Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mass Effect 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 53, 54, 55  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2010 20:44:12 vasta tsitaadiga

EA laskis välja paar uut ME2 OST-i:Combat ja Atmospheric: http://masseffect.bioware.com/market/soundtracks/

Kokku 23 ekstra lugu mis OST-l polnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2010 21:22:40 vasta tsitaadiga

Fuck this game. Täna jõudsin teise playthrough lõppu ja kurat.... see on nii hea mäng.
Selle käigus sai siis ka Overlord ja Kasumi tehtud. Kasumi oli ägedam pakk icon_razz.gif

Mordin sai kahjuks surma, kuigi terve tiim oli Loyal. Ma küll ei palganud Zaeedi, sest to mulle ei meeldi väga. Jacob oli ka väga nõme tegelane. Hittis Talile külge ja oli muidu idioot ikka üritades mind tagant utsitada kiiremini Omega-4'st läbi hüppama... moron.
Legioni sain kah kätte, ja to on väga lahe. Morinthi kahjuks ei õnnestunudki saada. Jätsin Samara missiooni küll viimaseks, aga ei jõudnud lihtsalt Renegade'i nii kõrgele pushida.


Lair of the Shadow Broker awaits icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2010 05:14:07 vasta tsitaadiga

Võtsin mõned päevad tagasi ME2 uuesti ette ja täna tegin ka läbi, seekord vaatasin suht kõik nurgatagused läbi + planeetide skännid (või no otsisin neid nö kõrvalmissioone, eriti ressursse ikka ei viitsinud otsida, aga ajajooksul kogunes neid ikka ilge persetäis) jne. Loomulikult võtsin vana seivgeimi sellest, kui ühekorra läbi tegin.
Tore mäng tõesti... kuigi tiba häirib see, et spacebar mingi nö all-purpose nupp, eks ta mingi pärand konsoolidelt ole ja ei saa head ka ilma halvata (mugav küll, aga liigselt lihtsustatud imo). Aga noh, BioWare lihtsalt ei oska halba mängu teha ja seegi pole erand.
Ja järjekordselt jäid kõik ellu, seekord sain ülejäänud laeva meeskonna ka kõik päästetud. icon_razz.gif
Ja see kuradima Widow snaipripüss on ikka tore jublakas, eriti kui algusest lõpuni seda kasutada saab. icon_razz.gif
DLC-sid pole ja ilmselt ei hakka nendega jaurama ka.
Ootab siis ME3-me edasi... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 24.10.2010 10:13:52 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
<b>piix</b> this game. Täna jõudsin teise playthrough lõppu ja kurat.... see on nii hea mäng.
Selle käigus sai siis ka Overlord ja Kasumi tehtud. Kasumi oli ägedam pakk icon_razz.gif

Mordin sai kahjuks surma, kuigi terve tiim oli Loyal. Ma küll ei palganud Zaeedi, sest to mulle ei meeldi väga. Jacob oli ka väga nõme tegelane. Hittis Talile külge ja oli muidu idioot ikka üritades mind tagant utsitada kiiremini Omega-4'st läbi hüppama... moron.
Legioni sain kah kätte, ja to on väga lahe. Morinthi kahjuks ei õnnestunudki saada. Jätsin Samara missiooni küll viimaseks, aga ei jõudnud lihtsalt Renegade'i nii kõrgele pushida.


Lair of the Shadow Broker awaits icon_razz.gif thumbs_up.gif

Kui sa hüppamisega venitad, siis sinu meeskonnast(kes laeval on) jääb vähem inimesi ellu icon_razz1.gif (seda siis peale seda, kui sa reaper IF-i juba saad)
Ma tegin täiesti uued tegelased ME1-s ja kasutasin sama ka ME2s. Nüüd teen uuesti mõlemad insanega läbi (kuigi ma juba varem teinud). Nii hea mäng on lihtsalt icon_razz1.gif
Ja võrrelda ME1 ja ME2 on keeruline.. pigem on isegi ME2 parem (välja arvatud see vestlus Sovereign, mis oli lihtsalt eepiline) icon_lol.gif. ME2 on raskem ja seal on isegi võimalik ära surra icon_razz.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2010 14:12:18 vasta tsitaadiga

DrZ, selle pärast oligi imelik, et ma ei viivitanud hüppega üldse. Kohe, kui tiim rööviti hüppasin Omega-4 massireleest läbi.
Miranda ütles küll, et meil on veel potentsiaalseid inimesi palkamiseks, aga ma mõtlesin, et mis see DLC Zaeed ikka loeb. Järelikult siis luges icon_confused.gif Mu tiim oli ju niigi ühe tegelase võrra suurem, kui eelmise playthrough käigus.

