpselt kõige odavama variandiga icon_smile.gif
Tuleb arvestada sellega, et nime nad pakile ei pane. St kui tellid töökoha aadressile, siis võib segadus tekkida, kellele pakk kuulub.
Alati mul nii olnud.


Mul oli küll nimi pakil, aga mitte seal eesküljel kus aadress vaid mingil laolipikul vms, hoopis küljel ja väiksemalt...st nimi, tel ja ref nr ja kõik jutud icon_lol.gif A vlb eri laod/DPD hub-id erinevalt toimivad vms
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@rten
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2007




sõnum 20.02.2011 02:40:21 vasta tsitaadiga

Tere!

Tellisin Pixmaniast SoundMagic PL30 kõrvaklapid. Kahjuks vasakpoolse kõrvaklapi juhe ei tööta. Mis mu võimalused on, kuidagi asi garantiisse saata või saan isegi raha tagasi nõuda kui soovin? Pixmania lehelt ma ei leidnud vastavat infot. Seda ZEn asja mul pole.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2011 03:02:39 vasta tsitaadiga

M@rten kirjutas:
Tere!

Tellisin Pixmaniast SoundMagic PL30 kõrvaklapid. Kahjuks vasakpoolse kõrvaklapi juhe ei tööta. Mis mu võimalused on, kuidagi asi garantiisse saata või saan isegi raha tagasi nõuda kui soovin? Pixmania lehelt ma ei leidnud vastavat infot. Seda ZEn asja mul pole.


http://www.pixmania.com/ee/ee/s_action/conditions/index.html#cgv_10

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@rten
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2007




sõnum 20.02.2011 03:20:09 vasta tsitaadiga

"Whatever the problem is with your product, you must attach with the defective product, a copy of your invoice, the guarantee (in the box) and the return goods voucher."

Vigase tootega peab koos saatma arve koopia, aga edasi ma ei saa enam aru. Mis see the guarantee on? Ja mis see return goods voucher on? Mu inglise keel pole väga hea... Aadress oli seal ka ära toodud, pean sinna saatma jah?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2011 12:24:23 vasta tsitaadiga

esiteks logi end sisse ja loe see pix and me läbi
Seal puhtas eesti keeles kirjas icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tzaitsev
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 20.02.2011 21:12:18 vasta tsitaadiga

Tervist!

Plaanis tellida Wacomi Intous 4 tablet. Kas keegi teab või oskab juhendada, kuidas ja kust saada "soodus koodi", kuna hind on üsna krõbe.

Aitäh!icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vana Peer
HV vaatleja


liitunud: 19.11.2002




sõnum 21.02.2011 18:29:36 vasta tsitaadiga

atari_ kirjutas:
Nüüdseks raha tagasi minu kontole jõudnud, teen siin veel lühikokkuvõtte.
29 dets. tellisin, 20 jan. helistasin ja uurisin kus pakk on, sealt edasi paari päevaste vahedega kirjavahetust 4. veebruarini, 10 veebruar jõudis raha tagasi mu kontole.


Teen oma kokkuvõtte. Pakk tellitud 19 dets ja saabunud katkisena. Tagasi saabus pakk neile 10 jaanuar. Helistasin korduvalt, kuni sain lubaduse refundi jaoks. Kuna asi venis, helistasin veel ja siis küsiti arve numbrit: see oli 28 jaanuar. Tegin veel meeldetuletusi, kuni 7. veebruar luabti raha 8 tööpäevaga. Praeguseks pole raha ja möödas on 15 tööpäeva.

_________________
Tööd ei iial karda ma, jään ta juurde magama
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarmo78
HV vaatleja

liitunud: 15.06.2010




sõnum 23.02.2011 09:39:26 vasta tsitaadiga

Vana Peer kirjutas:
atari_ kirjutas:
Nüüdseks raha tagasi minu kontole jõudnud, teen siin veel lühikokkuvõtte.
29 dets. tellisin, 20 jan. helistasin ja uurisin kus pakk on, sealt edasi paari päevaste vahedega kirjavahetust 4. veebruarini, 10 veebruar jõudis raha tagasi mu kontole.


