Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Torrentisait Isohunt kaotas kohtuvaidluse märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 30.12.2009 11:27:47 vasta tsitaadiga

TheDJ, oleks ehk aeg edasi minna bluray peale. seal on filmid võetud otse filmi pealt ja vajadusel ka parandtaud kvaliteeti. '93 aasta film BD peal on nagu täiesti uus film.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 30.12.2009 12:05:08 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
miks üleüldse on vaja sul Flacko, omada füüsilist asja as a proof you bought that movie.
ja see ei ole ainult sinu vastu. Ma tõesti ei sa aru kuidas inimesed saavad osta raamatuid ja filme kui neid saab laenutada või digitaalselt otsa.
(Kindlasti ei ole see investeering juhul kui sa seda tõesti vaid korra kaks vaatad. sama raha eest võiks hoopis Reisida)
alustame siis sellest et palju vähem ressurssi kulub selle jama valmistamiseks ja lõpetame sellest et Palju palju lihtsam on kolida.

no one in this world needs more stuff
we all need less stuff.

Ma saan aru, et sa oled vaadanud George Carlin'i stand-up'e, aga füüsiliselt ostetud filmil on palju eeliseid laenutamise või digitaalselt ostetud veriooni ees:
Suurem valik
Parem kvaliteet
Lisamaterjalid
Võimalus vaadata millal tahad ja kui palju tahad
Võimalus tahtmise korral edasi müüa (ning teatud osa rahast tagasi saada)
Digitaalselt ostetud filmid on üldjuhul DRM kaitsega, neid saab vaadata vaid müüja poolt ettemääratud tarkvaraga
Digitaalse filmikogu puhul on müüjal üldjuhul ülevaade ja kontroll sinu kollektsiooni üle ning võimalus sind vajaduse korral sellest ilma jätta
Teenuse kättesaadavus Eestis?
jne.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2009 14:04:51 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
v2hja kirjutas:
miks üleüldse on vaja sul Flacko, omada füüsilist asja as a proof you bought that movie.
ja see ei ole ainult sinu vastu. Ma tõesti ei sa aru kuidas inimesed saavad osta raamatuid ja filme kui neid saab laenutada või digitaalselt otsa.
(Kindlasti ei ole see investeering juhul kui sa seda tõesti vaid korra kaks vaatad. sama raha eest võiks hoopis Reisida)
alustame siis sellest et palju vähem ressurssi kulub selle jama valmistamiseks ja lõpetame sellest et Palju palju lihtsam on kolida.

no one in this world needs more stuff
we all need less stuff.

Ma saan aru, et sa oled vaadanud George Carlin'i stand-up'e, aga füüsiliselt ostetud filmil on palju eeliseid laenutamise või digitaalselt ostetud veriooni ees:
Suurem valik
Parem kvaliteet
Lisamaterjalid
Võimalus vaadata millal tahad ja kui palju tahad
Võimalus tahtmise korral edasi müüa (ning teatud osa rahast tagasi saada)
Digitaalselt ostetud filmid on üldjuhul DRM kaitsega, neid saab vaadata vaid müüja poolt ettemääratud tarkvaraga
Digitaalse filmikogu puhul on müüjal üldjuhul ülevaade ja kontroll sinu kollektsiooni üle ning võimalus sind vajaduse korral sellest ilma jätta
Teenuse kättesaadavus Eestis?
jne.

Enamus õiged punktid icon_exclaim.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 30.12.2009 14:37:51 vasta tsitaadiga

+ pole neid tüütuid reklaame mis telekanalites näidatakse. Telekat olen loobunud vaatamast just nende reklaamide pärast, mis 20 min kestavad.
Ning allalaetud videotest võib saada tünga. näiteks laed alla Jääaeg3, filmi käima pannes tuleb aga mingi muu bs. Poest ostes seda jama pole.

