Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa Kodu internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2009 18:40:36 vasta tsitaadiga

Kas Elisa 400 on mingi kõnealustustasu ka? Näiteks Pere Mobiil Pluss 300/500/1000 pakettidel lisandub kõneminuti hinnale kõnealustustasu (KAT) paketipõhise kõneminuti hinnaga samas vääringus, mis tähendab iga kõne maksab vähemalt 0.92kr, isegi kui see kestab vaid 5s.
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2009 00:53:48 vasta tsitaadiga

VR53, ei ole ja sekundipealt arvestatakse. Endal ka see pakett aktiivne.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 03.07.2009 14:20:05 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
krt see elisa raisk
uus täisside pakett kindel kuumakse, lisatasu, kui soovib lisateenuseid
nende eest aga tuleb tasuda eraldi arvele icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
ei osanud selle pealegi tulla ning nüüd pandi võlgnevuse tõttu internet kinni
nädala alguses rääkisin veel personaalse kliendihalduriga ja ütlesin, et 02.07 saan alles ära maksta
rääkis, et pole hullu, et seni kaua kinni ei panda, lubas asja ajada - sittagi thumbs_down.gif


anna andeks, aga kas sa poest saia ja võid ka ostad nii, et saia eest plekid kohe ja nädal hiljem lähed või eest maksma? Milles sideoperaator süüdi on, kui sa omale tellitud teenuste eest õigel ajal maksta ei jaksa?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2009 14:29:45 vasta tsitaadiga

AKE, kas poes on sul saia ja leiva jaoks eraldi kassa? teine kategooria paskteenusepakkujaid on need tainad, kes igale arvele uue viitenumbri genereerivad.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 03.07.2009 14:34:46 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
AKE, kas poes on sul saia ja leiva jaoks eraldi kassa? teine kategooria paskteenusepakkujaid on need tainad, kes igale arvele uue viitenumbri genereerivad.

Leib ja sai on halb võrdlus, kuid näiteks kui sul on ühe operaatori juures mitu lepingut on täiesti mõistetav, et igal lepingul on oma viitenumber mille alusel tasutakse. Kui lepingud asuvad eraldi osakondades võib olla ka nii, et osakonniti on erinevad arveldusarved (eestis seda väga ei esine aga näiteks saksamaal on ühel san. tehnikat tootval firmal igal tehasel oma raamatupidamine ning erinevatest tehastest tellides on vaja maksta erinevatele arvetele).

Jah, elisa erinevate arveldusarvete süsteem on tiba segane ja eksitav, kuid samas võiks saabuvaid arveid siiski ka jälgida - kui arvel on ikkagi näha mingit tekkinud võlga siis peaks uurima selle põhjust. Samuti tasub üleüldse arveid kontrollida (vbla on operaator mingi vea teinud või mingit jama pähe määrinud).

Seega ka mina näen paljuski möödalaskmist kliendi poolt - operaator ei ole kohustatud kliendil nö. kätt hoidma. Muidugi kasutusmugavus on teine teema ja selle kohapealt on tõesti Elisal väga palju arenguruumi.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2009 14:42:09 vasta tsitaadiga

ref, EE võiks oma öö elektri ja päeva elektri eest kasseerida eraldi kontodele ja eraldi viitenumbritega, hakkaks nalja saama. ma pidasin silmas neid teenusepakkujaid, kes sulle iga kuu arve esitavad kindla summaga aga igal arvel on uus viitenumber. ragn-sells nt teeb nii. maksin kogemata talvael kaks korda sama viitenumbriga neile raha ja tuli kiri, et õu, sa oled võlgu. ma siis saatsin meili konto väljavõttega, et ei ole, selle peale tehti et aiaiai, igakuu on viitenumber erinev.. blabla.. elisaga peaks siis nii olema, et kui otsekorraldust teha ei taha, ja teed püsikorralduse, pead neid mitu tegema, et ikka õige summa arvelt minema läheks. tuttaval oli talvel elisaga jama. sõlmis lepingu ära, pidi esimese arvega saama viitenumbrid ja asjad, arvet ei tule 1 kuu, kaks kuud.. yhel hetkel side kinni, "õu, sa oled võlgu" sõber siis, et olen jah aga ma pole arvet saanud ega midagi.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.07.2009 16:37:55 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
laurx kirjutas:
AKE, kas poes on sul saia ja leiva jaoks eraldi kassa? teine kategooria paskteenusepakkujaid on need tainad, kes igale arvele uue viitenumbri genereerivad.