Teen oma kokkuvõtte. Pakk tellitud 19 dets ja saabunud katkisena. Tagasi saabus pakk neile 10 jaanuar. Helistasin korduvalt, kuni sain lubaduse refundi jaoks. Kuna asi venis, helistasin veel ja siis küsiti arve numbrit: see oli 28 jaanuar. Tegin veel meeldetuletusi, kuni 7. veebruar luabti raha 8 tööpäevaga. Praeguseks pole raha ja möödas on 15 tööpäeva.


Kirjuta sellele maili aadressile (inglise keeles muidugi) - k.grima@pixmania-group.com
Ning maini European Consumer Centre-it.
Olen selle jama läbi teinud, kui sellele maili aadressile vihase kirja saatsin, sain raha 2 tööpäeva jooksul.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eino112
HV vaatleja

liitunud: 21.09.2007




sõnum 25.02.2011 00:03:30 vasta tsitaadiga

Pole küll varem Pixmaniaga kokkupuuteid olnud, kuid tellisin endale sealt kõrvaklapid. Tellimuse esitasin 21.02.11 umbes 17.00, täna kell 02.00 tuli teade, et panime paki teele. Siit küsimus, et kas nii pikk nendepoolne töötlemisaeg ongi normaalne või läheb neil tavaliselt ikka kiiremini. Kõik tellitud kaubad olid ka laos olemas, vähemalt kodulehe järgi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiki
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 25.02.2011 18:48:05 vasta tsitaadiga

20.02.2011 õhtul tellitud ja makstud.
Transpordiks valitud: Standard kohaletoimetamine 4-5 päeva (DPD kuller).
Paki teekond
Spoiler Spoiler Spoiler

25.02.2011 12.32 pakk käes.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wildfire
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2010




sõnum 04.03.2011 19:50:54 vasta tsitaadiga

Oleks vaja kehtivad sooduskoodi! icon_biggrin.gif oleks väga tänulik icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko38
Kreisi kasutaja
marko38

liitunud: 05.08.2010




sõnum 05.03.2011 20:26:12 vasta tsitaadiga

tere kas keegi oskab aidata
tellisin esimest korda pixmaniast omale
kandsin raha ära aga see koht kus pixmanias saab oma tellimust jälgida
seal ei näita mul yhtegi asja?:S ütleb et Teil ei ole ühtegi tellimust
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2011 21:43:38 vasta tsitaadiga

marko38 kirjutas:
tere kas keegi oskab aidata
tellisin esimest korda pixmaniast omale
kandsin raha ära aga see koht kus pixmanias saab oma tellimust jälgida
seal ei näita mul yhtegi asja?:S ütleb et Teil ei ole ühtegi tellimust


siis on kehvasi, aga yldiselt ikka näitab.
Järelikult pole tellimus veel välja antud icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruger
HV kasutaja
ruger

liitunud: 13.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2011 22:23:50 vasta tsitaadiga

See, et midagi ei näita-logi korraks välja kas siis ka näitab või mitte? Endal oli algul analoogne probleem. Antud paki jälgimisnumber peaks tekkima 2-3 päeva jooksul(ametlikult 24 tunni jooksul). Oleneb muidugi millise veoliigi võtsid(DPD või DHL). Jälgimisnumbri moodustab vedaja firma, kellele pakk edasi antakse kättetoimetamiseks. Nädalavahetusel ei muutu midagi. Esmaspäeval, teisipäeval ehk peaks tulema paki jägimist võimaldav kood.
_________________
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silverkod
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2011




sõnum 10.03.2011 15:38:39 vasta tsitaadiga

Tere,sai siis ka esimest korda pixmaniast tellitud,tellisin Logitech Z-5500 5.1 Speaker Systemi.Kandsin eile kella 5 paiku pangalingi kaudu raha ära BIBIT B.V(swedbank) oli saaja aga pixmania lehel näitab mul siiamaani et Pangaülekanne ootel,aga meilile tuli selline kiri nagu ma poleks veel ülekannet teinud et peaksin nordeasse alles hakkama ülekannet tegema..on mul põhjust juba muretsemiseks? icon_biggrin.gif oskab äkki keegi nõu pakkuda ?