Tglt isohunt polegi iseenesest süüdi vaid kasutajad on, kes illegaalselt jampsi jagavad :c. Muidugi ma usun et seal jagatakse ka vabavara ja asju mis pole illegaalsed kuid suurem osa on see mis on, jäävad need mitte illegaalsed asjad kaugele kaugele

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 30.12.2009 14:43:33 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:

Lisamaterjalid


See on minu jaoks põhiline boonus füüsilisele tootele. Meie ajal on ikka väga popp lasta välja Collector Ede ja väga tihti on tegu tõeliste kunstiteostega. Neid oma riiulis hoida ei ole häbiasi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 30.12.2009 15:19:54 vasta tsitaadiga

Mina DVD-sid ei kogu, aga minu vend teeb seda. Mind hirmutab asjaolu, et kogudes aja jooksul hunniku DVD-sid tuleb välja selline asi nagu Blu-ray, mis kollektsiooni antiigiks muudab.
Parem näide ehk audio puhul:
Tuttav kogus aastaid muusikat, riidekapi asemel on maast laeni CD plaatidega täidetud kapp. Nüüd tulid iPodid... mees on õnnetu. Tema kollektsioon seisab kasutult, iPodile saab lisada 7000 lugu (mille ta on pidanud uuesti ostma) kogu tema plaadikollektsioon koguaeg taskus kaasas aga plaadid koguvad nukralt tolmu.

Normaalne kodukino maksab alates 30000.- Selle raha eest saab üks inimene ligi 500 korda kinos käia.
Plaatide ning kodukino soetamine tundub mõttetu kuid vaadatud filmi tagasi riiulisse panemine ning millegi omamine tekitab soojema tunde kui kinost tänavale astumine.

Ise plaanin Blu-Ray plaate koguma hakata... icon_rolleyes.gif


viimati muutis -Koppel- 30.12.2009 15:28:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 30.12.2009 15:29:11 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
TheDJ, oleks ehk aeg edasi minna bluray peale. seal on filmid võetud otse filmi pealt ja vajadusel ka parandtaud kvaliteeti. '93 aasta film BD peal on nagu täiesti uus film.

No BR film maksab 300EEk tk ja pole veel raatsinud masinasse osta BR mängijat (tean et need maksavad 1300 kanti thumbs_up.gif ), samuti pole kodus LCD telerit, seega puudub HDMI võimalus, monitor on Full HD icon_wink.gif
Seega see BR on hea küll jah aga....hind....ja filmide valik on veits kehv.
Ahjaa, sai tellitud Elioni TV1000 pakett! (varsti eetris nt. Max Payne, mis olemas ka DVD peal muidu 2 x vaadatud, esimest korda jättis halva mulje kuna ei vaadanud 5.1 heliga, pold süsteemi) See on päris hea, paljud jamad filmid mida olen poes vahtinud ja vesistanud et ostaks, on jäänud ostmata! Suur PLUSS on reklaamipauside mitteolemasolu, super.
Nüüd veel telerile mingid normid 2.0 suuremad kõllid kah külge ja oleks veelgi mõnusam! Seal igast kraami, eriti Premiumi pealt.
Nii jäävad paljud jamad filmid ostmata ja kui veendun et hea kraam ja tahaks ka 5.1 vaadata siis ostan ära kui asi väärt!

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata


viimati muutis TheDJ 30.12.2009 15:30:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 30.12.2009 15:29:17 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Parem näide ehk audio puhul:
Tuttav kogus aastaid muusikat, riidekapi asemel on maast laeni CD plaatidega täidetud kapp. Nüüd tulid iPodid... mees on õnnetu. Tema kollektsioon seisab kasutult, iPodile saab lisada 7000 lugu (mille ta on pidanud uuesti ostma) kogu tema plaadikollektsioon koguaeg taskus kaasas aga plaadid koguvad nukralt tolmu.

Ei ole just kõige parem näide. CD-d saab rippida wav'iks, mp3'ks, flac'iks vms. ja seejärel enda mp3-mängijasse transportida. Pealegi on CD-d parema kvaliteediga ning nende omamine ei tohiks ühtegi melomaani kurvaks teha.


TheDJ, tegin just enda kollektsioonis väikese kokkuvõtte ning sain filmi keskmiseks hinnaks 224.- EEK. See summa võiks ka väiksem olla, aga suur osa mu väikesest kollektsioonist on kallimad Criterion Collectioni reliisid. Viimane tellitud film maksis muuseas vaid 113.- EEK. Ja filmivalik on minu jaoks juba ammu piisavalt lai...