Praegu Shadow Broker. Autosõit oli ülihea. "What weapons does this car have?" "It's a taxi. It's got a fare meter." icon_lol.gif
Samas Tali kõnnib pidevalt õhus, mis käib päris närvidele.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2010 16:07:15 vasta tsitaadiga

Ma olen juba nii heaks läinud, et mul ei sure keegi icon_biggrin.gif .Need elemendid on põhilised kui tahate kindlalt, et kõik ellu jääks:

*Kõik upgraded SR2-le
*Kõik peavad olema lojaalsed
*Spetsialist soovitatavalt Tali(see kes alguses seal torudes roomab vms).
*Teamleader Miranda iga kord kõi võimalik(Tehniliselt ka Jacob aga ma ei riskinud).
*Biotic - Jack(Samara pole nii võimas ja üks võib surra selle tõttu).
*Meeskonnaliikmete tagasieskortija tugevalt soovitatav Mordin(STG kogemus ju ehk siis hiilimine).
*Lõpulahing Jack ja Samara(see kombinatsioon on isegi Insanity peal Collectorite vastu parim valik).

Näiteks Huskide vastu on parim kombinatsioon hoopis Grunt ja Zaeed(eriti lihtne on nendega Derelict Reaper missioonis kus on kõik vastased pmst Huskid+paar Scionit)
Gethide ja Mechide vastu on parim kombo Garrus ja Miranda(overload baby).
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2010 17:23:17 vasta tsitaadiga

Um, viimase tiimi juhiks võib ju ka panna Garruse minu arust icon_confused.gif

Aga jah... Shadow Broker läbi. Kuradi hea lisa oli, seda ma ütlen icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Ainult 2 achievementit saamata. Complete on Insanity ja Find all Cerberus Data packets on Overlord.
Esimene on närvide raiskamine ja teine on mõttetu collectimine, mille peale ma aega ei raiska.

Enda teise playthrough taktikaks jäi Miranda ja Tali. Tali explosive drone tõmbas vastaste tähelepanu ilusti ja Miranda oskas Overloadida ja Warpida. Minul olid Charge, Shockwave ja Pull field, mis kõik on niisama lõbusad naljatlemise powerid.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 24.10.2010 17:57:53 vasta tsitaadiga

Ära unusta Grunti poolt renditud Asari Confessions vol 26 icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2010 19:30:54 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Ma olen juba nii heaks läinud, et mul ei sure keegi icon_biggrin.gif .Need elemendid on põhilised kui tahate kindlalt, et kõik ellu jääks:

*Kõik upgraded SR2-le
*Kõik peavad olema lojaalsed
*Spetsialist soovitatavalt Tali(see kes alguses seal torudes roomab vms).
*Teamleader Miranda iga kord kõi võimalik(Tehniliselt ka Jacob aga ma ei riskinud).
*Biotic - Jack(Samara pole nii võimas ja üks võib surra selle tõttu).
*Meeskonnaliikmete tagasieskortija tugevalt soovitatav Mordin(STG kogemus ju ehk siis hiilimine).
*Lõpulahing Jack ja Samara(see kombinatsioon on isegi Insanity peal Collectorite vastu parim valik).

Näiteks Huskide vastu on parim kombinatsioon hoopis Grunt ja Zaeed(eriti lihtne on nendega Derelict Reaper missioonis kus on kõik vastased pmst Huskid+paar Scionit)
Gethide ja Mechide vastu on parim kombo Garrus ja Miranda(overload baby).