EDIT : Nii mulle vastas hoopis keegi julienPIX ja küsis CCL numbrit...eks näis mis saab nüüd icon_smile.gif loodan et asjad hakkavad liikuma...tahaks järgmise nädala sees kindlasti kätte saada.
Manus
selline kiri siis
selline kiri siis



viimati muutis silverkod 10.03.2011 16:07:10, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2011 15:53:18 vasta tsitaadiga

Ka minul oli mingi kala pangalingi kaudu maksmisel (klikkides "tagasi kaupmehe juurde" viskas errori, ning tellimust ega makset ei kinnitanud), seepeale torkisin neid natuke, ning peale inglisekeelset kirja klienditugi(ät)pixmania.com tundub, et probleem lahenes relatiivselt valutult (hetkel näitab, et pandi pakk teele). Nüüd kolm korda üle õla ptüi-ptüi-ptüi, et ilusti kohale jõuaks.
Ehk siis, klienditugi(ät)pixmania.com või täpsemalt s.delsol(ät)pixmania-group.com peaks aitama probleemi lahendada.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
silverkod
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2011




sõnum 10.03.2011 15:58:16 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
Ka minul oli mingi kala pangalingi kaudu maksmisel (klikkides "tagasi kaupmehe juurde" viskas errori, ning tellimust ega makset ei kinnitanud), seepeale torkisin neid natuke, ning peale inglisekeelset kirja klienditugi(ät)pixmania.com tundub, et probleem lahenes relatiivselt valutult (hetkel näitab, et pandi pakk teele). Nüüd kolm korda üle õla ptüi-ptüi-ptüi, et ilusti kohale jõuaks.
Ehk siis, klienditugi(ät)pixmania.com või täpsemalt s.delsol(ät)pixmania-group.com peaks aitama probleemi lahendada.


olen saatnud mitu kirja..pole veel vastust saanud...kaua ootasid maili ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2011 16:16:04 vasta tsitaadiga

No alla 24h ei liigu sellise suurfirma puhul mitte midagi, eks mul läks ka ikka paar päeva, enne kui asjad jonksu said.

Ehk siis mina saatsin inglisekeelse kirja alguses igaksjuhuks customercare(ät)pixmania.com (mis tundus et saatis probleemi kuhugi UK esindusse, ning tundus et sealt abi ei tulnud). Samuti saatsin eestikeelse kirja klienditugi(ät)pixmania.com, millele tuli inglise- ja prantsusekeelne vastus, et too Suzanne Delsol on kontorist väljas (kirja saatsin pühapäeva õhtul), ning vajadusel võib ühendust võtta ka: c.sondergaard(ät)pixmania-group.com, b.charbonnier(ät)pixmania-group.com, j.serra(ät)pixmania-group.com
Seejärel kui mingit reaktsiooni ei järgnenud, saatsin inglisekeelsed kirjad nii klienditugi(ät)pixmania.com, s.delsol(ät)pixmania-group.com kui c.sondergaard(ät)pixmania-group.com. Kes neist täpselt minu probleemi ära lahendas, ei oska öelda, aga peale seda järgmisel päeval hakkasid asjad liikuma.

Ahjah, maksekorraldus näiteks pdf'i kujul tasub ka kirjale lisada, tõenäoliselt kiirendab seda protsessi.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 10.03.2011 16:24:02 vasta tsitaadiga

xkasti ostes oli karbis loomulikult uk voolukaabel.
kui ettevõttel on eesti turule suunatud osa, siis võiks sellistele pisiasjadele siiski tähelepanu pöörata...

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silverkod
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2011




sõnum 10.03.2011 16:39:38 vasta tsitaadiga

nii...nüüd tuli siis selline kiri..

Thank you



I’m forwarding your mail to our Mediation Department so they can check your Order File. I will ask that they contact you regarding your payment.



Don’t’ hesitate to get back to me



Regards

Julien

mida ma peaks nüüd sellest järeldama ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008




sõnum 13.03.2011 12:33:58 vasta tsitaadiga

Kui pixmaniast tellida DPD kulleriga ja mind ennast kodus pole ja telefoni vastu ei võtta. kas siis jäetakse pakk postkontorisse kah vms ?
asi selles telliks kraami aga nädala sees olen Kaitseväes ja telefon kasarmus kapis, ise metsas. Kuidas ma selle pakki kätte saan, kui reedel õhtul linnaloale tulen ?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pixmania mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 59, 60, 61  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.