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum


viimati muutis Getomees 30.12.2009 15:32:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 30.12.2009 15:31:39 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
-Koppel- kirjutas:
Parem näide ehk audio puhul:
Tuttav kogus aastaid muusikat, riidekapi asemel on maast laeni CD plaatidega täidetud kapp. Nüüd tulid iPodid... mees on õnnetu. Tema kollektsioon seisab kasutult, iPodile saab lisada 7000 lugu (mille ta on pidanud uuesti ostma) kogu tema plaadikollektsioon koguaeg taskus kaasas aga plaadid koguvad nukralt tolmu.

Ei ole just kõige parem näide. CD-d saab rippida wav'iks, mp3'ks, flac'iks vms. ja seejärel enda mp3-mängijasse transportida. Pealegi on CD-d parema kvaliteediga ning nende omamine ei tohiks ühtegi melomaani kurvaks teha.

CD Kollektsioon on omaette väärtus. Tean inimesi kel on kodus sadade kaupa originaalplaate/ja need pole mitte noored inimesed ning see on tõeliselt väärt kui omad plaate mis endale meeldivad aga ka sellist klassikat mis keegi on toonud väljamaalt mida eestis saada pole või kindlas zanris mida samuti raske kodumaal kätte saada.

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.12.2009 15:32:24 vasta tsitaadiga

-Koppel-, sa oled ju tark kasutaja, ehita talle mingi script vms millega ta saaks ühe nupuvajutusega terve plaadi iPodile sobivasse formaati hea kvaliteediga (parema kui ostetuna näiteks).
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 30.12.2009 15:36:07 vasta tsitaadiga

Igal juhul see Isohunti kinniminek nüüd küll ei morjenda. Suhtkoht tihe plaadipoe külastaja ja siis kui midagi ikka tahad siis ostad ka. Lihtsalt ennem tuleb veenduda kodukal või youtubest kas on hea asi. Muud midagi. Lahe et tänapäeval on mitmeid mooduseid kuidas selles veenduda (kõiksugu amazon preview kuulamisvõimalused jne jne jne) olen ise nii kingiks plaate ostnud et kuulan Amazonist stiilinäited ära ja siis tellin kas netipoest või lähen kohe Laseringi ja raha letile. Muidugi valik tuleb teha, kõike pahna ei osta, ainult lemmikuid ja mõnede artistide puhul mitu albumit kui on kujunenud läbi aastate favoriidiks.
_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2009 15:36:55 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
-Koppel- kirjutas:
Parem näide ehk audio puhul:
Tuttav kogus aastaid muusikat, riidekapi asemel on maast laeni CD plaatidega täidetud kapp. Nüüd tulid iPodid... mees on õnnetu. Tema kollektsioon seisab kasutult, iPodile saab lisada 7000 lugu (mille ta on pidanud uuesti ostma) kogu tema plaadikollektsioon koguaeg taskus kaasas aga plaadid koguvad nukralt tolmu.

Ei ole just kõige parem näide. CD-d saab rippida wav'iks, mp3'ks, flac'iks vms. ja seejärel enda mp3-mängijasse transportida. Pealegi on CD-d parema kvaliteediga ning nende omamine ei tohiks ühtegi melomaani kurvaks teha.


TheDJ, tegin just enda kollektsioonis väikese kokkuvõtte ning sain filmi keskmiseks hinnaks 224.- EEK. See summa võiks ka väiksem olla, aga suur osa mu väikesest kollektsioonist on kallimad Criterion Collectioni reliisid. Viimane tellitud film maksis muuseas vaid 113.- EEK. Ja filmivalik on minu jaoks juba ammu piisavalt lai...

