Win 7 launchi puhul said osad riigid (või oli ainult usa????) korraldada pidusid. Nende pidude hostid ehk juhid onggi need. Kuna eestis neid pidusid korraldada ei saanud, siis tuleb otsida mõni välismaalasest tuttav _________________ M: MSI B660M MORTAR M: Dell RTX 2060 O: AM5 ITX emaplaat
Hind jah. 3000 on ikka vägagi palju, arvaku need tarkvaraarendajad oma töö vaartusest mis tahes. Töölisklassi palk seda ei osta. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
viimati muutis jägaja 22.10.2009 17:15:44, muudetud 1 kord
AS WINDOWS 7 launches we have noted a bizzare trend down under for spoiler coverage from the tame Apple press.
Raske see Apple fanaatiku elu tänasel päeval.Vistat oli hea materdada aga Win7 on nii hästi poleeritud, et küüned ei hakka taha kuhugile
....
See on veel raskem see eluke
Loe seda:
Breaking News: Mac OS performs better than Windows - on a Mac
This week, CNET published a "performance showdown" that appears to show that OS X Snow Leopard is faster than Windows 7 in many areas. Of course, the test (which was performed on only one computer) was done on a MacBook Pro using BootCamp. Now, does it really surprise anyone that the Mac OS outperformed Windows (in some areas) on a computer that was made and optimized for it? Oh, and the tests were run using such software as iTunes and QuickTime - Apple software. Nonetheless, Windows 7 handily outdid Snow Leopard in 3D rendering. The kicker here, of course, is that while Windows performs pretty well on a Mac, Snow Leopard won't perform at all on a PC.
AS WINDOWS 7 launches we have noted a bizzare trend down under for spoiler coverage from the tame Apple press.
Raske see Apple fanaatiku elu tänasel päeval.Vistat oli hea materdada aga Win7 on nii hästi poleeritud, et küüned ei hakka taha kuhugile
....
See on veel raskem see eluke
Loe seda:
Breaking News: Mac OS performs better than Windows - on a Mac
This week, CNET published a "performance showdown" that appears to show that OS X Snow Leopard is faster than Windows 7 in many areas. Of course, the test (which was performed on only one computer) was done on a MacBook Pro using BootCamp. Now, does it really surprise anyone that the Mac OS outperformed Windows (in some areas) on a computer that was made and optimized for it? Oh, and the tests were run using such software as iTunes and QuickTime - Apple software. Nonetheless, Windows 7 handily outdid Snow Leopard in 3D rendering. The kicker here, of course, is that while Windows performs pretty well on a Mac, Snow Leopard won't perform at all on a PC.
Oot, mis värk siis ikkagi on selle OEMiga, saab seda eraldi osta või mitte? Windows XP Home OEM ENG, mille juurde on ka märgitud, et saab osta ainult koos uue arvutiga, selle ma omal ajal Ordist ostsin täiesti eraldi ja täiesti müüdi mulle. Hui mulle seda karpi vaja. Ja kas meile upgrade versioone ei tulegi? Vabandan, kui see on sada korda räägitud teema, aga paistab, et ma pole ainuke ja ei viitsi 265 lk läbi ka uurida.
NEARLY FOUR IN TEN of our readers are going to be using Windows 7 from today if they aren't already doing so, according to the Inquirer's recent totally unscientific poll.
Oot, mis värk siis ikkagi on selle OEMiga, saab seda eraldi osta või mitte? Windows XP Home OEM ENG, mille juurde on ka märgitud, et saab osta ainult koos uue arvutiga, selle ma omal ajal Ordist ostsin täiesti eraldi ja täiesti müüdi mulle. Hui mulle seda karpi vaja. Ja kas meile upgrade versioone ei tulegi? Vabandan, kui see on sada korda räägitud teema, aga paistab, et ma pole ainuke ja ei viitsi 265 lk läbi ka uurida.
OEM versioone ei tohi arvutist eraldi müüa, kuigi Ordis oli kunagi vist jah miskine teema, et "piisab ka hiire ostmisest" vms.
OEM on need eelinstalleeritud versioonid tuntud firmade arvutitel, millega kaasas pole ei OS karpi ning enamasti ka insstallimeediat (selle asemel on mingid "recovery" partitsiooonid) _________________ M: MSI B660M MORTAR M: Dell RTX 2060 O: AM5 ITX emaplaat
Together with its partners, Microsoft is introducing a time-limited series of offers known as "7 Days of Windows 7." This includes amazing deals on hardware, upgrades, support and other options. Watch for new offers to be released daily on Windows.com.
Oot, mis värk siis ikkagi on selle OEMiga, saab seda eraldi osta või mitte? Windows XP Home OEM ENG, mille juurde on ka märgitud, et saab osta ainult koos uue arvutiga, selle ma omal ajal Ordist ostsin täiesti eraldi ja täiesti müüdi mulle. Hui mulle seda karpi vaja. Ja kas meile upgrade versioone ei tulegi? Vabandan, kui see on sada korda räägitud teema, aga paistab, et ma pole ainuke ja ei viitsi 265 lk läbi ka uurida.
