Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NBA 2K11 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
vaherna
HV vaatleja
vaherna

liitunud: 22.02.2010




sõnum 11.10.2010 20:16:44 vasta tsitaadiga

just seda ma mõtlesin Kristo69
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jux
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2010 11:25:51 vasta tsitaadiga

Mul vajus karp lahti, kui online multiplayerit PC versioonil katsetasin. Ümberkirjutatud multiplayer kood sisaldab siis endas lihtsalt mängu graafika (polygons, textures), animatsioonide maha keeramist. Selle tulemusena näeb mäng välja umbes nagu NBA Live 2000 icon_razz.gif. Mäng läägab võrgus endiselt sama moodi, kui eelmine aasta, mis muudab selle täielikult mitte mängitavaks. Enne poolajale minekut visatakse "võrguühenduse" tõttu ka kenasti mängust välja.

Vaatame tõele näkku. Kui 2000 mängijat tahavad korraga võrgus mängida, on tarvis suurt serveriparki, et seda koormust suuta protsessida. rFactoris, kus 20 inimest korraga rallit sõidavad - et see lägi vabalt liiguks on selleks vaja dedicated serverit. Kui 2 inimest tahavad võrgus kossu mänguda, tuleb sama moodi 20 "kossumängija" tegevusi sünkida, mis peaks sama moodi nõudma dedicated serverit. Seni, kuni sellist Blizzardi taolist serveriparki ei ole kasutada, seni saagi mingi võrgumäng toimida. Ootame oma 5a, kui riistvaras toimub mingi metsik hüpe, siis vast.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 12.10.2010 13:33:31 vasta tsitaadiga

Kas me oleme sõpradega nii saamatud, või peabki AI nii võimatu olema. Krutid igast difficultid maha, paned võrdse tiimi siis nt sõbraga kahekesi ei saa AI le vastu. neljakesi veel vähem. Mängitan siis xboxi peal - ka 2k10 oli täpselt sama probleem. AI mängib oma perfektset mängu ja me siis ürita kuidagi juuksekarva otsas rippuda icon_lol.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2010 11:42:20 vasta tsitaadiga

Sama küsimus. Alustasin Associationit Bostoniga, tasemeks panin PRO, esialgu. Hetkel saan kotti ikka peamiselt, vb asi minus ja iga rünnak kindlasti mingeid kombinatsioone ei kasuta, aga AI paneb sisse sellised visked, mis minu meestega kunagi ei lähe. Lisaks teeb neid sööte oma korvi alt minu korvi alla, kus mina vastase meest ei näegi ja üksi mängides keegi oma meeskonnast tagasi ka ei jookse. Vastane saab mingi 6-10 punkti iga mängu. Kui ise üritan sellist söötu viskab ta palli suvalt auti või saab vastane vaheltlõike.
Loodan, et natuke tehakse mängu reaalsemaks/lihtsamaks mängijale, mingid 30 punktised kaotused tõesti ei motiveeri eriti.

2k10-s sellist muret ei olnud näiteks, rääkimata 2k9-st.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2010 11:57:47 vasta tsitaadiga

Ise mängin My Playerit pro tasemel. Suht tihti olen nüüd hakanud saama läbi minna korvi alla ja ise skoorida. Sööte võetakse suht tihti vahel ära, samas ise ei saa praktiliselt kunagi vaheltlõiget. Nõme on see, et kui mul parajasti just visked lähevad ja olen top skoorija, siis tehakse vahetus ja mind võetakse välja. Hiljem kui meeskond on eduseisu maha mänginud, siis pannakse mind jälle sisse...
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rico_ee
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2007




sõnum 13.10.2010 15:51:36 vasta tsitaadiga

scoobs

viimati muutis rico_ee 27.08.2013 16:00:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2010 17:20:33 vasta tsitaadiga

Kui söödad siis ikka suuna ka, mitte ära vajuta ainult söödu nuppu. Sellepärast lendabki pall auti. Mõne liigutuse võiks ka ära õppida, ega see nii väga raske pole.
MMx, sa võid vaadata, mis tiim sind ära tahab näiteks ära osta My Carrer-ist, või siis ise mingi tiim endale valida. Saad äkki paremasse tiimi.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2010 22:51:36 vasta tsitaadiga