Sama siin.Kui tal CD-d olemas siis on tal omanikuna täielik õigus rippida endale arvutisse vähemalt 1 koopia igast loost.Kui just CD-del mingit DRM kaitset peal pole?(Kahtlen)
Lollus ju hakata iga lugu uuesti digitaalselt ostma icon_eek.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2009 15:43:00 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Keegi võiks euroopas pakkuda sellist teenust nagu netflix, pean silmas just seda striimitavat osa, oleks kindel kasutaja kui seal värsket kraami pakutaks.

ma ei saa ka aru, miks seda juba ära tehtud pole icon_rolleyes.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 30.12.2009 15:53:16 vasta tsitaadiga

Mul on filmide DVDsid kusagil 200 ringis ja muusikaplaate vist kuskil 70 ringis (osad on kuu aja ootamise ja kannatamise peale kätte saadud) (nt. Daughtry, Enter Shikari icon_razz1.gif )
Vahest on tobe see et paljude plaatidele pole eestis tarnet saadaval

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata


viimati muutis TheDJ 30.12.2009 15:55:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2009 15:54:48 vasta tsitaadiga

Oot misasja, piraatlusest ju HV foorumis ei räägita?

Lukku, kasti, aeg maha (eriti Auronil), bänn!!!

_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 30.12.2009 15:56:41 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Keegi võiks euroopas pakkuda sellist teenust nagu netflix, pean silmas just seda striimitavat osa, oleks kindel kasutaja kui seal värsket kraami pakutaks.

ma ei saa ka aru, miks seda juba ära tehtud pole icon_rolleyes.gif


Selleks peaks olema Euroopas ka infra, mis seda ära veab. Eesti, Holland ja Skandinaavia ainsatena vist päris ära ei tasu.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 30.12.2009 15:59:32 vasta tsitaadiga

Mind isiklikult huvitab alati see et tarne oleks saadaval ja kõik uued asjad oleksid KÄTTESAADAVAL (plaadipoes!) sest ega ma siis ka kade ole. Ikka ostan kui midagi meelepärane.
Ootan tegelikult enamat, kõik on kuidagi uimased, David Cooki plaati ootan siiani! (juba aastast 2007) ikka pole müügis. Täitsa nõme kohe!
Teeb vihaseks kui tahad konkreetset asja aga vot ei ole. Ja siis tullakse nina alla hõõruma et mis te teete pahasid asju. Tooge letile, ostaks kohe! Seni tuleb YouTubest kuulata (Geniaalne, Jumal tänatud et see see välja mõeldi!)
Tegelikult saab ka nii teha et mõni sõber kes on ostnud filmi, tema juures film ära näha.
Eestis võiksid suviti eksisteerida ka välikinod.

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata


viimati muutis TheDJ 30.12.2009 16:04:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 30.12.2009 16:03:28 vasta tsitaadiga

"The thing you own end up owning you"
(mis juhtub kui su korter täitub gaasiga kui sa kodus ei ole ja siis see plahvatad ja saa oled oma kollektsioonist ilma
kes sa siis oled kui sul filme ei ole jne)
point mis mind veel füüsilise meedia juures häirib on see et kui ma tahan miskist filmi vaadata "away from home". siis peab mul ju dvd kaasas olema? onju? ja just see õige?
st tähendab et õhtu on planeeritud detailideni nagu miskine klassiõhtu ju icon_biggrin.gif. old and boring people do that.

also 2009 lõpus 2010 alguses on vaja ikka veel otsida karbist plaat seda lugejasse toppida. ja siis diivanile naasta?
kas nii ei saa et ma ainult puldiga teen asja ära. ? miks miks miks ?
ja see ei ole laiskuses sest jalgratas ja jalgsi on teema mulle.

Also: aristid ei saa ostetud muusikast piixugi. (munniotsakübemetäie vast ikka) (variant on osta kontsetilt või kodukalt särke ja plaate)
samamoodi ei saa ka recording engineer (enamus lepingus on neile ehitatud ainult neile keeramiseks.
saad oma tunnitöö ja kõik.(the fucking bastard who makes it sound nice and good))
see raha läheb ilusasti nendele samadele suurkorporatsioonidele kes seda plastikut toodavad ja tarnivad.

and well done PSP GO ---- best console ever (no fukken physical media)

ja ühinen teie notv klubiga kuna pole telekat vaadanud vähemalt 4 aastat.

ja tõesti Flacko, see ei olnud mitte midagi isiklikku sinu vastu. (i do respect your hobbys and decisions)
see oli pigem küsimus suuremale ringile sinu postitusest julgustatud.