OEM versioone ei tohi arvutist eraldi müüa, kuigi Ordis oli kunagi vist jah miskine teema, et "piisab ka hiire ostmisest" vms.
OEM on need eelinstalleeritud versioonid tuntud firmade arvutitel, millega kaasas pole ei OS karpi ning enamasti ka insstallimeediat (selle asemel on mingid "recovery" partitsiooonid)
Ma siiski ei ostnud mingit hiirt, ainult kilekotis litsentsikleepsuga plaadi. Vanemaid teemasid uurides tundub ka, et on olnud hetk, kus arvutimüüjad seda legaalseks pidasid (või siis see oligi legaalne). Ju ma siis lihtsalt sattusin õigele hetkele.
Ja ikkagi, Microsoft ise müüb oma lehel (vist ainult USAsse) upgrade versioone (ka lihtsalt allatõmmatavana), miks meil sellist võimalust pole?
saab osta ka OEM lisentsi täpselt sellisel kujul(kiles mingi paber ja plaat).
Ütled et komplekteerid endale uut arvutit(või ostad kõik jupid ja lisaks tellid selle OEM asja).
Tuttav just ostis kuskilt a'la Klickist endale XP Home firma tarbeks, kuna Vista jukerdas osade seadmetega(mingi valvekaameral polnud tuge vms.)
Keegi ei öelnud midagi ja lisentsis on öeldud ju et PC builder võib,antud juhul oled ise uue kasti üles ehitaja,samasugune nagu ML arvutid.
saab osta ka OEM lisentsi täpselt sellisel kujul(kiles mingi paber ja plaat).
... ja lisentsis on öeldud ju et PC builder võib,antud juhul oled ise uue kasti üles ehitaja,samasugune nagu ML arvutid.
Vast mõni teadjam-kogenum kommenteeriks sealt mikisofti poest tarkvara ostmise poolt. Nad ikka eestisse saadavad? Sest W7 seitsmepäevakul allalaadimist ei pakuta, ainult füüsiline saatmine.
Vast mõni teadjam-kogenum kommenteeriks sealt mikisofti poest tarkvara ostmise poolt. Nad ikka eestisse saadavad? Sest W7 seitsmepäevakul allalaadimist ei pakuta, ainult füüsiline saatmine.
Müügile jõudsid Microsoft Windows 7 Home Premium, Professional ja Ultimate, mis maksavad jaevõrgus vastavalt 3015, 4380 ja 4875 krooni. Pro ja Ultimate'i versioonide uuenduste karbiversioonid on 330 krooni odavamad.Ostes Windows 7-e koos uue arvutiga (OEM-versioon) maksab Home Premium 1695 krooni, Business 2090 ja Ultimate 2880 krooni.
Ma lasin küll järjekorra asemel msdnaa-sse ja kakkusin pro alla. Nüüd sai peale pandud (ennemalt oli RC1), kuid lenovo switchable graphicsit ei taha kuidagi toimima saada.
kusjuures system updates polnud üldse peaaegu drivereid. Aga nüüd kui windows update on toimetama hakanud siis tekkis power manageri ka switchable graphics valik. Eks peale täielikku update ja restarti näeb, kas tuleb eluvaimu sisse.
Switchable graphics töökorras(Y) Negatiivselt on huvitav muidugi see, et windows 7 rc + vigased vista driverid tarbisid 2x vähem voolu. Hetkel 20W peal integreeritud graafikaga.
Microsoft CEO Steve Ballmer took to the stage in New York Thursday to launch Windows 7. In a day of worldwide events, Ballmer took on the role of chief salesman hoping to convince consumers and business to migrate to the new operating system.
Tõesti hetkel parim operatsioonisüsteem mis mul kunagi on olnud (veel 2 nädala eest kiitsin Vistat) _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Tundub, et seda "pandat" ei saa aastake kasutada, pole veel kuulnud, et kellegi meilile oleks aktiveerimiskood saadetud. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Tundub, et seda "pandat" ei saa aastake kasutada, pole veel kuulnud, et kellegi meilile oleks aktiveerimiskood saadetud.
Peale regamist tuli ette mingi kiri, kus öeldi, et aktiveerimiskoodiga võib minna mitu päeva. _________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Tnx, ju ma siis ei märganud seda kirja. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Vast mõni teadjam-kogenum kommenteeriks sealt mikisofti poest tarkvara ostmise poolt. Nad ikka eestisse saadavad? Sest W7 seitsmepäevakul allalaadimist ei pakuta, ainult füüsiline saatmine.
Täpselt nii... Ise tegin üleeile sellise lükke. Oli selline pakkumine seal - ostsid 79 naela eest Vista Home Premiumi downloadi (see on siis toode mitte upgrade) ja sellega said 7-e Upgrade tasuta. Eile tõmbasin 7-e tasuta alla. Kõik sujus:)
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.