No eks ikka suunan söödu ajal. Probleem pigem selles, et mõnikord söödan kellelegi, keda väga hästi kaetakse vms. My Career'i all oli mul vist isegi juba 2 pakkumist Trailblazers ja Jazz. Kuna aga pole NBA'd jälginud, siis pole ka õrna aimugi, milline on nõrgem ja milline tugevam võistkond. Viimane mäng oli Boston Celtics'i vastu ja seal olid algrivistuses Shaq O'Neal ja Kevin Garnet. Ise olen mingis Oklahoma City Thunderis koos Kevin Duranti ja Russel Westbrookiga, teised nimed tundmatud. Vaikselt hakkavad nüüd triblamised kah välja tulema, kuna olen Ball Handlingusse punkte juurde pannud. Ründes olen suht hea, samas kaitsetöös saan pidevalt sõimata icon_biggrin.gif
Minu mälestused NBA'st on ajast kui Chicago Bullsis mängisid Jordan, Scotty Pippen, Luck Longley, Dennis Rodman, Tony Kukoc. Hilisemad kokkupuuted siis kui Lakersis tegutses paar Shaq ja Bryant. Viimased aastad on aga tume maa.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2010 17:17:36 vasta tsitaadiga

Ise olen praegu Trailblazersis, vennad viskavad suht kogu aeg mööda kellele söödan ja ei ole kunagi vabad. Arvan, et Jazz on parem. Ega ma ise ei oska rünnata ka, triblada oskan, kuid lõpuks saan ikka blokki või ei saa mööda. Ega kaitse ka mul hea pole. Parim hinne mida näinud olen oli B+. Nba 2k10 polnud A+ probleem.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weltmann
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2006




sõnum 16.10.2010 12:26:11 vasta tsitaadiga

Hea mäng on. Tõsiselt kohe.
Vaatan hooajal tavaliselt ikka üle 100 NBA mängu league passiga (HD ja puha icon_cool.gif ) ja see NBA 2k11 on kõige lähedasem päris NBAle.
Mängin 12 minutilisi veerandaegu ja keskmine meeskonna statistika on põhimõtteliselt identne päris NBAs toimuvaga. Kõik oleneb muidugi millise meeskonnaga mängid ja mis stiili ise harrastad. Rapsida ja päris ilma liikumisteta seda mängu mängida ei saa, sest selle tagajärjeks on pallikaotus. Iga liigutus ja käsklus tuleb eelnevalt läbi mõelda. Iga meeskond mängib erinevalt ja see annab väga palju autentsust juurde. Ja selliseid WOW efekte on mängus palju - alates Jordan challengist kus on kõik tema legendaarsed ja vaid temale omased liigutused ning lõpetades erinevatest pealtpanekutest ja lay uppidest.

Aga ma kardan, et seda mängu on korralikult võimalik mängida ikka ainult kas xboxi või PS3 peal. Klaviatuuriga mängimine tundub suhteliselt ulme.
Kui sa oled tõeline NBA fänn, siis saad sellest mängust korraliku naudingu lisaks igapäevasele NBA jälgimisele. Niisama lahmijatele see mäng aga ei kõlba.

Peace
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laws
HV vaatleja

liitunud: 03.10.2010




sõnum 16.10.2010 12:40:14 vasta tsitaadiga

Jõle hea mäng jah. Eelmine aasta oma viskas väga kergelt üle, kuna liiga kerge oli panna need 50+ punkti ära.

Tahaks arvutile NBA 2k11 jaoks ja ka tuleviku mõttes osta pulti(gamepadi). kellelgi mingit head soovitust on? Üle 500 eeku vast ei raiskaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2010 13:30:35 vasta tsitaadiga

Laws kirjutas:
Jõle hea mäng jah. Eelmine aasta oma viskas väga kergelt üle, kuna liiga kerge oli panna need 50+ punkti ära.

Tahaks arvutile NBA 2k11 jaoks ja ka tuleviku mõttes osta pulti(gamepadi). kellelgi mingit head soovitust on? Üle 500 eeku vast ei raiskaks.