Jacob töötab ka sama hästi.
Bioticut esimest korda kasutasin Jacki teist korda Samarat, kumbki kummalgi korral ära ei surnud.
Kui kõik lojaalsed ja õiged tegelased õigetesse kohtadesse panna ei sure kedagi.
Enne Reaper IFF missiooni oleks mõttekas kõik muud asjad lõpuni ära teha. icon_wink.gif
Teist korda mängides nii tegin (ja saad Legioni selle loyalty missiooni ka ära tehtud kui räägid temaga sellest juttu ENNE galaxy mapi avamist).
Esimest korda mängides esimesel katsel suutsin kolmest tegelinskist ilma jääda + kõigist Normandy meeskonnaliikmetest v.a doktor, teist korda (tegin lihtsalt sama missiooni uuesti, et keegi surma ei saaks) keegi tiimist ei surnud aga laeva meeskonnast surid ikka kõik ära... kuna tegin Reaper IFF enne seda kui muud asjad kõik lõpuni tehtud.
Üks nurin mis võib olla on see, et ei olnud piisavalt palju põhistooriliini missioone... st. Reaper IFF missioon tuli jõle vara.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2010 19:59:42 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
EA laskis välja paar uut ME2 OST-i:Combat ja Atmospheric: http://masseffect.bioware.com/market/soundtracks/

Kokku 23 ekstra lugu mis OST-l polnud thumbs_up.gif
Kas seal on ka DLC lood? Overlordil ja Shadow Brokeril olid vähemalt väga lahedad uued kompositsioonid võitluste ajal.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2010 20:13:56 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
tomorrow kirjutas:
EA laskis välja paar uut ME2 OST-i:Combat ja Atmospheric: http://masseffect.bioware.com/market/soundtracks/

Kokku 23 ekstra lugu mis OST-l polnud thumbs_up.gif
Kas seal on ka DLC lood? Overlordil ja Shadow Brokeril olid vähemalt väga lahedad uued kompositsioonid võitluste ajal.

Ei kahjuks mitte aga jah Overlordi ja Shadow Brokeri lood oid väga head thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 25.10.2010 09:59:36 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Ma olen juba nii heaks läinud, et mul ei sure keegi icon_biggrin.gif .Need elemendid on põhilised kui tahate kindlalt, et kõik ellu jääks:

*Kõik upgraded SR2-le
*Kõik peavad olema lojaalsed
*Spetsialist soovitatavalt Tali(see kes alguses seal torudes roomab vms).
*Teamleader Miranda iga kord kõi võimalik(Tehniliselt ka Jacob aga ma ei riskinud).
*Biotic - Jack(Samara pole nii võimas ja üks võib surra selle tõttu).
*Meeskonnaliikmete tagasieskortija tugevalt soovitatav Mordin(STG kogemus ju ehk siis hiilimine).
*Lõpulahing Jack ja Samara(see kombinatsioon on isegi Insanity peal Collectorite vastu parim valik).

Näiteks Huskide vastu on parim kombinatsioon hoopis Grunt ja Zaeed(eriti lihtne on nendega Derelict Reaper missioonis kus on kõik vastased pmst Huskid+paar Scionit)
Gethide ja Mechide vastu on parim kombo Garrus ja Miranda(overload baby).

Ega jah, see ellu jäämine sõltub sellest, keda kuhu saadad. Endal juhtis Garruse tiimi, vist Tali tunnelisse ja Samaara hoidis kilpi. Kõik jäid ellu.
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2010 10:53:17 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Ma olen juba nii heaks läinud, et mul ei sure keegi icon_biggrin.gif .Need elemendid on põhilised kui tahate kindlalt, et kõik ellu jääks:

*Kõik upgraded SR2-le
*Kõik peavad olema lojaalsed
*Spetsialist soovitatavalt Tali(see kes alguses seal torudes roomab vms).
*Teamleader Miranda iga kord kõi võimalik(Tehniliselt ka Jacob aga ma ei riskinud).
*Biotic - Jack(Samara pole nii võimas ja üks võib surra selle tõttu).
*Meeskonnaliikmete tagasieskortija tugevalt soovitatav Mordin(STG kogemus ju ehk siis hiilimine).
*Lõpulahing Jack ja Samara(see kombinatsioon on isegi Insanity peal Collectorite vastu parim valik).