Leib ja sai on halb võrdlus, kuid näiteks kui sul on ühe operaatori juures mitu lepingut on täiesti mõistetav, et igal lepingul on oma viitenumber mille alusel tasutakse. Kui lepingud asuvad eraldi osakondades võib olla ka nii, et osakonniti on erinevad arveldusarved (eestis seda väga ei esine aga näiteks saksamaal on ühel san. tehnikat tootval firmal igal tehasel oma raamatupidamine ning erinevatest tehastest tellides on vaja maksta erinevatele arvetele).

Jah, elisa erinevate arveldusarvete süsteem on tiba segane ja eksitav, kuid samas võiks saabuvaid arveid siiski ka jälgida - kui arvel on ikkagi näha mingit tekkinud võlga siis peaks uurima selle põhjust. Samuti tasub üleüldse arveid kontrollida (vbla on operaator mingi vea teinud või mingit jama pähe määrinud).

Seega ka mina näen paljuski möödalaskmist kliendi poolt - operaator ei ole kohustatud kliendil nö. kätt hoidma. Muidugi kasutusmugavus on teine teema ja selle kohapealt on tõesti Elisal väga palju arenguruumi.
tegu on siiski ühe lepinguga täissidepaketiga icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif

neid andmeside arveid aga ei ole võimalik ka internetist jälgida - kodulehel pole neil selle kohta mingit viidet

kui mingil põhjusel paberarve postkasti ei jõua, siis ei saa ka kuidagi teada, mis olukord on

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.07.2009 16:39:10 vasta tsitaadiga

AKE kirjutas:
libe kirjutas:
krt see elisa raisk
uus täisside pakett kindel kuumakse, lisatasu, kui soovib lisateenuseid
nende eest aga tuleb tasuda eraldi arvele icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
ei osanud selle pealegi tulla ning nüüd pandi võlgnevuse tõttu internet kinni
nädala alguses rääkisin veel personaalse kliendihalduriga ja ütlesin, et 02.07 saan alles ära maksta
rääkis, et pole hullu, et seni kaua kinni ei panda, lubas asja ajada - sittagi thumbs_down.gif


anna andeks, aga kas sa poest saia ja võid ka ostad nii, et saia eest plekid kohe ja nädal hiljem lähed või eest maksma? Milles sideoperaator süüdi on, kui sa omale tellitud teenuste eest õigel ajal maksta ei jaksa?
too parem siis selline võrdlus, et ostad poest õlle ühe arvega ning pandi eest tasud teise arvega thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 03.07.2009 16:46:01 vasta tsitaadiga

millistest teenustest juttu on?
Endal sama pakett ja postkasti ei ole, et kui saadavad paberkandjal sisi edu neile.
400 eegune arve tuleb panka.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.07.2009 16:47:43 vasta tsitaadiga

Erasmus kirjutas:
millistest teenustest juttu on?
Endal sama pakett ja postkasti ei ole, et kui saadavad paberkandjal sisi edu neile.
400 eegune arve tuleb panka.
täisside 600+15mbit+pordid lahti
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 03.07.2009 16:48:36 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
kui mingil põhjusel paberarve postkasti ei jõua, siis ei saa ka kuidagi teada, mis olukord on

Kui arvet pole on jah tiba tuuga... samas iseteeninduses peaks saama seda nö. paberarvet pdf-ina vaadata...

Ma reeglina olen aeg-ajalt erinevaid arveid üle kontrollinud (ka elisa klient), siiani suuremaid apsakaid pole olnud (paar ümardus- ja arvutusviga on olnud, need on saanud reeglina ~20min jooksul telefonis lahendatud).

Kuna hetkel suudab kahjuks/õnneks elisa pakkuda parimat hinda piisavalt rahuldava kvaliteedi juures (justnimelt tavatelefon+internet+mobiil kombo, teenindusest elisas ei räägi, samas pole see eriti palju hullem konkurentidest), siis tuleb siiski Elisaga leppida...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 03.07.2009 16:54:49 vasta tsitaadiga

lahtised pordid kohe paketi sees ei ole?(mulel vähemalt teenindaja nii väitis)
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.07.2009 17:22:44 vasta tsitaadiga

Erasmus kirjutas:
lahtised pordid kohe paketi sees ei ole?(mulel vähemalt teenindaja nii väitis)


mul on küll lahtised pordid eraldi arvega, 50 eeku. 400 paketiga.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.07.2009 18:16:45 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
libe kirjutas:
kui mingil põhjusel paberarve postkasti ei jõua, siis ei saa ka kuidagi teada, mis olukord on

Kui arvet pole on jah tiba tuuga... samas iseteeninduses peaks saama seda nö. paberarvet pdf-ina vaadata...
aga saab vaid mobiiliarveid vaadata, andmeside arvet seal ei näe
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 03.07.2009 21:56:57 vasta tsitaadiga

jjk kirjutas:
Avastasin, et Elisal on nüüd täissides valikuvõimaluseks ka mobiilne koduinternet. Kasutusmaht on kuni 15GB kuus (see mis üle selle maksab 50 senti MB). 400.- eest päris vinge alternatiiv 325-399 kroonistele 3GB-stele pakettidele (isegi juhul, kui ühtegi minutit mobiilikõnesid ei tee).