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2009 16:19:32 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Skeptik kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Keegi võiks euroopas pakkuda sellist teenust nagu netflix, pean silmas just seda striimitavat osa, oleks kindel kasutaja kui seal värsket kraami pakutaks.

ma ei saa ka aru, miks seda juba ära tehtud pole icon_rolleyes.gif


Selleks peaks olema Euroopas ka infra, mis seda ära veab. Eesti, Holland ja Skandinaavia ainsatena vist päris ära ei tasu.

no USA-s on nati üle 300M elaniku, suuremate Euroopa riikide peale saaks sama arvu kokku, rohkemgi. miks mitte neis riikides samalaadset teenust pakkuda.

ma üle proxy proovisin seda mõni aeg tagasi. 2 kuud kasutasin, selle ajaga jõudsin kõik mind huvitavad dokumentaalid Netflixist ära vaadata. ühendus ei olnud probleemiks, üle 30 sekundi ei puhverdanud.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2009 18:24:58 vasta tsitaadiga

Muusika puhul võib veel järeleandmist olla, et okei noorel mehel kel veri alles mu**is on hea oma aipoodiga kuskil kaubanduskesuses tsillida ja mingit saksa tränaossi tümmarit kuulata. Mängude puhul aga nagu eespool öeldud on igasugu collectors editionid kus kaasas kaardid, mingi raamat, kujud jms. nänni - näiteks Fallout 3, Stalker, Dragon Age CE'd ikka hoopis teine tubakas kui asjad riiulis. Loomulikult on kõik digitaalselt mugav aga see miski võlu läheb asjajuures kaduma - olgu selleks siis kasvõi mõne asja soetamisega seotud naljakas stoori vms. Umbes nagu milleks koguda münte ja neid siis käes imetleda kui võib ju alati tõmmata netist müntide pildid ja vaadata arvutis. Minupoolest võiks olla mõlemad kuna tõesti on sellist kraami mis seda mingit spetsväärtust endajaoks ei oma ja mis võib vabalt ka tõmmatav olla aga ainult alalletav kraam ei ole imho ka hea.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2009 18:48:04 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Muusika puhul võib veel järeleandmist olla, et okei noorel mehel kel veri alles mu**is on hea oma aipoodiga kuskil kaubanduskesuses tsillida ja mingit saksa tränaossi tümmarit kuulata. Mängude puhul aga nagu eespool öeldud on igasugu collectors editionid kus kaasas kaardid, mingi raamat, kujud jms. nänni - näiteks Fallout 3, Stalker, Dragon Age CE'd ikka hoopis teine tubakas kui asjad riiulis. Loomulikult on kõik digitaalselt mugav aga see miski võlu läheb asjajuures kaduma - olgu selleks siis kasvõi mõne asja soetamisega seotud naljakas stoori vms. Umbes nagu milleks koguda münte ja neid siis käes imetleda kui võib ju alati tõmmata netist müntide pildid ja vaadata arvutis. Minupoolest võiks olla mõlemad kuna tõesti on sellist kraami mis seda mingit spetsväärtust endajaoks ei oma ja mis võib vabalt ka tõmmatav olla aga ainult alalletav kraam ei ole imho ka hea.

Ometi kah räägid juttu millega saan nõustuda icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004




sõnum 31.12.2009 19:36:29 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
aga füüsiliselt ostetud filmil on palju eeliseid...digitaalselt ostetud veriooni ees:

Parem kvaliteet
Lisamaterjalid



See ei pruugi ju nii alati olla? Ma käisin vaatasin kinos filmi "Serenity". Meeldis ja ostsin filmi "Serenity" plaadi kõik tundus kena aga siis löödi mul maailmapilt sassi kui tuttav andis oma tõmmatud versiooni, mille kvaliteet oli ostetud dvd filmist parem.

Käisin kinos ja ostsin filmi "King Kong" dvd peal. Algus tundus kena, aga mingi kuradi chapteri vaatamisel pilt hangus järjest ja järjest. Kas pood võtab dvd tagasi? Ei. Leidsin et mulle on tehtud ülekohut ja lasin tuttaval sikutada endale korraliku kvaliteediga versiooni.