Näiteks Huskide vastu on parim kombinatsioon hoopis Grunt ja Zaeed(eriti lihtne on nendega Derelict Reaper missioonis kus on kõik vastased pmst Huskid+paar Scionit)
Gethide ja Mechide vastu on parim kombo Garrus ja Miranda(overload baby).

Ega jah, see ellu jäämine sõltub sellest, keda kuhu saadad. Endal juhtis Garruse tiimi, vist Tali tunnelisse ja Samaara hoidis kilpi. Kõik jäid ellu.

No mul Samara kilpi hoidis, siis Garrus sai surma.See oli siis kui ma esimest korda läbi tegin(kui olid lojaalsed ja upgraded olid peal).Samas Jack teeb lõpus selle biotic pushi mis kõik vastased eemale peletab.Samara seda ei tee?.Imo on Jack võimsam.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 25.10.2010 11:56:45 vasta tsitaadiga

Teamleader - Garrus (suurte kogemustega ja üldse lahe säga)
Spetsialist - Legion (kes siis veel..)
Biotic - Jack (lugesin et Samara natuke nõrgem jah)
Mordin - eskort (kui teda tagasi ei saada, siis võib keegi meeskonnast ikkagi hukkuda)

Mängisin 3 korda läbi (normal, veteran, hardcore). Esimesel korral hoidis Samara kilpi ja lõpulahingus oli Grunt kaasas, viimases lõpulahingus aga Samara ja Tali. Pole ühtegi meeskonnaliiget kaotanud.

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anar.
HV kasutaja
Anar.

liitunud: 09.06.2009




sõnum 25.10.2010 12:28:32 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Delta kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Ma olen juba nii heaks läinud, et mul ei sure keegi icon_biggrin.gif .Need elemendid on põhilised kui tahate kindlalt, et kõik ellu jääks:

*Kõik upgraded SR2-le
*Kõik peavad olema lojaalsed
*Spetsialist soovitatavalt Tali(see kes alguses seal torudes roomab vms).
*Teamleader Miranda iga kord kõi võimalik(Tehniliselt ka Jacob aga ma ei riskinud).
*Biotic - Jack(Samara pole nii võimas ja üks võib surra selle tõttu).
*Meeskonnaliikmete tagasieskortija tugevalt soovitatav Mordin(STG kogemus ju ehk siis hiilimine).
*Lõpulahing Jack ja Samara(see kombinatsioon on isegi Insanity peal Collectorite vastu parim valik).

Näiteks Huskide vastu on parim kombinatsioon hoopis Grunt ja Zaeed(eriti lihtne on nendega Derelict Reaper missioonis kus on kõik vastased pmst Huskid+paar Scionit)
Gethide ja Mechide vastu on parim kombo Garrus ja Miranda(overload baby).

Ega jah, see ellu jäämine sõltub sellest, keda kuhu saadad. Endal juhtis Garruse tiimi, vist Tali tunnelisse ja Samaara hoidis kilpi. Kõik jäid ellu.

No mul Samara kilpi hoidis, siis Garrus sai surma.See oli siis kui ma esimest korda läbi tegin(kui olid lojaalsed ja upgraded olid peal).Samas Jack teeb lõpus selle biotic pushi mis kõik vastased eemale peletab.Samara seda ei tee?.Imo on Jack võimsam.

Mul tegi Samara küll selle biotic pushi. Ma saatsin Legioni tunnelisse, Grunt oli üks tiimiliider ja Taliga saatsin rahva tagasi. Lõpulahingus oli Jack ja Mordin. Grunt ja Legion said surma kahjuks. Kõik olid Loyal va Miranda, ta mingi ülisolvunud, seda kuidagi fixida ei saa? Tahaks et kõik ellu jääks ikka. Ja Normandyl olid ka vist kõik upgraded va probe ja fuel upgrade.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 25.10.2010 12:45:43 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
No mul Samara kilpi hoidis, siis Garrus sai surma.See oli siis kui ma esimest korda läbi tegin(kui olid lojaalsed ja upgraded olid peal).Samas Jack teeb lõpus selle biotic pushi mis kõik vastased eemale peletab.Samara seda ei tee?.Imo on Jack võimsam.