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Juhtpuldid/65659/

Ainuõige valik vist. Ise selle taga ja väga rahul. Kuna ikka väga palju mänginud, sisi vaikselt hakkab üks nupp veidi kinni jääma, aga usutavasti ostaksin ka järgmiseks puldiks selle sama.
Mäng on lõbus, aga oskab keegi öelda, miks ta kahte Logitechi pulti korraga ei lase kasutada.
Eile oli 4 pulti plus klaviatuur taga, aga 2 Logitechi korraga ei tunnistanud, isegi kui olid täpselt samad mudelid. Game Controllersite all on kõik puldid näha, funktsioneerivad perfektselt, samuti on kõik puldid testitud 2k10-ga, töötasid. Halp!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2010 10:39:20 vasta tsitaadiga

Keegi teab, mismoodi puldiga Dunki teha?
Pult ise selline: http://www.laptopmalta.com/catalog/images/logitech_dualaction.jpg
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2010 14:21:02 vasta tsitaadiga

Tavalist pealtpanekut mõtled või alley-oopi?
Tavalist, siis lihtsalt turbo all joostes korvi poole vajuta viskenuppu.
Alley oopy puhul vist oli see kuidagi nii, et clutchi all ja siis fake passi..

Tee treening läbi, kui tahad veidi rohkem mängu tundma õppida. Seal näitab ära, kuidas igast erinevaid viskeid ja triblamisi teha. Game Mode alt leiab selle.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2010 14:40:32 vasta tsitaadiga

jako07 kirjutas:
Tavalist pealtpanekut mõtled või alley-oopi?
Tavalist, siis lihtsalt turbo all joostes korvi poole vajuta viskenuppu.
Alley oopy puhul vist oli see kuidagi nii, et clutchi all ja siis fake passi..

Tee treening läbi, kui tahad veidi rohkem mängu tundma õppida. Seal näitab ära, kuidas igast erinevaid viskeid ja triblamisi teha. Game Mode alt leiab selle.

OK, uurin asja kui koju jõuan... Lihtsalt mängin My Playerit, sai natuke punkte Dunki juurde pandud ja siis see tüüp seal all nurgas ütles, et nüüd oskad juba lihtsamait dunke teha. Läksingi siis üksi platsile harjutama, aga ühtegi dunki ikka ei suutnud ära teha.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo69
HV kasutaja
Kristo69

liitunud: 04.12.2008




sõnum 18.10.2010 17:09:49 vasta tsitaadiga

Edit player'i alt on ikka dunk package pandud? Ehk siis enam ei ole "none"?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2010 17:39:49 vasta tsitaadiga

Ok, sain nüüd dunki kah tehtud. Enne oli vist liiga vähe punkte ikkagi dunkis, nüüd natuke üle 50
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderSe
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2009




sõnum 18.10.2010 17:52:52 vasta tsitaadiga

MMx, dunki peaks mõjutama natuke ka jumping. Proovi sinna ka mõned Skill Pointid panna
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2010 20:11:22 vasta tsitaadiga

See on vertical, mitte jumping. Ise oleks nagu üleöö mängimise selgeks saanud. Kui enne sain vaevalt B hindeks, siis nüüd A+ kukuvad. Skill pointse saan ka iga mäng 2000-3000.
Keskmiselt teen mängus 25 punkti, enne tegin heal juhul 6. Olen muidu Point Guard ja 6"0.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderSe
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2009




sõnum 19.10.2010 11:09:31 vasta tsitaadiga

ccplazza kirjutas:
See on vertical, mitte jumping.


Justjust. My bad icon_wink.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darvidaz
HV vaatleja
darvidaz

liitunud: 03.03.2004




sõnum 19.10.2010 11:19:18 vasta tsitaadiga

Tere,

Kas keegi teist oskaks öelda, miks nii NBA 2k10 j 2k11 mängu keskel viskab iga minuti tagant 10 - ks sekundiks FPSi 1-3 peale ja siis edasi liigub standard 60 fpsiga edasi, pole suutnud siiani lahendust leida.