Nägin teles filmi "Army of Dead" - see õuduskomöödia. Film meeldis niivõrd, et ostsin plaadi. Ja pettusin kohe, sest plaadi peal oli versioon, mida oli kärbitud ning lugulaul jooksis teist rada pidi, mis mulle ei meeldinud. Tore eks.

Autoriõigused ja autoriõigused. Muud ei kuulegi. Nüüd ma tahan aga teada, mis on MINU õigused sita müüja vastu, kas võin mõnelt robin hoodilt (nagu see süüdimõistetud torrenti tegijalt) muistse tavaõiguse ja üldinimlike väärtuspõhimõtete järgi abi vastu võtta et saadud ülekohus ja petmine oleks heastatud?

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 01.01.2010 02:59:17 vasta tsitaadiga

kk kirjutas:
Ikka tüüpiline kahjuarvutamine, et Kahju = Downloadide arv x Filmi letihind.

Väike osa downloadijatest oleks reaalselt selle DVD ostnud...

Täitsa õige jutt. Väga võimalik, et enamustel ''piraatidel'' pole lihtsalt toote ostmiseks piisavalt raha või võimalusi. See on lõputa võitlus: raiud 1 pea maha, kuid selle ajaga tekib 5 asemele. Vaevalt filmitööstus (ja ka muud suuremad tööstused) mingit erilist kasu teenib suurtemate torrentisaitide kinnipanemisega, sest kes väga tahab, saab ikka internetist soovitu tasuta kätte.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 01.01.2010 11:54:38 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
kk kirjutas:
Ikka tüüpiline kahjuarvutamine, et Kahju = Downloadide arv x Filmi letihind.

Väike osa downloadijatest oleks reaalselt selle DVD ostnud...

Täitsa õige jutt. Väga võimalik, et enamustel ''piraatidel'' pole lihtsalt toote ostmiseks piisavalt raha või võimalusi. ....

Tõmmatakse ikka seda mida pole reaalselt antud piirkonnas saadaval ja kui lõpuks on, on see teema, huvi ennast ammu ammendanud

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uvuv
HV kasutaja
uvuv

liitunud: 31.01.2002




sõnum 01.01.2010 16:36:24 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
Getomees kirjutas:
aga füüsiliselt ostetud filmil on palju eeliseid...digitaalselt ostetud veriooni ees:

Parem kvaliteet
Lisamaterjalid



See ei pruugi ju nii alati olla? Ma käisin vaatasin kinos filmi "Serenity". Meeldis ja ostsin filmi "Serenity" plaadi kõik tundus kena aga siis löödi mul maailmapilt sassi kui tuttav andis oma tõmmatud versiooni, mille kvaliteet oli ostetud dvd filmist parem.

- - -


Sry offtopic jutu eest.

DVD, BR vm andmekandjal filmi, seriaali ostmine ei ole naljaasi: fimidest on mitmeid erinevaid versioone, erinevates maades on erinevad arusaamad mida lubada, mida mitte lubada, erinevatel DVD tootjatel erinevad arusaamad, rahalised võimalused, "kunstilised kujunajad", on "collector's edition", "director's cut", "theater version" jne.

Lühidalt, kunagi ammu oli ja mälestuste kaudu on siiani, üks meeldivaimaid DVD-de sisu ja DVD ostmist kirjeldav leht: Ivari DVD maailm (webarchive'i kaudu surfates võib võtta pisut aega, enne kui leht korralikult avaneb):

http://web.archive.org/web/20070612184215/www.utv.ee/~ivar/dvd/kuidasosta.html

Ja oluline, vähemalt Eesti DVD tööstuses, on tähele panna ka: fullscreen või widescreen:

http://web.archive.org/web/20070612184327/www.utv.ee/~ivar/dvd/anamorphic/index2.html


PS: Ivari DVD ülevaadetes on samuti vihjeid mida mingilt DVD-lt leida võib ja kuidas vältida altminekut.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Torrentisait Isohunt kaotas kohtuvaidluse mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.