Tegi küll lõpus selle pushi vm iganes asja nimi oli. Tõsi, lõpp tuli tal üsna vaevaliselt icon_razz.gif Jackiga pole proovinud. Lõpulahingus kasutasin Grunti ja Jacki. Miranda oli mul ka neutraalse peal, kuna mingi hetk varem tuli dialoogis valida Jacki ja Miranda vahel ning viimane ei olnud valituga rahul. Hilisem moosimine enam reitingut ei tõstnud.

Edit: kusjuures kui see Jack vs Miranda vaidlus oli, siis mul oligi vaid kaks valikut, kas anda õigus ühele või teisele. Kolmandat varianti (mõlemad pikalt saata) ei pakkunudki.


viimati muutis Delta 25.10.2010 12:47:55, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2010 12:46:49 vasta tsitaadiga

Anar., kui sul Miranda ustavusmissioon oli tehtud ja lojaalsus ära kadus, siis see oli selle pärast, et Jack läks Miranda kontorisse möllama ja toole loopima ning selle käigus valisid, et Jackil on õigus vms. Seal tegelikult oleks pidanud panema mingi Renegade või Paragon otsuse, et nad vait oleks ja mõlemad lojaalseks jääks.

Sama diil oli ka Legioni ja Taliga. Veidi jama oli, et pidin Tali õiguse valima, sest Renegade valik oli hall...
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anar.
HV kasutaja
Anar.

liitunud: 09.06.2009




sõnum 25.10.2010 13:02:54 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
Anar., kui sul Miranda ustavusmissioon oli tehtud ja lojaalsus ära kadus, siis see oli selle pärast, et Jack läks Miranda kontorisse möllama ja toole loopima ning selle käigus valisid, et Jackil on õigus vms. Seal tegelikult oleks pidanud panema mingi Renegade või Paragon otsuse, et nad vait oleks ja mõlemad lojaalseks jääks.

Sama diil oli ka Legioni ja Taliga. Veidi jama oli, et pidin Tali õiguse valima, sest Renegade valik oli hall...

Mul oligi ainult 2 võimlust, kas öelda Jackile et back off või Mirandale ja kuna Jackile ütlemine tundus eriti brutaalne, kuna tal nii raske lapsepõlv oli. Siis otsustasin Mirandale midagi öelda. Hull mäng, hakkan lausa mõtlema pikslite tunnete peale. icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2010 13:32:31 vasta tsitaadiga

Anar. kirjutas:
Hull mäng, hakkan lausa mõtlema pikslite tunnete peale. icon_lol.gif
Only goes to show how brilliant it is. icon_razz1.gif

Keegi Uraani on probe'inud? Visake kaks tükki ja kuulete spetsiaalselt selle planeedi jaoks eraldi salvestatud heliklippi icon_lol.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 25.10.2010 15:09:50 vasta tsitaadiga

EvilKatarn, "really, commander?" icon_biggrin.gif icon_lol.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2010 15:30:18 vasta tsitaadiga

crypto kirjutas:
EvilKatarn, "really, commander?" icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Noup. Seda ütleb EDI siis, kui hästi tühja kohta viskad probe'i.

Tegelikult öeldi Tricia Helferile konkreetselt salvestusstuudios, et ta lausuks mikrofoni mänguelamuseks vajaliku lause: "Probing Uranus, Commander." That's just funny.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2010 15:54:36 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Delta kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Ma olen juba nii heaks läinud, et mul ei sure keegi icon_biggrin.gif .Need elemendid on põhilised kui tahate kindlalt, et kõik ellu jääks:

*Kõik upgraded SR2-le
*Kõik peavad olema lojaalsed
*Spetsialist soovitatavalt Tali(see kes alguses seal torudes roomab vms).
*Teamleader Miranda iga kord kõi võimalik(Tehniliselt ka Jacob aga ma ei riskinud).
*Biotic - Jack(Samara pole nii võimas ja üks võib surra selle tõttu).
*Meeskonnaliikmete tagasieskortija tugevalt soovitatav Mordin(STG kogemus ju ehk siis hiilimine).
*Lõpulahing Jack ja Samara(see kombinatsioon on isegi Insanity peal Collectorite vastu parim valik).