Intel Dual CPU T3400 @2.16GHz
4gb RAM
Nvidia 9600M GS

Teised kaasaja mängud sellist freeze ei tee icon_confused.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2010 12:33:06 vasta tsitaadiga

No hetkel dunk kusagil 70 kandis ja vertical samuti, jooksu pealt paneb päris ilusti nii 1 kui 2 käega dunki ära.

Muide avastasin ka sellise asja, et skill pointse saab maha kah võtta nendelt statsidelt, kuhu varem oled juurde pannud (sellist asja ma varem ei teadnud). Seega võtsingi mõnest kohast maha ja seadsin natuke ümber oma statse.

Muide kas keegi teab, kas Offensive ja Defensive Awarenessist on ka midagi reaalselt kasu? Peab ju nagunii ise kaitses ja ründes jälgima kõike. (vb olen saanud nendest mõistetest valesti aru)
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vonets
Kreisi kasutaja
vonets

liitunud: 09.02.2010




sõnum 19.10.2010 14:14:16 vasta tsitaadiga

Ikka on ma arvan, reboundides positsioonivalik näiteks...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jux
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2010 17:04:06 vasta tsitaadiga

Sai siis kah mängupult ostetud, et seda uut NBA-d mingitki moodi mängida. Kole keeruline on ikka ümber õppida, kui viimased 10-15 aastat klaveril mänginud. Põhiraskus on selles, et kui klaverit kasutatakse nii, et iga näpu jaoks on oma nupp, siis mängupulti kasutatakse teisiti - pöialdega tuleb erinevaid nuppe vajutada. Seega juhtub tihti nii, et vajutan söödu asemel korvi viset ja vastupidi. Hetkel neelan oma uhkuse alla ja mängin hooaega "pro" tasemel, mis on raskuselt alles teine tase. Aga vaatamata sellele tuleb tunnistada, et 2K11 on korvpalli simuleerimisel jälle uuele tasemele jõudnud, kuigi pidasin 2k10-t juba ülemõistuse heaks selles vallas.

Nüüd jääb loota, et nad järgmiseks versiooniks multiplayer koodi korralikult ümber teevad.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 19.10.2010 20:35:32 vasta tsitaadiga

Jux,

Ostsin ise ka mängupuldi hiljuti.. mõtlesin et mis värk on, et olen jõle koba.. aga asi nõudis harjumist lihtsalt icon_smile.gif (sain algul street fighter IV vastu pükse kõvasti ja olin päris vihane, et see pult on ikka pask:))

Noorena sai ainult ju PS taga mänge lastud, tekkenid ja shooterid, ja keyboardmouse asja veel ei tundnud väga icon_smile.gif

MMx,

Mul endal defensive awareness mingi 70+ miskit, hoiab end mehel ligi ikka kõvasti ja kasu on kindlasti.
Üldiselt soovitan on-ball defence, dribbling, shoot in traffic, medium shot, close päris 70+ panna, hands ja passing ka miskit, palju mõnusam mängida.. muidugi pidin algul verticali maxima, päris hästi paneb pealt icon_razz.gif

Ainuke asi, mis alt vedanud on see, et maksisin steali, aga palli ikka ära ei saa. Olen vist jõle koba, eks ma ürita veel. Lähen küll sellele poole kus mees on, aga ära ei suuda virutada, võibolla on-ball defense jne madalad ja vajalikud nn secondary skillid..
Double teamiga ehk jah saab ära virutatud, aga tahaks 1vs1 ära virutada, Soovitusi!?

Ise athletic 6,1 PG (kuigi sentrimeetrid ja kilogrammid peale pandud nüüd). Mängus keskmiselt 30punni, teen vaikselt milestone'e, ajan assiste taga, muidu senine punktirekord 72, veidi jäi 75 puudu (vahetati välja:P)
San Antonio Spursis mängin Tim Duncani kõrval:)
Meeskond ikka väga sitalt komplekteeritud:) Hea PG ja SG olemas, aga pole normaalselt tsentrit ega SFi ega PFi minu meelest. Lasin meeskonnal hakata uusi tsentreid sebima, kaitse on ikka suht perse meil icon_smile.gif

Järgmine hooaeg panen raskuastme prolt astme kõrgemale.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NBA 2K11 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.