Toimib ka see reaalselt, sest miks neil seal lehel siis seda M-interneti vaid 250MB on? Selle 15GBle leidsin viite ainult sealt tasuta usb pulga saamise reklaamleheküljelt.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 06.07.2009 18:07:58 vasta tsitaadiga

Kas keegi on saanud Elisa iseteenindusest arvet maksta? Mul 'swedbanga' või ka teiste pankade linki vajutades annab java 'unknown' errorit.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2009 00:40:07 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Kas keegi on saanud Elisa iseteenindusest arvet maksta? Mul 'swedbanga' või ka teiste pankade linki vajutades annab java 'unknown' errorit.

seb kui kah swedbank linki kaudu saab ilusti, Eks see ikkagi iga ühe liini probleemi , miks selline asi Unknown error.Mul pole sellist asja olnud
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 20.07.2009 13:47:16 vasta tsitaadiga

tptdairy kirjutas:
masmre kirjutas:
Kas keegi on saanud Elisa iseteenindusest arvet maksta? Mul 'swedbanga' või ka teiste pankade linki vajutades annab java 'unknown' errorit.

seb kui kah swedbank linki kaudu saab ilusti, Eks see ikkagi iga ühe liini probleemi , miks selline asi Unknown error.Mul pole sellist asja olnud


Noh, nüüd on mul ka korras juba, 2 kõnet tegin neile ja nädalaga tehti korda icon_smile.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreon
HV kasutaja
andreon

liitunud: 19.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2009 07:23:44 vasta tsitaadiga

Olemas MINU oma Speedtouch 780WL ruuter.
Tahan seadistada seda Elisa interneti jaoks.
Millised tehlised parameetrid peavad olema?

P.S.Parem kui keegi annab Telneti käsud,aga tavainfost ka piisab.
AITÄH!!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2009 15:12:31 vasta tsitaadiga

andreon kirjutas:
Olemas MINU oma Speedtouch 780WL ruuter.
Tahan seadistada seda Elisa interneti jaoks.
Millised tehlised parameetrid peavad olema?

P.S.Parem kui keegi annab Telneti käsud,aga tavainfost ka piisab.
AITÄH!!

elisa pole oma seadistusi avalikustanud, arvatavasti pead mõne tehniku nõusse rääkima... lisaks peaks see veel tasuline töö olema (seadistamine)... ja ole ettevaatlik, et nad kogemata su ruuterit ei omastaks icon_razz.gif sest tegelikult nad ainult rendivad neid, nad ei müü neid... ja lisaks tavajuhul sa ei saa adminni õigusi vaid miskise piiratud kasutaja õigused.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreon
HV kasutaja
andreon

liitunud: 19.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2009 16:09:08 vasta tsitaadiga

KillerXP,
seda kõike ma tean
point ongi selles et mul on vaja admini õigused.Tuleb välja et minu oma(eraldi ostetud) ruuteriga ja tehniku visiiti(mille eest ma loomulikult pean maksma) abiga mina ei saa admini õigusi?!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2009 16:39:56 vasta tsitaadiga

arvatavasti lükatakse jah nende enda konf siis peale kus sulle antakse ainult tavakasutaja õigused. Täpsemat infot pead siiski vist tehnikult küsima. Minuteada pole keegi siin adminni ligipääsu / konfi kätte saanud.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2009 20:59:50 vasta tsitaadiga

Mis te jamate, võtke elisast ainult modem, see tasuta kasutamiseks ja pange sellele taha selline ruuter mida ise tahate.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
overgrow
HV kasutaja
overgrow

liitunud: 03.04.2005




sõnum 06.08.2009 09:37:50 vasta tsitaadiga

Elisas nüüd jah 15GB mobiilsed koduinternetti(koos A-LINK modemiga) võimalik võtta koduinterneti asemele. Arved tulevad praegu jah eraldi tänu arveldusüsteemile(minu arvates peaks 0 arve tulema interneti eest icon_biggrin.gif) , aga see paraneb varsti.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2009 21:33:39 vasta tsitaadiga

Nii et adsl2 modem on vajalik? Mõtlesin tõsiselt kodu2 ümber vahetada, kuna hinnavahe on poolsada krooni elisa kasuks, aga vist siis ei tasu ikka ära..praegu on kasutusel vana nokia adsli stardika modem ja tavaline wifi ruuter.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa Kodu internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.