Näiteks Huskide vastu on parim kombinatsioon hoopis Grunt ja Zaeed(eriti lihtne on nendega Derelict Reaper missioonis kus on kõik vastased pmst Huskid+paar Scionit)
Gethide ja Mechide vastu on parim kombo Garrus ja Miranda(overload baby).

Ega jah, see ellu jäämine sõltub sellest, keda kuhu saadad. Endal juhtis Garruse tiimi, vist Tali tunnelisse ja Samaara hoidis kilpi. Kõik jäid ellu.

No mul Samara kilpi hoidis, siis Garrus sai surma.See oli siis kui ma esimest korda läbi tegin(kui olid lojaalsed ja upgraded olid peal).Samas Jack teeb lõpus selle biotic pushi mis kõik vastased eemale peletab.Samara seda ei tee?.Imo on Jack võimsam.

Samara teeb ka pushi, lihtsalt viimased meetrid temajaoks vaevalised.
Muidu jah Jack teeb lõdva randmega ära. icon_razz.gif
Anar. kirjutas:
EvilKatarn kirjutas:
Anar., kui sul Miranda ustavusmissioon oli tehtud ja lojaalsus ära kadus, siis see oli selle pärast, et Jack läks Miranda kontorisse möllama ja toole loopima ning selle käigus valisid, et Jackil on õigus vms. Seal tegelikult oleks pidanud panema mingi Renegade või Paragon otsuse, et nad vait oleks ja mõlemad lojaalseks jääks.

Sama diil oli ka Legioni ja Taliga. Veidi jama oli, et pidin Tali õiguse valima, sest Renegade valik oli hall...

Mul oligi ainult 2 võimlust, kas öelda Jackile et back off või Mirandale ja kuna Jackile ütlemine tundus eriti brutaalne, kuna tal nii raske lapsepõlv oli. Siis otsustasin Mirandale midagi öelda. Hull mäng, hakkan lausa mõtlema pikslite tunnete peale. icon_lol.gif

Ma mõlemal korral sain selle sinise(paragon) valiku ära.
Eks BioWare mängude puhul võibki oodata, et nii hästi tehtud et isegi ei mõtle tegelaste jms peale kui pikslite. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anar.
HV kasutaja
Anar.

liitunud: 09.06.2009




sõnum 25.10.2010 17:05:44 vasta tsitaadiga

Mäng on tõesti super, ei jõua kolmandat ära oodatagi. Peaks Shadow Brokeri ja Overlordi ka ära tegema, need nagu silma jäänud kiitmistest. icon_biggrin.gif Samuti peaks uuesti läbi tegema ja proovima kuidagi kõik ellu jätta.
Mul mäng ennem Omega 4 ära seivitud, kui proovida erinevaid tiimi setupe ka on lootust, et kõik ellu jäävad. Isegi kui mul Miranda ei ole loyal?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 25.10.2010 17:21:41 vasta tsitaadiga

Anar. kirjutas:

Mul mäng ennem Omega 4 ära seivitud, kui proovida erinevaid tiimi setupe ka on lootust, et kõik ellu jäävad. Isegi kui mul Miranda ei ole loyal?


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marex
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2007




sõnum 25.10.2010 17:32:47 vasta tsitaadiga

Ubi foorumis on teema ka sellest kuidas lõpp kulgeb vastavalt valikutele
http://social.bioware.com/forum/Mass-Effect/Mass-Effect-2-Official-Campaign-Quests-and-Storylines-Spoilers-Warning/The-Ultimate-Guide-for-the-Omega-4-Relay-Mission-2933016-1.html
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mass Effect 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 53, 54, 55  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.